Toplantı ve Organizasyon (1)
Place (5)

Fahri'nin Yeri

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 4
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Salata,Türk Mutfağı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
5/5
Mükemmel
6 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

5/5
Mükemmel
6 değerlendirme
Fahri'nin Yeri
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
06.12.2014
Suat
Tam kafa dinlemelik
İki gün önce gittim. Hatta yolda Sörf Market isimli bir dükkana sordum, bana burayı tavsiye etti. Mekan çok güzel, sessiz, sakin, tam kafa dinlemelik. Yanında tekneler, deniz, rakı-balık muhteşemdi. Yağmur çiseliyordu. Çok memnunum. Kalamarı, mezeleri güzel, balık için aynı şeyi pek söyleyemem ama kafa dinleyeceğim zaman gideceğim bir yer. Gitmenizi tavsiye ederim.
5/5 Mükemmel
16.06.2014
Misafir
Çok tatlı bir yere geldik
İnsan kalabalığından uzaklaşmak için deniz kenarında, fasıl ve Rum müzikleriyle, mezeleri ve ara sıcaklarıyla denemenizi tavsiye ettiğim şirin mi şirin bir balıkçı. Mekan sahibinin bu kadar özverili ve candan olduğu başka bir mekan hatırlamıyorum. Yolunuz düşerse rüzgar eşliğinde çok güzel gidiyor. :)
5/5 Mükemmel
21.04.2014
Misafir
Fiyat performans uyumu harika
Alaçatı'da balıkçı teknelerinin yanında sanırım 20 seneyi geçmiş bir restoran. Müzikleri, balıkları, mezeleri, servisi harika. Otantik bir mekan, ızgara kalamarı tavsiye ederim.
5/5 Mükemmel
21.04.2014
Barış MUTLU
Fiyat performans uyumu harika
`Alaçatı`'da balıkçı teknelerinin yanında sanırım 20 seneyi geçmiş bir restorant. Müzikleri, balıkları, mezeleri, servisi harika. Otantik bir mekan, ızgara kalamarı tavsiye ederim.
5/5 Mükemmel
19.02.2014
Misafir
Ahtapot tandır yemeden kalkmayın
Alaçatı'ya geldiğimizde mutlaka uğradığımız bir mekan. Soğuk mezeleri, balıkları harika ahtapot tandırı şiddetle tavsiye ederim.
Daha fazla yorum gör