Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Osmaniye Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Osmaniye Otelleri

Osmaniye için {{ (filteredHotels).length}} / 4 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Osmaniye Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Akdeniz'in coğrafyasına eşlik eden Osmaniye; kültürüyle, zengin mutfağıyla ve tarihi değerleriyle yeni keşif noktalarınızdan biri olabilir.

Karatepe Aslantaş Açık Hava Müzesi başta olmak üzere, ilçelerindeki kaleleriyle ve camileriyle tarihini gözler önüne serer Osmaniye. Son yıllarda turistlerin dikkatini çekmesi, Osmaniye'de otellerin açılmasını sağlamıştır.

Eğer son zamanlarda farklı bir şehri keşfetmek istiyorsanız, Osmaniye'nin bilinmeyen güzelliklerine yolculuk yapmak için internet üzerinden Osmaniye otellerini hemen araştırmaya başlayabilirsiniz.

Bu şehirdeki otelleri genelleyecek olursak, Osmaniye'deki otellerin birçoğu şehir merkezinde bulunup, küçük ilçelerde butik oteller hizmet veriyor diyebiliriz. Osmaniye'nin şehir merkezinde özellikle lüks oteller görülmektedir.

Osmaniye otellerinde konaklayarak akşam yemeklerinizi, şehrin zengin mutfağına ait lezzetler süsleyecek. Özellikle un, bulgur ve et çeşitleri...Osmaniye otelleri ailelere, arkadaş gruplarına daha fazla hitap etse de, iş seyahati için gelenlere de hitap ettiğini söyleyebiliriz.

Şehrin aynı zamanda doğal güzelliğine şahit olacağınız Osmaniye otellerinde, odalara ayrı bir özen gösterilmiştir. Otel odalarında her türlü ihtiyaç düşünülmüş olup, TV, uydu yayını, telefon, mini bar ve emanet kasa odalarda mevcuttur.

Osmaniye'deki romantik otellerde balayı odaları da hazırlanmıştır. Balayına çıkacak olan çiftler, Osmaniye otellerinde gönül rahatlığıyla konaklayabilirler. Unutmadan söyleyelim; Osmaniye, Adana Şakirpaşa Havalimanı'na 101 kilometre uzaklıktadır. Osmaniye otellerinin yapmış olduğu uygun fiyatlı kampanyaları internet üzerinden araştırıp, ekonomik bir tatil fırsatı yakalayabilirsiniz.

Ortadoğu ülkeleri ile bağlantı sağlayan yol üzerinde yer alan Osmaniye, batının doğuya girişinin kapısı niteliğindedir.
Osmaniye, Akdeniz Bölgesi'nde yer alan bir ildir. Osmaniye, yeni kurulan Korkut Ata Üniversitesi'nin de etkisiyle hızla büyüyüp gelişmekte ve modernleşmektedir. Spor merkezleri, sosyal ve kültürel aktiviteleri, tarihi yerleri ile Osmaniye'ye yıl içerisinde yüz binlerce yerli ve yabancı turist gelmektedir.

Osmaniye'ye gerek kültür turizmi ile gerekse de iş amacı ile yıl boyuca pek çok kişi gelmektedir. Gelenlerin de Osmaniye'de konaklama yapabilecekleri farklı kategoriler oteller hizmet vermektedir. Bu oteller içerisinde; kent otelleri, tatil otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar hizmet vermektedir.

Osmaniye'de bulunan bu oteller misafirlerine farklı konaklama fiyatları sunmaktadır. Yıldızlı oteller ve lüks konaklama otelleri ve tatil otelleri fiyat olarak diğer kategorilerde yer alan konaklama otellerinden zaman zaman daha fazla fiyat verebilmektedir.

Osmaniye otel fiyatları üzerinde otellerin bulunduğu kategori kadar otelin misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlerde etkili olmaktadır. Her konaklama oteli müşterilerine farklı olanaklar ve hizmetler sunmaktadır. Bu durumda da farklı konaklama fiyatları ortaya çıkmaktadır.

Osmaniye otel fiyatları üzerinde otellerin bulunduğu noktalar da etkili olmaktadır. Şehir merkezinde yer alan konaklama otelleri ile şehir merkezinden uzakta yer alan konaklama otellerinin fiyatları yaz sezonuna ve kış sezonuna göre de farklılık göstermektedir. Osmaniye otel fiyatları üzerinde yaz sezonu olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında belli bir miktarda artış görüldüğünü de hatırlatmak isteriz.

Osmaniye'de yer alan oteller ve Osmaniye otel fiyatları Neredekal.com Osmaniye sayfasında yer almaktadır. Bu sayfadan tüm Osmaniye'deki oteller ve Osmaniye otel fiyatları ayrıntılı bir şekilde incelenebilir hatta Neredekal.com üzerinden Osmaniye'de konaklama yapılmak istenilen otele ön rezervasyon da yaptırılabilmektedir.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Osmaniye Hakkında
Türkiye'nin Doğu Anadolu'ya açılan kapısı olarak kabul edilen Osmaniye, yüzyıllar boyu çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapmıştır.

Batısında Adana, güneyinde Hatay, doğusunda Gaziantep ve kuzeyinde Kahramanmaraş vardır. Aynı zamanda Ceyhan Nehri de Osmaniye'den geçip Akdeniz'e dökülür. Şehrin Bahçe, Düziçi, Hasanbeyli, Kadirli, Sumbas ve Toprakkale ilçeleri bulunur.

Bahçe ilçesindeki iki kümbet turistler tarafından ziyaret edilen ilk noktalardan biridir. Hasanbeyli ilçesinde de iki tarihi kale vardır. Karafenk Kalesi ve Savranda Kalesi… Yani her ilçesine geçmişine ait kalıntılar bırakmıştır Osmaniye.

Ortadoğu ile bağlantı sağlayan yol üzerinde bulunmasından dolayı tarihte önemli bir konuma sahip olmuştur. Nur Dağları'na yakın konumuyla korsanların ilgisini çekmiş, korsanlar sürekli olarak Nur Dağları'na saklanmış.

Hitit, Pers ve Roma medeniyetlerine ev sahipliği yapan Osmaniye, ilk olarak Malazgirt Savaşı'yla Türklere kapılarını açmıştır. Türklerdeki ilk yerleşim de Türkmen olan Ulaşlı aşireti tarafından olmuştur.

Osmaniye'nin ikliminden bahsedecek olursa; şehir Akdeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu sebepten dolayı da yayla kültürü Osmaniye'de oldukça gelişmiştir. Bitki örtüsünü ise, yine ikliminin vermiş olduğu etkiyle makilerden oluşturur. Bunun yanı sıra dünyada nadir olarak bulunan Krakos, Çukurova orkidesi, Çukurova menekşesi ve zakkum yetişmektedir Osmaniye'de.

Çukurova Bölgesi'ni tanıtan bir şehir olan ve coğrafyasıyla göz dolduran Osmaniye, 3,767 kilometrekarelik bir alanı kapmaktadır. Geçim kaynaklarının başında tarım gelmekle birlikte, Osmaniye halkı sanayi alanında da çalışmaktadır. Çünkü Osmaniye'de sanayi oldukça gelişmiştir.

Osmaniye'ye seyahat etmeyi planlıyorsanız şehrin gezilecek yerlerine yakın olan Osmaniye otellerinde konaklamanızı öneririz. Osmaniye otelleri seyahatiniz boyunca sizleri misafir etmeye hazır.

Osmaniye otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
3
10
0 (850) 600 35 26
Büyük Osmaniye Oteli
Büyük Osmaniye Oteli
Toprakkale yolu üzeri
Osmaniye Merkez / Osmaniye
Türkiye

-

Güzel ve temiz bir otel. Kalınabilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
3
10
0 (850) 600 35 26
Büyük Osmaniye Oteli
Büyük Osmaniye Oteli
Toprakkale yolu üzeri
Osmaniye Merkez / Osmaniye
Türkiye

-

Osmaniye şartlarında güzel ve kaliteli bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
3
10
0 (850) 600 35 26
Büyük Osmaniye Oteli
Büyük Osmaniye Oteli
Toprakkale yolu üzeri
Osmaniye Merkez / Osmaniye
Türkiye

-

Bence Osmaniye'nin çıtası yükseltmiştir. Eskiden Osmaniye'de bir tane otel vardı ve 90 TL fiyat verirdi. Hiçbir zaman yer olmaz, odaları kötüydü. Helal olsun yaptırana.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)