Tisan Otelleri

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Tisan Otel Fiyatları

Harika bir manzara, tertemiz bir deniz, muhteşem bir tarihi doku ve bütün bu güzellikleri ile daha fazlası Tisan'da.

Tisan, Mersin'in Silifke ilçesine bağlı Yeşilovacık'ta yer alan bir yarımadadır. Tisan Yarımadası ve Tisan Adası Mersin'in el değmemiş doğa harikası bir yeridir. Tisan'ın yarımadasında bulunan antik kentin tabanında mozaiklerin halen durduğu ve sırt sırta vermiş iki kumsalın manzarası görülmeye değerdir. Tisan denizi ve sahip olduğu havası ile huzur dolu bir tatilin adresidir.

Tisan konumu ile yıl boyunca yerli ve yabancı turistlerin, sakin bir tatil arayanların ilk adresidir. Tisan Yarımadası'na tatil için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri çok sayıda tatil oteli yer almaktadır. Tisan otelleri arasında; tatil otelleri, apart oteller, butik oteller, günlük kiralık daireler ve pansiyonlar gibi konaklama tesisleri bulunmaktadır.

Tisan otelleri en yoğun dönemini tatilinde başladığı yaz aylarında yaşamaktadır. Özellikle de haziran, temmuz ve ağustos aylarında Tisan otelleri kategorisinde yer alan tesislerde yer bulmak oldukça zordur. Bu sebeple Tisan otelleri kategorisinde yer alan otellere erken rezervasyon yaptırmak oldukça önemlidir.

Tisan otelleri Toros Dağları'nın denizle birleştiği koyda yer almakta olup harika bir manzaraya sahiptir. Ayrıca Tisan otellerinin hepsi denize yürüme mesafesinde olup bu eşsiz güzellikteki koyda şezlong ve güneş şemsiyesi gibi hizmetleri de bulunmaktadır.

Tisan otelleri ve fiyatları Neredekal.com Tisan sayfasında listelenmektedir. Bu listeden Tisan otelleri ve fiyatları ayrıntılı bir şekilde incelenebilmektedir. Ayrıca Neredekal.com Tisan otelleri sayfasından beğendiğiniz otele online ön rezervasyon yaptırabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Şimdiden huzur dolu, doğa ile iç içe harika bir tatil geçirmenizi dileriz.

Tisan Otel Fiyatları

Cam gibi tertemiz bir deniz ve caretta carettalarla yüzmenin tadına doyamayacağınız bir yer.

Tisan, Mersin'nin Silifke ilçesine bağlı Yeşilovacık sahilinin bir kısmıdır. Bir yarımada olan Tisan'ın bir de adası bulunmaktadır. Harika bir manzaraya ve muhteşem bir doğaya sahip olan Tisan'a hzur ve sakin dolu bir tatil arayanlar daha çok gelmektedir. Gelenlerin de konaklamada tercih edebilecekleri çok sayıda konaklama oteli yer almaktadır. Tisan'da bulunan bu otelleri; tatil oteli, apart otel, günlük kiralık daireler, butik oteller ve pansiyonlar olarak sıralayabiliriz. Tisan'da bulunan bütün otellerin harika bir manzarası olmasının yanında oteller konumları ile denize yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Tisan bir yarımada ve antik kente sahip olmasının da yanında sırt sırta vermiş iki kumsal koyu ve tertemiz denizi ile tatilcilerin; hafta sonu kaçamaklarının ve kısa tatillerinin adresi olmaktadır.

Tisan otel fiyatları mevkide yer alan otellerin konumuna, bulunduğu kategoriye göre farklılaşmaktadır. Ayrıca Tisan otel fiyatları sadece otelin bulunduğu farklı kategoriye göre değil konaklama yapan misafire sunulmakta olan hizmete göre de değişiklik göstermektedir.

Tisan otel fiyatları üzerinde etkili olan diğer bir nokta da konaklama yapmak istenilen sezon. Yaz sezonu ve tatil ayları olan haziran, temmuz ve ağustosta Tisan otel fiyatları diğer ayları göre bir miktar daha fazla olmaktadır.

Yaz sezonun artan Tisan otel fiyatları, erken rezervasyon indirimleri ile daha ekonomik bir hale gelebilmektedir. Kimi otellerin zaman zaman açıkladığı erken rezervasyon avantajları Tisan otel fiyatları üzerinde de etkili olmaktadır.

Tisan otel fiyatları ve otelleri Nerdekal.com Tisan sayfasında listelenmektedir. Ayrıca listelenen bu sayfadan otelleri ve otellerin fiyatlarını ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir hatta beğendiğiniz otele ön rezervasyon da yaptırabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmeniz dileğiyle.

En İyi 1 Tisan Oteli

Tisan Göksu Apart Tisan

Tatil Köyü - Silifke - 7 Misafir Yorumu

Tisan Göksu Apart, Mersin Silifke'ye bağlı Taşucu kasabasının batısında kalan Tisan Yarımadası'nda yer almaktadır. Tisan'a Taşucu'ndan Antalya yoluna doğru devam ederken Tisan ayrımından saparak ulaşılır. Küçük ve dar bir yoldan önce tırmanarak sonra yokuş aşağı inerek Tisan'a ulaşılır. Yolu tırmanmaya başladığınız en üst noktada harika ve eşi benzeri olmayan bir yarım ada manzarası ile karşılaşacağınızı hatırlatmak isteriz. Tisan Yarımadası iki koyun arasında bulunan doğu ve batı koylarında berrak deniziyle ... Tisan Göksu Apart, Mersin Silifke'ye bağlı Taşucu kasabasının batısında kalan Tisan Yarımadası'nda yer almaktadır. Tisan'a Taşucu'ndan Antalya yoluna doğru devam ederken Tisan ayrımından saparak ulaşılır. Küçük ve dar bir yoldan önce tırmanarak sonra yokuş aşağı inerek Tisan'a ulaşılır. Yolu tırmanmaya başladığınız en üst noktada harika ve eşi benzeri olmayan bir yarım ada manzarası ile karşılaşacağınızı hatırlatmak isteriz. Tisan Yarımadası iki koyun arasında bulunan doğu ve batı koylarında berrak deniziyle muhteşem bir yerdir. Batı koyu dilediğiniz kadar açılıp su seviyesi boyunuzu geçmeyen sığ taraftır. Doğu koyu açıldıkça derinleşen taraftır. Batı koyu plajı kum, doğu koyu kum ve çakıldır.

Site içerisinde restoran, cafe, market, disco, fırın, kasap, sıkmacı mevcuttur. Ayrıca gezi teknesi de bulunmaktadır. Tisan Göksu Apart, tüm yıl açık olup misafirlerini deniz kenarındaki bu koyda ağırlamaktadır. Konaklama evinin bahçesi, barbeküsü, dağ, deniz, koy, Tisan Adası ve antik yerleşim manzarası, yerleşim yerinin doktoru, evcil hayvan kabulü, evin özel otoparkı ve kum plajı bulunmaktadır. Tatil köyünde jeneratör ve su deposu olduğundan dolayı konuklar bölgede yaşanan elektrik ve su kesintilerinden olumsuz yönde etkilenmezler.

Tisan Göksu Apart konaklama evleri 2+1 ve 1+1 dairelerden oluşmaktadır. Dairelerde oda ve salonlarda klima mevcuttur.Ayrıca buzdolabı bulaşık makinesi, çamaşır makinesi vardır. 24 saat güneş enerjisiyle sıcak su vardır. Tüm mutfak malzemeleri mevcuttur. Sadece gelirken kişisel eşyalarınızı ve nevresim takımınızı getirmeniz sizin için yeterli olacaktır.

Tisan Göksu Apart'ında yapılabilecek birçok aktivite vardır. Bu aktiviteler içerisinde günübirlik tekne turları, basketbol, futbol, voleybol, yürüyüş, plaj futbolu, plaj voleybolu, bisiklet turları ve çevre gezisi yapabilirsiniz.

Tisan Tatil Köyü evinin denize uzaklığı yürüyerek 5-6 dakikalık ,araçla 1-2 dakikalık mesafededir. Ayrıca Adana Havaalanı'na da yaklaşık 170 kilometre mesafede yer almaktadır.

Fiyatlar sadece konaklama fiyatı olup artı kullandığınız kadar elektrik ücreti talep edilmektedir. Rezervasyon için irtibat telefonundan yerinizi ayırtabilirsiniz. Rezervasyon için bir miktar kapora gönderip geri kalan tutarı da geldiğiniz zaman girişte nakit ödeme olarak alınmaktadır. Tisan Yarımadası'nda banka ve atm mevcut değildir. Fiyatlar tek fiyattır

Daha Fazla Bilgi»