Number One Restaurant

  • İzmir / Karaburun / Karaburun Merkez
  • İskele Caddesi No:82/B

Number One Restaurant

Number One Restaurant aynı anda 200 kişiye servis yapabilecek kapalı alan ile gene aynı sayıda müşteri ağırlayabilecek teras şeklindeki açık alana sahiptir. Deniz kenarında, kendine özgü ahşap yapısı, temiz bir hava sağlayan yüksek tavanı, sıcak ve samimi dekoruyla ve şöminesiyle gerçek bir yemek yeme zevkini tam olarak alabileceğiniz seçkin bir mekandır.

Number One Restaurant'ın mutfağı gerek soğuk mezeler, gerek özel yemekleri ve gerekse zengin ve taze balık çeşitleriyle, her benzeri mekanla rahatlıkla rekabet edebilecek seviyededir. İtinalı ve ilgili servis anlayışını, bu restaurantın farkı olarak sizde mutlaka farkedeceksiniz.

Number One Restaurant'ta, Karaburun'a özgü lezzetiyle enginarı, özellikle enginar dolması olarak yemenizi öneriyoruz. Değişik ve taze balıklar yanında karides güveç, ahtopot salatası ve midye dolma gene Number One Restaurant'ın özel yemek çeşitlerindendir. Yemeğin arkasından nefis bir sütlü tatlı veya Number One usulü kabak tatlısı, gönlünüzdeki Karaburun anılarına, Karaburun damak tadını da ilave edecektir.

Number One Restaurant'ta çeşitli içecekler yanında, ülkemizin en seçkin şarap üreticilerinin, en nefis şaraplarından oluşan zengin bir şarap menüsü bulabilirsiniz. Kırmızı, roze veya beyaz, sek ve dömi-sek şaraplar ve niceleri, yemeğinize tat katmak için sizleri bekliyor olacak.

3 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
3
Ortam, meze ve ikramlar
10

-

Gerçekten number one. Ortam, meze ve ikramlar süper. Teşekkürler.

3
Yoğurtlu mezeyi beğenmedik
2

-

Sadece 5 masa doluyken 1 saat balık bekledik, yoğurtlu mezenin yoğurdu ekşimişti, garson bekleyeceksiniz şeklinde kaba tabirle sorumuza cevap verdi, verilen paraya değmez.

3
Süper huzurlu ve keyifli bir yer
10

-

Denize sıfır, hem konumu hemde hizmeti ile bize harika bir tatil yaşattı. Son derece profesyonel ve sıcakkanlı kadrosu ile verdiği hizmeti unutmak mümkün değil. Özellikle fırında pişirilmiş sebzeli kefalin tadı, ızgara levreğin lezzeti muhteşemdi. Akşam yemeğinde içilen rakının ardından misafir kaldığımız otel odasında yaşadığımız huzurlu uykunun keyfine doyamadım. En kısa zamanda tekrar geleceğim. Çok teşekkürler.

Yakınındaki Oteller