Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Ürkmez Otelleri

Ürkmez için {{ (filteredHotels).length}} / 18 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Ürkmez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

İzmir'in eşsiz güzellikteki tatil beldesi Ürkmez, ülkemizin en temiz ve geniş sahillerinden birine sahiptir.

Ürkmez, Ege'nin incisi İzmir'de yer alan bir tatil beldesidir. Seferihisar ilçesine bağlı olan Ürkmez, İzmir merkeze 45 km mesafede yer almaktadır.

Ülkemizim em geniş ve temiz sahil şeritlerinden birine sahip olan İzmir Ürkmez'de yaz sezonu neredeyse yılın 9 ayı devam eder. Masmavi ve tertemiz bir denizi, yemyeşil ormanları, doğal güzellikleri ile Ürkmez şehirden uzak, huzurlu bir tatil yapmak isteyenler için Ege'deki en ideal yerlerdendir.

Gümüldür Ürkmez aynı zamanda termal turizmin de geliştiği bir yerdir. Baraj gölü çevresinde yer alan kaplıcalar ve termal otellerde konuklar sağlığı ve şifayı bulmaktadırlar.

Ürkmez otelleri Ege'nin tüm güzelliklerini bir arada bulmak isteyen konuklarına çeşitli imkanlar sunmaktadır. Eşsiz kumsallarıni turkuaz denizin, tertemiz havanın, şifalı suların tadını çıkarmak isteyen tatilciler için Ürkmez otelleri ideal adrestir.

İzmir Ürkmez otelleri ailecek yapacağınız tatiller için de oldukça uygundur. Genellikle 3 ve 4 yıldızlı tesisler olan Ürkmez otellerinde hem şehir hayatının gürültüsünden uzakta huzurlu, hem de eğlenceli bir tatil yapabilirsiniz.

Ürkmez otelleri genellikle denize yakın bir konuma sahiptir. Gümüldür Ürkmez otellerinde konakladığınızda denize yürüyerek veya çok kısa bir araç yolculuğu ile ulaşmanız mümkündür.

Ürkmez otelleri aynı zamanda Ürkmez'in merkezine ve çarşısına da yakındır. İzmir Ürkmez otellerini tercih ederseniz beldenin çarşısına, alışveriş noktalarına, restoranlarına da yakın olacaksınız.

Seferihisar'ın küçük bir beldesi olan Ürkmez doğasıyla, geniş sahil şeridiyle ülkemizin en çok tercih edilen tatil bölgeleri arasındadır.

İzmir il merkezine yaklaşık 45 kilometre kadar uzaklıkta yer alır Ürkmez. Türkiye'nin en geniş sahillerinden birine sahiptir. Bu durum yaz sezonunda tatilciler tarafından sıkça tercih edilmesinin sebeplerinden biridir. Şehirden uzak, huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler için ideal bir konumdadır.

Ürkmez'de çok sayıda otel bulabilirsiniz. Oteller genellikle doğal güzelliklerin arasında, denize yakın konumda yer alır. Ürkmez'de otellerin bazıları termal otellerden oluşmaktadır. Termal otellerin yanı sıra 3-4 yıldızlı oteller de bölgede bulunmaktadır.

Ürkmez otel fiyatları her bütçeye hitap eder. Özellikle yaz aylarında yoğun ilgi görmesinden dolayı Ürkmez otel fiyatları yaz sezonunda biraz daha yüksektir. Ürkmez otel fiyatları yazın 90-150 TL arasında değişirken, kış sezonuna girildiğinde 60-80 TL arasında seyir göstermektedir. Bu fiyatlar oda başı için geçerlidir.

Ürkmez otel fiyatlarına genellikle oda kahvaltı dahil olup, her şey dahil hizmetlerde Ürkmez otel fiyatları bir tık daha yükselmektedir. Otel fiyatlarını etkileyen diğer bir faktör ise seçeceğiniz oda tipidir.

Ürkmez otellerinin çoğu denize yakın olsa da bazı konaklama tesisleri iç kesimlerde yer alır ve denize kısa bir araç yolculuğu kadar yakındır esasında. Bu sebepten dolayı tercih edeceğiniz otellerin konumları hakkında detaylı bir şekilde bilgi edinmenizi öneririz.

Aynı zamanda Ürkmez otel fiyatları sayfamızı tıklayarak otelleri ve fiyatları karşılaştırabilir, erken rezervasyon işlemiyle daha ekonomik bir tatil fırsatı yakalayabilirsiniz.

Ürkmez Hakkında

Tertemiz denizi, kumsalı, havası ve ormanı ile dinlendirici bir atmosfere sahip, turizm yönünden gelişmeye devam eden şirin bir beldedir Ürkmez...

Tarihinin M.Ö. 2000 yıllarına dayandığı bölgenin ilk sakinleri Girtilerdir. M.Ö. 7. ve 5. yüzyıllar arasında bölgede Lidyalılar, İranlılar, Atinalılar ve Spartalar bölgeye hükmetmiştir. Sonrasında bölge, İranlılar, Bergama Krallığı, Makedonyalılar, eski Yunanlılar, Romalılar ve Bizanslılar egemenliğine girmiştir.

1084 yılında Selçuklu komutanı Çaka Bey tarafından ele geçirilen bölge, .II. Haçlı Seferinde Sultan Mesut tarafından Selçuklu topraklarına katılmıştır.1384 yılında Selçukluların dağılmasıyla Aydınoğulları egemenliğine giren bölge, 1394 yılında Osmanlı topraklarına dahil olmuştur.

1402 Ankara Savaşı sonunda Moğolların eline geçen bölge, 1425 yılında tekrar Aydınoğulları egemenliği altına girmiştir. Cüneyt Bey'in ölümü ile bölge yine Osmanlıların topraklarına katılmıştır. 19. yüzyıl başlarında 20.000'i geçen nüfusu, veba yüzünden nüfusu oldukça azalmıştır.

Türkiye'nin en geniş ve en temiz sahillerinden biri olan Ürkmez'de yılın 9 ayı gönlünüzce denize girebilir, su sporları yapabilirsiniz. Günlük turlara çıkabilir veya mavi turlara katılabilirsiniz. Ormanlık alanlarında yeşilin her tonunu görebileceğiniz atmosferi ve baharda açan renk renk çiçekleri içerisinde mandalina ağacının kokusunda yürüyüşe çıkabilirsiniz. Huzur bulabileceğiniz bu kuş cıvıltıları arasında kalabalık şehrin karmaşasından uzak, doğanın kollarına kendinizi bırakabilirsiniz.

Ürkmez barajı gölü çevresinde bulunan Doğan Bey ve Karakoç Kaplıcalarında romatizma, deri hastalıkları, raşitizm, mide ve bağırsak bozukluklarında şifa bulabilirsiniz.

Çarşısında ihtiyacınıza uygun her türlü eşyayı bulabilirsiniz. Mevsimine göre meyve ve sebzeleri taze alabilir, lokantalarında yöreye özgü Ege mutfağının zengin lezzetlerini tadabilirsiniz.

İzmir'e 45km mesafede bulunan Ürkmez'e İzmir Üçkuyular'dan ve İzmir Otogar'dan kalkan minibüslerle ulaşılabilmektedir.

Ürkmez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Ürkmez Apart Otel
Ürkmez Apart Otel

-

Konak sahipleri çok samimi

Konak sahipleri çok samimi, içten insanlar. Kendinizi evinizde gibi hissetmenizi sağlıyorlar. Her şey çok güzeldi. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Bizler teşekkür ederiz. Her zaman konuklarımızı en iyi şekilde ağırlamak bizim en önemli görevimizdir. Her zaman bekleriz.

19 Mart 2018, Pazartesi 13:38
Ürkmez Apart Otel
Ürkmez Apart Otel

-

Personeller güler yüzlü

Personeller güler yüzlü. Kendimi evimde gibi hissettim. Tesisin rahatlığı evimdeki sıcaklığı gibiydi. Bizi çok iyi ağırladılar. Misafirperver olmaları güzel. Otelin konumu lokosyonu itibariyle uygundu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ürkmez Apart Otel
Ürkmez Apart Otel

-

Güler yüzlü hizmet

Ürkmez'e gidip iki kez konakladığım ve sonraki ziyaretlerimde de ilk arayacağım yer olacak. Sakin, huzurlu, güler yüzlü hizmet istiyorsanız rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Odaları küçük değil, temiz ve sessiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ürkmez Apart Otel
Ürkmez Apart Otel

-

Denizin dibinde

Ürkmez'de kalınacak yerde tek adres. Hem denizin dibinde hem mükemmel temiz. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli vaktinizi ayırdığınız için biz teşekkür ederiz.

19 Mart 2018, Pazartesi 09:55
Ürkmez Apart Otel
Ürkmez Apart Otel

-

Eşyalar yeni ve kaliteli

Bina yeni, eşyalar yeni ve kaliteli. Denize çok çok yakın. Kalınabilecek tek yer.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Tekrar görüşmek üzere, hoşçakalın.

19 Mart 2018, Pazartesi 10:44
Ürkmez Apart Otel
Ürkmez Apart Otel

-

Otelin temizliği

Ürkmez'de kalınacak tek yer burası. Butik otelin temizliği, odaların, mobilyalarının yeni olması, işletmenin ilgisi, bir de denize yakınlığı ile ailecek gidilecek tek yer. Çocuklu aileler için bahçesinin olması işletmenin diğer artılarından. Otoparkının olması da aracınızı park etme derdinden kurtarıyor.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür eder, sizleri aramızda tekrar görmeyi isteriz. Hoşçakalın.

19 Mart 2018, Pazartesi 10:04
Ürkmez Apart Otel
Ürkmez Apart Otel

-

Personeli çok ilgiliydi

5 gün kaldım. Her şey çok güzeldi. Personeli çok ilgiliydi, odalar gayet temizdi. Akşamları canlı müzik çok güzeldi. Yaza inşallah yine geleceğiz. Her şey için teşekkürler Ürkmez Apart Otel.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Aynı güler yüz ve samimiyetle sizleri ağırlamak için tekrar bekleri, hoşçakalın.

19 Mart 2018, Pazartesi 10:02
Ürkmez Apart Otel
Ürkmez Apart Otel

-

İçten bir aile ortamı

Sıcak, samimi, içten bir aile ortamında karşılanıyorsunuz. Kafanızı dinleyip sakin, güzel bir tatil için en güzel apart otel.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Yorumlarınız bizi onurlandırdı. Çok teşekkür eder, yine bekleriz.

19 Mart 2018, Pazartesi 10:00
Ordukaya Apart
Ordukaya Apart

-

Denize sıfır oluşu

Ben de burada kaldım. İyi ve güzel bir apart hotel. Denize sıfır oluşu harika. Bütün bir sezon kalınabilecek bir yer. Sıkılmazsınız çünkü her yere yakın. Akşam sahilde canlı müzik de var. Aç bir bira, otur denizin dibine, seyret denizi, o bile yeter. Önümüzdeki sene nasipse orada olmayı çok isterim. Şiddetle tavsiye ederim. Küçük bir eleştiri yapacağım. O da şu; çalışanlardan bazıları çocuk ve müşterilere sert ve düşüncesizce davranıyorlar. Adı üstünde çocuk işte, idare edilir. Bunun dışında her şey güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ebay Bungalow Beach Otel
Ebay Bungalow Beach Otel

-

Memnun kaldım

2017 tatilimi Ebay Bungalow Beach Otel'de geçirdim ailemle, memnun kaldım, seneye düşünürüm. Bana vaat edilenler her şeyi verdiler. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok çok teşekkür ederiz. Her zaman bekleriz. Güzel yorumlarınızla onure olduk.

18 Mart 2018, Pazar 16:05
Suna Pansiyon
Suna Pansiyon

-

Geceleri çok üşüdük

Yazmak zorundayım ki hiç memnun kalmadık. Yataklar bildiğiniz inşaat tahtasından yapılmıştı, tahtakurusu korkusu sardı ilk gece... Neyse ki ısıran olmadı... Pikelerin eni 40 cm'di. Geceleri çok üşüdük... ve maşrapa ile yıkandık... Tuvalet kağıdı bile vermiyorlarmış... Çok şaşırdım... Aldıkları para da hiç yabana atılmaz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ordukaya Apart
Ordukaya Apart

-

Resimlerdeki ile hiç alakası yok

Resimlerdeki ile hiç alakası yok. Özellikle banyo. Yerde ne bir kilim, halı. Buzdolabı resimdekinden farklı, sesinden gece yatamayacağınız kesin. Alt katta iseniz balkon kapısını açık bırakıp gidersen odana rahatlıkla yoldan geçen girer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ordukaya Apart Otel
Ordukaya Apart Otel

-

Sakin dinlence bir ortam

Düşünün, kendi evinizin kapısından çıkıp hemen denize giriyorsunuz, muhteşem bir duygu, tam bir aile ortamı, yıllardır özlem duyduğum, sakin dinlence bir ortam. Herkese tavsiye ederim. Ordukaya Apart Otel tüm emekçilerine teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lebedos Apart Otel
Lebedos Apart Otel

-

Sıcacık ve sevgi dolu bir ortam

Kendinizi evinizde hissedebileceğiniz bir yer. Güler yüz ve tatlı dille karşılanmak zaten güzel bir tatilin başlangıcı. Denizi güzel. Verandası harika. Doğal, samimi, sıcacık ve sevgi dolu bir ortam…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Keskin Otel
Keskin Otel

-

Havuzu tertemiz

En başta aile ortamının sıcaklığını bolca hissettiğiniz nezih ve huzurlu bir işletme. Kahvaltı ve odaların konforu muazzam. Şikayetlerin çoğu eskiye dayanıyor, şu an son haliyle gönül rahatlığıyla gidilip kalınacak bir yer. Ayrıca işletme sahiplerinin sıcak yaklaşımı, ilgi ve alaka ve özellikle güler yüzleri sizi evinizde hissettiriyor. Havuzu tertemiz, denizi oldukça berrak. Keyifli bir tatil için her sene tercih edilecek özel mekanlardan...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lebedos Apart Otel
Lebedos Apart Otel

-

Çok merkezi

Sıcaklardan bunaldığınızda tatil için İzmir'de akla gelen ilk adresimiz. Ailecek çocuklarla en yakın yere gidelim dediğimiz yer. Otelin konumu (denize, sağlık ocağına, eczaneye, alışverişe, lokantaya) çok merkezi ve odaları da çok rahat. Ayrıca her gün ne pişirsem diye düşünmenize de gerek yok. Çünkü hemen altındaki restoranda yemek kaçamağı yapabilir, kendinizi ve ailenizi şımartabilirsiniz. Denizin Mavi Bayrak'lı oluşunu da söylememe gerek yok!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lebedos Apart Otel
Lebedos Apart Otel

-

Denize yakın oluşu

Temmuz 15'de başlayan 10 günlük tatilimizde kendimizi evimizde gibi hissettik. Denize yakın oluşu, her saat yardımımıza hazır personel ilgisi, gönül rahatlığıyla kullandığımız mutfağı, banyosu ile içimize sinen bir tatil oldu. Üstelik restorana yakınlığı ile kaçamak yapacağımızda nerede yemek yeriz derdinden de kurtulduk. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Suna Pansiyon
Suna Pansiyon

-

Tam bir aile huzur yeri

Her sene gibi bu sene de oradaydık. Biz çok memnunuz her açıdan. İnsanlık kişilik olarak Melih Bey ve saygıdeğer ailesine dönerken teşekkür etmiştim ama tekrar teşekkür ederiz. Tam bir aile huzur yeri. İnşallah seneye yine oradayız, kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mert Şansa Otel
Mert Şansa Otel

-

Denize 3-4 dakika

Fiyatına göre gayet uygun. Otel yetkilileri gayet sıcakkanlı ve samimi. Konumu çok güzel. Denize 3-4 dakika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lebedos Apart Otel
Lebedos Apart Otel

-

Denizi on numara bir yer

Devamlı gelip kaldığımız, temiz, işletenleri saygılı ve güler yüzlü, çevresinde bütün ihtiyaçların karşılandığı (marketler, fırın, eczaneler vs) denizi on numara bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ordukaya Apart Otel
Ordukaya Apart Otel

-

Rüya gibi bir yer

Rüya gibi bir yer. Çalışanların güler yüzlü olması, titiz olmaları takdire değer, kesinlikle gidilip kalınması gereken bir yer. Şiddetle tavsiye ediyorum. Her şey için çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Değerli Motel
Değerli Motel

-

Yenileştirmeye ihtiyaç var

Tesis eski olsa da güler yüzlü insanlar. Yenileştirme ister diye düşünüyorum..!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mert Şansa Otel
Mert Şansa Otel

-

Nezih çok güzel bir otel

Ailece gidilebilecek ve aile samimiyetinde ilgili, temiz, nezih çok güzel bir otel. Kahvaltısı gayet yeterli ve sağlıklı. Otel denize çok yakın, kendi evinizmiş gibi yaşadığımızı hissettik kalırken. Mutlu bir tatil ve dönüşünde güzel anılarla döndük, tekrar gitmeyi düşünüyoruz. Çok sevgi dolu bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ürkmez Alkan Pansiyon & Apart
Ürkmez Alkan Pansiyon & Apart

-

Huzurlu hissedeceğiniz bir mekan

Evim gibi hissettiğim tatil yerimiz. Uygun fiyatlarda, tavsiye ederim. Aile sıcaklığı bulabileceğiniz güvenilir ve huzurlu hissedeceğiniz bir mekan…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nas Resort Hotel
Nas Resort Hotel

-

Denizi çok güzel

Kimseye tavsiye etmiyorum. Hizmet yetersiz alınan paraya göre. Kahvaltıda 1 bardak çaydan hariç cay içemiyorsunuz. Çalışanlar saygılı. Denizi çok güzel, süper.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nas Resort Hotel
Nas Resort Hotel

-

Denizi süper

4 gün kaldık çay içemedik. Alınan paraya göre hizmet çok az ve yetersiz. Çalışanlar saygılı. Odalarda buzdolabı var ama çalışmıyor. Tavsiye etmiyorum. Kesinlikle gitmeyin Nas Resort Hotel'e. Denizi süper.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Suna Pansiyon
Suna Pansiyon

-

Enfes bahçesinde kahvaltı

Dört duvar arasında sıkılanlar için mükemmel bir yer. Enfes bahçesinde kahvaltı, mangal harika oluyor. Özellikle çocuklar için vazgeçilmez bir mekan. Samimi, ilgili, güler yüzlü personel. Denize, marketlere, restoranlara yakın. Her imkan var. Huzurlu bir mekan ve kafa dinlemek isteyenlere tavsiye ederim. Ürkmez'de Suna Pansiyon'u tek geçerim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ordukaya Apart Otel
Ordukaya Apart Otel

-

Üstün hizmet sunan bir mekan

Huzur dolu bir tatil. Profesyonel, güler yüzlü ve samimi personeliyle üstün hizmet sunan bir mekan. Odaları yeni ve temiz. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Suna Pansiyon
Suna Pansiyon

-

Tek artıları güler yüzlü oluşları

Odaya tuvalet kağıdı koymaktan aciz (oda dedim ama bayağı bildiğin kümes) klima olmadığı gibi tek kişilik odalarda pencere de yok. Klima olan odada da klima suyu yatağa damlıyor zaten ama tek artıları güler yüzlü oluşları, o sebeple tartışamıyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sevgili misafirimiz, öncelikle herhangi acizliğimizin olmadığını belirtmek isterim. Tek kişilik odalarımızda, siz ısrarla görmek istemeseniz de pencere ve banyosunda menfez vardır. Konu tuvalet kağıdı ise art niyetsiz misafirlerimizin yaptığı gibi bizden isteyebilirdiniz. 75TL'ye çadır yeri (bildiğin toprak) verilen bu bölgede 60TL'ye LED TV, buzdolabı, duş, wc, sıcak sulu oda verdik. Hata mı ettik? 7/24 açık bırakılan klima suyunun akmaması için yapabileceğimiz tek şey zamanında bakımlarının yapılması. Anlık oluşan bu tarz durumların şikayet konusu edilmesi sanıyorum ki bizim sizden aynı güler yüzü beklememiz kadar mantıksız. Size tavsiyemiz, ödediğiniz rakama bakıp daha sonra kaldığınız yeri fiyat/performans olarak değerlendirmeniz.

27 Temmuz 2017, Perşembe 10:39
Keskin Otel
Keskin Otel

-

Kahvaltıları kötü

Bir kere olumlu görüşlere yorum yazıp olumsuzlara cevap vermemesinden nasıl bir işletme olduğunu anlamak zor değil. Kahvaltıları kötü, havuz kirli, odalar korkunç sıcak oluyor ve hiç izolasyon olmadığı için yan odadakiler fısıldasa duyuyorsunuz. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. İyi yorumlar da akrabaları, arkadaşları falan sanırım. Paranıza, tatilinize yazık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Suna Pansiyon
Suna Pansiyon

-

Temiz bir tatil yaşadık

Biz geçen sene gittik çok memnun kaldık. :) Güler yüz, samimiyet, her şeyiyle harika. İki çocuğumuzla güvenli, temiz bir tatil yaşadık, tam bir aile yeri. Hatta birkaç güne yine oradayız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nas Resort Hotel
Nas Resort Hotel

-

Havuzda kimseler yoktu

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Kesinlikle gitmeyin. 4 gün tatil için gelmiştik. Gittiğimizde havuzda kimseler yoktu. Tek biz vardık. Sadece yaşlılar vardı. Bizden alınan ücrete göre verilen hizmet çok kötüydü. Onları da geçtim. Wi-Fi var ama çekmiyor wi-fiyi koymuşlar ama neden koymuşlar anlamadım, lobide de odalarda da çekmiyor. Onu da sorun etmeyelim dedik. Dışarıdan yiyecek içecek getirilmiyor. İçerden almak istediğimizde yemekleri ve içecekleri 2 katına satıyorlar. Su bile pahalı. Akşam ve kahvaltı nerdeyse aynı. Hatta kahvaltı bir gün öncesi kahvaltısının aynısı dün yediğimiz yemekleri bir daha yiyoruz kahvaltıda. Akşam yemeklerinde ise evvelsi günki yediğimizi dondurmuşlar 2 gün sonra koymuşlar önümüze. Çalışanlar sürekli bize bakıyorlar çok rahatsız oldum ya. Hatta adamlar bizi takip etti dışardan bir şey aldık mı diye ya inanabiliyor musunuz? Ve sonra müdür çalışanlara bizim çantalarımıza özel eşyalarımıza bakma emri vermiş. Kadın geldi çantamıza bakmak için. Hayır kim oluyorsun özel eşyam. Sonra odalar iğrenç yatakların altından bisküvi kırıntıları bulduk çarşaflar pis. 4 gün boyunca televizyon bozuktu dünyadan haberimiz yoktu. Klimalar su akıtıyor balkona balkon göl gibiydi. Çok cok kötüydü. Çay kahve vermiyorlar. İstedikleri kişilere gizli gizli çay veriyorlar. Hayatımda gittiğim en kötü oteldi kesinlikle tavsiye etmem 4 günlük tatil burnumuzdan geldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ordukaya Apart
Ordukaya Apart

-

Denize sıfır konumda

Ürkmez'e daha önce gelmiş olanlar bilir. Gayet sakin ve temiz bir yerdir. Burada kalabileceğiniz birkaç temiz ve uygun mekandan birisidir Ordukaya Apart. Aile işletmesi olduğu için son derece güvenilir bir yer. Annemin ayaklarında olan rahatsızlıktan dolayı en çok dikkat ettiğim özelliği denize sıfır olmasıydı. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ordukaya Apart
Ordukaya Apart

-

3. katın manzarası çok güzel

Sessiz, sakin ve temiz bir deniz arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. Bayram tatilimi burada geçirdim ve çok memnunum. Bir sonraki tatilimde de ilk tercihim olacak. Özellikle 3. katın manzarası çok güzel. Deniz manzaralı balkonda keyifli vakit geçirebiliyorsunuz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ordukaya Apart
Ordukaya Apart

-

Denize sıfır

Denize sıfır olup buradan daha temiz ve uygun fiyatlı yer bulamazsınız. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aksel Apart
Aksel Apart

-

Her şey düzenli ve temizdi

Her şey düzenli ve temizdi. Detaylar küçük ama önemlidir. Tuzluk, kahve fincanı, cezve, bulaşık deterjanı, sıvı sabun, tuvalet kağıdı, bulaşık teline kadar düşünülmüş! Çoğu apartta bunlar es geçilip sinir bozucu olabiliyor. Ailenizle bahçede keyifle oturup mangalınızı yapabilirsiniz. Bahçesinde mangal mevcut. Ön tarafında tavla, okey, kağıt oynayıp TV izleyerek vakit geçirebilirsiniz. Yardımcı abla çok tatlıydı, her gün apart merdivenlerini, bahçeyi pırıl pırıl temizliyordu, sağ olsun, emeğine sağlık. İşletme sahibi Hakan Bey de çok cana yakın, en ufak bir sorunda herkese yardımcı olmaya çalışıyordu. Gerçi pek bir sorun yoktu apartta. :) Denize ve Migros'a yakın. Konumu çok iyi. Biz memnun kaldık. Öğretmenler detaycıdır, zor beğenir. Tavsiye ediyorum. :))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ürkmez Otel Su
Ürkmez Otel Su

-

Aile sıcaklığında otel

Tavsiye edebileceğim en güzel butik otellerden biriydi aile sıcaklığında, temiz, lezzetli yemekleriyle ve ailece bizi özel hissettiren Engin Bey, Su Hanım ve Ersin Bey'e teşekkür ederim bundan sonraki Ürkmez'deki tek adresimiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ebay Bungalow Beach Otel
Ebay Bungalow Beach Otel

-

Çocuklu aileler için ideal

Aile ortamı, ilk defa gelmemize rağmen çok memnun kaldık. Çocuklu aileler için ideal. İlgi, alakaları çok yüksek. Çok teşekkür ederiz. Tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Her zaman bekleriz efendim. Biz teşekkür ederiz bu güzel yorumlarınız için.

29 Haziran 2017, Perşembe 04:52
Suna Pansiyon
Suna Pansiyon

-

Denize çok yakın

Yolunuz Ürkmez'e düştüyse yer aramayın, gidin Suna Pansiyon'da kalın. Aradığınız şey samimiyet, güler yüz ise fazlasıyla var. Denize çok yakın aynı zamanda. Fiyatı da gerçekten imkanlarına göre çok uygun. Kısacası biz fazlasıyla memnun kaldık. Gidin, görün derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Suna Pansiyon
Suna Pansiyon

-

Samimiyet, güler yüz, keyif

Samimiyet, güler yüz, keyifli bir tatil... Bu yıl 2 aile olarak ilk kez gittiğimiz Suna Pansiyon'da görmüş olduğumuz ilgi, güler yüz ve anlayıştan çok memnun kaldık. Sıcacık bir aile ortamı, doğayla iç içe bir mekan ve üstelik sahile de çok yakın mesafede. Yani bizim için ideal bir yerdi. Ayrıca mandalina ağaçlarının arasında yapmış olduğumuz serpme kahvaltı çok çok iyiydi. Ürkmez'de gidilebilecek en samimi aile pansiyonu diyebilirim. Suna Pansiyon çalışanlarına teşekkürler, tekrar görüşmek dileğiyle...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aksel Apart
Aksel Apart

-

Düzenli bir yer

Ailecek gittiğimiz, temiz, düzenli bir yer. Biz çok memnun kaldık. Bir dahaki sefer yine tercihimiz orası olacak. Çok sıcakkanlı ve güler yüzlü insanlar hepsi. Her şey için çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Suna Pansiyon
Suna Pansiyon

-

Çalışanların güler yüzlü hizmeti

Sakinliği, huzuru, eşsiz doğa güzelliği ile kesinlikle gidilmesi gereken bir mekan. Çalışanların güler yüzlü hizmeti ve yaklaşımı bizi mutlu etti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Suna Pansiyon
Suna Pansiyon

-

Huzuru bulduğum yerlerden

Güler yüzlü, sıcak insanların olduğu ender huzuru bulduğum yerlerden bir tanesi. 3 yıldır ailece gittiğimiz ve gitmeye devam edeceğimiz yer. Suna Pansiyon'a çok teşekkürler, iyi ki tanımışız sizi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Suna Pansiyon
Suna Pansiyon

-

Güler yüzlü hizmet

Güler yüzlü hizmetiniz için tüm personelinize teşekkür ederiz. Biz ailecek kaldık. Konum olarak da mekan olarak da fiyatına göre gayet iyi bulduk. Yeni bir kahvaltı bahçesi de açmışlar. Mandalin ağaçları altında kahvaltımızı yaptık. Tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Değerli Motel
Değerli Motel

-

İlgi ve alaka

Umduğumuzdan daha da güzel bir yer. Harika, en kısa sürede tekrar görüşmek dileğiyle. İşletme sahiplerine ilgi ve alakadan, misafirperverliğinden dolayı ayrıca teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kıyı Otel
Kıyı Otel

-

Yemekler harika

Her şeyi ile çok güzel bir işletme. Denizi harika, yemekler harika. Teşekkürler Kıyı Otel ve çalışanları.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Suna Pansiyon
Suna Pansiyon

-

Şirin mi şirin pansiyon

2 yıldır ailece gidip kaldığımız, yeşillikler içinde huzura doyduğumuz, şirin mi şirin pansiyonun. Bir o kadar da genç ve sıcakkanlı ve güler yüzlü işletmecileri var. Her şey dahil otellere ödediğimiz binlerce lirayı çıkarmaya çalışırcasına yiyip içmek yerine, çok daha minimal bir bütçe ile hem huzur bulduğumuz hem arkadaş edindiğimiz pansiyonun demir baş müşterileri olmaya niyetliyiz. Önümüzdeki yaz için de kendi bahçelerinden hasat ettikleri sebzelerle kır kahvaltısı hizmetine başlayacaklarını söylemişlerdi, umarım biz gelmeden başlamış olurlar. Hiç değişmemeniz dileğiyle, haziranda görüşmek üzere. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mert Şansa Otel
Mert Şansa Otel

-

Yayları bozulmuştu

Yatakları konuşuyor, ona göre önlem alın. Yayları bozulmuştu. 3 ay önce kalmıştık da…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ordukaya Apart Otel
Ordukaya Apart Otel

-

Tatil için gideceğim tek yer

Çok yer gezdim, Ordukaya Butik Otel'de bulduğum huzuru hiçbir yerde bulamadım. Tatil için gideceğim tek yer. Ayrıca otel personeline de ayrıca teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ürkmez Otel Su
Ürkmez Otel Su

-

Sakin, temiz, huzurlu

Mükemmel, sessiz, sakin, temiz, huzurlu, dinlenmek için birebir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)