Turunç Koyu

  • Muğla / Marmaris / Turunç

Turunç Koyu

İçmeler'den sonra Marmaris'in en popüler beldesi olan Turunç, çok güzel bir koya ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda eski bir balıkçı kasabası da olan Turunç, mavi tur teknelerinin ve gezi yatlarının da en popüler durak noktasıdır. Koyda ayrıca yatlar ve tekneler için gerekli sahil kolaylıkları da mevcut.

Marmaris tatilinizde mutlaka gidip yüzmeniz gereken Turunç Koyu'na hem minibüsle hem de tekne turu ile gitmek mümkün. Turunç'un bu mavi bayraklı tertemiz kumsalında tüm gün güneşlenip, denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Muazzam güzellikteki manzarasıyla sahil boyunca uzanan sayısız kafe ve restoranlarıyla her türlü yiyecek ve içeceğinizi temin edebilirsiniz. Bu arada unutmayın; bu tesislerde sizlere sunulan sebze ve meyvelerin çoğu köy üreticilerinden temin edilen doğal ürünlerdir.

Turunç Koyu boyunca demir atmış pek çok yerli ve yabancı özel ya da gezi teknesi görmek mümkün. Bölgedeki restoranlar yaz boyunca kalabalık. Turunç Koyu mavi bayraklı plaj statüsünde. Yani deniz berrak suya plajlar temiz kumsala sahip.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Aşık olunası bir yer
10

-

Aşık olunası bir yer. Tertemiz denizi, çam ve kekik kokan mis gibi havası. Kafa dinlemek, enerji depolamak için 10 numara bir yer.

2
Turunç Koyu
10

-

Turunç otellerinde yapacağınız konaklamanızla keyifli bir tatil geçireceksiniz.