Mudanya Apartları

En iyi 33 apart otel, en uygun fiyatlar

Mudanya Apart Otel Fiyatları

Bursa'nın deniz kenarında yer alan yazlık ilçesi tüm yıl boyunca hareketli ve canlıdır.

Mudanya’ya Bursa’nın yanı sıra İstanbul ve çevre illerden de pek çok kişi tatilini geçirmek için gelmektedir. Gelenlerin Mudanya’da ve `Mudanya Merkez`’de konaklamada tercih edebilecekleri çok sayıda otel yer almaktadır. Bu oteller içerisinde tatil otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, butik oteller, pansiyonlar ve Mudanya apart otelleri listelenmektedir.

Mudanya Türkiye'nin en büyük şehri İstanbul'a 40 deniz mili, Bursa'ya ise 30 km. uzaklıktadır.

Farklı konaklama kategorilerinde yer alan bu oteller arasında gelenler tarafından en çok Mudanya apart otelleri talep edilmektedir. Özellikle de kalabalık gruplar haline gelenler, küçük çocuklu aileler ve evinin konforunu konaklamada da arayanların ilk tercihi genellikle Mudanya apart otelleri olmaktadır.

Mudanya apart otelleri kalabalık gruplar için hem ekonomik hem de diğer kategorilerdeki otellere göre daha rahat olmaktadır. Mudanya apart otellerinde konaklama ücreti dairede kalanlar arasında bölüşüldüğü için kişi başı oldukça ekonomik bir konaklama fiyatı ortaya çıkmaktadır. Küçük çocukları olan aileler de ilk olarak Mudanya apart otelleri kategorisinde yer alan apart otellerde konaklamayı öncelikle tercih etmektedir. Çocuklu ailelerin apart otelleri içerisinde yer alan apart daireleri tercih etmesinin ilk sebebi ise dairenin içerisinde mutfağının olması ve standart bir otel odasına göre daha büyük bir alana sahip olmasıdır.

Mudanya apart otelleri ve Mudanya apart otel fiyatları Nederekal.com Mudanya sayfasında listelenmektedir. Bu sayfadan Mudanya apart otelleri ve apart otel fiyatları ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfadan beğendiğiniz Mudanya apart oteline ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Mudanya {{yil}} otel fiyatları, konaklayacağınız tesislerin türüne göre değişiklik gösteriyor. Mudanya'da pansiyonda var, butik otel de lüks tatil oteli de... Hepsi de diğer tesislerden oldukça farklı özellikler taşıyor. Mudanya {{yil}} otel fiyatları, eğer deniz üzerinde bir teknenin restore edilmesi ile oluşmuş bir butik otelde konaklayacak olursanız, mevsime göre değişmekle birlikte 70 TL'den başlıyor. Pansiyon tercih edersiniz günlük oda kahvaltı 50 TL'ye konaklayabilirsiniz.

Mudanya otel fiyatı biraz daha fazla olan oteller de mevcut tabi. İçinde birçok özellik barındıran, tüm ihtiyaçlara cevap vermeye çalışan lüks otellerin {{yil}} ücretleri 125 TL civarında.

Mudanya otellerinde konaklarsanız eğer, bir gün de Kumbağ'a gidin ve Kumbağ'ın meşhur çarşaf böreği ve cevizli lokumunun tadına bakın.

Mudanya Belediyesi özel halk otobüsleri, `Bursa` - Mudanya hattında her saat başı sefer yapıyor. `İstanbul`'dan ise İDO - deniz otobüsleri ile ulaşabilirsiniz.

Mudanya Apart Otel Yorumları

10

Elia Apart

canan erim - 9 Temmuz 2015, Perşembe 13:37

Kendi evimizdeymişiz gibi rahattık

O kadar güzel bir hafta sonu geçirdik ki, tadına doyamadık. İstanbul''un o yorucu havasından, ortamından kaçıp Tirilye'ye geldik, Elia Apart'ta kaldık. Sanki bir otel odası değil, kendi evimizdeymişiz gibi rahattık. Bu ortamı hazırlayan Elia Apart personeline sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Artık ikinci adresimiz Tirilye.