Mona Alaçatı

  • İzmir / Çeşme / Alaçatı
  • Yeni Mecidiye Mah. Kemalpaşa Cad. No1

Mona Alaçatı

2010 yaz sezonunda Alaçatı gerçek İtalyan mutfağı ve Şef Fabio Foltran ile tanıştı. Pavarotti ve Berlusconi’ye yemek hazırlayan ünlü İtalyan Şef Fabio Foltran ve ekibi sayesinde Mona adı ve lezzeti geçen yaz açılmasına rağmen ünü çoktan duyulmuş durumda.

Çeşme’yi ziyaret eden birçok tanınmış simaya burada rastlayabilirsiniz.
Menü doğal olarak İtalyan lezzet şöleni…

Makarna, pizza ve et çeşitleri ile lezzeti gazete haberlerine konu olmuş tatlıları tadmanızı, Şef Fabio ile konuşarak yemeklerinizi seçmenizi özellikle tavsiye ederiz

Şarap menumüz de yemekleriz kadar özenli. İtalyan, Amerikan, İspanyol, Fransız, Şili, Güney Afrika, Arjantin şaraplarının yanı sıra yerli şaraplarımızdan Kavaklıdere, Urla Şarapçılık, İdol Şarapçılığın şarap çeşitleri de menüde bulunmakta.

Ayrıca menümüzde olmayan ama mahsenimizde bulunan dünyaca ünlü ve her yerede bulamayacağınız şaraplarımızı size yardımcı olan arkadaşlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Mona’nın içki menüsü de Alaçatı’da bir ilk. Barında bulunan 300’ün üstünde yüksek alkollü içki markasını ve Mona’ya özel kokteylleri barımızda yudumlayabilirsiniz.

Mona’nın tüm lezzetine ve kalitesine bizim ekleyebileceğimiz, bir de iyi konum özelliği var. Alaçatı’nın güzel sokaklarında rahat bir yemek yemek, sadece lezzetin ve sohbetin tadına varabilmek için, Mona’nın şık bahçesini herkese öneririz.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın