Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Serdivan Otelleri

Serdivan için {{ (filteredHotels).length}} / 9 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Serdivan Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Sakarya'nın ilçelerinden biri olan Serdivan'da, konaklama yapabileceğiniz birçok konaklama alternatifi yer alıyor…

Sakarya'nın şirin ilçelerinden biri olan Serdivan, Adapazarı'nın 5-6 km batısında yer alıyor. Türkiye-Yunanistan nüfus mübadelesi sonucunda buraya yerleşen göçmenlerin yaşadığı Serdivan, 1999 Gölcük Depremi'nde bir hayli zarar görmüş, ancak hızlı bir şekilde toparlanarak nüfus yoğunluğunu arttırmış.

O günlerden bugüne hızlı bir gelişim gösteren Serdivan, iş ya da turistik seyahat amacıyla Sakarya'ya gelenlerin konaklamak için tercih ettiği bölgelerden biri aynı zamanda. Dört mevsim boyunca hizmet veren Serdivan otelleri, büyük bir keyifle ağırlıyor misafirlerini.

Serdivan otelleri, misafirlerin rahatını sağlayabilmek için birçok hizmet sunuyor. Restoran, fitness merkezi, sauna gibi birimlerin yer aldığı Serdivan otelleri, kafeler caddesine de yürüme mesafesinde bulunuyorlar. Bununla birlikte, bazı Serdivan otellerinin odalarında, misafirlerin kendi yemeklerini hazırlayabilecekleri tam donanımlı mutfaklar da yer alıyor. Çoğu Serdivan oteli, sabahları açık büfe kahvaltı hizmeti de sunuyor. Modern tarzda dekore edilmiş konaklama birimlerine ev sahipliği yapan Serdivan otellerinde, kendinizi evinizdeki kadar rahat hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

Olur da bir gün yolunuz Sakarya'ya düşerse eğer, konaklamak için Serdivan'ı tercih edebilir ve Serdivan otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Serdivan otellerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Sakarya'nın 10 büyük ilçesinden biri olan Serdivan'da yer alan oteller, geniş bir fiyat yelpazesine sahip…

Adapazarı'nın 5-6 km batısında yer alan Serdivan, Sakarya'nın 10 büyük ilçesinden biri. 1999 Gölcük Depremi'nde büyük bir hasar alan, ancak kendini hızlı bir şekilde toparlamayı başaran Serdivan, gün geçtikçe nüfus yoğunluğunu arttırmış. Serdivan'ın nüfus yoğunluğunun büyük bir çoğunluğunu ise, Türkiye-Yunanistan nüfus mübadelesinde buraya yerleşen göçmenler oluşturuyor.

Serdivan, iş veya turistik seyahat amacıyla Sakarya'ya gelenlerin konaklamak için tercih ettikleri bölgelerden biri aynı zamanda. Serdivan otelleri tüm yıl boyunca hizmet veriyorlar ve oldukça geniş fiyat yelpazesine sahipler.

Serdivan otel fiyatları, konaklama yapacağınız otelin hizmet kalitesine, yıldız sayısına ve segmentine göre değişkenlik gösteriyor. Sadece bu da değil, seçeceğiniz oda tipi de, Serdivan otel fiyatlarını oldukça etkiliyor. Standart odalarda kişi başı konaklama bedeli ortalama 60 TL'den başlarken, lüks otellerin süit odalarında yaklaşık 410 TL'ye kadar çıkabiliyor Serdivan otel fiyatları. Serdivan otel fiyatlarına sabah kahvaltısı da dahil oluyor. Ancak her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Serdivan'da.

Bir gün yolunuz Sakarya'ya düşerse eğer, konaklamak için Serdivan'ı tercih edebilir ve bütçenize uygun olan Serdivan otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Serdivan otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Serdivan otellerini ve 2018 Serdivan otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Serdivan Hakkında

Serdivan nüfusunun çoğunluğunu, 1923 yılında yapılan Türkiye-Yunanistan nüfus mübadelesinin sonucunda buraya yerleşen göçmenler oluşturmaktadır.

Serdivan, Maramara Bölgesi'nde yer alan Sakarya'ya bağlı bir ilçedir. Serdivan ilçesi, Adapazarı'nın 5–6 km batısındadır. İlçenin nüfusunun büyük çoğunluğunu Türkiye-Yunanistan nüfus mübadelesinin yapıldığı dönemde Türkiye'ye gelen göçmenlerden oluşmaktadır. İlçenin mübadeleden sonra 1999 yılında yaşanan Gölcük deprem felaketinden sonra nüfusu yeniden artmaya başlamıştır. Geçen yıllarala göç alarak büyüyen ve kalabalıklaşan Serdivan, 1982 yılında belediye, 2008 yılında ilçe olmuş ve Sakarya ilini oluşturan 10 büyükşehir ilçesinden biri halini almıştır.

Yapılan araştırmalarla tarihte ilk kez 17. yüzyılda ilçeye gelen Rumların burayı kurduklarına dair izlere rastlanmıştır. Bulunan bu izlerden yola çıkarak da ilçenin adının ilk olarak 'Petrades' olduğuna ilişkin kanıtlara rastlanmıştır. Geçen yıllar içerisinde söylene gelen isimlerinden biri de; 'Sardovan' ve bugünkü ifadeyle 'Serdivan' adı kullanılmaya başlamıştır.

Adapazarı'nın güneybatısında yer alan Serdivan, ulaşım ağının en kolay ve en yakın olduğu ilçelerden biridir. Serdivan ilçesinin kuzeyinde ve kuzeydoğusunda Adapazarı ilçesi, batısında Kocaeli ili, güneyinde Sapanca ilçesi ve Sapanca Gölü, doğusunda Arifiye ilçesi ile komşudur.

Sakarya şehir merkezine sadece 2 kilometre mesafede yer alan Serdivan, doğal güzellikleri ve sakinliği ile ön plana çıkmaktadır. Yıl içerisinde Sakarya'ya tatil ve iş için gelen yerli ve yabancı turistler konaklamada hem şehrin dışında doğaya yakın hem de şehir merkezine yakın olmak için Serdivan bölgesinde hizmet veren otelleri tercih etmektedir.

Sizler de ileri tarihli bir Sakarya ya da Serdivan ziyareti için Serdivan otelleri kategorisinde yer alan tesisleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Serdivan otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Pause Hotel
Pause Hotel

-

10 numara bir yer

Hafta sonu Sapanca gezisi için konakladığım ve bir daha Sakarya'ya uğradığımda konaklayacağım tek yer. Fiyat ve performans olarak 10 numara bir yer. Teşekkürler Pause Hotel.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pause Hotel
Pause Hotel

-

Hizmet sıfır bile değil

Sakin gitmeyin. Odalardaki duş İhlas'ın elektrikli ısıtıcılarıyla.Tuvalet kapısı yok gibi oda kokuyor. Kapı anahtar girişi bozuk. Hizmet sıfır bile değil. TV kumandasının pili yok. Pil bulup taktığınızda da çalışmıyor. Çok kötü çok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Terrace Suite Otel
Terrace Suite Otel

-

Çok sıcak bir ortam

Sakarya'da gezip görebileceğiniz en güzel, en sıcak, en samimi işletme... Temizliğiyle, ilgisiyle, güler yüzleriyle çok sıcak bir ortam. :) Temizlik konusunda titizseniz eğer tek tercihiniz Terrace Suite Otel olmalı. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Terrace Suite Otel
Terrace Suite Otel

-

Temiz ve nezih

Oldukça temiz ve nezih bir işletme. İlgili personellerin ve önerileri dikkate alan bir işletmecisinin olduğu çok güzel bir otel. Biz arkadaşlarımızla çok memnun kaldık, gelenlerin de memnun kalacağından eminim. :))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pause Hotel
Pause Hotel

-

Güvenilir ve temiz

Fiyat/performans açısından son derece tatmin edici, şehirde bu fiyat aralığında tek, güvenilir ve temiz olmasıyla tercih edilebilir.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pause Hotel
Pause Hotel

-

Çok teşekkür ederim

Hafta sonumu sizin yanınızda çok memnun kalarak geçirdim. Çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pause Hotel
Pause Hotel

-

Misafir tadında olmak

Duygu ablacığım diyorum çünkü ablam gibi görüyorum. Sen neredeysen ben orada konuk olurum. Senin olduğun yerde ancak gece huzurlu uyurum. Öpüyorum, en yakın zamanda Pause Hotel'e misafir tadında olmak için geleceğim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pause Hotel
Pause Hotel

-

Çok memnun kaldım

Reklam çekimleri için gittiğim Pause Hotel'de konakladım, çok memnun kaldım. Personel, temizlik, yemek, huzur ve her şey çok güzeldi. Beş yıldızdan farkı yoktu. Tavsiye ederim. Göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Tavsiye ederim herkese.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sertaç Hotel Serdivan
Sertaç Hotel Serdivan

-

Odalar temiz

2017 Ekim ayında bir gece kaldım. Çok memnun kaldım. Odalar temiz. Hizmet kusursuz. Bütün personel güler yüzlü ve işlerini severek yapıyorlar. Tesadüfen işletmenin sahibiyle de tanıştım. Yardımsever, mükemmel bir insan. Söz verdim Serdivan'a, bir dahaki gelişimde başka yerde kalmam artık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nova Konukevi
Nova Konukevi

-

Odalar çok sıcak

Gayet memnum kaldım, herkese tavsiye edeceğim. Odalar çok sıcak, gayet güzel. Çalışanlar sevimli, güler yüzlü, gelen herkesle ilgileniyorlar. Coşkun Bey'e ve Duygu Hanım'a teşekkür ediyorum. Mutlaka kalmalısınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nova Konukevi
Nova Konukevi

-

Evim gibi rahat ve huzurlu

Duygu ablacığım, ayrılalı iki gün oldu. Sizi yeni tanımama rağmen şimdiden çok özledim. İnşallah tekrar geldiğimde mutlaka uğrayacağım ve tekrar sloganınız gibi konuğunuz olacağım. Her şey çok güzeldi. Evim gibi rahat ve huzurlu iki gün geçirdim sizinle. Sizden ayrıldıktan sonraki gece kendi yatağımı yadırgadım desem yalan olmaz inanın ki. Her şey için teşekkür ederim. Çok mükemmelsiniz ablacığım. Kocaman kocaman başarılarınızın devamını diliyorum. Sağlıcakla kalın.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nova Konukevi
Nova Konukevi

-

Evim gibi sıcak

Başarılı olmak için ilk gözlenim çok önemlidir. Harikasınız, aile gibi yakın, evim gibi sıcaksınız. Başarılarınızın devamını diliyorum. Sevgilerimle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nova Konukevi
Nova Konukevi

-

Güvenilir, temiz ve konforlu

Güvenilir, temiz ve konforlu 3'lüsünü bir arada bulabileceğiniz tek adres diyebilirim. Bir arkadaşım tavsiye etmişti yeni açılmış diye. Duygu Hanım güler yüzlü ve güven verici. İnternet şifresini sorduğunuzda Ulu Önder Atatürk'ün doğum ve ölüm yılı cevabını alıyorsunuz. Bu ince ayrıntı beni çok memnun etti. Çok teşekkürler her şey için.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Terrace Suite Otel
Terrace Suite Otel

-

Yataklar geniş ve konforlu

Benim için tek önemli olan temizliktir, o da tesiste fazlasıyla mevcut. Temizliğin kokusunu kapıya varmadan almaya başlıyorsunuz. Fiyatları da yeni açıldıkları için çok uygun tutmuşlar. Yataklar geniş ve konforlu ve büyük ekran TV'ye de bayıldım. Ben çok memnun kaldım. Herkese tavsiye edeceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nova Konukevi
Nova Konukevi

-

Güvenli ve nezih

Güler yüzlü, samimi insanların olduğu; temiz, ihtiyaçların hemen tedarik edildiği, güvenli ve nezih bir ortam. Yeni açılmış olmasına rağmen tamamen müşteri memnuniyetini baz almış bir müessese. Kahvesinden suyuna, ince detayları bile düşünmüşler. Diğer ihtiyaçlar zaten var, yerden ısıtmalı olması çok iyi. Bu fiyata böylesini görmemiştim. Bence konaklamak isteyen herkes uğramalı.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nova Konukevi
Nova Konukevi

-

Fiziki koşullar gayet yerinde

Konumu Serdivan'da, oldukça merkezi. Sakin bir çevresi var. Bina yeni. Eşyalar yeni. Fiziki koşullar gayet yerinde. İnsanlar gayet güler yüzlü. Fakat ses yalıtımı çok kötü. Giriş katında kalırsanız resepsiyondan ses geliyor. Odanın içi kısmen temizdi ama yerler oldukça kirliydi. Banyo iyi temizlenmemişti. Ayrıca havalandırma problemi mevcut. Bu sorunlar haricinde güvenle konaklayabileceğiniz bir yer.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Terrace Suite Otel
Terrace Suite Otel

-

Odalarda klima yok

Hayatımın en büyük hatası bu tesisi seçmekti. Kınamız için gelen misafirlerime rezil ettiler bizi. Ayrıca oda fiyatları çok yüksek olmasına rağmen odalarda klima yok, TV bozuk, havlu yok, terlik yok, hizmet zaten bakkal dükkanı. 5 yıldızlı otel egosu! Yazık!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sen Otel
Sen Otel

-

Çok güzel

Çok güzel, temiz ve personel çok dürüst ve elverişli, saygılı bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)