Şelale Park

  • Eskişehir / Odunpazarı
1.7puan

Şelale Park

Eskişehir'deki Şelale Park ve Eskişehir'i ziyaret edenlerin mutlak görmeden gitmediği bir yerdir. Şelale Park, adını içinde bulunan yapay şelaleden alır.

Eskişehir'in en güzel alanlarından biri olan parkta; oyun grupları, otopark, yel değirmeni ve Eskişehir'in manzarasını seyre dalarken oturup bir şeyler içeceğiniz cafe ve restoran vardır. Şelale Park'a sadece yaz değil kış aylarında da gidebilir ve parkın tadını çıkarabilirsiniz; çünkü kışları parkın etrafı kapatılıp ısıtıcılar yerleştiriliyor. Odunpazarı'ndan kalkan 1 numarlı otobüse binerek 10 dakikada kolaylıkla şelaleye ulaşabilirsiniz. Şelale Park'ın ardında; Midas Anıtı'nı, Kent Park'ı, Lületaşı Müzesi'ni, Porsuk Çayı'nı ve Atlıhan El Sanatları Çarşısı'nı de ziyaret edebilirsiniz.
3 misafir tavsiyesi
  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
3
1
Şelale Park
Şelale Park
Odunpazarı / Eskişehir
Türkiye
Ali Nokay tarafından...

-

31 08 2018 tarihinde eşimle evlilik yıldönümü için gittik manzara süper. Fiyatlar aşırı yüksek,0 üstelik yemekler verdiğiniz paranın dörtte biri etmez. Gidin seyyar köftecide ekmek arası yiyin boşa para vermeyin. Balaban köfte rezalet, yağ içinde ve köfteler çok ağır, sert. Eşim bir tane köfte yedi midesi bulandı, yiyemedi. Durumu garsona söyleyince iade alamayız, tabak bozulmuş vs. gibi saçmaladı. Eşimin yiyemediği yemeğin parasını ödedik. O kadar para alıp o kadar bekletip bir de bu kalitede hizmet vermeye çalışan bir yere anca manzarası için çay içmeye gidilir. Giderken çayınızı götürmeyi unutmayın. Biz yemeği görünce çay istemeye cesaret edemedik.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
3
2
Şelale Park
Şelale Park
Odunpazarı / Eskişehir
Türkiye
Kahvaltısı kötü

-

Kahvaltısı çok kötü. Balon pide, tırnak pide ve gözleme üçlüsüyle sunulan karbonhidrat yüklü bir sofra. Seçenek yok. Balon pide bitti “'İkinciyi normalde vermiyoruz ama verelim.”' dedi garson. Zaten yiyecek başka ne var mecbur muyum tırnak pideye geçmeye? Tahıllı ya da köy ekmeği zaten yok. Yeşil zeytin bozuktu ve her şey marketten alınma. Doğal ürünlere ulaşması bu kadar kolayken her şeyi marketten alıp getirmek kahvaltıyı basitleştiriyor. Çay bardağının yanında gelen kaşığı eve sokmayız bile. Mekanın tüm şıklığına tezat bir servis. Ayrıca mekanda müşteri varken temizlik yapılmaz. Deterjan kokusundan genzimiz yandı. Bir daha gelir miyiz? Asla.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
3
2
Şelale Park
Şelale Park
Odunpazarı / Eskişehir
Türkiye
Kötü servis

-

Hayatımda böyle kötü servis ve böyle kötü köfte daha yemedim (Soğuk, yanmış, yağı iğrenç kokan köfte).

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)