Yeşilovacık Otelleri

Torosların yemyeşil çam ormanlarının eteğinde kurulu, cırcır böceklerinin ve kuş seslerinin etrafı sardığı uçsuz bucaksız Akdeniz’e karşı huzur dolu bir yer Yeşilovacık.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Yeşilovacık Otelleri

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Yeşilovacık Otelleri ve Yeşilovacık Otel Fiyatları

Torosların yemyeşil çam ormanlarının eteğinde kurulu, cırcır böceklerinin ve kuş seslerinin etrafı sardığı uçsuz bucaksız Akdeniz'e karşı huzur dolu bir yer Yeşilovacık.

Yeşilovacık, Akdeniz Bölgesi'nde yer alan Mersin'in Silifke ilçesine bağlı tatil beldesidir. Genelde yakın çevreden bilenlerin ilgi gösterdiği bir yer iken son zamanlarda bölgeye artan turizm yatırımları ile daha uzak yerlerden hatta yurt dışından da tercih edilen bir yer halini almıştır.

Sakin, sessiz, karmaşadan uzakta, tertemiz bir deniz ve yemyeşil bir doğanın kucağında tatil yapmak isteyenlerin adresi olan Yeşilovacık'ta birçok konaklama ve tatili oteli yıl boyu açık olup hizmet vermektedir. Yeşilovacık beldesi en yoğun dönemini yaz aylarında yaşamaktadır. Tatil sezonunun da başladığı haziran, temmuz ve ağustos aylarında Yeşilovacık otelleri kategorisindeki tesislerde yer bulmak oldukça zordur. Bu sebeple erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Yeşilovacık otelleri kategorisinde yer alan tesisler yatırımlarla yapılmış yeni binalar olup hem deniz kenarında hem de açık yüzme havuzuna sahiptir. Yeşilovacık otelleri altın sarısı incecik kumları, masmavi Akdeniz ile huzurlu ve bol dinlenceli bir tatili vadediyor.

Yeşilovacık otelleri ve otel fiyatları Neredekal.com Yeşilovacık sayfasında yer almaktadır. Bu sayfadan Yeşilovacık'ta hizmet veren tüm Yeşilovacık otellerini ve fiyatlarının ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir ve beğendiğiniz Yeşilovacık oteline ön rezervasyonda yaptırabilirsiniz.

Şimdiden huzur dolu, sakin ve keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Yeşilovacık adından da anlaşılacağı üzere Toros eteklerinde Akdeniz'e yaslanmış yemyeşil bir tatil beldesi.

Yeşilovacık, Akdeniz Bölgesi'nde yer alan Mersin'in Silifke ilçesine bağlı bir tatil ve sayfiye yeridir. Toros Dağları'nın eteklerine yaslanmış önüne Akdeniz'in masmavi uçsuz bucaksız denizini almış bir coğrafyada yer alan Yeşilovacık, kuş sesleri ve dalga seslerinin ağustos böceklerinin sesine karıştığı huzur dolu bir yerdir. Şehrin gürültüsünden ve hengamesinden çok uzakta yer alan sakin bir dinlence isteyenlerin mekanı Yeşilovacık huzuru arayanların ilk adresi olmaktadır.

Yeşilovacık'a limon ve kekik kokuları içerisinde tatil ve dinlence için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri tatil otelleri hizmet vermektedir. Her bütçeden her zevke kadar bir tatil ve konaklama oteli bulabileceğiniz Yeşilovacık beldesinde otel fiyatları da otelin bulunduğu kategoriye göre değişiklik göstermektedir.

Yeşilovacık otel fiyatları üzerinde konaklama otelinin bulunduğu kategori kadar otelin misafirlerine sunmuş olduğu hizmetler ve sağladığı olanaklar da etkilidir. Yeşilovacık otel fiyatları üzerinde konaklamanın yapılacağı mevsimin de belli oranda etkilidir. Özellikle yaz sezonunda tatilin de başladığı haziran, temmuz ve ağustos aylarında otel fiyatları belli oranda atmaktadır. Bu sebeple yaz aylarında bölgeye artan rağbetle birlikte Yeşilovacık otel fiyatları üzerinde yaşanan bu artıştan olumsuz yönde etkilenmemek için erken rezervasyon yaptırarak fırsatlarından yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Yeşilovacık otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Yeşilovacık sayfasında ayrıntılı bir şekilde listelenmektedir. Bu sayfadan ayrıntılı olarak inceleyip beğendiğiniz otele ön rezervasyon yaptırabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Şimdiden huzur dolu ve keyifli bir tatil dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın