Sur Balık Kapadokya

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 3
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Salata,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 7 Fotoğraf
1.2/5
Kötü
5 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Sur Balık Kapadokya Hakkında

Kalite Standartlarına Uygunluk Sur Balık Restaurant’ı olarak, ürünlerimizin satın almasından, hazırlanması ve misafirlerimize sunulması süreçlerine kadar titiz bir gıda güvenliği politikasını uyguluyoruz. Restaurantımızda sunulan yiyecek ve içeceklerin en üst kalitede olması için bütün süreçleri uluslararası gıda kalite standartlarına uygun yürütüyoruz.   Sağlıklı Ve Lezzetli Yemekler Sur Balık Restaurantı, alanlarında uzmanlaşmış şef ve aşçılarıyla, Akdeniz mutfağı ve Dünya mutfaklarının en seçkin deniz ürünleri ve mezelerini, sağlıklı, lezzetli bir şekilde hazırlamayı ve sunmayı sürdürmektedir.   Koşulsuz Ve Kesintisiz Müşteri Memnuniyeti "Koşulsuz ve kesintisiz müşteri memnuniyeti” ilkesi gereğince, alanında yetkin çalışanlardan kurduğumuz kadromuz, aldıkları sürekli eğitimlerle kaliteli hizmetin her zaman bir adım ötesinde olmanın onurunu paylaşıyorlar. Kalitenin İnce Ayrıntıları Masa dizilimi ve sandalye sayısından güvenlik sistemlerine, hijyenik ortamdan otopark servisine kadar misafirlerimizin rahatlığını sağlayacak bütün ayrıntıları göz önünde bulundur, bu ayrıntıların mükemmelliğinden taviz vermiyoruz.  

Yorum / Değerlendirme

1.2/5
Kötü
5 değerlendirme
Sur Balık Kapadokya
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
30.04.2017
sevgi
İlgi sıfır
Gerçekten çok kötü. İlgi sıfır. Fiyatlar astronomik ve porsiyonlar çok küçük. Yemekler leziz falan da değil. Mezeler küçücük ve pahalı. Tavsiye etmem. Dalga geçer gibi kazıklanırsınız.
2/5 Ortalama
05.09.2016
mehmet
Fiyat astronomik
Balık ve mezeler leziz... Fiyat astronomik... Servis ve hizmet beter, siniriniz bozulur. Şekeriniz varsa dikkat edin, garson elinizde kalabilir.
1/5 Kötü
26.07.2016
Sasa
Çok pahalı
Çok pahalı ve ilgi sıfır.
1/5 Kötü
21.09.2013
Misafir
Menü ve hizmet
Mekan da, hizmet de berbat, hele fiyat hepsinden kötü. Bu mekanda kişi başına 5 lira oturma parası alınıyormuş, ona gore gidin oraya. Suyun 20 lira, Coca Cola'nın 17 lira oldugunu bilin ve hesabınızı ona göre yapınız, her an orada mahsur kalabilirsiniz.
1/5 Kötü
15.05.2013
Misafir
Çok kötü
Rezervasyon yaptım, saat 8-9 gibi geliriz dedim. Geldik saat 9'u beş geçe, dedim rezervasyonumuz var herkes birbirine bakıyor. Zaten boş... Oturduk bir masaya, söyledik ara sıcakları, mezeleri, geldi hızlı hızlı. Yedik... Fena değil, karides en az üç defa donup tekrar açılmış, baygın baygın bize bakıyor. Neyse... Ana yemek levrek şiş müthiş, çok lezzetli. Ama servisimiz değiştikten 40 dakika sonra geldi, eşimle birbirimize bakıp rakı içmeye çalıştık, olmadı. Yemek bitti, oh dedik. Meyve servisi yapacağız dediler, tamam dedim. Elma istedim. Bir elmayı bölmüşler dört parçaya, ama hakikaten 10 numara elma. Dükkanın elması sanki bir Kaşıkçı elması. :) Evet ve muhteşem son. 158 TL. Elma 7 TL. 15 TL de bahşiş koyun dedim, hesapladı garsonumuz 185 TL. Bu ne ya? Olmaz. Yapamayacaksanız dönün `İstanbul`'a. Yazık günah.