Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Ziggy Cafe

₺ ₺ ₺
₺ ₺
İtalyan + 3
Bu restaurant menüleri İtalyan,Türk Mutfağı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
4.5/5
Mükemmel
13 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

4.5/5
Mükemmel
13 değerlendirme
Ziggy Cafe
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
02.01.2020
Mehmet kar
Muhteşem bir yer
Muhteşem bir yer, ilgi alaka süper. Yemekleri bölgenin en iyisi.
1/5 Kötü
31.10.2014
Gamze Er
Tavsiye etmediğimiz bir mekandır
Tatlı sipariş ettiğimizde "yalnız yemek siparişi verebilirsiniz." gibi hoş olmayan bir açıklama ile karşılaştığımız, rezervasyonları olmayan bir çiftin masaları değiştirilmek istenince kalkmaları üzerine arkalarından, diğer müşterilerin önünde ‘egoist Türkler’ denilen, ambiyansı güzel olsa da davranışları nedeniyle kesinlikle tavsiye etmediğimiz bir mekandır Ziggy Cafe.
1/5 Kötü
31.10.2014
Gamze Er
Tavsiye etmediğimiz bir mekandır
Tatlı sipariş ettiğimizde ‘yalnız, sadece yemek siparişi verebilirsiniz’ gibi hoş olmayan bir açıklama ile karşılaştığımız, rezervasyonları olmayan bir çiftin masaları değiştirilmek istenince kalkmaları üzerine arkalarından, diğer müşterilerin önünde ‘egoist Türkler’ denilen, ambiyansı güzel olsa da davranışları nedeniyle kesinlikle tavsiye etmediğimiz bir mekandır Ziggy Cafe.
5/5 Mükemmel
22.10.2013
Misafir
Özlediğim tat
Bayram tatilinde Ürgüp'teydim. En güzel tarafı da Ziggy'nin o lezzetli yemeklerini tekrar yemekti. Bahçesi de oldukça keyifli. O kadar çok ilgi gören bir mekan ki, rezervasyon yaptırmanızı öneririm.
5/5 Mükemmel
22.10.2013
Özlem Borhan
Özlediğim tat
Bayram tatilinde `Ürgüp`'teydim. En güzel tarafı da Ziggy'nin o lezzetli yemeklerini tekrar yemekti. Bahçesi de oldukça keyifli. O kadar çok ilgi gören bir mekan ki, rezervasyon yaptırmanızı öneririm.
Daha fazla yorum gör