Ordu Pansiyonları

En iyi 46 pansiyon, en uygun fiyatlar

Ordu Pansiyon Fiyatları

Ordu pansiyonları merkezi konumu ile sıkça tercih edilmektedir. Ayrıca Ordu pansiyon fiyatları bölgedeki en ekonomik konaklama fiyatlarını vermesi ile de sıkça tercih edilmektedir.

Ordu, Karadeniz'in yemyeşil doğasının, tertemiz havasının ve huzur dolu atmosferinin kol gezdiği yeridir. Ordu'ya iş ya da tatil için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri faklı kategorilerde tesisler hizmet vermektedir. Tesislerin misafirlerine sunduğu olanaklarla, imkanlarla ve bulundukları konumla doğru orantılı olarak konaklama fiyatları da farklılaşmaktadır. Bu farklılaşmada Ordu pansiyonları ekonomik konaklama fiyatları ile öne çıkmaktadır.

İş amaçlı konaklamalarda Wi - Fi internet ağı gibi ihtiyaç duyulacak tüm ayrıntılar düşünülerek faaliyete geçirilmiş olan pansiyonlar, konforlu konaklama birimlerine de sahiptir. Ordu pansiyonlarında yer alan konaklama birimlerinde özel banyolar da yer almaktadır. Bu özellikleri ile sadece iş amaçlı değil tatil amaçlı konaklamalarda da tercih edilmektedir.

Ordu pansiyonları; merkezi konumları, şehir içi ulaşım rahatlıkları, donanımlı ve konforlu konaklama birimlerinin yanı sıra ekonomik konaklama fiyatları ile sıkça tercih edilmektedir. Tüm Ordu pansiyonları dört mevsim açıktır ve misafirlerini kusursuz hizmet anlayışı ile ağırlamaktadır.

Her zevke ve her bütçeye hitap eden Ordu pansiyon fiyatları tesislerin konuklarına sunduğu olanaklara göre de değişmektedir. 2019 Ordu pansiyon fiyatları incelendiğinde gecelik kişi başı 90TL ile 150TL arasında olduğu görülmektedir.

Ordu pansiyonları bu sayfada konumları ve tüm ayrıntılı özellikleri ile listelenmektedir. Bu listeden bütçenize en uydun pansiyonu bularak tesisle iletişime geçebilir ve ön rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Ordu Otel Fiyatları

Yeşille mavinin iç içe geçtiği sahilleri, zengin florası ve kaliteli otelleri ile Ordu Karadeniz'de yaz turizminin en hareketli geçtiği yerlerden biri.

Karadeniz bölgesinde en uzun sahil şeritlerinden birine sahip olan Ordu, bahar ve yaz aylarında yapılacak tatiller için bölgenin en ideal şehirlerinden biri. Doğal güzelliklerinin yanı sıra kaliteli otelleri ile Ordu tatilcilere rahat ve keyifli bir tatil olanağı sunuyor.

Ordu otelleri hem kent merkezinde hem de çevre ilçelerde bulunuyor. Yapacağınız konaklama tipine göre seçebileceğiniz Ordu otellerinde fiyatlar da konuma, otel tipine ve sezona göre farklılık gösteriyor.

Ordu'da tatil amaçlı bir konaklama yapmayı düşünüyorsanız Ünye ve Fatsa gibi ilçelerdeki Ordu otellerinden birinde konaklayabilir, ekonomik Ordu otel fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Daha çok tatil oteli, butik otel ve pansiyon kategorisine giren bu tesislerde Ordu otel fiyatları yıl boyu her bütçeye uygun seçenekler sunuyor.

Yapacağınız konaklama iş amaçlıysa Ordu merkez otellerini tercih edebilirsiniz. Kent oteli kategorisindeki bu otellerde ise bulacağınız Ordu otel fiyatları yıl içinde çok değişmiyor. Yılın her dönemi talep gören Ordu merkez otellerinde fiyatlar da farklı seçenekler sunuyor.

Ordu otel fiyatları genellikle bahar ve yaz aylarında şehre gelen turist sayısının artmasıyla birlikte bir parça yükseliyor. Yüksek sezonda Ordu otel ücretleri gecelik ortalama 70-80 TL'den başlıyor ve 250-300 TL'ye kadar çıkıyor. Bu Ordu otel fiyatları kış aylarında daha düşük oluyor.

Ordu otel fiyatlarına hemen her otelde kahvaltı da dahil oluyor. Eğer akşam yemeği almak isterseniz veya her şey dahil konaklama yapmak isterseniz konaklama ücretleri artıyor.

Siz de Ordu'da konaklama yapmayı düşünüyosanız Ordu 2019 otel fiyatlarını inceleyebilir, fiyat karşılaştırmaları yapabilir ve bütçenize uygun bir Ordu otelinde yerinizi ayırtabilirsiniz.