Sur Balık Kapadokya

  • Nevşehir / Kapadokya / Avanos
  • Bahçelievler Mah. Kızılırmak Kenarı Asma Köprü Yanı

Sur Balık Kapadokya

Kalite Standartlarına Uygunluk
Sur Balık Restaurant'ı olarak, ürünlerimizin satın almasından, hazırlanması ve misafirlerimize sunulması süreçlerine kadar titiz bir gıda güvenliği politikasını uyguluyoruz. Restaurantımızda sunulan yiyecek ve içeceklerin en üst kalitede olması için bütün süreçleri uluslararası gıda kalite standartlarına uygun yürütüyoruz.
 
Sağlıklı Ve Lezzetli Yemekler
Sur Balık Restaurantı, alanlarında uzmanlaşmış şef ve aşçılarıyla, Akdeniz mutfağı ve Dünya mutfaklarının en seçkin deniz ürünleri ve mezelerini, sağlıklı, lezzetli bir şekilde hazırlamayı ve sunmayı sürdürmektedir.
 
Koşulsuz Ve Kesintisiz Müşteri Memnuniyeti
"Koşulsuz ve kesintisiz müşteri memnuniyeti”' ilkesi gereğince, alanında yetkin çalışanlardan kurduğumuz kadromuz, aldıkları sürekli eğitimlerle kaliteli hizmetin her zaman bir adım ötesinde olmanın onurunu paylaşıyorlar.

Kalitenin İnce Ayrıntıları
Masa dizilimi ve sandalye sayısından güvenlik sistemlerine, hijyenik ortamdan otopark servisine kadar misafirlerimizin rahatlığını sağlayacak bütün ayrıntıları göz önünde bulundur, bu ayrıntıların mükemmelliğinden taviz vermiyoruz.
 

5 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
5
İlgi sıfır
2

-

Gerçekten çok kötü. İlgi sıfır. Fiyatlar astronomik ve porsiyonlar çok küçük. Yemekler leziz falan da değil. Mezeler küçücük ve pahalı. Tavsiye etmem. Dalga geçer gibi kazıklanırsınız.

5
Fiyat astronomik
4

-

Balık ve mezeler leziz... Fiyat astronomik... Servis ve hizmet beter, siniriniz bozulur. Şekeriniz varsa dikkat edin, garson elinizde kalabilir.

5
Çok pahalı
2

-

Çok pahalı ve ilgi sıfır.

5
Menü ve hizmet
2

-

Mekan da, hizmet de berbat, hele fiyat hepsinden kötü. Bu mekanda kişi başına 5 lira oturma parası alınıyormuş, ona gore gidin oraya. Suyun 20 lira, Coca Cola'nın 17 lira oldugunu bilin ve hesabınızı ona göre yapınız, her an orada mahsur kalabilirsiniz.

5
Çok kötü
2

-

Rezervasyon yaptım, saat 8-9 gibi geliriz dedim. Geldik saat 9'u beş geçe, dedim rezervasyonumuz var herkes birbirine bakıyor. Zaten boş... Oturduk bir masaya, söyledik ara sıcakları, mezeleri, geldi hızlı hızlı. Yedik... Fena değil, karides en az üç defa donup tekrar açılmış, baygın baygın bize bakıyor. Neyse... Ana yemek levrek şiş müthiş, çok lezzetli. Ama servisimiz değiştikten 40 dakika sonra geldi, eşimle birb.. Devamını Göster