Mydonose Cafe & Bistro

  • Nevşehir / Kapadokya / Göreme
  • Muze Cad. No:18/1

Mydonose Cafe & Bistro

Mydonose Cafe & Bistro, Kapadokya’nın en popüler bölgesi olan Göreme merkezde yer alıyor. Restoran ve kafelerin en yoğun olduğu bölgede bulunan Mydonose Cafe & Bistro, sıcak dekorasyonu, güler yüzlü işletmecileri ve müzikleri ile Göreme’de en çok tercih edilen mekanlardan biri.

Mekanda, misafirlerin en çok dikkatini çeken detaylardan biri zengin plak arşivi. 1960’lı yıllardan bu yana müzik tarihine yön veren grupların ve müzisyenlerin plaklarının yer aldığı bu koleksiyon, eğer müziğe ilginiz varsa bu mekanda saatlerinizi geçirmenizi sağlayabilir.

Mydonose Cafe & Bistro’nun menüsünü ağırlıklı olarak aperatif yemekler, tatlılar, sıcak ve soğuk içecekler ile alkollü içecekler oluşturuyor. Menüde aynı zamanda çok sayıda ve farklı kahve çeşitlerini de bulmanız mümkün.

Keyifli bir sohbet, lezzetli şaraplar, içinizi ısıtacak bir kahve veya güzel müzik dinlemek için Göreme’de tercih edeceğiniz ilk yer Mydonose Cafe & Bistro olacak.

3 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
3
Eşsiz bir manzara
10

-

Mükemmel bir aile işletmesi. Sıcaklık güzel, menüler ve eşsiz bir manzara. Mutlaka gidilmesi ve görülmesi gereken bir yer.

3
Göreme'de şirin bir cafe
10

-

Göreme'deki en sıcak, en sevimli mekanlardan biri Mydonose Cafe & Bistro. Dekorasyonu özellikle kış aylarında içinizi ısıtacak. Cafe'de plak koleksiyonunun olduğu minik bir köşe ayrılmış. (En sevdiğim ve en dikkatimi çeken yer bu köşe oldu) Menüyü aperatif yemekler, tatlılar, sıcak ve soğuk içecekler ile alkollü içecekler oluşturuyor. Özellikle soğuk kış günlerinde portakal aromalı kahvesini içmenizi öneririm.

3
Plak arşivi harika
8

-

Göreme'de en sevdiğim mekan Mydonose Cafe & Bistro. Bunda en büyük pay ise mekanın muhteşem plak koleksiyonu. Pink Floyd, Jimi Hendrix, David Bowie, The Beatles... Bu koleksiyonun parçalarından yalnızca birkaçı. Eğer yolunuz Göreme'ye düşerse Mydonose'a mutlaka uğrayın ve keyifli bir kahve eşliğinde bu değerli arşive göz atın.

Yakınındaki Oteller