Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Şelale Park

+ 6 Fotoğraf
0.8/5
Çok Kötü
4 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

0.8/5
Çok Kötü
4 değerlendirme
Şelale Park
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
01.09.2018
Ali Nokay
31 08 2018 tarihinde eşimle evlilik yıldönümü için gittik manzara süper. Fiyatlar aşırı yüksek, üstelik yemekler verdiğiniz paranın dörtte biri etmez. Gidin seyyar köftecide ekmek arası yiyin boşa para vermeyin. Balaban köfte rezalet, yağ içinde ve köfteler çok ağır, sert. Eşim bir tane köfte yedi midesi bulandı, yiyemedi. Durumu garsona söyleyince iade alamayız, tabak bozulmuş vs. gibi saçmaladı. Eşimin yiyemediği yemeğin parasını ödedik. O kadar para alıp o kadar bekletip bir de bu kalitede hizmet vermeye çalışan bir yere anca manzarası için çay içmeye gidilir. Giderken çayınızı götürmeyi unutmayın. Biz yemeği görünce çay istemeye cesaret edemedik.
0/5 Çok Kötü
01.09.2018
Ali Nokay
31 08 2018 tarihinde eşimle evlilik yıldönümü için gittik manzara süper. Fiyatlar aşırı yüksek,0 üstelik yemekler verdiğiniz paranın dörtte biri etmez. Gidin seyyar köftecide ekmek arası yiyin boşa para vermeyin. Balaban köfte rezalet, yağ içinde ve köfteler çok ağır, sert. Eşim bir tane köfte yedi midesi bulandı, yiyemedi. Durumu garsona söyleyince iade alamayız, tabak bozulmuş vs. gibi saçmaladı. Eşimin yiyemediği yemeğin parasını ödedik. O kadar para alıp o kadar bekletip bir de bu kalitede hizmet vermeye çalışan bir yere anca manzarası için çay içmeye gidilir. Giderken çayınızı götürmeyi unutmayın. Biz yemeği görünce çay istemeye cesaret edemedik.
1/5 Kötü
09.08.2017
Hasan Turan
Kahvaltısı kötü
Kahvaltısı çok kötü. Balon pide, tırnak pide ve gözleme üçlüsüyle sunulan karbonhidrat yüklü bir sofra. Seçenek yok. Balon pide bitti “İkinciyi normalde vermiyoruz ama verelim.” dedi garson. Zaten yiyecek başka ne var mecbur muyum tırnak pideye geçmeye? Tahıllı ya da köy ekmeği zaten yok. Yeşil zeytin bozuktu ve her şey marketten alınma. Doğal ürünlere ulaşması bu kadar kolayken her şeyi marketten alıp getirmek kahvaltıyı basitleştiriyor. Çay bardağının yanında gelen kaşığı eve sokmayız bile. Mekanın tüm şıklığına tezat bir servis. Ayrıca mekanda müşteri varken temizlik yapılmaz. Deterjan kokusundan genzimiz yandı. Bir daha gelir miyiz? Asla.
1/5 Kötü
25.06.2017
Ayşe Özdilmaç
Kötü servis
Hayatımda böyle kötü servis ve böyle kötü köfte daha yemedim (Soğuk, yanmış, yağı iğrenç kokan köfte).

Konum

Haritada gör