Yedigöller Otelleri

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Yedigöller Otel Tavsiyeleri

10

Habitat Mesire Yedigöller Bungalov Evler

Hasan Tahsin Ülker - 19 Ağustos 2017, Cumartesi 19:55

Serpme kahvaltıya bayıldık

Ah İstanbul bizi nekadar çok yoruyormuşsun. Şehrin gürültüsünden ve beton yığınlarının ağırlığından kurtulup ruhen ve bedenen dinlendiğimi hissettim. Bungalov evler harikaydı özellikle güler yüzlü ve titiz personellerinize çok teşekkür ediyorum. Son olarak organik köy ürünlerinden sunulan serpe kahvaltıya bayıldık. :)

Yedigöller Otel Fiyatları

İstediğiniz şey doğa ile baş başa kalmak ve şehir hayatına dair her şeyi geride bırakmaksa, Yedigöller sizin için en doğru adres...

Bolu Yedigöller, Batı Karadeniz'in cenneti... Ülkemizde eşi benzeri olmayan bir doğal alandır Yedigöller ve koruma altına alınmıştır. Milli park özelliği taşıyan Yedigöller'de her mevsim görülmeye değer farklı güzellikler bulabilirsiniz.

Yedigöller'de günübirlik geziler yapabileceğiniz gibi konaklama yapma şansınız da var. Fakat Yedigöller bir doğal yaşam alanı olarak koruma altında olduğu için burada yapılaşma yok ve yeni yapılaşmaya da izin verilmiyor. Bu nedenle Yedigöller'de park içinde otel bulma imkanınız yok.

Yedigöller'de otel arayan gezginlerin ilk tercihi bölgeye yakın konumda olan civar ilçelerdeki konaklama tesisleri ve oteller oluyor. Bolu merkezde yer alan oteller de Yedigöller misafirlerinin sıklıkla tercih ettiği otellerdir.

Yedigöller bölgesine yakın konumda yer alan otellerden birinde konakladığınızda kısa bir araç yolculuğu ile otelinizden Yedigöller Milli Parkı'na ulaşabilirsiniz.

Yedigöller'de konaklamak için otel yerine daha farklı alternatifler arıyorsanız ve milli park sınırları içinde kalmak istiyorsanız size tavsiyemiz kamp yapmanız. Yedigöller'de pek çok kamp alanı bulunuyor. Özellikle bahar ve yaz aylarında tercih edilen bu yerlerde doğa ile baş başa bir konaklama yapabilirsiniz.

Yedigöller Otel Fiyatları

Şehrin tüm karmaşasını çok uzaklarda bırakacağınız ve doğanın büyük bir parçası olacağınız Yedigöller, her mevsim farklı güzellikleriyle görenleri etkisi altna alıyor.

Ülkemizin benzersiz bir noktası olan Yedigöller, Bolu il merkezine yaklaşık 65 kilometrelik bir mesafede yer alıyor. Milli park olarak ilan edilen bölge, her mevsim farklı renkler ve farklı güzellikler sunuyor.

Bölgeye gelip, dinlenmek ve huzur bulmak isteyen turistler Yedigöller'e yakın konumda yer alan otelleri tercih ediyor. Tabii Bolu Merkez'de yer alan otelleri de sıklıkla tercih edilen konaklama tesisleri arasındadır. Yedigöller'in içerisinde çok fazla konaklama tesisi bulunmadığı için sizlere Bolu Merkez'deki otellerin birinde konaklamanızı öneririz.

Yedigöller otel fiyatları bulundukları konuma ve sundukları hizmete göre farklılık göstermektedir. Yedigöller otel fiyatları sezona göre değişmektedir. İlkbahar ve yaz aylarında yükselen Yedigöller otel fiyatları, kış aylarına doğru düşüş gösterir. Fakat yine de sezonlar arası büyük farklar oluşmaz. Yedigöller'e yakın otel fiyatlarını genelleyecek olursak; 50 TL'ye de 150 TL'ye de konaklayabileceğiniz tesisler bulabilirsiniz.

Yedigöller otel fiyatları belli dönemlerde kampanya dönemine girip, zaten uygun fiyatlarını aşağıya çekip, daha ekonomik bir tatil imkanı da sunuyor. Tercih edeceğiniz oda tipi ve her şey dahil hizmetlerde ise otel fiyatları biraz daha yukarı çıkıyor.

Yedigöller otel fiyatları sayfamızı inceleyerek, Yedigöller'e en yakın konaklama tesisleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.