Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Ürkmez Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Ürkmez Otelleri

Ürkmez için {{ (filteredHotels).length}} / 25 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Ürkmez Otelleri - En Uygun Ürkmez Otel Fiyatları

İzmir'in eşsiz güzellikteki tatil beldesi Ürkmez, ülkemizin en temiz ve geniş sahillerinden birine sahiptir.
Ürkmez, Ege'nin incisi İzmir'de yer alan bir tatil beldesidir. Seferihisar ilçesine bağlı olan Ürkmez, İzmir merkeze 45 km mesafede yer almaktadır.

Ülkemizim em geniş ve temiz sahil şeritlerinden birine sahip olan İzmir Ürkmez'de yaz sezonu neredeyse yılın 9 ayı devam eder. Masmavi ve tertemiz bir denizi, yemyeşil ormanları, doğal güzellikleri ile Ürkmez şehirden uzak, huzurlu bir tatil yapmak isteyenler için Ege'deki en ideal yerlerdendir.

Gümüldür Ürkmez aynı zamanda termal turizmin de geliştiği bir yerdir. Baraj gölü çevresinde yer alan kaplıcalar ve termal otellerde konuklar sağlığı ve şifayı bulmaktadırlar.

Ürkmez otelleri Ege'nin tüm güzelliklerini bir arada bulmak isteyen konuklarına çeşitli imkanlar sunmaktadır. Eşsiz kumsallarıni turkuaz denizin, tertemiz havanın, şifalı suların tadını çıkarmak isteyen tatilciler için Ürkmez otelleri ideal adrestir.

İzmir Ürkmez otelleri ailecek yapacağınız tatiller için de oldukça uygundur. Genellikle 3 ve 4 yıldızlı tesisler olan Ürkmez otellerinde hem şehir hayatının gürültüsünden uzakta huzurlu, hem de eğlenceli bir tatil yapabilirsiniz.

Ürkmez otelleri genellikle denize yakın bir konuma sahiptir. Gümüldür Ürkmez otellerinde konakladığınızda denize yürüyerek veya çok kısa bir araç yolculuğu ile ulaşmanız mümkündür.

Ürkmez otelleri aynı zamanda Ürkmez'in merkezine ve çarşısına da yakındır. İzmir Ürkmez otellerini tercih ederseniz beldenin çarşısına, alışveriş noktalarına, restoranlarına da yakın olacaksınız.

Seferihisar'ın küçük bir beldesi olan Ürkmez doğasıyla, geniş sahil şeridiyle ülkemizin en çok tercih edilen tatil bölgeleri arasındadır.

İzmir il merkezine yaklaşık 45 kilometre kadar uzaklıkta yer alır Ürkmez. Türkiye'nin en geniş sahillerinden birine sahiptir. Bu durum yaz sezonunda tatilciler tarafından sıkça tercih edilmesinin sebeplerinden biridir. Şehirden uzak, huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler için ideal bir konumdadır.

Ürkmez'de çok sayıda otel bulabilirsiniz. Oteller genellikle doğal güzelliklerin arasında, denize yakın konumda yer alır. Ürkmez'de otellerin bazıları termal otellerden oluşmaktadır. Termal otellerin yanı sıra 3-4 yıldızlı oteller de bölgede bulunmaktadır.

Ürkmez otel fiyatları her bütçeye hitap eder. Özellikle yaz aylarında yoğun ilgi görmesinden dolayı Ürkmez otel fiyatları yaz sezonunda biraz daha yüksektir. Ürkmez otel fiyatları yazın 90-150 TL arasında değişirken, kış sezonuna girildiğinde 60-80 TL arasında seyir göstermektedir. Bu fiyatlar oda başı için geçerlidir.

Ürkmez otel fiyatlarına genellikle oda kahvaltı dahil olup, her şey dahil hizmetlerde Ürkmez otel fiyatları bir tık daha yükselmektedir. Otel fiyatlarını etkileyen diğer bir faktör ise seçeceğiniz oda tipidir.

Ürkmez otellerinin çoğu denize yakın olsa da bazı konaklama tesisleri iç kesimlerde yer alır ve denize kısa bir araç yolculuğu kadar yakındır esasında. Bu sebepten dolayı tercih edeceğiniz otellerin konumları hakkında detaylı bir şekilde bilgi edinmenizi öneririz.

Aynı zamanda Ürkmez otel fiyatları sayfamızı tıklayarak otelleri ve fiyatları karşılaştırabilir, erken rezervasyon işlemiyle daha ekonomik bir tatil fırsatı yakalayabilirsiniz.

Ürkmez Hakkında
Tertemiz denizi, kumsalı, havası ve ormanı ile dinlendirici bir atmosfere sahip, turizm yönünden gelişmeye devam eden şirin bir beldedir Ürkmez...
Tarihinin M.Ö. 2000 yıllarına dayandığı bölgenin ilk sakinleri Girtilerdir. M.Ö. 7. ve 5. yüzyıllar arasında bölgede Lidyalılar, İranlılar, Atinalılar ve Spartalar bölgeye hükmetmiştir. Sonrasında bölge, İranlılar, Bergama Krallığı, Makedonyalılar, eski Yunanlılar, Romalılar ve Bizanslılar egemenliğine girmiştir.

1084 yılında Selçuklu komutanı Çaka Bey tarafından ele geçirilen bölge, .II. Haçlı Seferinde Sultan Mesut tarafından Selçuklu topraklarına katılmıştır.1384 yılında Selçukluların dağılmasıyla Aydınoğulları egemenliğine giren bölge, 1394 yılında Osmanlı topraklarına dahil olmuştur.

1402 Ankara Savaşı sonunda Moğolların eline geçen bölge, 1425 yılında tekrar Aydınoğulları egemenliği altına girmiştir. Cüneyt Bey'in ölümü ile bölge yine Osmanlıların topraklarına katılmıştır. 19. yüzyıl başlarında 20.000'i geçen nüfusu, veba yüzünden nüfusu oldukça azalmıştır.

Türkiye'nin en geniş ve en temiz sahillerinden biri olan Ürkmez'de yılın 9 ayı gönlünüzce denize girebilir, su sporları yapabilirsiniz. Günlük turlara çıkabilir veya mavi turlara katılabilirsiniz. Ormanlık alanlarında yeşilin her tonunu görebileceğiniz atmosferi ve baharda açan renk renk çiçekleri içerisinde mandalina ağacının kokusunda yürüyüşe çıkabilirsiniz. Huzur bulabileceğiniz bu kuş cıvıltıları arasında kalabalık şehrin karmaşasından uzak, doğanın kollarına kendinizi bırakabilirsiniz.

Ürkmez barajı gölü çevresinde bulunan Doğan Bey ve Karakoç Kaplıcalarında romatizma, deri hastalıkları, raşitizm, mide ve bağırsak bozukluklarında şifa bulabilirsiniz.

Çarşısında ihtiyacınıza uygun her türlü eşyayı bulabilirsiniz. Mevsimine göre meyve ve sebzeleri taze alabilir, lokantalarında yöreye özgü Ege mutfağının zengin lezzetlerini tadabilirsiniz.

İzmir'e 45km mesafede bulunan Ürkmez'e İzmir Üçkuyular'dan ve İzmir Otogar'dan kalkan minibüslerle ulaşılabilmektedir.

50 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
10
0 (232) 532 01 56
Deniz Otel Apart
Deniz Otel Apart
Cumhuriyet Mah. 5171 Sok. No. 1 Doğanbey
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Otel gerçekten Ürkmez bölgesindeki en iyi otel. Havuzu ve plajı olan bir otel. Fiyatı da piyasaya göre gayet uygundur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (232) 532 03 88
Ürkmez Apart Otel
Ürkmez Apart Otel
Ürkmez Cad. No. 91/C
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Tavsiye üzerine geldiğimiz Ürkmez Apart Otel'de bir hafta kaldık. Burada beş yıldızlı otelde sandık kendimizi. Bir defa çalıştıranlar ve çalışanların ilgi ve alakası muhteşem. Binanın ve odaların temizliği bizi mest etti. Ürkmez Apart Otel'e yazın gelmiştik bir de kışın gidelim dedik iyi ki gelmişiz. Burada biz huzur buluyoruz. Havasına, denizine, yeşiline ve doğasına doyamadık. Herkese tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (232) 532 00 82
Hotel İmaj
Hotel İmaj
Bengiler Mah. 6266 Sok. No. 13
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Yazın çok güzel bir mekan olduğunu biliyordum; fakat kışın da çok sıcak ve keyifli bir işletme olmuş. Güzel menüleri, muhteşem kahveleri ve salebi harika. Başarılı. Herkese tavsiyemdir. Personel on numara.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (232) 532 04 62
İzmir Ürkmez Apart
İzmir Ürkmez Apart
Cumhuriyet Cad. 6110 Sok. No. 10
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Gerçekten harika bir tatil geçirmenizi sağlayacak sıcak ve samimi bir aile ortamı var. Aklınızda hiçbir şüphe kalmadan güvenebileceğiniz sakin ve huzurlu bir tatil geçirebileceğiniz bir yer. Yolunuz düşerse uğramadan gitmeyin derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhaba Gülay Hanım, nezaketiniz, güler yüzünüz, değerli yorum ve düşünceleriniz için size çok teşekkür ederiz. ☺ Sizleri tanımış ve ağırlamış olmaktan mutluluk duyduk. Sizleri yeniden misafir edebilmek dileğiyle. Sevgi ve saygılarımızla. 🤗

5 Kasım 2019, Salı 11:35
50
9
0 (232) 532 04 62
İzmir Ürkmez Apart
İzmir Ürkmez Apart
Cumhuriyet Cad. 6110 Sok. No. 10
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

İnternetten eşimin bulduğu bir yerdi. İlk etapta pek inanmadım; ancak sahibi Bülent Bey ile tanışıp, apart otelde de kalınca keşke daha önce gelseymişim dedim. Ev rahatlığında, istediğiniz gibi kalabileceğiniz bir yer. Kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca denize yakın olması ve denizin temiz oluşu da bir artı puan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Özgür Bey kıymetli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. ☺ Sizlerin rahatlığı bizim her zaman için önceliğimizdir. Değerli eşinizle birlikte sizleri yeniden ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Sevgi ve saygılarımızla. 🙏🏼

23 Ekim 2019, Çarsamba 19:24
50
10
0 (232) 532 04 62
İzmir Ürkmez Apart
İzmir Ürkmez Apart
Cumhuriyet Cad. 6110 Sok. No. 10
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Tesadüfen internette görüp biraz da tedirgin gittiğimiz Ürkmez Apart'tan hiç ayrılmak istemeyerek çıktık. Her ince detay düşünülmüş. Tertemiz, güvenli, evimizi aratmayacak kadar güzel bir tatil geçirmemizi sağladı. Bülent abimin hoş sohbeti, saygısı, hayvan sevgisi görülmeye değer. Bundan sonraki her tatil için arayacağımız ve tercih edeceğimiz bir apart. Kesinlikle tavsiyemizdir. Her şey için teşekkür ederiz, tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz Sevgi Hanım. ☺ Sizlerin güzel enerjisinin yansıması bizdeki. 🙏🏼 Sizleri yeniden ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Sevgi ve saygılarımızla.

23 Ekim 2019, Çarsamba 19:17
50
10
0 (232) 532 04 62
İzmir Ürkmez Apart
İzmir Ürkmez Apart
Cumhuriyet Cad. 6110 Sok. No. 10
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Ağustosun son günlerinde ailece kaldık. Odaların temizliği çok iyiydi. Sıcak ve samimi ortamda kendimizi evimizde hissettiğimiz bir yerdi. Sahibi, ihtiyacımız olan ne varsa odamıza tedarik etmiş. Sıcak ve sinek olan bir yerde değildi. Sahile yürüme mesafesi 5 dakika kadar. 3 gün kalabildik ama seneye inşallah daha fazla kalmak istiyoruz. Eğer otellerin samimi olmayan, sıkıcı havasından bıktıysanız ailece kalabileceğiniz doğru bir apart. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Biz de sizleri yine ağırlamaktan mutluluk duyarız Ebru Hanım. ☺ Değerli yorumlarınız için de çok teşekkür ederiz. Tatilinizin keyifli geçmesine ufak da olsa katkı sağlayabildiysek ne mutlu bize... Sevgi ve saygılarımızla. 🙏🏼

23 Ekim 2019, Çarsamba 19:14
50
9
0 (232) 532 03 88
Ürkmez Apart Otel
Ürkmez Apart Otel
Ürkmez Cad. No. 91/C
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

İki gün kaldık eşimle çok memnun kaldık. Gerek Osman Bey'in sempatikliği ve misafirperverliği gerek personel harikaydı. Her zaman rahatlıkla gidebileceğimiz bir yer oldu bizim için. Kendilerine de buradan tekrar selamlar. İş hayatında başarılar dileriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 53 44
Ürkmez Alkan Pansiyon & Apart
Ürkmez Alkan Pansiyon & Apart
Bengiler Mah. Ürkmez Cad. No:96
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

İşletme sahibi gayet ilgili ve güler yüzlü. Pansiyon odaları gayet temiz ve düzenli. Biz 1+0 odalarda kaldık. Önündeki balkon da gayet geniş. Sakin ve huzur dolu bir yer…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 53 44
Ürkmez Alkan Pansiyon & Apart
Ürkmez Alkan Pansiyon & Apart
Bengiler Mah. Ürkmez Cad. No:96
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Biz 1 hafta kalıp dün gece dündük. Her sene mutlaka tercih ettiğimiz yerlerden biri. Kendinizi evinizde hissediyorsunuz. Fiyata göre sağladıkları konfor kusursuz. Marketler çok çok yakın istediğiniz her yere ulaşımı var. Denize yakın. Geceleri sahilde oturup doğayla baş başa olmak paha biçilemez. Esma Hanım ve ailesine çok teşekkür ederiz ilgilerinden dolayı. Harika insanlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (232) 532 04 62
İzmir Ürkmez Apart
İzmir Ürkmez Apart
Cumhuriyet Cad. 6110 Sok. No. 10
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Öncelikle merhabalar. Ürkmez Apart'ta ailecek kaldığımız bu tatilde memnuniyetimizi bu sözlerle dile getirmek ne kadar yeterli olur bilemem. Kesinlikle gidip kalmalısınız. Yanılmadığımı anlayacaksınız. Hele hele Bülent amcanın hayvan sevgisi görülmeye değer. Güler yüzlü ve hoşsohbetli olan apart sahibi Bülent amcanın müşterilerini memnun etmek için elinden ne geliyorsa yaptığını söyleyebilirim. Kafa dinlemek ve dinlenmek için birebir bir yer. Odaların temiz ve evinizi aratmayacak bir düzenin olduğunu dile getirebilirim. Yeniden görüşmek üzere inşallah saygılarımla...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sevgili Buket merhaba, bu kıymetli yorumlarının bizde yarattığı mutluluğu da biz ne kadar anlatsak az kalır, sana çok teşekkür ederiz. ☺ Tatilinizin keyifli geçmesinde minik de olsa bir payımız olmasından çok mutlu olduk. Sizlerin güler yüzü ve yüksek enerjisinin yansımasıdır bizdeki. Patili dostlarımız ve biz, bekliyoruz sizleri yeniden. 😊 Sana ve saygı değer ailene sevgilerimizi iletiyoruz. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle.

28 Eylül 2019, Cumartesi 13:42
50
10
0 (232) 532 04 62
İzmir Ürkmez Apart
İzmir Ürkmez Apart
Cumhuriyet Cad. 6110 Sok. No. 10
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Kısa süre önce gittiğimiz Ürkmez Apart'ta kendi evimiz gibi rahat ettik. Sessiz, temiz, güvenli bir apart. Özellikle sahibi Bülent Bey'in sıcak karşılaması bizi çok mutlu etti. Hiçbir sıkıntı çekmedik. Biz bu aparttan çok mutlu ayrıldık. Tekrar en kısa sürede görüşmek üzere. Bülent Bey ve eşine çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhaba Adem Bey, asıl teşekkürler bizden size. 🙏🏼 Bitmeyen enerjimizin kaynağı sizlere huzurlu ve konforlu bir tatil sunma arzumuzdur. Sizleri tanıdığımız için biz de çok mutlu olduk. ☺ Bizi çok mutlu eden değerli yorumlarınız için teşekkür ediyor, en kısa zamanda yeniden görüşmeyi diliyoruz. Sevgi ve saygılarımızla.

28 Eylül 2019, Cumartesi 13:36
50
10
0 (232) 532 05 29
Palmiyem Apart Otel
Palmiyem Apart Otel
Bengiler Mah. 6252 Sok. No. 5
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Sadece üç gün için gittiğimiz otelde sekiz gün kaldık. Her yere yakın. Denize 50 metre. Çok temiz, eşyalar yeni ve kullanışlı. Apart işletmecileri iyi niyetli, sıcak insanlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli yorumlarınız ve ilk yılımızda bize destek olup bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Sizin gibi kıymetli bir aileyi misafir etmek bizim için onur verici. İnşallah sizleri yine bekleriz.

12 Aralık 2019, Perşembe 16:20
50
10
0 (232) 532 04 62
İzmir Ürkmez Apart
İzmir Ürkmez Apart
Cumhuriyet Cad. 6110 Sok. No. 10
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

İzmir Ürkmez Apart, gerek ailenizle gerek arkadaşlarınızla neşe ile kalabileceğiniz, eviniz kadar temiz, bakımlı ve şirin bir yer. Sahipleri olan Bülent Bey ve sevgili eşi güler yüzlü, naif ve yardımsever insanlar. Buranın en cezbedici yanı da bu. Gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Elif Hanım merhaba. Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. ☺ Sizleri ailemizin bir parçası olarak ağırlamak ilk günden beri tek amacımız. Bunu sizlere hissettirip tatilinizin huzurlu geçmesine katkı sağlayabilmiş olmaktan mutluluk duyduk. 🙏🏼 Sizleri yeniden ağırlamayı dileriz. Sevgi ve saygılarımızla...

28 Eylül 2019, Cumartesi 13:34
50
10
0 (232) 532 04 85
Ürkmez Saadet Hanım Apart Otel
Ürkmez Saadet Hanım Apart Otel
6252 Sok. No. 3
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Otel denmeyecek kadar mükemmel. Temiz, kendi evimiz kadar rahat ettiğimiz, böceksiz, karıncasız A'dan Z'ye odada her şeyi eksiksiz bulabildiğimiz, hijyenden taviz vermeyen Saadet Otel'e teşekkür ederiz. Ayrıca son derece ilgiyle karşılayıp güler yüzünü eksik etmeyen Sevda Hanıma da teşekkürlerimizi sunarız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (232) 532 04 62
İzmir Ürkmez Apart
İzmir Ürkmez Apart
Cumhuriyet Cad. 6110 Sok. No. 10
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Ailece kaldığımız ve gerçekten tatilden keyif aldığımız çok iyi bir apart. Bülent Bey gerçekten çok ilgili. Tatilimizde seçimimizi bu aparttan yana yaptığımız için mutluyuz. Teşekkürler Ürkmez Apart

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sevgili Melike Hanım, asıl biz size; güler yüzünüz, içtenliğiniz, nezaketiniz ve ayrıca bu değerli yorumlarınız için çok çok teşekkür ederiz. ☺ Sizleri tanımış ve ağırlamış olmaktan çok mutlu olduk. Eviniz her zaman burada, yine yeniden bekleriz. 🤗 En kısa zamanda görüşmek dileğiyle. Sevgi ve saygılarımızla.

7 Eylül 2019, Cumartesi 19:34
50
9
0 (232) 532 01 56
Deniz Otel Apart
Deniz Otel Apart
Cumhuriyet Mah. 5171 Sok. No. 1 Doğanbey
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Yaz bitmeden kısa bir tatil yapmak istedim, internetten araştırdım. Fiyatı uygun geldi, gidip gördükten sonra karar verecektim. Tatlı Candan Hanım'ı ve babasını görünce, pozitif enerjileri sayesinde kalmaya karar verdim. Kaldığım günlerde evimdeymiş gibi hiç sıkılmadım. Ne istediysek hoş görülü davrandılar teşekkür ediyorum. Gidecek olanlara tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (232) 532 05 29
Palmiyem Apart Otel
Palmiyem Apart Otel
Bengiler Mah. 6252 Sok. No. 5
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Öncelikle apart yeni, denize de çok yakındı. Apartın sahipleri iyi niyetli insanlardı. Kurban Bayramı'ndan 2 hafta sonra 3 gün kaldık, çok memnun kaldık. 4 kişi ve birde 3.5 yaşında kızımla 1+1'de kaldık. Klima iki odayı da soğutuyor ama klimanın olduğu oda buz gibi oluyor. Diğer oda normal oluyordu. Belki bununla ilgili bir çözüm bulunabilir. Ürkmez'in denizini beğendim. Sabahları çarşaf gibi. Seneye inşallah tekrar gelip kalmayı düşünüyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Gülizar Hanım değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Beğenmenize, memnun kalmanıza çok sevindik. İnşallah yine bekleriz.

5 Eylül 2019, Perşembe 18:50
50
10
0 (232) 532 03 88
Ürkmez Apart Otel
Ürkmez Apart Otel
Ürkmez Cad. No. 91/C
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

30.08.2019 - 01.09.2019 tarihleri arasında sezonun son tatilini Ürkmez Apart'ta 25 numaralı oda da yaptık. Konum olarak denize ve alışveriş merkezlerine çok yakı. Apart sahibi Osman Bey çok iyi ağırlıyor müşteri gibi değil evine misafirliğe gitmiş hissi veriyor. Odalarda eksiklikler olursa şayet istemeniz yeterli. Anında müdahale ediyor. Apartın bahçesi çok huzurlu, kitap okumayı sevenler için ideal. Emeğiniz ve nezaketiniz için tekrar teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 53 44
Ürkmez Alkan Pansiyon & Apart
Ürkmez Alkan Pansiyon & Apart
Bengiler Mah. Ürkmez Cad. No:96
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Tam bir aile ortamı. Güler yüzlü, cana yakın kişiler. Denize yakın, tatilimi orada geçirdim bu sene, çok güzel geçti. Sayelerinde. Teşekkür ederim Alkan ailesine.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 23 59
Mert Şansa Otel Ürkmez
Mert Şansa Otel Ürkmez
Payamlı Mah. Kuşadası Yolu Üzeri No: 53
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Gayet ucuz ve denize oldukça yakın, muhabbeti ve güler yüzü ile beni kendisine çeken Hamdi abi gördüğüm samimi işletmecilerden. Eğer bir gün Ürkmez'e uğrarsanız bu abinin muhabbetini tatmanızı öneririm. Saygılar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 53 44
Ürkmez Alkan Pansiyon & Apart
Ürkmez Alkan Pansiyon & Apart
Bengiler Mah. Ürkmez Cad. No:96
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Merhabalar, yaklaşık 16 senedir her yaz ayını burada geçiyoruz. Çocukluğumuz burada geçti. Harika, doğa ile iç içe bir ortam. Denize, marketlere, her yere yakın. Zamanın nasıl geçtiğini anlayamadığımız bir yer. Özellikle Esma Hanım'dan çok ama çok memnunuz. :)) Şimdiden iyi tatiller diliyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (232) 532 04 62
İzmir Ürkmez Apart
İzmir Ürkmez Apart
Cumhuriyet Cad. 6110 Sok. No. 10
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Merhabalar, öncelikle bu güzel uygulama için ve kamera arkasında ki tüm oyunculara sonsuz teşekkürler. Başarılar. Ağustos ayı içerisinde bu güzel uygulama ile ailem için tatil alternatif içerisinde İzmir Seferihisar Ürkmez'de İzmir Ürkmez Apart bana güzel yorumlar ile sunmuş olması büyük bir şans, 13 günlük tatil için başta Neredekal'a sonra da apart sahibi Bülent Bey'e, ailesine sonsuz teşekkürler. Ne yazsam az, aile ortamına, abiliğine, beyefendiliğine, aparta göstermiş olduğu ilgi, temizlik, sessizlik ve kalan kişileri, uyumu, her şey süper. Teşekkürler Bülent abim. Yeniden görüşmek üzere. Saygılarımla. Savaş Kertiş. 4-17 Ağustos.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sevgili Savaş Bey, biz de iyi ki bu platforma üye olmuşuz da sizinle tanışmamıza vesile olmuş. Sizi ve kıymetli ailenizi tanımış ve ağırlamış olmaktan mutluluk duyduk. 🙏🏼 Nezaketiniz, güler yüzünüz ve değerli yorumlarınız için biz ailecek size teşekkür ederiz. 😊 Artık Ürkmez'de de bir eviniz var. Ne zaman isterseniz kapımız açık. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle. Muhterem annenize ve kardeşiniz Barış Bey'e selamlarımızı iletiriz. Sevgi ve saygılarımızla.

7 Eylül 2019, Cumartesi 20:07
50
10
0 (850) 602 53 44
Ürkmez Alkan Pansiyon & Apart
Ürkmez Alkan Pansiyon & Apart
Bengiler Mah. Ürkmez Cad. No:96
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Bizi güler yüzlü karşıladılar. Odalar tertemiz. 7 senedir birlikte olmaktan mutluyuz. Herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 09 08
Ordukaya Apart
Ordukaya Apart
Bengiler Mh. 6276 Sk. No.16
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Ya??m 45 Manisal?y?m. Birçok yerler gezdim. Belki biraz tuhaf olacak ama 5 y?ld?zl? otellerde de kald?m inan?n rahatl?k, temizlik, konfor hiçbir fark? yok. Gönül rahatl??? ile gelebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 53 44
Ürkmez Alkan Pansiyon & Apart
Ürkmez Alkan Pansiyon & Apart
Bengiler Mah. Ürkmez Cad. No:96
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Dört senedir vazgeçilmezimiz. İlgili sahipleri, sıcak, temiz, rahat bir aile pansiyonu. Denize yakın. Plajda şemsiyesi olan seviyeli, tam bir tatil yeri. Konumu da harika. Her şeyi bulabileceğiniz tam merkezi bir yerde. Memnun kalırsınız, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 53 44
Ürkmez Alkan Pansiyon & Apart
Ürkmez Alkan Pansiyon & Apart
Bengiler Mah. Ürkmez Cad. No:96
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Samimi ve güzel bir mekan. Denize çok yakın. İş yeri sahipleri güler yüzlü ve ilgili. Pansiyon çok temiz ve kullanışlı. Herkese tavsiye ediyorum. Gittiğinizde tekrar tekrar gitmek isteyecek ve sevdiklerinize önereceksiniz, bundan şüpheniz olmasın. Şimdiden iyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (232) 532 04 50
Rafael Butik Otel
Rafael Butik Otel
Bengiler Mah. 6274 Sok. No. 17
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Ürkmez'de kalınabilecek nadide yerlerden biri. Otel sahibi ve personel olumlu. 10 numara konum. Hizmet süper. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Mevlüt Bey teşekkür eder, yine bekleriz. 😊

22 Ağustos 2019, Perşembe 16:46
50
10
0 (232) 532 03 88
Ürkmez Apart Otel
Ürkmez Apart Otel
Ürkmez Cad. No. 91/C
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Ailecek otele hayran kaldık. Tertemiz, her şey yepyeni. Deniz mükemmel, alışveriş yapmak için her yer yürüme mesafesi. Akşamları sahilde yürüyebilirsiniz, çok hareketli, birçok yerde canlı müzik var. Oda manzaramız da çok güzeldi, balkonları çok genişti. Osman Bey ve oğlu Hüseyin Bey ilgili ve güler yüzlüydüler. Başka bir yerden memnun olmadığımız için plansız gelmiştik, ancak 3 günlük yer bulabildik, keşke daha çok kalabilseydik. Önümüzdeki sene kısmetse yine oradayız

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (232) 532 00 82
Hotel İmaj
Hotel İmaj
Bengiler Mah. 6266 Sok. No. 13
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Gezmeyi ve eğlenmeyi seven biriyim ürkmez de tatil için yer araştırdım ve kaldığım oteli, yani İmaj Hotel'i tavsiye ettiler. Cafe olsun, plaj, canlı, müzik, otel temizliği, yemekler, güler yüz, her şey keyifli ve güzeldi. İşletmeciye çok teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (232) 532 05 29
Palmiyem Apart Otel
Palmiyem Apart Otel
Bengiler Mah. 6252 Sok. No. 5
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Apart yeni yapılmış. İçindeki her şey çok güzel ve şık. Gayet de temiz bir mekan. Sahipleri çok hoş sohbet insanlar. Her türlü yardıma da hazırlar. Engelli biri olarak on milyon tane soruma cevap verdiler. Mekan engelliler için çok ideal. Apart denize yakın ve deniz harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Hatice Hanımcığım güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Sizin gibi değerli ve tatlı bir hanımefendi ile tanıştığımız için çok memnun olduk. Sizi ağırlayabildikse ne mutlu. İnşallah yine bekleriz. Sağlık mutluluk dolu güzel günler sizin olsun.

26 Ağustos 2019, Pazartesi 18:38
50
9
0 (232) 532 03 88
Ürkmez Apart Otel
Ürkmez Apart Otel
Ürkmez Cad. No. 91/C
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Ürkmez Apart Otel'e pati dostu olduğu için sonsuz teşekkürler. Sayenizde köpeğimizi ne pansiyona ne de veteriner kliniğine bırakmak zorunda kalmadık. Tatilimiz eksiksiz ve çok keyifli geçti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (232) 532 04 62
İzmir Ürkmez Apart
İzmir Ürkmez Apart
Cumhuriyet Cad. 6110 Sok. No. 10
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Temizlik, sakinlik, ilgi bakımından her şey çok güzeldi. Burayı ailemle gitmek için bulup yorumlara bakarak aramıştım ve hiçbir şekilde pişman etmeyen bir yer oldu. Bülent Bey'e ilgisi bakımından çok teşekkür ederiz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhaba Sıla Hanım; nezaketiniz, güler yüzünüz, değerli yorum ve düşünceleriniz için biz size çok teşekkür ederiz. ☺ Sizleri tanımış ve ağırlamış olmaktan mutluluk duyduk. Sizleri yeniden misafir edebilmek dileğiyle. Sevgi ve saygılarımızla. 🤗

25 Ağustos 2019, Pazar 10:22
50
10
0 (850) 602 53 44
Ürkmez Alkan Pansiyon & Apart
Ürkmez Alkan Pansiyon & Apart
Bengiler Mah. Ürkmez Cad. No:96
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Gittiğimizde güler yüzlü bir karşılama oldu. Biz çok memnun kaldık ve güzel bir tatil geçirdik. Herkese tavsiye ediyorum. Hem temiz hem aile ortamı. Bunun yanında güler yüz ve ilgi beni mutlu etti. Deniz çok yakın. Doğrusu bize iyi geldi. Gidin ve dinlenin diyorum. Alkan Pansiyon'a çok teşekkür ederiz. Geldiğimiz gibi tatlı dil ve sevgiyle uğurlandık. Sevgiler ve selamlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 53 44
Ürkmez Alkan Pansiyon & Apart
Ürkmez Alkan Pansiyon & Apart
Bengiler Mah. Ürkmez Cad. No:96
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Selam arkadaşlar Alkan Pansiyon Ürkmez'in 1 numaralı pansiyonu diyebilirim. Neden mi tam bir aile ortamı. Kendinizi tatilde ama güvenli olmasını istiyorsanız, keyifli vakit geçirebileceğiniz tek adres. Her yere yürüme mesafesi, denize, alışveriş merkezlerine, gece pazarına, aklınıza gelecek her yer ayağınızın altında. Temizlik arıyorsanız burada. Güven arıyorsanız burada. Sız neden oturuyorsunuz orada. Çıkın çıkın gelin arkadaşlar. Fiyatlar uygun, kaçmaz fırsatlar burada. Temiz hava ve sahipleri de 10 numara insanlar. Kaliteli tatil isteyen buyursun gelsin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (232) 532 03 88
Ürkmez Apart Otel
Ürkmez Apart Otel
Ürkmez Cad. No. 91/C
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Mükemmel bir şekilde tavsiye ediyoruz. Ailemle 2019 Ağustos'un ilk haftası İstanbul'dan gelerek Ürkmez Apart Otelde 10 gün kaldık. Gerçekten zamanımız olsa bir o kadar daha kalırdık. Osman Bey ve oğlu Hüseyin Bey o kadar mükemmel bir apart sahibi ki tek kelime ile harika bir insanlar. Sanki onlar misafir siz apart sahibisiniz havası var. Odaları güzel temiz ve düzenli, bahçesi kafa dinlemek için on numara. Konum olarak denize yakın, harika, akşamları sahili gezmek için mükemmel, sanki kendi evimdeymişsin gibi hissettiriyorlar. Dostane yaklaşımları, yardımseverliği ve çözüm odaklı olmaları mükemmel. Her şey için tekrar teşekkürler. İstanbul'dan Kerim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Kerim Bey çok naziksiniz. Teşekkür ederiz, mutlu bir şekilde ayrılmanıza çok sevindik. Tekrar görüşmek dileğiyle, hoşçakalın 👋🙏🏻.

20 Ağustos 2019, Salı 16:17
50
10
0 (232) 532 06 34
Kale Butik Apart Otel
Kale Butik Apart Otel
Mersin Alanı Mah. 6067 Sok. No. 11-15
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Binanın renkleri, Alaçatı taşları, mavi panjurları, gemi dümenli avizeleri, banyo bataryaları, bahçenin yeşilliği ve bakımı harika. Odalarımızı teslim aldığımızda temizliğine bayıldık. Her şey çok güzel bizler çok mutlu ayrıldık. Türkiye'de apartlara bir yıldız verilecek ise bizden 5*. :) Teşekkürler Kale Butik Apart Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (232) 532 04 62
İzmir Ürkmez Apart
İzmir Ürkmez Apart
Cumhuriyet Cad. 6110 Sok. No. 10
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Her yıl geldiğim apartta yer bulamayınca internetten yorumlara bakarak geldiğim ama iyi ki de yer bulamamışım da burayı keşfetmişim dediğim yer. Kendimi evimde gibi hissettiğim, tertemiz, ihtiyaç duyulan her şeyin bulunduğu, işletmecisi Bülent Bey'in duyarlı ve samimi davranışları sayesinde sanki yıllardır geliyormuşum gibi hissettiğim şirin apart. Bundan sonra tatil adresim burası.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhaba Aytül Hanım, öncelikle değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. ☺ Biz de iyi ki sizi tanıdık ve ağırladık. Tatilinizde rahatlık sağlayabilmiş olmaktan mutluluk duyduk. Her zaman bekleriz. 🤗 En kısa zamanda yeniden görüşmek dileğiyle. Sevgi ve saygılarımızla.

19 Ağustos 2019, Pazartesi 13:44
50
10
0 (850) 602 53 44
Ürkmez Alkan Pansiyon & Apart
Ürkmez Alkan Pansiyon & Apart
Bengiler Mah. Ürkmez Cad. No:96
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Çok temiz ve sıcak bir ortamı var. İki yıldır tatilimizi burada geçiriyoruz, çok memnunuz. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (232) 532 01 56
Deniz Otel Apart
Deniz Otel Apart
Cumhuriyet Mah. 5171 Sok. No. 1 Doğanbey
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Özellikle Candan Hanım'a ve Baki Bey'e ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. 3 senedir gidiyoruz ve gitmeye devam edeceğiz. Artı şunu da söylemeden geçemeyeceğim çalışan elamanlarıyla aile gibiler. Herkese tavsiye edebileceğim bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (232) 532 03 88
Ürkmez Apart Otel
Ürkmez Apart Otel
Ürkmez Cad. No. 91/C
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Ailemle 2019 Ağustos'un ilk haftası İstanbul'dan gelerek Ürkmez Otel'de 10 gün kaldık. Gerçekten zamanımız olsa bir o kadar daha kalırdık. Osman Bey ve oğlu Hüseyin Bey o kadar mükemmel bir apart sahibi ki tek kelime ile harika bir insanlar. Sanki onlar misafirsiz apart sahibisiniz havası var. Odaları güzel, temiz ve düzenli bahçesi kafa dinlemek için on numara. Konum olarak denize yakın, harika akşamları sahili gezmek için mükemmel sanki kendi evimdeymişsin gibi hissettiriyorlar. Dostane yaklaşımları, yardımseverliği ve çözüm odaklı olmaları mükemmel. Her şey için tekrar teşekkürler. İstanbul'dan Kerim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 53 44
Ürkmez Alkan Pansiyon & Apart
Ürkmez Alkan Pansiyon & Apart
Bengiler Mah. Ürkmez Cad. No:96
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Geçen sene tatilimizi Alkan Pansiyon'da yapmıştık. Sağ olsunlar çok ilgililer, çok memnum kalmıştık. Bu sene dost, akrabalarımla beraber gene oradayız. Temiz, hijyenik pırıl pırıl odalar, gülen yüzleri, ilgi, alakaları, tertemiz sahili, sahilde Alkan Pansiyon'un kendine ait şemsiyeleri, her şey on numara. Tatil yapacaklara tavsiyem mutlaka Alkan Pansiyon'u görmelisiniz. Çok memnun kalacağınızdan eminim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (232) 532 06 34
Kale Butik Apart Otel
Kale Butik Apart Otel
Mersin Alanı Mah. 6067 Sok. No. 11-15
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

30 Temmuz ve 8 Ağustos tarihleri arasında kaldık. Güzel bir apart. Sahipleri de en ufak bir ihtiyacımızda destek oldular. Ailecek güzel bir tatil geçirdik. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (232) 532 05 29
Palmiyem Apart Otel
Palmiyem Apart Otel
Bengiler Mah. 6252 Sok. No. 5
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Güler yüzlü hoşsohbet ve yardımsever işletmecileri olan bu apart oteli biz çok sevdik. Her zaman yanımızda ve yardımımızda bulduk kendilerini. Engel tanımayan kuzenim için de giriş çıkışlar uygundu. Denize yakınlığı bizim için büyük avantaj oldu. Biz burayı çok sevdik en kısa zamanda kızlarımla da gitmeyi düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Rukiye Hanım, güzel ve içten yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Biz sizi, Hatice Hanım'ı Ebru Hanım'ı, Nilgün Hanım'ı ve çocukları tanıdığımıza çok memnun olduk. Sizin güler yüzünüz, enerjiniz birbirinize olan sevginiz bize de yansıdı. Sizi misafir etmek bizim için onur verici, her zaman bekleriz çok seviniriz. Sağlık, mutluluk, huzur hep sizlerle olsun.

20 Ağustos 2019, Salı 12:20
50
10
0 (232) 532 06 34
Kale Butik Apart Otel
Kale Butik Apart Otel
Mersin Alanı Mah. 6067 Sok. No. 11-15
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Yepyeni eşyalar, şık dekorasyon, güler yüzlü ve sıcakkanlı sahipleriyle muhteşem bir apart... Tertemiz bembeyaz çarşaflar, her detayı düşünülmüş muhteşem bir mutfağa sahip bu aparta sadece kişisel eşyalarınızı alıp gidebilirsiniz. Denize, çarşıya çok yakın kesinlikle tekrar gideceğimiz İzmir'de ki evimiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (232) 532 06 34
Kale Butik Apart Otel
Kale Butik Apart Otel
Mersin Alanı Mah. 6067 Sok. No. 11-15
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Tam anlamıyla mükemmel bir tesis. Misafirler için her şey düşünülmüş. Yok yok. Gerek temizliği gerekse içindeki eşyaları mükemmel. Seyhan Hanım ve oğluna çok teşekkür ederiz. Ürkmez'de kalınabilecek tek tesis.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (232) 532 06 34
Kale Butik Apart Otel
Kale Butik Apart Otel
Mersin Alanı Mah. 6067 Sok. No. 11-15
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Çok güzel ve çok temiz. Harika bir yer. Beş yıldızlı otellerde bile yok bu konfor. Resepsiyonda bizleri karşılayan Seyhan Hanım, Ümmühan Hanım çok güler yüzlü insanlar. İlk fırsatımda yine geleceğim. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
4
0 (850) 602 25 38
Aksel Apart
Aksel Apart
Mersin Alanı Mah. Cumhuriyet Cad. İpekkum Mevki No. 136
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Güzel ve sakin bir apart. Yalnız üst kattaki eşyalar dökülüyor, tavsiyem alt katta kalmanız ve ayrıca kuyu suyu kullanılıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (232) 532 06 34
Kale Butik Apart Otel
Kale Butik Apart Otel
Mersin Alanı Mah. 6067 Sok. No. 11-15
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Asla tavsiye etmeyeceğim bir tesis. Odalar temiz değildi. Kibar bir şekilde biz denizdeyken temizlenmesini rica etmemize rağmen otel resepsiyonunda çalışan tarafından “'Beğenmediyseniz paranızı iade edelim.”' gibi bir üslup ile karşılaştık. Önemli olan eşyaların yeniliği sıfır olması değil, müşterinin memnuniyetidir. Bunu da bu davranış ve üslupla sağlayamazsınız. Paramızı alıp çıktık. Tavsiye etmem asla. Siz de paranızı hak eden bir yere harcayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (2)
50
10
0 (850) 602 53 44
Ürkmez Alkan Pansiyon & Apart
Ürkmez Alkan Pansiyon & Apart
Bengiler Mah. Ürkmez Cad. No:96
Seferihisar / İzmir
Türkiye

-

Gayet güzel ve huzurlu bir yer. Aileniz ve arkadaşlarınızla gelebileceğiniz güvenilir ve sakin bir yer. Biz çok eğlendik herkese tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)