Giriş
26.01.22
Çıkış
27.01.22
Kişiler
2
0
Filtreler
Tesis Türü
Butik Otel
Butik Otel
Konsept/Tema
İki gezgin için harika
Şehir Oteli
Yetişkin Oteli
Aile Dostu
Butik Otel
Genç Dostu
Tümünü gör
Çocuk Dostu
Hayvan Dostu
Olanaklar
Klima
Evcil Hayvan Girebilir
Otopark
Ücretsiz Wifi
Açık Havuz
Sigara İçme Alanı
Tümünü gör
Saç Kurutma Makinesi
Sağlık ve Güvenlik
Güvenli Turizm Sertifikası
Popüler Filtreler
Ortak Alanda TV
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Orhangazi Butik Otelleri:

Orhangazi için 0 otel listelendi.
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz

Bursa'nın yemyeşil tarihi ilçelerinden biri olan Orhangazi'de konaklamada tercih edilebilecek birçok tesis hizmet veriyor. Orhangazi butik otelleri de bu tesisler arasında yer almaktadır.

Orhangazi, yeşil Bursa'nın tarihi ve doğal güzellikleri ile öne çıkan ilçelerinden biridir. Orhangazi aynı zamanda Bursa'nın; İstanbul, Yalova ve İznik'e geçiş yolu üzerindedir. Hem geçiş yolu üzerinde olması hem de ilçe ekonomisinin sanayi ve tarıma dayalı olması ile yıl içerisin iş amacıyla birçok kişi tarafından ziyaret edilmektedir.

Orhangazi'ye iş ya da tatil amacıyla gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok tesis yer almaktadır. Bu tesis kategorilerinde hem şehir merkezinde hem de şehre yakın ve doğa ile iç içe olan Orhangazi butik otelleri yer almaktadır.

Orhangazi butik otelleri yıl içerisinde tatilin de başladığı yaz aylarında tam dolulukta hizmet vermektedir. Bu sebeple konuklara tavsiyemiz yaz dönemi için konaklamayı düşündüğünüz Orhangazi butik oteline erken rezervasyon yaptırmanızdır. Orhangazi butik otelleri için erken rezervasyon yaptırarak dilediğiniz zaman diliminde konaklama yapabileceğiniz gibi indirimli fiyatlardan da faydalanabilirsiniz.

Orhangazi butik otel fiyatları yaz aylarında en yüksek seviye oluşmaktadır. Kış ve bahar aylarında ise fiyatlar biraz daha makuldür. Ayrıca Orhangazi butik otel fiyatları üzerinde tesislerin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu imkanlarda etkili olmaktadır.

Orhangazi Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En çok tavsiye edilen Orhangazi butik otelleri hangileridir?
Orhangazi butik otelleri tam pansiyon, yarım pansiyon ya da oda-kahvaltı gibi farklı konseptlerden meydana geliyor. En çok tevsiye edilen Orhangazi butik otelleri tam pansiyon sabah, öğle ve akşam yemeği dahil olmak üzere birbirinden lezzetli yemekleri oda ücretine dahil ederken, oda-kahvaltı konseptinde hizmet veren butik Orhangazi otelleri ise sabahları yalnızca kahvaltı servisi veriyor. Dolayısıyla Orhangazi butik otelleri konseptleri tesislerin sağladığı olanaklara göre değişkenlik gösterebiliyor. Tatilciler dilerse oda-kahvaltı konaklamasını tercih ederek diğer öğünler için Orhangazi butik otelleri restoran menüsünden dilediğini seçebiliyor. Orhangazi 'nin en iyi butik otelleri işte sağladıkları bu hizmetlere göre belirleniyor. Ziyaretçiler konsept, dizayn ve bütçe bakımından kendilerine en uygun tesisi seçerek rezervasyon yaptırabiliyor.
Orhangazi butik otelleri Bursa arası mesafe nedir?
Bursa'ya bağlı olan Orhangazi mevkiinde yer alan Orhangazi otelleri Bursa merkez arası mesafe 62 kilometre, Orhangazi oteller Bursa arası süre ise 52 dakika olarak gösteriliyor. Konaklanacak yerin bölgenin önemli noktalarına yakın olmasını tercih edenler, doğa ile iç içe olup kafa dinlemek isteyenler, üst düzey konfor beklentisinde olanlar ya da oteli yalnızca uyumak için kullanma niyetinde olan tatilciler Bursa Orhangazi'de istedikleri özelliklerde otelleri rahatlıkla bulabiliyor. Ultra lüks oteller gibi Orhangazi merkez ucuz otel konsepti de bölgenin farklı noktalarına yayılmış durumda. Erken rezervasyon yaptıranlar Orhangazi Yahşide çok daha uygun fiyatlara konaklama yapabiliyor. Bursa merkez ve Orhangazi otelleri arası mesafe kısa olması sebebiyle bölgede tercih edilen konaklama yerleri arasında dikkat çekiyor.
Aiileye uygun Orhangazi butik otelleri hangileridir?
Orhangazi butik aile otelleri ilçede yıl boyunca hizmet vermeye devam ediyor. Birden fazla konsepte ve özelliğe sahip olan Orhangazi butik aileye uygun oteller oda-kahvaltı, yarım pansiyon, tam pansiyon gibi seçeneklerin yanı sıra https://www.neredekal.com/orhangazi-butik-otelleri/ gibi donanımlı mutfağa sahip tesislerden meydana gelebiliyor. Ziyaretçiler zevklerine ve bütçelerine göre kendilerine en uygun aile otelini seçerek rezervasyon yaptırabiliyorlar. Dolayısıyla Orhangazi butik aile otelleri uygun fiyatlı olabildiği gibi lüks hizmetler sunan tesisler de yüksek fiyat listesi uygulanabiliyor. Aile otellerindeki fiyatları tesislerin sundukları hizmetler kadar, resmi tatiller ve hafta sonları gibi özel tarihler de belirleyebiliyor.
Orhangazi butik otelleri fiyatları ne kadardır?
Orhangazi butik otelleri ve fiyatları Neredekal.com'un Orhangazi butik sayfasında sıralanıyor. Bu sayfadan Orhangazi butik'da otel hizmeti veren tüm tesislerin fiyatlarını karşılaştırabilir ve sıralayabilirsiniz. Orhangazi butik otel fiyatları 5 yıldızlı olan tesislerde gecelik kişi başı yaz sezonunda 400TL iken Orhangazi butik otelleri en ucuz kişi başı gecelik konaklama fiyatı 150TL'dir. Yaz sezonunda 150TL ile 200TL arasında değişen konaklama fiyatları ile https://www.neredekal.com/orhangazi-pansiyonlari orhangazi pansiyonları en çok tercih edilen tesis türü olarak karşımıza çıkıyor. Orhangazi butik otelleri fiyatları ile misafirlerini üzmüyor. Her bütçeye göre bir tesisin hizmet verdiği Orhangazi butik'nda otel fiyatları oldukça makul seviyelerde bulunuyor. Hem Orhangazi butik merkez otel fiyatları hem de Orhangazi butik otel fiyatları ucuz olsun isterseniz de tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönünde.