Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Şırnak Otelleri

Şırnak için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Şırnak Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Ülkemizin en eski ve destansı şehirlerinden biri olan Şırnak, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin görkemli tarihine ışık tutuyor.

İsminin Şehr-i Nuh'tan geldiği rivayet edilen Şırnak, sel tufanından sonra Nuh Peygamber'in ilk yerleştiği şehir olması sebebiyle ülkemiz açısından fazlasıyla önem taşıyor. Hatta Cizre ilçesinde Nuh'a ait olduğu söylenen türbe, bu hikayeyi doğrular nitelikte.

Irak ve Suriye ile komşu olan Şırnak'ta gezilecek pek çok yer bulunuyor. Zengin tarihi ve kültürü, görkemli doğal güzellikleri ile Şırnak, turistik açıdan fazla rağbet görmese de, şimdilerde bu potansiyelini yükseltmeye başladı. Bu da Şırnak'ta lüks otellerin birbiri ardına açılmasının en önemli nedenlerinden biri.

Şırnak otellerinde kaldığınız süre boyunca, Cudi Dağı'nın zirvesinde yer alan ve gemiye ait olduğu düşünülen büyük çivileri ve tahta kalıntıları görmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca Kasrik Beldesi'nde yer alan köprüyü, taş sulama kanallarını, kaplıcaları, türbeleri ve kalelerini de mutlaka görmelisiniz.

Eşsiz bir doğaya ve tarihe sahip olan Şırnak, turizm sektöründe gittikçe ivme kazanmaya başladı. Bu da Şırnak'a pek çok otel kazandırdı. Şimdilerde kent otellerinden 5 yıldızlı lüks otellere kadar birçok konaklama alternatifi bulunuyor Şırnak otelleri arasında.

Misafirlerini lüks ve kaliteli hizmetlerle buluşturan Şırnak otelleri, özellikle turistik seyahat amacıyla Şırnak'a gelenleri büyük bir keyifle ağırlıyor. Mimarileri ve şık konaklama birimleriyle dikkat çeken Şırnak otelleri, sağladıkları hizmetlerle misafirlerin yüzlerini bir hayli güldürüyor.

Siz de, herhangi bir sebepten ötürü Şırnak'a gitmeyi planlıyorsanız eğer, Şırnak otellerinden size en uygun olanında konaklama yapabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Güneydoğu'nun tarihi dokusunu en iyi şekilde yansıtan Şırnak'ta, pek çok konaklama alternatifi bulunuyor.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en güzel şehirlerinden biri olan Şırnak, Irak ve Suriye ile sınır komşusu. Nuh Peygamber'in yerleştiği ilk kent olan Şırnak, bu anlamda ülkemiz açısından bir hayli önem taşıyor. Cizre ilçesinde bulunan ve Nuh'a ait olduğu tahmin edilen türbe, bu hikayenin doğruluna ışık tutuyor diyebiliriz.

Adının Şehr-i Nuh'tan geldiği rivayet edilen Şırnak, turistik açıdan görülmeye değer pek çok doğal güzellik ve tarihi yapı barındırıyor. Şırnak'ın sahip olduğu doğal güzellikler ile tarihi ve kültürel zenginlik, son zamanlarda şehrin turizm potansiyelini de fazlasıyla artırmaya başladı. Bu da Şırnak'ta konaklama ihtiyacını beraberinde getirdi.

Pek çok lüks otele ev sahipliği yapan Şırnak'ta, kent otellerinden 5 yıldızlı otellere kadar birçok konaklama alternatifi yer alıyor.

Lüks ve kaliteli hizmetler sunan Şırnak otelleri, fiyatlarıyla da oldukça dikkat çekiyor. Şırnak otel fiyatları, bulundukları konuma göre değişkenlik gösteriyor. Merkezde bulunan ve turistik bölgelere yakın olan Şırnak otellerinin fiyatları, diğerlerine nazaran bir tık daha yukarıda. Otelin sağladığı hizmetler ve o hizmetlerin kalitesi de Şırnak otel fiyatlarını etkileyen diğer unsurlar olarak ön plana çıkıyor. Ancak her gelir düzeyine hitap eden oteller bulabilmek mümkün Şırnak'ta. Genel olarak 2018 Şırnak otel fiyatlarının ortalama 110 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Şırnak otellerinde konakladığınız süre boyunca, Cudi Dağı'nın zirvesinde bulunan ve Nuh'un gemisine ait olduğu tahmin edilen büyük çivileri ve tahta kalıntıları görmeyi sakın ihmal etmeyin. Bununla birlikte Kasrik'de yer alan köprüyü, taş sulama kanallarını, kaplıcaları, türbeleri ve kaleleri de gezi listenize dahil etmenizi tavsiye ediyoruz.

Siz de, turistik ya da iş seyahati amacıyla Şırnak'a gelmeyi planlıyorsanız eğer, bütçenize uygun olan bir Şırnak otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Şırnak otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Şırnak Hakkında

Türkiye'nin güneydoğu illerinden biri olan Şırnak oldukça eski ve destansı bir tarihe sahiptir.

Şırnak'ın isminin Şehr-i Nuh'tan geldiği bilinmektedir ve Cizre ilçesinde Nuh'a ait olduğu söylenen bir de türbe mevcuttur. Şırnak'ın sel tufanından sonra Nuh Peygamber'in ilk yerleştiği şehir olduğu bilinmektedir.

Türkiye'nin komşusu Irak ve Suriye ile komşu olan Şırnak, zengin tarihi, kültürel kaynakları ve heybetli doğası ile gezilecek yerler arasında yer almaktadır. Günümüze kadar turistik açıdan çok rağbet görmeyen şehir son zamanlarda açılan lüks otelleri ile dikkat çekmektedir.

Şırnak ilinin tarihi zenginliğinin ana öğesini ise Cudi Dağı oluşturur. Çünkü tufandan sonra Nuh'un gemisinin, Cudi Dağı'nın tepesine konduğuna inanılmaktadır. Zirvede, gemiye ait olduğuna inanılan, büyük çiviler ve tahta kalıntıları mevcuttur.

Şırnak'ın Kasrik Beldesi'nde Gutiler'den günümüze kalan bir köprü, taş sulama kanalları, kaplıcalar, türbeler ve kaleler bulunmaktadır. Şırnak'ı gezmek için bir hayli zamana ihtiyaç olduğunu söylemek mümkündür.

Turizm sektörü için eşsiz bir doğa ve tarih barındıran bu şehre, doğru yatırımların yapılmasının akabinde, turizm sektörünün ana geçim kaynaklarından biri konumuna gelebileceğini söylemek mümkündür.

Şırnak otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Şehr-i Nuh Otel
Şehr-i Nuh Otel

-

Huzur buldum

Şırnak'ta bu kadar mükemmel bir otel beni şaşırttı. Aksi yorum iftira olur. Huzur buldum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Hotel Silopi
Grand Hotel Silopi

-

Sosyal alanların bakımı sıfır

Bir yılı aşkındır hamam, sauna tamiratta diyorlar. İlgisizlik diz boyu. Sosyal alanların bakımı sıfır, otel yönetiminin paraya ihtiyacı yok belli ki. Hizmet kalitesi işlerine geldiği kadar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özenler Hotel Residence
Özenler Hotel Residence

-

Böyle güzelini görmedim

Doğuda işim gereği birçok otel gezdim ama bunun gibi iyi hizmet veren ve göze hitap eden bir otel görmedim, emeğinize sağlık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Hotel Silopi
Grand Hotel Silopi

-

Hizmet kalitesinden memnun kaldım

Otelinizde 5 gece kaldım. Temizlik ve hizmet kalitesinden memnun kaldım. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şehr-i Nuh Otel
Şehr-i Nuh Otel

-

Gayet başarılı

8 aydır bu otelde kalıyorum. Bölgede kalınabilecek adam gibi tek mekan. Gayet başarılı. 5 yıldızı hak edecek kadar iyi. Gönül rahatlığı ile kalabilirsiniz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şehr-i Nuh Otel
Şehr-i Nuh Otel

-

Kesinlikle mükemmel

Kesinlikle mükemmel, kasıtlı yapılan yorumlara aldanmayın... Ben memnun kaldım, kesinlikle siz de memnun kalacaksınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şehr-i Nuh Otel
Şehr-i Nuh Otel

-

Tavsiye etmiyorum

Dışı sizi içi beni yakar. Tuvalet kâğıdını, sabunu bile kendin satın alıyorsun. İçeride aldığın nefes bile para. Tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özenler Hotel Residence
Özenler Hotel Residence

-

Beğendim

Çok beğendim, çok iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)