Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Yeşilovacık Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Yeşilovacık Otelleri

Yeşilovacık için {{ (filteredHotels).length}} / 2 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Yeşilovacık Otelleri - En Uygun Yeşilovacık Otel Fiyatları

Torosların yemyeşil çam ormanlarının eteğinde kurulu, cırcır böceklerinin ve kuş seslerinin etrafı sardığı uçsuz bucaksız Akdeniz'e karşı huzur dolu bir yer Yeşilovacık.
Yeşilovacık, Akdeniz Bölgesi'nde yer alan Mersin'in Silifke ilçesine bağlı tatil beldesidir. Genelde yakın çevreden bilenlerin ilgi gösterdiği bir yer iken son zamanlarda bölgeye artan turizm yatırımları ile daha uzak yerlerden hatta yurt dışından da tercih edilen bir yer halini almıştır.

Sakin, sessiz, karmaşadan uzakta, tertemiz bir deniz ve yemyeşil bir doğanın kucağında tatil yapmak isteyenlerin adresi olan Yeşilovacık'ta birçok konaklama ve tatili oteli yıl boyu açık olup hizmet vermektedir. Yeşilovacık beldesi en yoğun dönemini yaz aylarında yaşamaktadır. Tatil sezonunun da başladığı haziran, temmuz ve ağustos aylarında Yeşilovacık otelleri kategorisindeki tesislerde yer bulmak oldukça zordur. Bu sebeple erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Yeşilovacık otelleri kategorisinde yer alan tesisler yatırımlarla yapılmış yeni binalar olup hem deniz kenarında hem de açık yüzme havuzuna sahiptir. Yeşilovacık otelleri altın sarısı incecik kumları, masmavi Akdeniz ile huzurlu ve bol dinlenceli bir tatili vadediyor.

Yeşilovacık otelleri ve otel fiyatları Neredekal.com Yeşilovacık sayfasında yer almaktadır. Bu sayfadan Yeşilovacık'ta hizmet veren tüm Yeşilovacık otellerini ve fiyatlarının ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir ve beğendiğiniz Yeşilovacık oteline ön rezervasyonda yaptırabilirsiniz.

Şimdiden huzur dolu, sakin ve keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Yeşilovacık adından da anlaşılacağı üzere Toros eteklerinde Akdeniz'e yaslanmış yemyeşil bir tatil beldesi.
Yeşilovacık, Akdeniz Bölgesi'nde yer alan Mersin'in Silifke ilçesine bağlı bir tatil ve sayfiye yeridir. Toros Dağları'nın eteklerine yaslanmış önüne Akdeniz'in masmavi uçsuz bucaksız denizini almış bir coğrafyada yer alan Yeşilovacık, kuş sesleri ve dalga seslerinin ağustos böceklerinin sesine karıştığı huzur dolu bir yerdir. Şehrin gürültüsünden ve hengamesinden çok uzakta yer alan sakin bir dinlence isteyenlerin mekanı Yeşilovacık huzuru arayanların ilk adresi olmaktadır.

Yeşilovacık'a limon ve kekik kokuları içerisinde tatil ve dinlence için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri tatil otelleri hizmet vermektedir. Her bütçeden her zevke kadar bir tatil ve konaklama oteli bulabileceğiniz Yeşilovacık beldesinde otel fiyatları da otelin bulunduğu kategoriye göre değişiklik göstermektedir.

Yeşilovacık otel fiyatları üzerinde konaklama otelinin bulunduğu kategori kadar otelin misafirlerine sunmuş olduğu hizmetler ve sağladığı olanaklar da etkilidir. Yeşilovacık otel fiyatları üzerinde konaklamanın yapılacağı mevsimin de belli oranda etkilidir. Özellikle yaz sezonunda tatilin de başladığı haziran, temmuz ve ağustos aylarında otel fiyatları belli oranda atmaktadır. Bu sebeple yaz aylarında bölgeye artan rağbetle birlikte Yeşilovacık otel fiyatları üzerinde yaşanan bu artıştan olumsuz yönde etkilenmemek için erken rezervasyon yaptırarak fırsatlarından yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Yeşilovacık otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Yeşilovacık sayfasında ayrıntılı bir şekilde listelenmektedir. Bu sayfadan ayrıntılı olarak inceleyip beğendiğiniz otele ön rezervasyon yaptırabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Şimdiden huzur dolu ve keyifli bir tatil dileriz.

22 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
22
10
0 (850) 602 50 35
Marpessa Blue Beach
Marpessa Blue Beach
Akdeniz Caddesi No:167
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Biz ailece tatile geldik. İnternetten gördük. Harika bir tatil geçiriyoruz. Eşim kapalı ve hiç rahatsız olmadık. Ortam gayet iyi. Açık insanlar da kapalı insanlar da birbirlerini hor görmeden rahatlıkla tatil yapabiliyorlar. Yemekleri temiz. Mükemmel personel saygılı ve hoşgörülü. Odalar temiz ve düzenli. Her sabah odaların temizliği yapılıyor. Deniz harika, havuz temiz. Yemekleri lezzetli ve temiz. Tüm personeli güler yüzlü, samimi ve içten davranıyorlar. Yapmacık hiçbir hareket yok. Umarım bozulmaz böyle devam eder. Her dostuma tavsiye ederim. Biz ailece bu şekil devam ettiği müddetçe her yıl tatilimizi burada gönül rahatlığı içinde yapmaya karar verdik. Çocuklarımı yalnız da gözüm arkada kalmadan gönderebilirim. Herkese tavsiye ederim. Tüm otel personeli ve işletmecisine teşekkürler. Bu gibi ufak bir yere böyle bir tesis yapması büyük cesaret ister ayrıca işletme sahibini tebrik ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
6
0 (850) 602 23 76
Pine Park Holiday Club
Pine Park Holiday Club
Yeşilovacık 4. km.
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Kısa süreli bir tatil planı gelmiştik ancak çok memnun ayrıldık diyemeyeceğim. Odalar inanılmaz. Temizlik açısından olsun, konfor açısından olsun otel odalarından çok memnun kaldık. Doğal güzellikleri ile birlikte çok rahat bir şekilde dinlenme imkânınız var ancak yemekler konusunda aynı şeyi söyleyemiyorum. Yemekler tam anlamıyla felaketti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
1
0 (850) 602 23 76
Pine Park Holiday Club
Pine Park Holiday Club
Yeşilovacık 4. km.
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Bundan yıllar önce oteli Mesa işletirken gitmiş ve çok beğenmiştik. Buna aldanarak bu yaz tatilimizi de geçirmek istedik ancak sonuç tam bir fiyasko. Şu anda oteli bir şahıs işletiyor ve küçük hesaplar yaparak kar elde etmeye çalışıyor. Bütün gün boyunca karısı ve kendisi insanların gözünün içine bakıyor ne yedi ne içti diye... İnsan çok rahatsız ve huzursuz hissediyor. İstenmediğiniz bir evde misafirmişsiniz hissi uyandırıyor... Her yaptığınız, yediğiniz, içtiğiniz izleniyor... Yemekler zaten çok kötü.. Kırmızı etleri hindi etinden çıkarıyorlar. O kadar kötü bir koku oluyor ki yemeklerde anlatamam. Paramı çöpe atmak istiyorum, kendimi değersiz hissetmek istiyorum derseniz gidin.. Denizi bir zamanlar mavi bayraklıydı ancak sitede mavi bayraklı görünmesine rağmen mavi bayrak yoktu.. Onu da kaybetmişler.. 11'den sonra sadece su içebiliyorsunuz.. Patron gece çorbasını gece olmadan kaldırtıyor.. Hayatımda böyle rezil bir tatil geçirmedim.. Otelin tek olumlu yanı ise, böyle bir patrona rağmen çalışanların ilgisi alakasıydı.. Hepsi güler yüzlü, ilgili ve sıcaktı.. Müzisyeni, animatörleri, ön büro görevlileri, garsonları hepsi çok içten insanlardı.. Zaten otelin tek olumlu yanı onlardı... Başka da bir şey yok... Karar sizin ama iyi düşünün derim!!!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
8
0 (850) 602 50 35
Marpessa Blue Beach
Marpessa Blue Beach
Akdeniz Caddesi No:167
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Hem fiyat açısından hem de verilen hizmet açısından baktığımızda Mersinde bulunan en iyi otellerden biriydi. Otel çok kompakt bir yapıdaydı. Tesis içindeki bölümlere ulaşmak çok kolaydı. Yemekler çok güzel ve çeşit yeterliydi. Animasyon ekibi çok kaliteliydi. Hem sabah hem de akşamları çok güzel etkinlikler düzenliyorlardı. Odalar çok temizdi. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
9
0 (850) 602 50 35
Marpessa Blue Beach
Marpessa Blue Beach
Akdeniz Caddesi No:167
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ettiğim bir otel. Verdiğimiz paraya karşılık aldığımız hizmet üst düzey bir seviyedeydi. Odalar çok temizdi. Her sabah odalar tekrardan temizleniyor ve havlular değiştiriliyor. Yemekler çok lezzetliydi ancak çeşit açısında yetersizdi. Otel çalışanları samimi ve içten davranıyorlar. Bizim çok eğlendiğimiz bir tatil oldu. Herkese teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
8
0 (850) 602 23 76
Pine Park Holiday Club
Pine Park Holiday Club
Yeşilovacık 4. km.
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Öncelikle otel personelinin güler yüzü, çalışkanlığı ve misafirperverliği üst seviyedeydi. Son yıllarda yaptığımız en güzel tatillerin başında geliyordu. Odalar temiz ve yemekler kaliteliydi. Herkese gönül rahatlığıyla önerebileceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
6
0 (850) 602 23 76
Pine Park Holiday Club
Pine Park Holiday Club
Yeşilovacık 4. km.
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Otele vardığımız günden çıkış yaptığımız dakikaya kadar personel tarafından inanılmaz bir hizmet sağlandı. Hem güleryüzlü hem de profesyonel çalışmaları nedeniyle kendilerine çok teşekkür ediyorum. Odamız temiz ve büyüktü ancak çarşafların her gün değişmemesi eksi olarak yazılabilir. Şezlonglar yeterli sayıdaydı. Yemekleri çok beğenmedik ve çeşidin az olduğunu düşünüyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
8
0 (850) 602 23 76
Pine Park Holiday Club
Pine Park Holiday Club
Yeşilovacık 4. km.
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Öncelikle işletmeci Mehmet Bey'e çok teşekkür etmek istiyorum. Kendisi bizzat her müşteri ile ilgilenmeye çalışıyor. Otelin temizliği çok iyiydi. Personel güler yüzlü ve işini iyi yapıyor. Yemeklerin tadı güzeldi. Otelin konumu çok iyi. Genel olarak baktığımızda biz oteli çok sevdik hepinize tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
9
0 (850) 602 50 35
Marpessa Blue Beach
Marpessa Blue Beach
Akdeniz Caddesi No:167
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Ailemle birlikte iki hafta boyunca konakladığım otel. Silifke çevresinde bulunan en güzel otellerden biriydi. Otel içinde herkesin yapabileceği birçok aktivite var. Odalar çok temiz ve düzenliydi. Yemekler çok lezzetli ve çeşitliydi. Animasyon ekibi akşamları çok güzel şovlar yapıyorlardı. Otel çalışanları güler yüzlü ve yardımseverdi. Otel verdiğimiz paranın karşılığını veriyor. Herkese öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
9
0 (850) 602 50 35
Marpessa Blue Beach
Marpessa Blue Beach
Akdeniz Caddesi No:167
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Çok ideal bir otel. Açık bayanlar da, kapalı bayanlar da gayet rahat. Sakin bir yer, kafa dinlemek isteyenler için ideal. Yemekler de güzel. Odaların temizliği iyi, vs. vs. Biz çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
6
0 (850) 602 23 76
Pine Park Holiday Club
Pine Park Holiday Club
Yeşilovacık 4. km.
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Çocuklu aileler tarafından gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Şehirden uzak olması ve eşsiz doğal güzellikleriyle, dinlenmek için ideal bir otel. Akşamları çocuklar için yapılan etkinliklerle çocukların sıkılması engelleniyor. Yemek çeşidi herkesi düşünerek oluşturulmuş. Personel iyi niyetli ancak deneyimsiz ve genelde stajyer öğrenciler. Genel olarak çocuklu aileler için uygun bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
8
0 (850) 602 23 76
Pine Park Holiday Club
Pine Park Holiday Club
Yeşilovacık 4. km.
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Normalde Türkiye de yaşamayan ama ülkesini çok seven biri olarak her yaz farklı tatil beldelerine ve otellere gitmeye çalışırım. Şunu söyleyebilirim mükemmel denebilecek seviyede bir otel değil ancak fiyat uygunluğu gibi açılardan iyi seviyede bir otel. İlk olarak odalar çok temiz ve ferahtı. Yemekler konusunda sıkıntıları var ve genel personel performansının aksine servis elemanları biraz yavaştı. Genel olarak sevdiğim ama eksiklerini göz ardı edemediğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
10
0 (850) 602 23 76
Pine Park Holiday Club
Pine Park Holiday Club
Yeşilovacık 4. km.
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Ailecek geldiğimiz bu tatilden çok fazla zevk alarak ayrıldık. Eğlenmeyi ikinci plana ve dinlenmeyi birinci plana koyunca çok daha fazla zevk alabildiğiniz bir otel burası. Doğası sayesinde insanı rahatlatan ve dinlendiren bir otel. Mevsim sonu gelmemize rağmen, denizin sıcak oluşu ve otel içi hizmetin kalitesinin yüksek oluşu sayesinde çok keyifli bir tatil dönemi geçirdik. Tekrar geleceğimizin sözünü veriyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
6
0 (850) 602 23 76
Pine Park Holiday Club
Pine Park Holiday Club
Yeşilovacık 4. km.
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Dürüst olmak gerekirse geçmiş yıllarda geldiğimde gördüğüm hizmeti ve kaliteyi görmedim. Yemek konusunda özellikle inanılmaz bir gerileme var. Havuz ve deniz açısından ise olumlu şeyler söyleyebilirim. Her ikisi de gayet temiz ve şezlong sayısı yeterli. Personel her ne kadar iyi niyetli olsa da tecrübesiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
4
0 (850) 602 50 35
Marpessa Blue Beach
Marpessa Blue Beach
Akdeniz Caddesi No:167
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Deniz temiz ve güzel. Yemekler böyle küçük bir yer için fena değil. 3-4 günden fazla kalırsanız sıkılmaya başlarsınız. Ayrıca genelde haşama giyen bayanların mekanı. Eğer bikini giyen biriyseniz asla tavsiye etmem. Kapalı insanların mekânı. Ayrıca biri slip mayo giyen adamlar geziyor etrafta demiş. Asla yok öyle bir şey. Nerdeyse eşime haşama alacaktım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
10
0 (850) 602 50 35
Marpessa Blue Beach
Marpessa Blue Beach
Akdeniz Caddesi No:167
Silifke / Mersin
Türkiye

-

3 gün için geldim, dolu dolu tatilimi yaşadım. Yemekler çok güzeldi, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
10
0 (850) 602 50 35
Marpessa Blue Beach
Marpessa Blue Beach
Akdeniz Caddesi No:167
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Merhabalar, otelin fiyat olarak uygun olması dikkatimi çekti. İyi ki bu oteli tercih etmişim. Çok güzel bir tatil yaptık. Yemekler, deniz, havuz bar, otelin temizliği, personelin ilgisi, çok çok memnun kaldık. Yeni açılmış bir otel fakat her şey yerli yerinde. Çok teşekkür ederiz, bizi evimizde hissettirdiniz. Otel sahibine ve çalışanlarına teşekkür ederiz. Seneye görüşürüz, bütün arkadaşlarıma tavsiye ettim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
5
0 (850) 602 50 35
Marpessa Blue Beach
Marpessa Blue Beach
Akdeniz Caddesi No:167
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Otele giderken sigara içiyorsanız yanınıza yeterince alın, restoran şefine sigara aldırabilir misiniz dedim, aldıramam dedi ve bana köydeki bakkalı tarif etti.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
10
0 (850) 602 50 35
Marpessa Blue Beach
Marpessa Blue Beach
Akdeniz Caddesi No:167
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Yeni açılmasına rağmen çok sistemli ve oturmuş bir otel. Kimse kimseyi rahatsız etmiyor. Fiyatlar pek çok otele göre uygun. Odaların içi çok temiz ve konforlu. Ailece gidilebilecek yerlerden bir tanesi. Öyle kenarda kalmış bir koya yapılabilecek en iyi tesis bence. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği hepsi bol çeşit ve lezzetli. sınırsız içecekler de cabası. Canlı müzik, tadında animasyonlar güzel. Bir Antalya ya da İzmir ile kıyaslamayalım. Köyün deniz kenarında temiz ve konforlu bu oteli tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
2
0 (850) 602 50 35
Marpessa Blue Beach
Marpessa Blue Beach
Akdeniz Caddesi No:167
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Otel yeni açılmış ama hiçbir şey oturmamış. Ortalıkta slip mayolu adamlar dolaşıyor. Ailenizle rahat zaman geçiremiyorsunuz. Tavsiye etmem.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
10
0 (850) 602 23 76
Pine Park Holiday Club
Pine Park Holiday Club
Yeşilovacık 4. km.
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Mükemmel bir otel... Doğayı seven insanlar için çok ideal... Biz önceki yıl gittik, tek kelimeyle bayıldık. Sade ve dinlendirici bir yer...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
22
2
0 (850) 602 23 76
Pine Park Holiday Club
Pine Park Holiday Club
Yeşilovacık 4. km.
Silifke / Mersin
Türkiye

-

Yanılıp, şaşırıp sakın gelmeyin. Hizmet sıfır. Gündüz karasinek, akşam sivrisinek, yemekler berbat, otel kokuyor ve pis. Bir tansiyon aleti yok, ölsen 45 dakikalık yol gitmen gerekiyor Taşucu'na gelmen için. Kesinlikle de otelde yardımcı olmuyorlar.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)