Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Şırnak Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Şırnak Otelleri

Şırnak için {{ (filteredHotels).length}} / 6 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Şırnak Otelleri

Şırnak Otelleri

Şırnak Otelleri

Şırnak geçmişi çok eskilere dayanan oldukça köklü bir ilimiz olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Şırnak; Suriye ve Irak'a komşu olarak sınırda bulunuyor. 1990 tarihinde il olan Şırnak, köklü geçmişini bu tarihin çok öncesinden başlayarak bugünkü konumuna gelmiş bulunuyor. Nuh peygambere ait olduğu iddia edilen bir türbenin Şırnak ilinin Cizre ilçesinde yer aldığı biliniyor. Tarihte yaşandığı kabul edilen tufanın ardından Nuh peygamberin yerleştiği ilk şehir olarak Şırnak işaret ediliyor. Özellikle bu sebepten dolayı pek çok kişi Cizre ilçesini görmek için Şırnak'a ziyaret gerçekleştiriyor. Pek çok sebepten dolayı Şırnak'a doğru yola çıkmış olabilirsiniz. Rotanızı Şırnak'a çevirmiş iseniz burada konaklama yapabileceğiniz pek çok otel seçeneği bulunuyor. Şırnak otelleri birden fazla otel konsepti ile hizmet veriyor. Kalabalık gruplar halinde ya da tek başınıza Şırnak'a doğru yola çıkmış olabilirsiniz. Şırnak'a giriş yaptıktan sonra bu oteller arasından kendinize ve sevdiklerinize uygun bir otel seçeneği bulabilirsiniz. Misafirperverliği ve sıcaklığı ile bilinen Şırnak halkının samimiyetine denk düşecek şekilde verilen otel hizmetleri, burada konaklayanlara kendilerini evlerindeki gibi rahat ettiriyor.

Uygun Şırnak Otelleri

Uygun Şırnak Otelleri

Geçmişi MÖ 7000'lere kadar ulaşan, en eski yerleşim merkezlerinden birisi olan Şırnak, tarihi yapıları ve otantik evleri ile biliniyor. Bu yapıların hakimiyet sürdüğü Şırnak sokakları, sizi adeta geçmişin pembe sayfalarına götürüyor. Şırnak, pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmış bir il olarak tarih sahnesinde önemli bir yer tutuyor. Bu sayede birçok çok uygarlığa ait tarihi eseri ve tarihi mekanı il sınırları içerisinde bulunduruyor. Tarihseverlerin oldukça ilgisini çeken bu yapılar ve eserler, meraklıları tarafından oldukça ilgi çekici bulunuyor. Dolayısıyla Şırnak, bu yapıları ve eserleri görme amaçlı azımsanmayacak sayıda ziyaretçi ağırlıyor. Ayrıca bilinen meşhur bir rivayete göre; Nuh Tufanından sonra Nuh peygamberin gemisinin Şırnak'ta bulunan Cudi Dağı'nın üzerine yerleştiği işaret ediliyor. İslam inanışında yer alan bu rivayet, pek çok kişiyi Cudi Dağı'na çekiyor. Ziyaretler sırasında konaklamak için tercih edebileceğiniz Şırnak otel 5 yıldızlı seçenekleri arasından dilediğinizi seçerek, ziyaretinizden alacağınız verimi maksimum seviyeye çıkartabilirsiniz. Belirli standartlara uyarak 5 yıldızlı otel olma özelliğini kazanmış ve oldukça deneyimli personeller tarafından hizmet veren bu otellerde, kaliteli ve rahat bir konaklama gerçekleştirebilirsiniz. Bir başka konaklama seçeneği olarak karşımıza çıkan ve oldukça fazla rağbet gören Şırnak termal otel seçenekleri de imkan ve olanakları dahilinde kaliteli hizmet veren işletmelerden. Bu işletmelerde kaplıca veya termal su kaynakları yer alıyor. Yeraltı su kaynaklarının kullanıldığı bu otellerde, mineraller bakımından zengin termal sular ile kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

Şırnak Otel Fiyatları

Şırnak Otel Fiyatları

Şırnak'ta konaklama yapacağınız otellerin fiyatları oldukça geniş aralıklarda sunuluyor. Hemen her cebe uygun bir seçenek bulunabilen Şırnak otel fiyatları belli standartlar, sunduğu imkan ve olanaklar dahilinde rakamlarını belirliyor. Sizin de otel seçiminizi yaparken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekiyor. Otellerin sunduğu hizmetler hakkındaki bilgileri, otel girişinizi yapmadan önce otelinizi arayarak ya da yüz yüze resepsiyon kısmından bilgi isteyerek fikir edinebilirsiniz.

 • Konaklama yapmak istediğiniz otelin mevcut doluluk oranı ve rezervasyon alma hızı, fiyatların değişikliğine sebep olabiliyor.
 • Konaklamak istediğiniz otelin mevcut konumu da fiyatları etkiliyor. Merkezi noktalarda ve şehrin dinamik yapısına hakim yerlerde bulunan oteller, ücra kısımlarda yer alan otellere nazaran rakamlarını biraz daha yüksek tutabiliyor. Çünkü merkezi noktalardaki oteller; ulaşım, şehri gezip görme ve ihtiyaçları anında karşılayabilme gibi noktalarda birçok avantaj sağlıyor.
 • Otelde konaklamak istediğiniz zaman dilimine göre rakamlar değişebiliyor. Tatil dönemleri ve mevsimsel farklılıklara göre fiyatlar artabiliyor ya da zaman zaman azalıyor.
 • Otelde yemek hizmetinin bulunuyor olması da fiyatları etkileyen bir başka unsur. Yemek hizmeti bulunduran oteller, bu hizmeti sunmayan otellere nazaran fiyatlarını artırmakta.

Ayrıca konaklama hizmetine ek olarak sunulan aktivite, olanaklar ve bunların kalitesine göre de rakamlar değişmekte. Pek çok otel seçeneği arasından kendinize ve sevdiklerinize en uygun Şırnak otelleri ile konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Şırnak Gezilecek Yerler

Şırnak Gezilecek Yerler

Oldukça eski bir yerleşim merkezi olarak karşımıza çıkan Şırnak'a kadar gelmişken gezilecek pek çok yer ve yapılacak birçok aktivite sizleri bekliyor. Bunlardan en meşhur olanları aşağıda yer alıyor.

 • Cudi Dağı, listemizin başında yer alıyor ve Hazreti Nuh'un gemisinin tufandan sonra oturduğu kara parçası olarak biliniyor.
 • Şırnak karayolu üstünde bulunan en önemli geçitlerden birisi olarak bilinen Kasrık Boğazı; Güneydoğu Anadolu ile Doğu Anadolu'yu birbirinden ayıran bir nokta olarak görülüyor.
 • Hazreti Nuh Türbesi, Şırnak'a gelenlerin en çok ziyaret ettiği noktalardan birisi olarak oldukça rağbet görüyor.
 • Nuh Peygamber Camii ve Cizre Ulu Camii, göz dolduran mimarisi ile dikkat çekiyor.
 • Kırmızı Medrese, Şazeh Medresesi ve Abdaliye Medresesi bilinen en meşhur ve en eski medreselerden.
 • Ayrıca Şırnak'ta deneyebileceğiniz birbirinden farklı lezzetler bulunuyor. Kutlık, serbidev, hekeheşandi, meyre ve tatlı olarak da fıreydin bunlardan yalnızca bazıları

Erken rezervasyon ve avantajlı teklifleri takip ederek Şırnak ucuz oteller ile konaklama şansını yakalayabilir ve pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış bu köklü şehri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sayılamayacak çokluktaki daha birçok mekanı görme fırsatını yakalayabilirsiniz. Şırnak; tarihi, doğal ve el değmemiş daha nice güzelliği ile siz kıymetli misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

Şırnak Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Şırnak için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Şırnak otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Şırnak otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.