Evranos Restaurant

  • Nevşehir / Kapadokya / Avanos
  • Taş Köprü karşısı

Evranos Restaurant

Kapadokya'nın el sanatları merkezi Avanos'ta bir yeraltı kaya resyauranttır. Eşsiz doğa ve Kızılırmak manzarasıyla bölgenin en köklü tesislerinden biridir. Turizm Bakanlığı belgeli tesis, tam güvenli, toplam 400 kişi kapasiteli iki yemek salonuyla yıl boyunca hizmetinizdedir. Salonlarımız nem içeremeyen, beyaz kayadan oyma, sıhhi, otantik mekanlardır. Eşsiz mutfağıyla bölgenin en önde gelen mutfağına sahiptir. Restaurantımızda geleneksel Türk Mutfağının yöresel yemekleri nezih bir ortamda hizmetinize sunulmaktadır.

"Türk Gecesi" eğlence programları kapsamında zengin kültürümüzün çeşitli örnek lerinden sema fasıl,halk oyunları (folklor) animasyonlar, oryantal show gösterilerini hem seyredip hemde katılacaksınız.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Mükemmel bir gece yaşadık
10

-

Mükemmel bir gece yaşadık. Kesinlikle Kapadokya'ya gelen herkese tavsiye ederiz. :)

2
Kapadokya'da eğlence
10

-

Kapadokya'da eğlenceli, farklı bir akşam geçirmek isterseniz Evranos Restaurant'ı tercih edebilirsiniz. Yeraltında kaya bir restaurant. "Türk Gecesi" organizasyonu düzenleniyor. Bu organizasyonda halk oyunları, sema, oryantal gösterisi yer alıyor. Menüsü meze, ara sıcak olarak börek, balık, kırmızı ya da beyaz et, çerez ve meyveden oluşuyor. İster yemekli, ister yemeksiz, ister alkollü isterseniz alkolsüz tercih ede.. Devamını Göster