Tirilye Pansiyonları

En iyi 16 pansiyon, en uygun fiyatlar

Tirilye Pansiyon Fiyatları

Yılın her mevsiminde değişik bir hafta sonu yaşayabileceğiniz tatil beldesi Bursa Tirilye'nin yeni ismi Zeytinbağı...

Bugünün Zeytinbağı ve geçmişin Tirilye'si tüm bu değerleri ile birçok yapımcının dikkatini çekmiş ve bir film platosu halini almıştır. Birçok dizi film bölgede çekilmiş ve halen çekilmektedir.

Denizkızı Eftelya Pansiyon Mudanya

Tirilye - Pansiyon - 7 Misafir Yorumu

Mudanya'nın eski bir Rum köyü olan Tirilye sakinliği, samimi ve içten insanları dört mevsim ziyaret edilen bir yerdir. Böylesi güzel bir köyde misafirlerini ağırlayan Denizkızı Eftelya Pansiyon, tüm yıl açık olup konuklarını ağırlamaktadır. Plaja yürüme mesafesinde yer alan tesisin restoranı da vardır. Denizkızı Eftelya Pansiyon, tüm yıl açık olup konuklarına kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Konaklama birimlerinin hepsinde balkon ve özel banyo mevcuttur. Banyolar havlu ve saç kurutma makinesine sahiptir. Ayrıca tüm odalar uydu yayınına sahip televizyon ile donatılmıştır...

Muntazam düzenlenmiş sahil şeridi ve plajı ile sarp tepelerin arasında kalmış bir mücevher gibidir adeta Bursa Tirilye...

Zeytinbağı bugün ülkemizin en önemli turizm değerlerinden biri olacak potansiyeli yapısında barındırmaktadır, bu duruşa uygun hem resmi hem özel sektöre ait işletmeler bir bir açılmakta ve ziyaretçilere hizmet vermektedir.

Misafirlerini ağırlamak için de birçok Mudanya Tirilye pansiyonu hizmete açılmıştır. Ancak bu Mudanya pansiyonları doğaya zarar vermemek için, eski Rum evlerin restorasyonu ile gerçekleşmektedir. En uzak Tirilye pansiyonu, denize 150 - 200 metre uzaklıkta yer almaktadır.

Bursa Tirilye pansiyonlarında konaklamak için en uygun zaman yaz mevsimidir, Bursalılar denizin esintisini ve iyot kokusunu hissetmek için, hafta sonlarını Tirilye pansiyonlarında konaklayarak geçirmektedirler. Ancak Mudanya Tirilye'ye kış aylarında gelenler bilirler ki, burada kış mevsimi ayrı bir güzeldir, doğa daha yeşil, deniz daha dalgalıdır ve size sadece Tirilye pansiyonunuzun kafesine oturup doğayı izlemek düşer...

Bursa Tirilye'nin insanı oldukça mütevazı ve içten. Tıpkı küçük limanının ve Tirilye otel fiyatlarının mütevazılıği gibi...

Bursa Tirilye 2019 otel fiyatları yaz ya da kış mevsiminde değil, her mevsim uygun aslında. Çünkü halkın asıl geçim kaynağını balıkçılık ve zeytincilik oluşturuyor. Tirilye otelleri de zaten, mütevazı halkının evlerinin kapılarını açması ile oluşmuş. 4 odalı bir küçük Tirilye otelinde konaklayabilirsiniz mesela, yan odadaki misafir size seve seve komşuluk edecektir.

Tirilye 2019 otel fiyatları, 40 TL'den başlıyor en fazla 70 TL'ye kadar çıkıyor. Genelde hafta sonları için tercihe dilen bu beldede aslında konakladığınız Tirilye otelinden çok eşsiz doğaya ve tarihe ücret ediyorsunuz. Dışarıda şöyle bir tur attığınızda ise, otel ücretlerinin çok uygun olduğunu göreceksiniz. Çünkü Mudanya Zeytinbağı sakinleri, beldelerine çok güzel bakıyorlar. Siz siz olun, Tirilye gezinizde yanınıza fotoğraf makinenizi almayı unutmayın...

Tirilye Pansiyonları ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Tirilye Pansiyonları için en uygun fiyatlı otelleri, listeleme sayfasında "En Düşük Fiyata Göre" sırala seçeneği ile kolayca görüntüleyebilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Tirilye Pansiyonları için en ucuz fiyat 100 TL. Üstelik birçok tesiste ödemenizi tesisin kendisine de yapabilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Tabi ki en ideal yöntem daha önce burada konaklama yapmış misafirlerin görüşlerine başvurmak. Binlerce kullanıcımız binlerce değerli yorumla size en doğru seçimi yapmanız için yol göstermiş olacaktır. Tesisleri puana göre kolayca sıralayabilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Her şey dahil sisteminde öncelikli olarak sabah, öğlen ve akşam yemekleri başta olmak üzere birçok hizmeti ücretsiz olarak alırsınız. Tirilye için her şey dahil sisteminde çalışanları görmek için, listeleme sayfasındaki filtrede yer alan "Konaklama Tipi" alanından "Her Şey Dahil" seçeneğini işaretlemeniz yeterli. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Daha keyifli ve renkli bir tatil için gittiğiniz bölgedeki gezilecek yerleri önceden bilmekte fayda var.Tirilye için gezilecek yerlerin tümüne linkten erişebilirsiniz.

Tirilye yol tarifi sayfamızdan, bulunduğunuz bölgeden mesafeyi ve en hızlı rota seçeneklerini bulabilirsiniz. Eğer kendi aracınızla gitmeyecekseniz, alternatif ulaşım yolları için birçok ipucu da veriyoruz. Hızlı erişim için buradan erişebilirsiniz.

Tirilye ve civarında yer alan apartların hemen hepsini listeliyoruz. Apart oteller size ev konforunda, üstelik kendi yemeğinizi yapabileceğiniz başta ocak, fırın gibi araçları temin eder. Son dönemde git gide bu yönde konaklamaya görece ekonomik de olmasından talep artıyor. Hızlı erişim için buradan erişebilirsiniz.

Tirilye hava durumunu takip etmeniz, olası hava değişikliklerine hazırlıksız yakalanmamanızı sağlayacaktır. Tirilye hava durumu için hemen tıklayın.

Tirilye Pansiyon Yorumları

1

Denizkızı Eftelya Pansiyon

Nurhan çekiçgibi - 2 Ekim 2018, Salı 18:07

İlgili değiller

İnternetteki yorumları okuyarak gittik Tuğrul Bey pansiyonda yoktu. Başıboş bir pansiyonla karşılaştık. Tuğrul Bey'i aradığımızda karşıda Süleyman Bey'le irtibat kurun dedi. Süleyman Bey ilgisiz bir şekilde bize odamızı gösterdi. Odaya girdiğimizde banyo, tuvaletin olmadığını gördüm. Sorduğumda dışarıda dedi. Ben bu odada kalmak istemediğimi söyledim. Siz hesaplı oda istemişiniz dedi. Bizim böyle bir talebimiz olmadı deyince, odamızı değiştirdi. Odalar fena değil. Temizlik idare eder. Sabah kalktık kimseler yok, pansiyondan ayrıldık. Ben böyle ilgisizlik görmedim. Bir daha asla gitmem.