Maslak Görülecek Yerler

Gökdelenleri, plazaları, iş merkezleri ve otelleri ile ünlü olan Maslak ülkemizde finans sektörünün kalbinin attığı yerdir.Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Maslak Görülecek Yerler

Toplam 3 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

Maslak Görülecek Yerler - Maslak En İyi 10 Yapılacak Şey

Gökdelenleri, plazaları, iş merkezleri ve otelleri ile ünlü olan Maslak ülkemizde finans sektörünün kalbinin attığı yerdir.
Sarıyer’in semtlerinden biri olan Maslak, İstanbul Avrupa yakasında çok önemli ulaşım ağlarının merkezinde yer alır. Günümüzde hem ülkemizin hem de dünyanın önemli iş ve finans merkezlerinden biri olan İstanbul Maslak’ta hem ulusal hem de uluslararası şirketlerin genel müdürlükleri yer almaktadır.

Maslak geziniz sırasında yapmanızı önerdiğimiz şeyler şunlar:

Maslak, gökdelenleri ve plazaları ile ünlü bir bölgedir. Maslak geziniz sırasında bu binaları görebilir, otellerin rooflarına çıkıp şehir manzarası eşliğinde içkinizi yudumlayabilirsiniz.

İstanbul Maslak önemli bir çalışan nüfusa sahip olduğundan semtte pek çok kafe ve restoran bulunmaktadır. Bu mekanları keşfedebilir, keyifli bir mola verebilirsiniz.

Maslak, İstanbul’un en önemli konser ve organizasyon alanlarından biri olan Parkorman’a oldukça yakındır. Dilerseniz Parkorman’da keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Sarıyer, Beşiktaş, Şişli, Levent, Mecidiyeköy gibi ilçe ve semtlere oldukça yakın ve kolay ulaşımın olduğu bir konumda yer alır Maslak. Bu semt ve ilçelerde gezinize devam edebilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın