Serdivan Otelleri

Sakarya’nın ilçelerinden biri olan Serdivan’da, konaklama yapabileceğiniz birçok konaklama alternatifi yer alıyor…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Serdivan Otelleri

Toplam 4 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Serdivan Otelleri ve Serdivan Otel Fiyatları

Sakarya'nın ilçelerinden biri olan Serdivan'da, konaklama yapabileceğiniz birçok konaklama alternatifi yer alıyor…

Sakarya'nın şirin ilçelerinden biri olan Serdivan, Adapazarı'nın 5-6 km batısında yer alıyor. Türkiye-Yunanistan nüfus mübadelesi sonucunda buraya yerleşen göçmenlerin yaşadığı Serdivan, 1999 Gölcük Depremi'nde bir hayli zarar görmüş, ancak hızlı bir şekilde toparlanarak nüfus yoğunluğunu arttırmış.

O günlerden bugüne hızlı bir gelişim gösteren Serdivan, iş ya da turistik seyahat amacıyla Sakarya'ya gelenlerin konaklamak için tercih ettiği bölgelerden biri aynı zamanda. Dört mevsim boyunca hizmet veren Serdivan otelleri, büyük bir keyifle ağırlıyor misafirlerini.

Serdivan otelleri, misafirlerin rahatını sağlayabilmek için birçok hizmet sunuyor. Restoran, fitness merkezi, sauna gibi birimlerin yer aldığı Serdivan otelleri, kafeler caddesine de yürüme mesafesinde bulunuyorlar. Bununla birlikte, bazı Serdivan otellerinin odalarında, misafirlerin kendi yemeklerini hazırlayabilecekleri tam donanımlı mutfaklar da yer alıyor. Çoğu Serdivan oteli, sabahları açık büfe kahvaltı hizmeti de sunuyor. Modern tarzda dekore edilmiş konaklama birimlerine ev sahipliği yapan Serdivan otellerinde, kendinizi evinizdeki kadar rahat hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

Olur da bir gün yolunuz Sakarya'ya düşerse eğer, konaklamak için Serdivan'ı tercih edebilir ve Serdivan otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Serdivan otellerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Sakarya'nın 10 büyük ilçesinden biri olan Serdivan'da yer alan oteller, geniş bir fiyat yelpazesine sahip…

Adapazarı'nın 5-6 km batısında yer alan Serdivan, Sakarya'nın 10 büyük ilçesinden biri. 1999 Gölcük Depremi'nde büyük bir hasar alan, ancak kendini hızlı bir şekilde toparlamayı başaran Serdivan, gün geçtikçe nüfus yoğunluğunu arttırmış. Serdivan'ın nüfus yoğunluğunun büyük bir çoğunluğunu ise, Türkiye-Yunanistan nüfus mübadelesinde buraya yerleşen göçmenler oluşturuyor.

Serdivan, iş veya turistik seyahat amacıyla Sakarya'ya gelenlerin konaklamak için tercih ettikleri bölgelerden biri aynı zamanda. Serdivan otelleri tüm yıl boyunca hizmet veriyorlar ve oldukça geniş fiyat yelpazesine sahipler.

Serdivan otel fiyatları, konaklama yapacağınız otelin hizmet kalitesine, yıldız sayısına ve segmentine göre değişkenlik gösteriyor. Sadece bu da değil, seçeceğiniz oda tipi de, Serdivan otel fiyatlarını oldukça etkiliyor. Standart odalarda kişi başı konaklama bedeli ortalama 60 TL'den başlarken, lüks otellerin süit odalarında yaklaşık 410 TL'ye kadar çıkabiliyor Serdivan otel fiyatları. Serdivan otel fiyatlarına sabah kahvaltısı da dahil oluyor. Ancak her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Serdivan'da.

Bir gün yolunuz Sakarya'ya düşerse eğer, konaklamak için Serdivan'ı tercih edebilir ve bütçenize uygun olan Serdivan otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Serdivan otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Serdivan otellerini ve 2017 Serdivan otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın