Np Tour

  • Sinop
  • Yeni Mh. Atatürk Cd. N:21

13 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
13
Başarılı bir ekip
10

-

Sinop ve Samsun'da aktif bir seyahat acentesi. Çok başarılı bir ekip. Teşekkür ederiz.

13
Uygun ve kaliteli hizmet
10

-

Gayet başarılı bir tur şirketi. Uygun ve kaliteli hizmet sağlıyorlar. Karadeniz turuna gitmiştik, gayet memnun kaldık. Şiddetle Np Tour'u seçmenizi öngörürüm.

13
Sanki hala İzmir’deyiz
10

-

İzmir'den Sinop'a yaz tatili için gitmiştik. Karadeniz'e ilk gelişimizdi ama sanki hala İzmir'deyiz. :) Günübirlik tura gitmek için birkaç firma ile görüştük, en uygun olan Np Tour'u tercih ettik. İyi ki de tercih etmişiz. Ailemle birlikte memnun kaldık. Bir daha geldiğinizde güzel hikayelerinizi dinlemek ve diğer turlarınıza katılacağız Np Tour. :))

13
Profesyonel bir yapı
10

-

Turlarına hep katıldım ve profesyonel bir yapı, hayret ettim açıkçası. Başarılar dilerim. Karadeniz turunu özellikle tavsiye ederim.

13
Götürdükleri yeri tanıtmıyorlar
2

-

Sinop'tan İzmir'e, İzmir'den Eskişehir'e, Eskişehir'den Ankara'ya olan iki gece üç günlük turumuz çok kötü geçti. Gidilecek yerlere geç kaldık, kapandı dedikleri yer aslında kapanmamıştı, gidilecek yerlere gitmeden önce randevu almadıkları için bazı yerlere gidemedim. Götürdükleri yeri tanıtmıyorlar. Geldik, haydi dağılabilirsiniz gibi bir durumla karşılaştık. O kadar para verdik ama yemekleri yine biz ödedik çünkü .. Devamını Göster

13
Günübirlik turlarına gidin
10

-

Sinop'ta hangi otelde kalırsanız kalın, NP Tour ile günübirlik turlarına gidin. :-) Özellikle Erfelek Şelaleleri 10 yıldız. :-) Teşekkürler.

13
Çok başarılı
10

-

Çok başarılı. Bafra Harem Turizm olarak Np Tour Emre Bey ve ekibi ile çalışma fırsatı buldum. İşlerini son derece profesyonel yapan, harika insanlar. Kesinlikle değerlendirilmeli. Sinop'u Np Tour ile keşfedin derim.

13
Süper bir ekip
10

-

Süper bir ekip ile 10 numara 5 yıldız bir yolculuk. Tavsiye ederim. En uygun 5 yıldızlı bir tatil!

13
Başarılarının devamını dilerim
10

-

Sinop'ta oluşturulmaya çalışılan büyük bir turizm yapılanmasında öncü olan Np Tour sahibi ve ekibine sonsuz teşekkür ediyorum. Uluslararası çalışmalarda öncü olmaya devam ederek başarılarının devamını dilerim.

13
Başarılı buluyorum
10

-

Sinop'taki çalışmalarını başarılı buluyorum. Başarılar.

13
Yazık Sinop'a
2

-

Sakın, siz siz olun paranızı kaptırmayın. Kalitesiz ve sözünde duramayan bir tur. Ben paramı kaptırdım, alamıyorum. Elimde dekontum üç senedir uğraşıyorum. Tavsiye etmem.

13
Şiddetle önerim
10

-

Emre Bey ile Sinop'u keşfedin. Şiddetle önerim Np Tour'un günü birlik turlarına katilin. Eşim ve şahsım tekrar teşekkürler ve Ankara'dan selamlar.

13
Ucuz uçak bileti, güzel bir organizasyon
10

-

Güler yüzlü ve ilgili çalışanları var.