Lavanta Vadisi

+ 6 Fotoğraf
5/5
Mükemmel
2 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Lavanta Vadisi Hakkında

Isparta’nın en güzel gül bahçeleri, artık lavantalara da ev sahipliği yapıyor. Ülkemizin en önemli lavanta üretim alanı olan Keçiborlu ilçesindeki Lavanta Vadisi, şehrin en güzel ve en keyifli gezi alanlarından biri olmaya da başlamış durumda. Lavantalar genellikle; Kuşçular, Kuyucak, Ardıçlı ve Aydoğmuş köylerinde üretiliyor. Sessizlik, sakinlik ve huzurlu bir ortamda olduğunuzun hissini verecek olan bu geziyi mutlaka hayata geçirmelisiniz. Isparta’nın gül bahçelerini gezerken araya mis gibi lavantaları da serpiştirip, geçirdiğiniz anları fotoğraf karelerine yansıtmanızı mutlaka öneririz.

Yorum / Değerlendirme

5/5
Mükemmel
2 değerlendirme
Lavanta Vadisi
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
09.05.2017
Misafir
Lavanta Kokusunu içinize doya doya çekin
2016 yılında gitmek ve görmek nasip oldu. Yolunuz oralardan geçiyorsa muhakkak uğrayın. Hatta yolunuz geçmese bile güzergahınızı oradan geçirin. :) Lavanta kokusunu doya doya çekin içinize. Görsel şöleni kaçırmayın. En güzeli yöre halkının samimiyeti ve sıcaklığı. Her şey için teşekkür ederiz. Ufak bir not: Yol güzergahında yeteri kadar yönlendirici tabela yok.
5/5 Mükemmel
18.02.2016
Misafir
Tanıtımı yapılmalı
Lavanta Vadisi’nin tanıtımı yapılmalı, `Isparta` ekonomisine turist kazandırılmalıdır. Elektronik ortamlardaki sayfa ve gruplarda paylaşılmalı.

Konum

Haritada gör