Karina Restaurant

  • İzmir / Çeşme / Alaçatı
  • Yenimecidiye Mah. 3002 Sok. No:6

Karina Restaurant

Deniz mahsullerinden oluşan Karina mutfağında, çeşitli ege mezelerini, günlük taze deniz balıkları ve nefis kalamar, karides, ahtapot, istirdye, ıstakoz gibi deniz ürünlerini farklı tatlar da yiyebilrsiniz.

Her sabah balıklarını kendisi tedarik eden Arda Anar, misafirlerininde balıklarını ve mezelerini dolaptan kendilerinin seçip Alaçatı'da rahat yemek yeme ayrıcalığına Karina farkıyla sahip olduklarını belirtiyor.

Bir Yunan adası restaurantı havasına bürünmüş renkleriyle Karina Restaurant'ta denizden çıkanların lezzetlerini tatmanız, keyifli saatler geçirmenize yetecektir. Yazın özellike rezervasyon yaptırmanız gerekiyor.

Alaçatı'daki Karina Restaurant'ın sahibi olan Arda Anar, restaurantını yenileyerek mavi beyaz tonlarda tekrar müşterilerinin hizmetine sunuyor. 12 ay boyunca açık olan restaurant'a ilgi büyük. Özellikle İzmir'lilerin akınına uğruyor.

Butik bir havası olan Karina Restaurant'ın samimi bir ortama bürünmesi müşterilerin ilgisini daha da arttırıyor. Balık ve deniz ürünlerine ağırlık veren Karina Restaurant muhteşem mezeleri dışında, balık sevmeyenleri de düşünerek her daim et ve tavuk çeşitlerini de taze bulunduruyor.

Lezzetli yemeklerini günlük alışverişe ve taze oluşuna, ayrıca şefinin başarısına yoran Arda Anar, Baş Aşçı Fatih Katalay'ın mutfağından adabeyi buğulamanın, kalkan tavanın, laos kavurmanın, deniz mahsullü makarnanın doyulmaz lezzetlerini yakalayabileceğiniz gibi kalamar, karides, ahtapot ve ıstakozu farklı tatlarla deneyebilirsiniz dedi.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Bugüne kadar gördüğüm en kötü yer
2

-

Yemeklerin muhteşem olması, hizmetin kalitesizliği ve işletmenin lakayt tavırları yüzünden bir anlam ifade etmiyor. Asıl önemli olan da yemek sonrası gelen faturayı gördüğünüz anda yaşayacak olduğunuz şok. Önünüze menü getirmeyen çalışanlar faturayı da diledikleri gibi şişiriyorlar. Mutsuz olmak istemiyorsanız asla gitmeyin.

2
Alaçatı'ya renk katan bir mekan
10

-

Alaçatı'nın keyifli mekanlarından birisi. Tavsiye ederim.