Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Serdivan Otelleri

Serdivan için {{ (filteredHotels).length}} / 4 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Serdivan Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Sakarya'nın ilçelerinden biri olan Serdivan'da, konaklama yapabileceğiniz birçok konaklama alternatifi yer alıyor…

Sakarya'nın şirin ilçelerinden biri olan Serdivan, Adapazarı'nın 5-6 km batısında yer alıyor. Türkiye-Yunanistan nüfus mübadelesi sonucunda buraya yerleşen göçmenlerin yaşadığı Serdivan, 1999 Gölcük Depremi'nde bir hayli zarar görmüş, ancak hızlı bir şekilde toparlanarak nüfus yoğunluğunu arttırmış.

O günlerden bugüne hızlı bir gelişim gösteren Serdivan, iş ya da turistik seyahat amacıyla Sakarya'ya gelenlerin konaklamak için tercih ettiği bölgelerden biri aynı zamanda. Dört mevsim boyunca hizmet veren Serdivan otelleri, büyük bir keyifle ağırlıyor misafirlerini.

Serdivan otelleri, misafirlerin rahatını sağlayabilmek için birçok hizmet sunuyor. Restoran, fitness merkezi, sauna gibi birimlerin yer aldığı Serdivan otelleri, kafeler caddesine de yürüme mesafesinde bulunuyorlar. Bununla birlikte, bazı Serdivan otellerinin odalarında, misafirlerin kendi yemeklerini hazırlayabilecekleri tam donanımlı mutfaklar da yer alıyor. Çoğu Serdivan oteli, sabahları açık büfe kahvaltı hizmeti de sunuyor. Modern tarzda dekore edilmiş konaklama birimlerine ev sahipliği yapan Serdivan otellerinde, kendinizi evinizdeki kadar rahat hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

Olur da bir gün yolunuz Sakarya'ya düşerse eğer, konaklamak için Serdivan'ı tercih edebilir ve Serdivan otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Serdivan otellerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Sakarya'nın 10 büyük ilçesinden biri olan Serdivan'da yer alan oteller, geniş bir fiyat yelpazesine sahip…

Adapazarı'nın 5-6 km batısında yer alan Serdivan, Sakarya'nın 10 büyük ilçesinden biri. 1999 Gölcük Depremi'nde büyük bir hasar alan, ancak kendini hızlı bir şekilde toparlamayı başaran Serdivan, gün geçtikçe nüfus yoğunluğunu arttırmış. Serdivan'ın nüfus yoğunluğunun büyük bir çoğunluğunu ise, Türkiye-Yunanistan nüfus mübadelesinde buraya yerleşen göçmenler oluşturuyor.

Serdivan, iş veya turistik seyahat amacıyla Sakarya'ya gelenlerin konaklamak için tercih ettikleri bölgelerden biri aynı zamanda. Serdivan otelleri tüm yıl boyunca hizmet veriyorlar ve oldukça geniş fiyat yelpazesine sahipler.

Serdivan otel fiyatları, konaklama yapacağınız otelin hizmet kalitesine, yıldız sayısına ve segmentine göre değişkenlik gösteriyor. Sadece bu da değil, seçeceğiniz oda tipi de, Serdivan otel fiyatlarını oldukça etkiliyor. Standart odalarda kişi başı konaklama bedeli ortalama 60 TL'den başlarken, lüks otellerin süit odalarında yaklaşık 410 TL'ye kadar çıkabiliyor Serdivan otel fiyatları. Serdivan otel fiyatlarına sabah kahvaltısı da dahil oluyor. Ancak her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Serdivan'da.

Bir gün yolunuz Sakarya'ya düşerse eğer, konaklamak için Serdivan'ı tercih edebilir ve bütçenize uygun olan Serdivan otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Serdivan otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Serdivan otellerini ve 2017 Serdivan otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Serdivan Hakkında

Serdivan nüfusunun çoğunluğunu, 1923 yılında yapılan Türkiye-Yunanistan nüfus mübadelesinin sonucunda buraya yerleşen göçmenler oluşturmaktadır.

Serdivan, Maramara Bölgesi'nde yer alan Sakarya'ya bağlı bir ilçedir. Serdivan ilçesi, Adapazarı'nın 5–6 km batısındadır. İlçenin nüfusunun büyük çoğunluğunu Türkiye-Yunanistan nüfus mübadelesinin yapıldığı dönemde Türkiye'ye gelen göçmenlerden oluşmaktadır. İlçenin mübadeleden sonra 1999 yılında yaşanan Gölcük deprem felaketinden sonra nüfusu yeniden artmaya başlamıştır. Geçen yıllarala göç alarak büyüyen ve kalabalıklaşan Serdivan, 1982 yılında belediye, 2008 yılında ilçe olmuş ve Sakarya ilini oluşturan 10 büyükşehir ilçesinden biri halini almıştır.

Yapılan araştırmalarla tarihte ilk kez 17. yüzyılda ilçeye gelen Rumların burayı kurduklarına dair izlere rastlanmıştır. Bulunan bu izlerden yola çıkarak da ilçenin adının ilk olarak 'Petrades' olduğuna ilişkin kanıtlara rastlanmıştır. Geçen yıllar içerisinde söylene gelen isimlerinden biri de; 'Sardovan' ve bugünkü ifadeyle 'Serdivan' adı kullanılmaya başlamıştır.

Adapazarı'nın güneybatısında yer alan Serdivan, ulaşım ağının en kolay ve en yakın olduğu ilçelerden biridir. Serdivan ilçesinin kuzeyinde ve kuzeydoğusunda Adapazarı ilçesi, batısında Kocaeli ili, güneyinde Sapanca ilçesi ve Sapanca Gölü, doğusunda Arifiye ilçesi ile komşudur.

Sakarya şehir merkezine sadece 2 kilometre mesafede yer alan Serdivan, doğal güzellikleri ve sakinliği ile ön plana çıkmaktadır. Yıl içerisinde Sakarya'ya tatil ve iş için gelen yerli ve yabancı turistler konaklamada hem şehrin dışında doğaya yakın hem de şehir merkezine yakın olmak için Serdivan bölgesinde hizmet veren otelleri tercih etmektedir.

Sizler de ileri tarihli bir Sakarya ya da Serdivan ziyareti için Serdivan otelleri kategorisinde yer alan tesisleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Serdivan otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Terrace Suite Otel
Terrace Suite Otel

-

Odalarda klima yok

Hayatımın en büyük hatası bu tesisi seçmekti. Kınamız için gelen misafirlerime rezil ettiler bizi. Ayrıca oda fiyatları çok yüksek olmasına rağmen odalarda klima yok, TV bozuk, havlu yok, terlik yok, hizmet zaten bakkal dükkanı. 5 yıldızlı otel egosu! Yazık!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sen Otel
Sen Otel

-

Çok güzel

Çok güzel, temiz ve personel çok dürüst ve elverişli, saygılı bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)