Maslak yapılacak şeyler, Maslak görülmesi gereken yerlerin tanıtıldığı, tatilcilerin muhakkak yapılması gereken şeyler hakkında tavsiye verdikleri sayfa.

Maslak RestoranlarıKelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Maslak Restoranları

Toplam 9 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

Maslak Yemek Yenilecek Yerler

Maslak ve civarında damağınızı tatlandıracak mekanları sizin için derledik... Afiyet olsun :)

Seyahatleri renklendiren, keyiflendiren unsurlardan birisi de gittiğiniz yerlerin öne çıkan mekanlarında yine tanınan, bilinen yemeklerini yemektir.

Maslak bölgesinde sizin için öne çıkan restoranları ve yemek yenilecek yerleri aşağıda listeledik. Gittiğiniz, yediğiniz yerler hakkında tavsiyelerinizi paylaşmayı lütfen unutmayın.

Yaşamak için değil de yemek için yaşayanlardansanız burada sizin için mutlaka işinize yarayacak mekanlar vardır. Balık lokantaları, meyhaneler, barlar...

Afiyetle yemek, bol bol eğlenmek hakkınız... Tadını çıkarın :)

1 Kullanıcı Yorumu
  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
1
1
Qubbe
Qubbe
Büyükdere Cad. Üçyol Mevkii Sheraton Hotel 26. Kat
Sarıyer / İstanbul
Türkiye
Hayatımda yediğim en lezzetsiz yemek

-

Qubbe İstanbul restoranından iftar menüsü aldım. Hayatımda yediğim en lezzetsiz yemekti. Mercimek çorbası yanmıştı, hem kokusu hem tadı kötüydü, bir kaşıktan fazlasını alamadık. Meyve suyu istedik, yarısı suluydu, kolanın asidi kaçmış, maden suyu su karışmış gibiydi. Tavuğun yanına patates püresi koymuşlar, patatesleri ezmemişler bile. Tavuğu yerken acaba zehirleneceğiz mi diye şüphelenmeye başladık. Hayatımda yediğim en acı güllacı yapmışlar, böyle bir tat yok, bir kaşıktan fazla alamadım. Lüks ve kaliteli bir mekan olarak bilinen bir yer kişi başı 50 TL'mizi almasına rağmen bizi masadan aç olarak kaldırdı. Garsonların ilgisi sıfır, toplamda 10 masa vardı, bir şey sipariş ediyorsun ve gelmiyor, tekrar istediğinde garsondan saçma sapan tepkiler alıyorsun. Hayatımda yediğim en korkunç yemekti, arkadaşlarımla güzel bir vakit geçirmek istedim ama resmen rezil oldu, hiçbirimiz bir şey yiyemedik. Mekandan çıkarken diğer misafirler de keşke gelmeseydik, yemekler korkunçtu gibi laflar söylüyorlardı, yani bir tek biz değiliz.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)