Tisan Otelleri

Harika bir manzara, tertemiz bir deniz, muhteşem bir tarihi doku ve bütün bu güzellikleri ile daha fazlası Tisan’da.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Tisan Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Konforlu ve temizdi"

"Tertemiz ve konforluydu"

10

Misafir yorumu

2 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 24 65

Tisan Otelleri ve Tisan Otel Fiyatları

Harika bir manzara, tertemiz bir deniz, muhteşem bir tarihi doku ve bütün bu güzellikleri ile daha fazlası Tisan'da.

Tisan, Mersin'in Silifke ilçesine bağlı Yeşilovacık'ta yer alan bir yarımadadır. Tisan Yarımadası ve Tisan Adası Mersin'in el değmemiş doğa harikası bir yeridir. Tisan'ın yarımadasında bulunan antik kentin tabanında mozaiklerin halen durduğu ve sırt sırta vermiş iki kumsalın manzarası görülmeye değerdir. Tisan denizi ve sahip olduğu havası ile huzur dolu bir tatilin adresidir.

Tisan konumu ile yıl boyunca yerli ve yabancı turistlerin, sakin bir tatil arayanların ilk adresidir. Tisan Yarımadası'na tatil için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri çok sayıda tatil oteli yer almaktadır. Tisan otelleri arasında; tatil otelleri, apart oteller, butik oteller, günlük kiralık daireler ve pansiyonlar gibi konaklama tesisleri bulunmaktadır.

Tisan otelleri en yoğun dönemini tatilinde başladığı yaz aylarında yaşamaktadır. Özellikle de haziran, temmuz ve ağustos aylarında Tisan otelleri kategorisinde yer alan tesislerde yer bulmak oldukça zordur. Bu sebeple Tisan otelleri kategorisinde yer alan otellere erken rezervasyon yaptırmak oldukça önemlidir.

Tisan otelleri Toros Dağları'nın denizle birleştiği koyda yer almakta olup harika bir manzaraya sahiptir. Ayrıca Tisan otellerinin hepsi denize yürüme mesafesinde olup bu eşsiz güzellikteki koyda şezlong ve güneş şemsiyesi gibi hizmetleri de bulunmaktadır.

Tisan otelleri ve fiyatları Neredekal.com Tisan sayfasında listelenmektedir. Bu listeden Tisan otelleri ve fiyatları ayrıntılı bir şekilde incelenebilmektedir. Ayrıca Neredekal.com Tisan otelleri sayfasından beğendiğiniz otele online ön rezervasyon yaptırabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Şimdiden huzur dolu, doğa ile iç içe harika bir tatil geçirmenizi dileriz.

Cam gibi tertemiz bir deniz ve caretta carettalarla yüzmenin tadına doyamayacağınız bir yer.

Tisan, Mersin'nin Silifke ilçesine bağlı Yeşilovacık sahilinin bir kısmıdır. Bir yarımada olan Tisan'ın bir de adası bulunmaktadır. Harika bir manzaraya ve muhteşem bir doğaya sahip olan Tisan'a hzur ve sakin dolu bir tatil arayanlar daha çok gelmektedir. Gelenlerin de konaklamada tercih edebilecekleri çok sayıda konaklama oteli yer almaktadır. Tisan'da bulunan bu otelleri; tatil oteli, apart otel, günlük kiralık daireler, butik oteller ve pansiyonlar olarak sıralayabiliriz. Tisan'da bulunan bütün otellerin harika bir manzarası olmasının yanında oteller konumları ile denize yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Tisan bir yarımada ve antik kente sahip olmasının da yanında sırt sırta vermiş iki kumsal koyu ve tertemiz denizi ile tatilcilerin; hafta sonu kaçamaklarının ve kısa tatillerinin adresi olmaktadır.

Tisan otel fiyatları mevkide yer alan otellerin konumuna, bulunduğu kategoriye göre farklılaşmaktadır. Ayrıca Tisan otel fiyatları sadece otelin bulunduğu farklı kategoriye göre değil konaklama yapan misafire sunulmakta olan hizmete göre de değişiklik göstermektedir.

Tisan otel fiyatları üzerinde etkili olan diğer bir nokta da konaklama yapmak istenilen sezon. Yaz sezonu ve tatil ayları olan haziran, temmuz ve ağustosta Tisan otel fiyatları diğer ayları göre bir miktar daha fazla olmaktadır.

Yaz sezonun artan Tisan otel fiyatları, erken rezervasyon indirimleri ile daha ekonomik bir hale gelebilmektedir. Kimi otellerin zaman zaman açıkladığı erken rezervasyon avantajları Tisan otel fiyatları üzerinde de etkili olmaktadır.

Tisan otel fiyatları ve otelleri Nerdekal.com Tisan sayfasında listelenmektedir. Ayrıca listelenen bu sayfadan otelleri ve otellerin fiyatlarını ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir hatta beğendiğiniz otele ön rezervasyon da yaptırabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmeniz dileğiyle.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın