Ziggy Cafe

  • Nevşehir / Kapadokya / Ürgüp
  • Yunak Mah. Tevfik Fikret Cad. No:24

Ziggy Cafe

Ziggy Cafe, bölgede iyi hizmet veren sayılı cafelerden bir tanesi... Burada misafirlere, kokteyl ve likörler eşliğinde lezzetli yemekler sunuluyor...

Ziggy Cafe ağırlıklı olarak, Kapadokya bölgesel mutfağının seçkin yiyeceklerini hazırlayarak misafirlerine ikram ediyor. Salata ve makarna yemekleri de menüsünde bulunan diğer seçeneklerden. Seçilen ana yemeklerin yanında geleneksel ve çağdaş Türk meze çeşitleri de ikramları arasında yer alıyor.

Yurt dışında, İstanbul ve Bodrum'da çalışan Ziggy Cafe şefi Ali Özkan, her yemeğin en yüksek kalitede ve lezzette olmasına özel önem veriyor...

8 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
8
Muhteşem bir yer
10

-

Muhteşem bir yer, ilgi alaka süper. Yemekleri bölgenin en iyisi.

8
Tavsiye etmediğimiz bir mekandır
2

-

Tatlı sipariş ettiğimizde ‘yalnız, sadece yemek siparişi verebilirsiniz' gibi hoş olmayan bir açıklama ile karşılaştığımız, rezervasyonları olmayan bir çiftin masaları değiştirilmek istenince kalkmaları üzerine arkalarından, diğer müşterilerin önünde ‘egoist Türkler' denilen, ambiyansı güzel olsa da davranışları nedeniyle kesinlikle tavsiye etmediğimiz bir mekandır Ziggy Cafe.

8
Özlediğim tat
10

-

Bayram tatilinde Ürgüp'teydim. En güzel tarafı da Ziggy'nin o lezzetli yemeklerini tekrar yemekti. Bahçesi de oldukça keyifli. O kadar çok ilgi gören bir mekan ki, rezervasyon yaptırmanızı öneririm.

8
Yemekler şahane
10

-

Yemekler mükemmel, şaraplar leziz, ortam huzurlu. Yediğim yemeklerin hala tadı damağımda.

8
Ürgüp gezimizin en lezzetli durağı
10

-

Etkileyici bir dekorasyon, lezzetli yemekler, harika şarap... Sarımsaklı tavuk çöp şiş, Ziggy's patates, ayva tatlısı ve Ziggy's elmalı tatlısını denedim. Hepsi de tadı damağımda kaldı.

8
Ürgüp'te şık bir mekan
10

-

Ürgüp'te şık ve leziz bir akşam yemeği için kesinlikle burayı tercih etmelisiniz. Beefy salata ve hellim peynirli salata harika. Ayrıca kesinlikle Ziggy's patatesin de tadına bakın ve üstüne ayva tatlısı yemeden geçmeyin. Servis hızlı, müzikler güzel, şaraplar harika, yemekler çok çok lezzetli. Üstelik yeri de oldukça kolay. Ünlü Asmalı Konak'ın hemen yanında yer alıyor. Bizim akşam yemeği için sadece 1 akşamımız va.. Devamını Göster

8
Ürgüp'ün en şık mekanlarından biri Ziggy Cafe
10

-

Ürgüp ve çevresindeki en şık mekanlardan biri Ziggy Cafe. Salataları, yemekleri, sunumu, dekorasyonu, her şeyiyle ışıldıyor ve Ürgüp'e renk adeta. Ziggy'e özel patates ve Ziggy salatasını denemenizi öneririm.

8
Ürgüp gezi rotanıza mutlaka ekleyin
10

-

Ürgüp'teki en güzel mekanlardan biri. Yemekler, sunum, servis kusursuz. Çalışanlar çok sıcak. Ziggy patates ve kaymaklı ayva tatlısı mutlaka denenmeli. Fiyatları da böyle bir hizmet için gayet uygun.