Np Tour

+ 1 Fotoğraf
4.4/5
Mükemmel
13 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

4.4/5
Mükemmel
13 değerlendirme
Np Tour
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
13.05.2019
Esen dağlı
Başarılı bir ekip
Sinop ve Samsun’da aktif bir seyahat acentesi. Çok başarılı bir ekip. Teşekkür ederiz.
5/5 Mükemmel
17.01.2018
Misafir
Uygun ve kaliteli hizmet
Gayet başarılı bir tur şirketi. Uygun ve kaliteli hizmet sağlıyorlar. Karadeniz turuna gitmiştik, gayet memnun kaldık. Şiddetle Np Tour’u seçmenizi öngörürüm.
5/5 Mükemmel
17.01.2018
Misafir
Sanki hala İzmir’deyiz
İzmir’den Sinop’a yaz tatili için gitmiştik. Karadeniz’e ilk gelişimizdi ama sanki hala İzmir’deyiz. :) Günübirlik tura gitmek için birkaç firma ile görüştük, en uygun olan Np Tour’u tercih ettik. İyi ki de tercih etmişiz. Ailemle birlikte memnun kaldık. Bir daha geldiğinizde güzel hikayelerinizi dinlemek ve diğer turlarınıza katılacağız Np Tour. :))
5/5 Mükemmel
24.10.2017
Hasan Belıvacıklı
Profesyonel bir yapı
Turlarına hep katıldım ve profesyonel bir yapı, hayret ettim açıkçası. Başarılar dilerim. Karadeniz turunu özellikle tavsiye ederim.
1/5 Kötü
19.04.2017
Hande Çoban
Götürdükleri yeri tanıtmıyorlar
Sinop’tan İzmir’e, İzmir’den Eskişehir’e, Eskişehir’den Ankara’ya olan iki gece üç günlük turumuz çok kötü geçti. Gidilecek yerlere geç kaldık, kapandı dedikleri yer aslında kapanmamıştı, gidilecek yerlere gitmeden önce randevu almadıkları için bazı yerlere gidemedim. Götürdükleri yeri tanıtmıyorlar. Geldik, haydi dağılabilirsiniz gibi bir durumla karşılaştık. O kadar para verdik ama yemekleri yine biz ödedik çünkü otelin yemeklerine, vs. hep geç kaldık. Kısacası başarısız bir tur şirketi.
Daha fazla yorum gör