Gülbahçe Otelleri

Ege’nin eşsiz berraklığı, tertemiz bir hava ve olabildiğince huzur dolu bir ortam… Tüm bunlar Gülbahçe’de sizi bekliyor olacak…Gülbahçe Otelleri ve Gülbahçe Otel Fiyatları

Ege'nin eşsiz berraklığı, tertemiz bir hava ve olabildiğince huzur dolu bir ortam… Tüm bunlar Gülbahçe'de sizi bekliyor olacak…

İzmir'in Urla ilçesinde bulunan Gülbahçe, geçmiş zamanlarda Rodones ismi ile anılıyormuş. İzmir Merkez'e 45, Urla Merkez'e ise 15 km uzaklıkta olan Gülbahçe, sessiz, sakin ve huzurlu ortamıyla kucaklıyor ziyaretçilerini.

Ege'nin bilindik havası Gülbahçe'de de hükmünü sürdürüyor. Bahar aylarında bol yağış alan Gülbahçe, kış aylarında ise fazlasıyla rüzgarlı ve daha da yağışlı bir hal alıyor. Yani bu şirin beldenin en güzel zamanı yaz mevsimi.

Yaz mevsiminde hatırı sayılır ölçüde yerli turist ağırlayan Gülbahçe'de, bu anlamda yeterli düzeyde konaklama alternatifinin bulunduğunu söyleyebiliriz. Özellikle pansiyonlar, Gülbahçe otelleri arasında en çok tercih edilenler arasında bulunuyor.

Deniz ve güneşle iç içe bir tatil beklentiniz varsa eğer, Gülbahçe otelleri sizleri ağırlamaya hazır. Tüm yılın yorgunluğunu üzerinizden atmak için sizlere huzurlu bir dinlenme ortamı sunuyor Gülbahçe otelleri. Gülbahçe otellerinin neredeyse hepsi denize sıfır bir konumda bulunuyor. Konforlu konaklama birimleri ve şık bahçeleriyle Gülbahçe otelleri, aranılan her şeyin fazlasını sunuyor misafirlerine. Sakin ortamlarıyla dikkat çeken Gülbahçe otelleri, kaliteli hizmet ve görsellikleri ile konuklarda fazlasıyla güzel etkiler bırakıyorlar.

Siz de bu yaz ruhunuzu dinlendirmek ve üzerinizdeki stresi atmak için Gülbahçe'yi tercih edebilir ve Gülbahçe otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Ege'nin nadide huzur köşelerinden biri olan Gülbahçe, deniz ve güneş ile iç içe olmak isteyenlerin tercih edebileceği bir yer…

Gülbahçe, İzmir'in Urla ilçesinde bulunuyor. İzmir Merkez'e 45, Urla Merkez'e 15 km mesafede yer alan Gülbahçe, sessiz, sakin ve huzurlu ortamıyla, kalabalık şehirlerin karmasından soyutlanmak isteyenlerin yegane adreslerinden biri. Çok eskiden Rodones ismiyle anılan Gülbahçe, bugün sükuneti bulabileceğiniz şirin bir belde haline geldi.

Gülbahçe'yi ziyaret edebileceğiniz en güzel zaman ise kesinlikle yaz ayları. Bahar aylarında bir hayli yağış alan Gülbahçe, kışın ise bir o kadar rüzgarlı ve daha da fazla yağışlı oluyor. Tipik bir Ege Bölgesi havası hakim yani Gülbahçe'ye.

Yaz mevsimi gelip çattığında, Gülbahçe hatırı sayılır ölçüde yerli turist ağırlıyor. Bu da Gülbahçe'de konaklama ihtiyacını beraberinde getiriyor. Sessiz ve sakin konaklama ortamlarıyla dikkat çeken Gülbahçe otelleri arasında, pansiyonlar ise fazlasıyla tercih ediliyor.

Gülbahçe otelleri, ekonomik olmaları nedeniyle de tatilcilerin yüzlerini güldürmeyi başarıyor. Gülbahçe otel fiyatları, otelin bulunduğu konuma göre değişkenlik gösteriyor. Denize yakın konumda bulunan Gülbahçe otellerinin fiyatları diğerlerine göre biraz daha yukarılarda seyrediyor. Otelin sağladığı olanaklar ve hizmet kalitesi de Gülbahçe otel fiyatlarını etkileyen diğer unsurlar olarak ön plana çıkıyor. Ancak Gülbahçe otel fiyatlarının her gelir düzeyine hitap ettiğini söyleyebiliriz. Genel olarak 2017 Gülbahçe otel fiyatları ortalama 100 TL civarında.

Siz de bu yaz, kalabalık şehirlerin üzerinizde yarattığı yorgunluğu atmak istiyorsanız eğer, tatil için Gülbahçe'yi tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Gülbahçe otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Gülbahçe otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın