Le Jardin Restaurant

  • İzmir / Selçuk / Şirince
  • Şirince köyü Sokak: 4 No: 6

Le Jardin Restaurant

Şehrin gürültüsünün uzağında,yeşilliğin sizi esir aldığı benzersiz bir kaçamak yaşamak ister misiniz? Şarabı ve evleriyle ünlü Şirince dağ köyünün merkezinde bulunan restorantımızda tadına doyum olmayan birbirinden güzel şaraplarımızla sessizliğin ortasında kendinizi evinizde hissedebilir, ya da kahvenizi yudumlarken tarot falı baktırarak kendinize farklı bir deneyim sunabilirsiniz.

4 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
4
Her şey tertemiz ve mis gibi
10

-

Öncelikle ticari bir işletmede değil de, samimi bir ortamda olduğumuzu hissettik. Pansiyon değil de, sanki bize tahsis edilmiş bir evde kaldık. Her şey tertemiz ve mis gibi. İşletmecimiz Engin Bey'e sonsuz teşekkürler. Kesinlikle tercih edilmeli. :)

4
Lezzetler harika
10

-

Şirince'ye yolunuz düşerse mutlaka ve mutlaka gidilip bu nefis lezzetlerin tadına bakmalısınız. Manzara mükemmel... Lezzetler harika... Hizmet güler yüzlü ve samimi... Bu arada le jardin tavuk, ev baklava, kuru fasulye süper.

4
Harika
10

-

Pansiyonun Şirince köyündeki güzel konumunun yanı sıra şahane dekoru, kalitesi ve temizliğiyle kaldığımız oda bir harikaydı. Şirince köyü ziyaretlerimin en güzelini geçirdiğim bu pansiyonun sahibi Engin Bey'e ve ekibine misafirperverliği, nezaketi ve samimiyeti için teşekkür ediyoruz...

4
Kesinlikle gidilmemeli
4

-

Servis rezaletten de kötü. Garsonlar ilgisiz, çatal istedik diye neredeyse dövecekti. Sütaş ayranı gözümüzün içine baka baka bardağa boşaltıp, yayık ayranı diye getirdi. Çöp şiş porsiyonlarıyla çocuk bile doymaz, o kadar komik. İkramlık getirdikleri zeytinlerin hepsi çürüktü. Kesinlikle tavsiye etmem.

Yakınındaki Oteller