Tirilye Apartları

En iyi 16 apart otel, en uygun fiyatlar

Tirilye Apart Otel Fiyatları

Bir zamanlar çekimleri yapılan bir dizi ile adı aniden Melekler Adası olan yer Zeytinbağı köyünün ta kendisidir aslında.

Tirilye; mistik havası, tarihi değere sahip yapıları, eski köşkleri ve sahilde bulunan balık restoranları ile sadece Bursalıların değil çevresindeki illerde yaşayanlarında favori mekanları arasındadır. Tirilye; hafta sonunu, kısa tatillerini değerlendirmek isteyenlerin de kaçış rotaları arasında yer alan tarihi bir sayfiye yeridir.

Muntazam düzenlenmiş sahil şeridi ve plajı ile sarp tepelerin arasında kalmış bir mücevher gibidir adeta Bursa Tirilye...

Tirilye’ye gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok otel misafirlerini ağırlayarak hizmet vermektedir. Bu oteller içerisinde Tirilye apart otelleri en çok tercih edilen otel kategorileri arasında yer almaktadır.

Tirilye apart otelleri kalabalık arkadaş gruplarının ilk tercihleri arasındadır. Kalabalık grupların ilk tercihi olmasının bir sebebi apart daire fiyatının konaklama yapan kişiler arasında bölüşülmesi ile ekonomik olması, diğer bir sebebi de standart otel odasına göre daha geniş kullanım alanına sahip olmasıdır.

Tirilye apart otelleri evinin konforunu konaklamada da arayanların ilk tercihini oluşturmaktadır. Mini bir stüdyo daire olan apartların; yatak odası, oturma odası, mutfak bölümü ve dairenin içinde ayrı bir banyo tuvaleti bulunmaktadır.

Tirilye apart otelleri, küçük çocuklu ailelerin de konaklamada rahat ettiği otel kategorisidir. Küçük çocuklu aileler de apart daireleri hem içinde mutfağı olmasından dolayı hem de apart dairelerin geniş bir kullanım alanı olmasından dolayı tercih etmektedir.

Tirilye apart otelleri ve Tirilye apart otel fiyatları bu sayfanın üst kısmında ayrıntılı olarak fotoğrafları, tesis özellikleri ve iletişim bilgileri ile listelenmektedir. Bu sayfadan beğendiğiniz otelle iletişime geçebileceğiniz gibi ön rezervasyonda yaptırabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Bursa Tirilye'nin insanı oldukça mütevazı ve içten. Tıpkı küçük limanının ve Tirilye otel fiyatlarının mütevazılıği gibi...

`Bursa` Tirilye {{yil}} otel fiyatları yaz ya da kış mevsiminde değil, her mevsim uygun aslında. Çünkü halkın asıl geçim kaynağını balıkçılık ve zeytincilik oluşturuyor. Tirilye otelleri de zaten, mütevazı halkının evlerinin kapılarını açması ile oluşmuş. 4 odalı bir küçük Tirilye otelinde konaklayabilirsiniz mesela, yan odadaki misafir size seve seve komşuluk edecektir.

Tirilye {{yil}} otel fiyatları, 40 TL'den başlıyor en fazla 70 TL'ye kadar çıkıyor. Genelde hafta sonları için tercihe dilen bu beldede aslında konakladığınız Tirilye otelinden çok eşsiz doğaya ve tarihe ücret ediyorsunuz. Dışarıda şöyle bir tur attığınızda ise, otel ücretlerinin çok uygun olduğunu göreceksiniz. Çünkü Mudanya Zeytinbağı sakinleri, beldelerine çok güzel bakıyorlar. Siz siz olun, Tirilye gezinizde yanınıza fotoğraf makinenizi almayı unutmayın...

Tirilye Apart Otel Yorumları

10

Elia Apart

canan erim - 9 Temmuz 2015, Perşembe 13:37

Kendi evimizdeymişiz gibi rahattık

O kadar güzel bir hafta sonu geçirdik ki, tadına doyamadık. İstanbul''un o yorucu havasından, ortamından kaçıp Tirilye'ye geldik, Elia Apart'ta kaldık. Sanki bir otel odası değil, kendi evimizdeymişiz gibi rahattık. Bu ortamı hazırlayan Elia Apart personeline sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Artık ikinci adresimiz Tirilye.