search icon
Giriş
03 Ağustos Sal.
Çıkış
04 Ağustos Çar.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Odunpazarı Apartları

Odunpazarı için 10 otel listelendi.

Konuk Hotel Eskişehir

Otel
Aile Dostu
Neredekal.com
5/5
Odunpazarı merkezine 1.4 km uzaklıkta
185 TL185 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:185 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
185 TL
Etstur
Otelz.com
189 TL
185 TL'den başlayan fiyatlarla

Deda Thermal Hotel

Termal Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3/5
Odunpazarı merkezine 1.1 km uzaklıkta
133 TL140 TL
%5 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:133 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
133 TL
Etstur
Otelz.com
135 TL
133 TL'den başlayan fiyatlarla

Velibey Otel

Otel
Hayvan Dostu
Neredekal.com
4.4/5
Odunpazarı merkezine 1.9 km uzaklıkta
162 TL178 TL
%10 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:162 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
162 TL
Otelz.com
Etstur
196 TL
162 TL'den başlayan fiyatlarla

Paşa Konağı Butik Otel

Butik Otel
Tüm Yıl Açık
Neredekal.com
5/5
Odunpazarı merkezine 2.5 km uzaklıkta
195 TL195 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:195 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
189 TL
Otelz.com
Etstur
195 TL
189 TL'den başlayan fiyatlarla

Tasigo Hotels Eskişehir Bademlik Termal Hotel

Otel
Tüm Yıl Açık
Neredekal.com
4.6/5
Odunpazarı merkezine 13.1 km uzaklıkta
634 TL893 TL
%29 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:634 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
634 TL
Etstur
Otelz.com
651 TL
634 TL'den başlayan fiyatlarla

Arasta Konak Boutique Hotel

Butik Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.2/5
(20 değerlendirme)
Odunpazarı merkezine 2.4 km uzaklıkta
210 TL210 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:210 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
210 TL
Etstur
Otelz.com
211 TL
210 TL'den başlayan fiyatlarla

La Vie Konak Otel

Butik Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.9/5
Odunpazarı merkezine 2.3 km uzaklıkta
176 TL180 TL
%2 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:176 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
176 TL
Etstur
Otelz.com
180 TL
176 TL'den başlayan fiyatlarla

Arslanlı Konak Otel

Özel Belgeli
Tüm Yıl Açık
Neredekal.com
4.4/5
Odunpazarı merkezine 2.3 km uzaklıkta
199 TL200 TL
%1 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:199 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Omm Inn Hotel

Otel
Çocuk Dostu
Neredekal.com
4.9/5
Odunpazarı merkezine 2.2 km uzaklıkta
650 TL812 TL
%20 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:650 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
650 TL
Etstur
Otelz.com
806 TL
650 TL'den başlayan fiyatlarla

Manzara Otel

Kent Oteli
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.5/5
Odunpazarı merkezine 7.2 km uzaklıkta
199 TL199 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:199 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
199 TL
Otelz.com
Etstur
199 TL
199 TL'den başlayan fiyatlarla

Odunpazarı Apart Otelleri

Odunpazarı Apart Otelleri

Ülkemizin İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan ve köklü tarihi, kültürel mirasları ve doğal güzellikleri ile tam bir öğrenci şehri olarak tabir edilen Eskişehir aynı zamanda ülkemizin sanayi merkezi olarak da karşımıza çıkıyor. Eskişehir'in yaşanabilir şehirlerden biri olarak karşımıza çıkması en çok tercih edilme sebeplerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Şehirde bulunan 2 büyük üniversite kampüsü ve üniversite öğrencileri ile her daim canlı ve neşeli olan Eskişehir'de uzun soluklu tatiller için güzel destinasyonlar bulabilir ya da hafta sonu kaçamaklarınız için güzel alternatifler bularak hayatınıza eğlence katabilirsiniz. Nasrettin Hoca ve Yunus Emre'nin diyarı olarak bilinen Eskişehir'de yıllara meydan okuyan tarihi eserler görebilir, her yıl düzenlenen festivallere katılarak yerel müziklerle eğlenebilir ve Porsuk Çayı etrafında gezintiye çıkarak hem alışveriş yapabilir hem de dinlenebilirsiniz. İlk çağlara kadar yaşam izleri taşıyan Eskişehir'de M.Ö 14. yy Hitit Uygarlığı’nın izlerini görebilir, İpek Yolu'nun bu güzel durağında tatilinizi tarihi ve kültürel kodları çözerek geçirebilirsiniz. Bölgede Selçuklu ve Osmanlı izlerini görebilir, Milli Mücadele sırasında yaşanan ruhu hissedebilirsiniz. Ülkemizin gelişmekte olan şehirleri arasında yer alan Eskişehir'de hemen her yıl farklı bir keşif yeri ile karşılaşabilir ve tatilinizi renklendirebilirsiniz. Eskişehir'in en eski tarihi ilçelerinden biri olarak bilinen Odunpazarı'nda tatilinizi tarihi evlerin arasında geçirebilirsiniz. Odunpazarı apart otel seçenekleri tercih ederek tatilinizi ailecek huzur ve güven içinde geçirebilirsiniz.

Odunpazarı Konaklama

Odunpazarı Konaklama

Eskişehir'den geçen hızlı tren hatları ile daha da hareketlenen Eskişehir'i sosyal hayatı ile uzun soluklu tatilleriniz için tercih edilebilir ve kısa hafta sonu tatilleriniz için de eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Turizm merkezleri arasında tercih edilen şehirlerden biri olma yolunda ilerleyen Odunpazarı otellerinde her yaştan insan için uygun olabilecek alternatif turizm çeşitleri bulabilir ve tüm aile huzurla tatilinizi geçirebilirsiniz. Eskişehir'de tatilinizi yeşil alanlar içinde doğa ile baş başa kamp yaparak geçirebilir, antik kentleri ve tarihi eserleri gezebilir, şehir merkezinde gece hayatının en hareketli olduğu bölgelerde tatilinize eğlence katabilirsiniz. Eskişehir'de bulunan bu gezilecek yerler çeşitliliği içinde aynı zamanda çok sayıda konaklama çeşidini bulabilirsiniz. Tatilinizi kendinize en uygun biçimde konaklayarak geçirebilirsiniz. Bölgede bulabileceğiniz 5 yıldızlı otellerden butik otellere kadar tüm konaklama çeşitlerinden kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Bütçenizi bölgeyi keşfetmek ve bolca eğlenmek için ayırabilirsiniz. Bölgede en çok tercih edilen konaklama çeşitlerinden biri olarak karşımıza çıkan apart otelleri tercih edebilir ve tatilinizde otelin yemek saatlerine bağlı kalma zorunluluğu olmadan tatilinizi planlayabilirsiniz. Odunpazarı apartlar ile konaklayarak bütçenizi korurken tatilinizin de tadını çıkarabilir ve kalabalık arkadaş gruplarınız ile bölgeyi karış karış keşfe çıkabilirsiniz. Apart otellerin sunmuş olduğu imkanlardan yararlanarak tatilinizi en uygun fiyatlara tamamlayabilir ve arkadaşlarınızla iş bölümü yaparak tatilinizi kendiniz için konforlu hale getirebilirsiniz.

Odunpazarı Apart Otel Fiyatları

Odunpazarı Apart Otel Fiyatları

Eskişehir'in tarihi Odunpazarı ilçesinde yılların biriktirdiği tarihi doku içerisinde mistik bir havayı soluyarak tatilinizi geçirebilir ve renkli konakların işletmeye açılması ile halka açılan otellerde kalabilirsiniz. Odunpazarı'nın tarihi dokusu içerisinde kiralayabileceğiniz odaları ile apart otellerde çok uygun fiyatlara konaklayabilirsiniz. Odunpazarı apart otel fiyatları ile bütçenizi de kendinize göre ayarlayabilir ve bu tarihi ilçenin her karışında farklı bir yaşam tarzını görebilirsiniz.

 • Eskişehir'in en güzel ilçelerinden biri olarak bilinen ve her yıl yüzlerce ziyaretçiyi ağırlayan Odunpazarı'nın renkli konaklarında daire kiralayarak arkadaşlarınızla keyifli tatiller geçirebilir ya da tüm konağı kiralayarak iş organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
 • Apart otellerin diğer konaklama seçeneklerine göre sunduğu geniş odalar geniş aileler içinde rahat bir konaklama imkanı sunuyor. Otel fiyatlarının skalası içinde en önemli olan faktörler arasında otelin lokasyonu ve tarihi yerlere göre konumu bulunuyor.
 • Sağladığı imkanlar ve sunduğu hizmetler ve bu hizmetlerin kalitesi de bir o kadar etkili olan faktörler arasında bulunuyor. Otellerde ücretsiz olarak sunulan hizmetler arasında 7/24 sıcak su, havlu, giysi dolabı, hızlı internet bağlantısı, TV ve uydu yayını gibi hizmetler bulunuyor.
 • Ücretli olan hizmetler ise otelden otele farklılıklar gösterdiği için havaalanı transfer, araç kiralama, çamaşırhane, kuru temizleme ve ütü gibi hizmetlerin detaylarını öğrenebilir ve tatilinizi kendi bütçenize göre planlayabilirsiniz.

Erken rezervasyon seçeneklerini değerlendirerek otelinizin promosyonlarından yararlanabilir ve Odunpazarı apart otel en uygun seçeneklerini yakalayabilirsiniz.

Odunpazarı Gezilecek Yerler

Odunpazarı Gezilecek Yerler

Eskişehir'in tarihi Odunpazarı ilçesinde en uygun Eskişehir gezinizi geçirebilir ve kendiniz için oluşturduğunuz gezi planınız ile tatilinizi hiçbir yeri atlamadan geçirebilirsiniz. Gezilecek yerler ;

 • İlkçağ uygarlıkları arasında bulunan Friglerin ilk yerleşim yerleri arasında bulunan Yazılıkaya Antik Şehri’ni ziyaret edebilir ve tarihte uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Halk arasında bilinen diğer adıyla Midas Anıtı'nı ziyaret edebilir antik şehrin en önemli eserini görebilirsiniz.
 • Şehrin merkezinde 400.000 metrekare üzerine kurulmuş olan Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı'nı ziyaret edebilir ve ailecek güzel vakit geçirebilirsiniz. Parkta bulunan gölet etrafında yürüyüşler yapabilir, çocuk oyun alanlarında çocuklarınızla eğlenebilir, hayvanat bahçesini ziyaret ederek hayvanlar aleminin gizemli sırlarına doğru bilgilerinizi kapatabilirsiniz. İçerisinde bulunan konser alanı ve amfi tiyatro ile tatilinize eğlence katabilirsiniz.
 • Eskişehir'in en güzel ve en bilinen yerleri arasında bulunan Porsuk Çayı'nı ziyaret edebilir ve bölgenin en turistik alanında çayın yanında dizilmiş olan irili ufaklı kafelerde Porsuk'u izleyerek çayınızı yudumlayabilirsiniz. Porsuk Çayı'nın üzerinde düzenlenen tekne turlarını deneyebilir ve baştan sona bölgeyi çayın üzerinden izleyebilirsiniz.
 • Dünya'nın en önemli ve bol Lületaşı rezervlerini bulunduran Eskişehir'de Lületaşı Müzesi'ni ziyaret edebilir ve bu doğal taşın dönüştüğü güzellikleri boynunuzda taşımak için satın alabilirsiniz.

Odunpazarı Apartları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Odunpazarı Apartları için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Odunpazarı Apartları - En Uygun Odunpazarı Apart Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 139 TL - 893 TL
Odunpazarı bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Odunpazarı bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Odunpazarı Apartları - En Uygun Odunpazarı Apart Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Odunpazarı Apartları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Odunpazarı Apartları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Odunpazarı Apartları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Odunpazarı Apartları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.