search icon
Giriş
02 Ağustos Pts.
Çıkış
03 Ağustos Sal.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Orhangazi Butik Otelleri

Orhangazi için 7 otel listelendi.

Atroa Butik Otel

Butik Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.5/5
Orhangazi merkezine 10.7 km uzaklıkta
400 TL400 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:400 TL
İNCELE
  • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
400 TL
Tatil.com
Otelz.com
427 TL
400 TL'den başlayan fiyatlarla

Otel Familia

Butik Otel
Aile Dostu
Neredekal.com
4/5
(32 değerlendirme)
Orhangazi merkezine 1.1 km uzaklıkta
349 TL349 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:349 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı

Villa Familia

Butik Otel
Aile Dostu
Neredekal.com
4/5
(32 değerlendirme)
Orhangazi merkezine 1.0 km uzaklıkta
400 TL400 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:400 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı

Atamer Doğa Resort

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.2/5
(35 değerlendirme)
Orhangazi merkezine 16.6 km uzaklıkta
290 TL290 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:290 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
290 TL
Setur
Odamax
330 TL
290 TL'den başlayan fiyatlarla

Ramada by Wyndham Gemlik Hotel & SPA

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4/5
(10 değerlendirme)
Orhangazi merkezine 15.8 km uzaklıkta
460 TL460 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:460 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı

Villa Atroa

Apart Otel
Hayvan Dostu
Neredekal.com
5/5
Orhangazi merkezine 10.5 km uzaklıkta
900 TL900 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:900 TL
İNCELE
  • Sadece Konaklama

İznik Askania

Butik Otel
Hayvan Dostu
Neredekal.com
3.6/5
Orhangazi merkezine 17.6 km uzaklıkta
800 TL800 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:800 TL
Tesisi Ara
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
240 TL
Otelz.com
Tesis Fiyatı
800 TL
240 TL'den başlayan fiyatlarla

Bursa'nın yemyeşil tarihi ilçelerinden biri olan Orhangazi'de konaklamada tercih edilebilecek birçok tesis hizmet veriyor. Orhangazi butik otelleri de bu tesisler arasında yer almaktadır.

Orhangazi, yeşil Bursa'nın tarihi ve doğal güzellikleri ile öne çıkan ilçelerinden biridir. Orhangazi aynı zamanda Bursa'nın; İstanbul, Yalova ve İznik'e geçiş yolu üzerindedir. Hem geçiş yolu üzerinde olması hem de ilçe ekonomisinin sanayi ve tarıma dayalı olması ile yıl içerisin iş amacıyla birçok kişi tarafından ziyaret edilmektedir.

Orhangazi'ye iş ya da tatil amacıyla gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok tesis yer almaktadır. Bu tesis kategorilerinde hem şehir merkezinde hem de şehre yakın ve doğa ile iç içe olan Orhangazi butik otelleri yer almaktadır.

Orhangazi butik otelleri yıl içerisinde tatilin de başladığı yaz aylarında tam dolulukta hizmet vermektedir. Bu sebeple konuklara tavsiyemiz yaz dönemi için konaklamayı düşündüğünüz Orhangazi butik oteline erken rezervasyon yaptırmanızdır. Orhangazi butik otelleri için erken rezervasyon yaptırarak dilediğiniz zaman diliminde konaklama yapabileceğiniz gibi indirimli fiyatlardan da faydalanabilirsiniz.

Orhangazi butik otel fiyatları yaz aylarında en yüksek seviye oluşmaktadır. Kış ve bahar aylarında ise fiyatlar biraz daha makuldür. Ayrıca Orhangazi butik otel fiyatları üzerinde tesislerin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu imkanlarda etkili olmaktadır.

Orhangazi Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En çok tavsiye edilen Orhangazi butik otelleri hangileridir?
Orhangazi butik otelleri tam pansiyon, yarım pansiyon ya da oda-kahvaltı gibi farklı konseptlerden meydana geliyor. En çok tevsiye edilen Orhangazi butik otelleri tam pansiyon sabah, öğle ve akşam yemeği dahil olmak üzere birbirinden lezzetli yemekleri oda ücretine dahil ederken, oda-kahvaltı konseptinde hizmet veren butik Orhangazi otelleri ise sabahları yalnızca kahvaltı servisi veriyor. Dolayısıyla Orhangazi butik otelleri konseptleri tesislerin sağladığı olanaklara göre değişkenlik gösterebiliyor. Tatilciler dilerse oda-kahvaltı konaklamasını tercih ederek diğer öğünler için Orhangazi butik otelleri restoran menüsünden dilediğini seçebiliyor. Orhangazi 'nin en iyi butik otelleri işte sağladıkları bu hizmetlere göre belirleniyor. Ziyaretçiler konsept, dizayn ve bütçe bakımından kendilerine en uygun tesisi seçerek rezervasyon yaptırabiliyor.
Orhangazi butik otelleri Bursa arası mesafe nedir?
Bursa'ya ba��lı olan Orhangazi mevkiinde yer alan Orhangazi otelleri Bursa merkez arası mesafe 62 kilometre, Orhangazi oteller Bursa arası süre ise 52 dakika olarak gösteriliyor. Konaklanacak yerin bölgenin önemli noktalarına yakın olmasını tercih edenler, doğa ile iç içe olup kafa dinlemek isteyenler, üst düzey konfor beklentisinde olanlar ya da oteli yalnızca uyumak için kullanma niyetinde olan tatilciler Bursa Orhangazi'de istedikleri özelliklerde otelleri rahatlıkla bulabiliyor. Ultra lüks oteller gibi Orhangazi merkez ucuz otel konsepti de bölgenin farklı noktalarına yayılmış durumda. Erken rezervasyon yaptıranlar Orhangazi Yahşide çok daha uygun fiyatlara konaklama yapabiliyor. Bursa merkez ve Orhangazi otelleri arası mesafe kısa olması sebebiyle bölgede tercih edilen konaklama yerleri arasında dikkat çekiyor.
Aiileye uygun Orhangazi butik otelleri hangileridir?
Orhangazi butik aile otelleri ilçede yıl boyunca hizmet vermeye devam ediyor. Birden fazla konsepte ve özelliğe sahip olan Orhangazi butik aileye uygun oteller oda-kahvaltı, yarım pansiyon, tam pansiyon gibi seçeneklerin yanı sıra https://www.neredekal.com/orhangazi-butik-otelleri/ gibi donanımlı mutfağa sahip tesislerden meydana gelebiliyor. Ziyaretçiler zevklerine ve bütçelerine göre kendilerine en uygun aile otelini seçerek rezervasyon yaptırabiliyorlar. Dolayısıyla Orhangazi butik aile otelleri uygun fiyatlı olabildiği gibi lüks hizmetler sunan tesisler de yüksek fiyat listesi uygulanabiliyor. Aile otellerindeki fiyatları tesislerin sundukları hizmetler kadar, resmi tatiller ve hafta sonları gibi özel tarihler de belirleyebiliyor.
Orhangazi butik otelleri fiyatları ne kadardır?
Orhangazi butik otelleri ve fiyatları Neredekal.com'un Orhangazi butik sayfasında sıralanıyor. Bu sayfadan Orhangazi butik'da otel hizmeti veren tüm tesislerin fiyatlarını karşılaştırabilir ve sıralayabilirsiniz. Orhangazi butik otel fiyatları 5 yıldızlı olan tesislerde gecelik kişi başı yaz sezonunda 400TL iken Orhangazi butik otelleri en ucuz kişi başı gecelik konaklama fiyatı 150TL'dir. Yaz sezonunda 150TL ile 200TL arasında değişen konaklama fiyatları ile https://www.neredekal.com/orhangazi-pansiyonlari orhangazi pansiyonları en çok tercih edilen tesis türü olarak karşımıza çıkıyor. Orhangazi butik otelleri fiyatları ile misafirlerini üzmüyor. Her bütçeye göre bir tesisin hizmet verdiği Orhangazi butik'nda otel fiyatları oldukça makul seviyelerde bulunuyor. Hem Orhangazi butik merkez otel fiyatları hem de Orhangazi butik otel fiyatları ucuz olsun isterseniz de tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönünde.