Şırnak Otelleri

Ülkemizin en eski ve destansı şehirlerinden biri olan Şırnak, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin görkemli tarihine ışık tutuyor.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Şırnak Otelleri

Toplam 5 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Sosyal alanların bakımı sıfır"

"Hizmet kalitesinden memnun kaldım"

6.0

Misafir yorumu

2 yorum

"Böyle güzelini görmedim"

"Beğendim"

10

Misafir yorumu

2 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Şırnak Otelleri ve Şırnak Otel Fiyatları

Ülkemizin en eski ve destansı şehirlerinden biri olan Şırnak, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin görkemli tarihine ışık tutuyor.

İsminin Şehr-i Nuh'tan geldiği rivayet edilen Şırnak, sel tufanından sonra Nuh Peygamber'in ilk yerleştiği şehir olması sebebiyle ülkemiz açısından fazlasıyla önem taşıyor. Hatta Cizre ilçesinde Nuh'a ait olduğu söylenen türbe, bu hikayeyi doğrular nitelikte.

Irak ve Suriye ile komşu olan Şırnak'ta gezilecek pek çok yer bulunuyor. Zengin tarihi ve kültürü, görkemli doğal güzellikleri ile Şırnak, turistik açıdan fazla rağbet görmese de, şimdilerde bu potansiyelini yükseltmeye başladı. Bu da Şırnak'ta lüks otellerin birbiri ardına açılmasının en önemli nedenlerinden biri.

Şırnak otellerinde kaldığınız süre boyunca, Cudi Dağı'nın zirvesinde yer alan ve gemiye ait olduğu düşünülen büyük çivileri ve tahta kalıntıları görmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca Kasrik Beldesi'nde yer alan köprüyü, taş sulama kanallarını, kaplıcaları, türbeleri ve kalelerini de mutlaka görmelisiniz.

Eşsiz bir doğaya ve tarihe sahip olan Şırnak, turizm sektöründe gittikçe ivme kazanmaya başladı. Bu da Şırnak'a pek çok otel kazandırdı. Şimdilerde kent otellerinden 5 yıldızlı lüks otellere kadar birçok konaklama alternatifi bulunuyor Şırnak otelleri arasında.

Misafirlerini lüks ve kaliteli hizmetlerle buluşturan Şırnak otelleri, özellikle turistik seyahat amacıyla Şırnak'a gelenleri büyük bir keyifle ağırlıyor. Mimarileri ve şık konaklama birimleriyle dikkat çeken Şırnak otelleri, sağladıkları hizmetlerle misafirlerin yüzlerini bir hayli güldürüyor.

Siz de, herhangi bir sebepten ötürü Şırnak'a gitmeyi planlıyorsanız eğer, Şırnak otellerinden size en uygun olanında konaklama yapabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Güneydoğu'nun tarihi dokusunu en iyi şekilde yansıtan Şırnak'ta, pek çok konaklama alternatifi bulunuyor.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en güzel şehirlerinden biri olan Şırnak, Irak ve Suriye ile sınır komşusu. Nuh Peygamber'in yerleştiği ilk kent olan Şırnak, bu anlamda ülkemiz açısından bir hayli önem taşıyor. Cizre ilçesinde bulunan ve Nuh'a ait olduğu tahmin edilen türbe, bu hikayenin doğruluna ışık tutuyor diyebiliriz.

Adının Şehr-i Nuh'tan geldiği rivayet edilen Şırnak, turistik açıdan görülmeye değer pek çok doğal güzellik ve tarihi yapı barındırıyor. Şırnak'ın sahip olduğu doğal güzellikler ile tarihi ve kültürel zenginlik, son zamanlarda şehrin turizm potansiyelini de fazlasıyla artırmaya başladı. Bu da Şırnak'ta konaklama ihtiyacını beraberinde getirdi.

Pek çok lüks otele ev sahipliği yapan Şırnak'ta, kent otellerinden 5 yıldızlı otellere kadar birçok konaklama alternatifi yer alıyor.

Lüks ve kaliteli hizmetler sunan Şırnak otelleri, fiyatlarıyla da oldukça dikkat çekiyor. Şırnak otel fiyatları, bulundukları konuma göre değişkenlik gösteriyor. Merkezde bulunan ve turistik bölgelere yakın olan Şırnak otellerinin fiyatları, diğerlerine nazaran bir tık daha yukarıda. Otelin sağladığı hizmetler ve o hizmetlerin kalitesi de Şırnak otel fiyatlarını etkileyen diğer unsurlar olarak ön plana çıkıyor. Ancak her gelir düzeyine hitap eden oteller bulabilmek mümkün Şırnak'ta. Genel olarak 2017 Şırnak otel fiyatlarının ortalama 110 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Şırnak otellerinde konakladığınız süre boyunca, Cudi Dağı'nın zirvesinde bulunan ve Nuh'un gemisine ait olduğu tahmin edilen büyük çivileri ve tahta kalıntıları görmeyi sakın ihmal etmeyin. Bununla birlikte Kasrik'de yer alan köprüyü, taş sulama kanallarını, kaplıcaları, türbeleri ve kaleleri de gezi listenize dahil etmenizi tavsiye ediyoruz.

Siz de, turistik ya da iş seyahati amacıyla Şırnak'a gelmeyi planlıyorsanız eğer, bütçenize uygun olan bir Şırnak otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Şırnak otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Şırnak otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Grand Hotel Silopi
Grand Hotel Silopi

-

Sosyal alanların bakımı sıfır

Bir yılı aşkındır hamam, sauna tamiratta diyorlar. İlgisizlik diz boyu. Sosyal alanların bakımı sıfır, otel yönetiminin paraya ihtiyacı yok belli ki. Hizmet kalitesi işlerine geldiği kadar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özenler Hotel Residence
Özenler Hotel Residence

-

Böyle güzelini görmedim

Doğuda işim gereği birçok otel gezdim ama bunun gibi iyi hizmet veren ve göze hitap eden bir otel görmedim, emeğinize sağlık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Hotel Silopi
Grand Hotel Silopi

-

Hizmet kalitesinden memnun kaldım

Otelinizde 5 gece kaldım. Temizlik ve hizmet kalitesinden memnun kaldım. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şehr-i Nuh Otel
Şehr-i Nuh Otel

-

Gayet başarılı

8 aydır bu otelde kalıyorum. Bölgede kalınabilecek adam gibi tek mekan. Gayet başarılı. 5 yıldızı hak edecek kadar iyi. Gönül rahatlığı ile kalabilirsiniz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şehr-i Nuh Otel
Şehr-i Nuh Otel

-

Kesinlikle mükemmel

Kesinlikle mükemmel, kasıtlı yapılan yorumlara aldanmayın... Ben memnun kaldım, kesinlikle siz de memnun kalacaksınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şehr-i Nuh Otel
Şehr-i Nuh Otel

-

Tavsiye etmiyorum

Dışı sizi içi beni yakar. Tuvalet kâğıdını, sabunu bile kendin satın alıyorsun. İçeride aldığın nefes bile para. Tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özenler Hotel Residence
Özenler Hotel Residence

-

Beğendim

Çok beğendim, çok iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)