Paparazzi Restaurant Bar Beach Club

₺ ₺
₺ ₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 7
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Fast food,Pizza,Salata,Türk Mutfağı,Kahvaltı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 7 Fotoğraf
3.7/5
Çok İyi
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Paparazzi Restaurant Bar Beach Club Hakkında

Lavanta, sardunya, papatya, asma, begonvil, nar kokuları arasında; doğanın sunduklarını insanın aradıklarıyla buluşturan bir mekan: Paparazzi. Çeşme’nin en güzel yeri olan Aya Yorgi Koyu’nda hizmet veren mekanda, mavi bayraklı denizle adeta flört eden kumsalın yanısıra; özgürlüğün, huzurun simgesi olan, dünü bugünle & yarınla buluşturan su kemerleri dikkat çeken özellikler arasında. Konuklarını 25 yıldan bu yana aynı isimle, aynı yerde, aynı işletmeci ve aynı çizgi ile ağırlayan Paparazzi; beach club-restaurant-bar tarzının, doğayı bozmadan, gürültü kirliliği yaratmadan da gerçekleştirilebileceğinin az sayıdaki önemli örneklerinden biri.

Yorum / Değerlendirme

3.7/5
Çok İyi
3 değerlendirme
Paparazzi Restaurant Bar Beach Club
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
02.08.2017
Mert
Müşteri kitlesi düşük
Kesinlikle tavsiye etmem. Ekibin bir defa müşteri önünde göstermeye çalıştığı fake bir saygı gösterisi aralarındaki el hareketlerinden konuşmalarından bariz anlaşılıyor ki bunun zerresinden söz edemeyiz. Yemediğiniz şeyler içmediğiniz şeyler hesapta birikiyor. Girişte 110 TL’lik giriş ücreti var. Bunun 75 TL’sini içeride kullanabiliyorsunuz ki içerde beş para etmez pizza ve pide 40 TL. Menünün ilk sayfasında şaka gibi yazan bir şey var. Minimum sipariş 70 TL. :)) hayatımda bu kadar kıro barzo bir yer görmedim. Denizi çok soğuk ve tertemiz. Ben barzolara aldırmam yemeğe de takmam Damla marka su içerim diyorsanız buyurun efendim.
5/5 Mükemmel
20.08.2013
Misafir
Kusursuz ilgi ve güler yüz
Çalışanları tartışmasız çok kibar ve ilgili. Nezih bir ortamda tatilinizin keyfini çıkartabilirsiniz. Giriş ücreti yok, sadece içerde kişi başı belli bir tutarda harcama yapıyorsunuz. Zaten o da öğle yemeğinizi ve gün boyu içeceklerinizi karşılıyor denebilir ve yemekler gayet iyi. İşletmecisinden personeline herkese teşekkürler.
5/5 Mükemmel
12.08.2013
Misafir
Mükemmel hizmet
Mükemmel davranış, mükemmel hizmet. Personeline ve işletmecisine teşekkürler.