Kuzuluk Görülecek Yerler

Bir tarafta geniş bir orman, diğer tarafta muhteşem bir dağ manzarası sizleri bekler Kuzuluk’ta.Kuzuluk Görülecek Yerler - Kuzuluk En İyi 10 Yapılacak Şey

Bir tarafta geniş bir orman, diğer tarafta muhteşem bir dağ manzarası sizleri bekler Kuzuluk'ta.

Kuzuluk'ta neler yapılması, Kuzuluk görülmesi gereken yerler, Kuzuluk'ta nerelere gidilmeli diyorsanız sayfamıza bir göz atabilirsiniz.

Kuzuluk'taki yapılacak şeyler görülecek yerler listenize muhteşem doğal güzelliklere sahip olan göllerde ve yeşil alanlarda yürüyüş yapmayı ekleyebilirsiniz.

Kuzuluk Milli Parkı ve Mudurnu Sülüklügöl'de doğayla baş başa kalarak yürüyüşler yapabilir ve fotoğraf makinenizle bölgenin en güzel manzaralarını ölümsüzleştirebilirsiniz.

Kuzuluk kaplıcalarına gidip, termal suların tadını çıkarabilirsiniz. Kuzuluk kaplıcaları; karaciğer, mide, böbrek, üst solunum yolları ve romatizmaya iyi gelmektedir. Kuzuluk termal sularının keyfini çıkarırken, bu noktadaki tarihi ve doğal güzellikleri de görme imkanı yakalayacaksınız. Kaplıcalar, Sakarya il merkezine 40 kilometre, Akyazı ilçe merkezine ise 8 kilometre uzaklıktadır.

Akyazı-Kuzuluk'a yaklaşık 1 saat 30 dakikalık mesafede bulunan Abant Gölü'nün güzelliğini de listenize dahil etmelisiniz. Ziyaretçi potansiyeli oldukça yüksektir Abant Gölü'nün ve gölde fayton gezisi, sandal gezisi yapabilme imkanınız bulunuyor.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın