Suadiye Görülecek Yerler

Düzenli yapısı, yemyeşil sokakları, huzurlu ortamı ve merkezi konumu ile Suadiye Anadolu yakasının en güzel ve keyifli semtlerinden biridir.Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Suadiye Görülecek Yerler

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

Suadiye Görülecek Yerler - Suadiye En İyi 10 Yapılacak Şey

Düzenli yapısı, yemyeşil sokakları, huzurlu ortamı ve merkezi konumu ile Suadiye Anadolu yakasının en güzel ve keyifli semtlerinden biridir.
Kadıköy’ün semtlerinden biri olan Suadiye Bağdat Caddesi üzerinde bulunur. Sahil yoluna, minibüs caddesine ve Bostancı’ya oldukça yakın konumda bulunan Suadiye’de araca ihtiyaç duymadan pek çok yere ulaşmanız mümkündür.

Suadiye geziniz sırasında yapmanızı önerdiğimiz şeyler şöyle:

Suadiye, Bağdat Caddesi üzerinde yer alıyor. Bu nedenle birçok mağaza, dükkan, cafe, bar ve restoran semtin hemen yanı başında. Suadiye’den birkaç dakikalık bir yürüyüşle Bağdat Caddesi’ne inebilir ve cadde üzerindeki bu mağazaları gezebilir, alış veriş yapabilir, birbirinden güzel mekanlarda mola verebilirsiniz. Ayrıca caddede yürüyüşler yapabilirsiniz.

Suadiye sahil yoluna da oldukça yakın konumdadır. Yine yürüyerek sahile inebilirsiniz. Sahil yolu boyunca yürüyüşler yapabilir, bisiklete binebilir, spor yapabilir, çimlerde oturup kitabınızı okuyabilirsiniz.

Semtin ara sokaklarında yer alan sevimli kafelerde keyifle vakit geçirebilirsiniz.

Suadiye’ye yakın konumda bulunan Bostancı’ya, Caddebostan’a, Kadıköy’e gidebilir, bu semtleri gezinize ekleyebilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın