Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Serdivan Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Serdivan Otelleri

Serdivan için {{ (filteredHotels).length}} / 9 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Serdivan Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Sakarya'nın ilçelerinden biri olan Serdivan'da, konaklama yapabileceğiniz birçok konaklama alternatifi yer alıyor…
Sakarya'nın şirin ilçelerinden biri olan Serdivan, Adapazarı'nın 5-6 km batısında yer alıyor. Türkiye-Yunanistan nüfus mübadelesi sonucunda buraya yerleşen göçmenlerin yaşadığı Serdivan, 1999 Gölcük Depremi'nde bir hayli zarar görmüş, ancak hızlı bir şekilde toparlanarak nüfus yoğunluğunu arttırmış.

O günlerden bugüne hızlı bir gelişim gösteren Serdivan, iş ya da turistik seyahat amacıyla Sakarya'ya gelenlerin konaklamak için tercih ettiği bölgelerden biri aynı zamanda. Dört mevsim boyunca hizmet veren Serdivan otelleri, büyük bir keyifle ağırlıyor misafirlerini.

Serdivan otelleri, misafirlerin rahatını sağlayabilmek için birçok hizmet sunuyor. Restoran, fitness merkezi, sauna gibi birimlerin yer aldığı Serdivan otelleri, kafeler caddesine de yürüme mesafesinde bulunuyorlar. Bununla birlikte, bazı Serdivan otellerinin odalarında, misafirlerin kendi yemeklerini hazırlayabilecekleri tam donanımlı mutfaklar da yer alıyor. Çoğu Serdivan oteli, sabahları açık büfe kahvaltı hizmeti de sunuyor. Modern tarzda dekore edilmiş konaklama birimlerine ev sahipliği yapan Serdivan otellerinde, kendinizi evinizdeki kadar rahat hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

Olur da bir gün yolunuz Sakarya'ya düşerse eğer, konaklamak için Serdivan'ı tercih edebilir ve Serdivan otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Serdivan otellerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Sakarya'nın 10 büyük ilçesinden biri olan Serdivan'da yer alan oteller, geniş bir fiyat yelpazesine sahip…
Adapazarı'nın 5-6 km batısında yer alan Serdivan, Sakarya'nın 10 büyük ilçesinden biri. 1999 Gölcük Depremi'nde büyük bir hasar alan, ancak kendini hızlı bir şekilde toparlamayı başaran Serdivan, gün geçtikçe nüfus yoğunluğunu arttırmış. Serdivan'ın nüfus yoğunluğunun büyük bir çoğunluğunu ise, Türkiye-Yunanistan nüfus mübadelesinde buraya yerleşen göçmenler oluşturuyor.

Serdivan, iş veya turistik seyahat amacıyla Sakarya'ya gelenlerin konaklamak için tercih ettikleri bölgelerden biri aynı zamanda. Serdivan otelleri tüm yıl boyunca hizmet veriyorlar ve oldukça geniş fiyat yelpazesine sahipler.

Serdivan otel fiyatları, konaklama yapacağınız otelin hizmet kalitesine, yıldız sayısına ve segmentine göre değişkenlik gösteriyor. Sadece bu da değil, seçeceğiniz oda tipi de, Serdivan otel fiyatlarını oldukça etkiliyor. Standart odalarda kişi başı konaklama bedeli ortalama 60 TL'den başlarken, lüks otellerin süit odalarında yaklaşık 410 TL'ye kadar çıkabiliyor Serdivan otel fiyatları. Serdivan otel fiyatlarına sabah kahvaltısı da dahil oluyor. Ancak her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Serdivan'da.

Bir gün yolunuz Sakarya'ya düşerse eğer, konaklamak için Serdivan'ı tercih edebilir ve bütçenize uygun olan Serdivan otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Serdivan otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Serdivan otellerini ve 2019 Serdivan otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Serdivan Hakkında
Serdivan nüfusunun çoğunluğunu, 1923 yılında yapılan Türkiye-Yunanistan nüfus mübadelesinin sonucunda buraya yerleşen göçmenler oluşturmaktadır.
Serdivan, Maramara Bölgesi'nde yer alan Sakarya'ya bağlı bir ilçedir. Serdivan ilçesi, Adapazarı'nın 5–6 km batısındadır. İlçenin nüfusunun büyük çoğunluğunu Türkiye-Yunanistan nüfus mübadelesinin yapıldığı dönemde Türkiye'ye gelen göçmenlerden oluşmaktadır. İlçenin mübadeleden sonra 1999 yılında yaşanan Gölcük deprem felaketinden sonra nüfusu yeniden artmaya başlamıştır. Geçen yıllarala göç alarak büyüyen ve kalabalıklaşan Serdivan, 1982 yılında belediye, 2008 yılında ilçe olmuş ve Sakarya ilini oluşturan 10 büyükşehir ilçesinden biri halini almıştır.

Yapılan araştırmalarla tarihte ilk kez 17. yüzyılda ilçeye gelen Rumların burayı kurduklarına dair izlere rastlanmıştır. Bulunan bu izlerden yola çıkarak da ilçenin adının ilk olarak 'Petrades' olduğuna ilişkin kanıtlara rastlanmıştır. Geçen yıllar içerisinde söylene gelen isimlerinden biri de; 'Sardovan' ve bugünkü ifadeyle 'Serdivan' adı kullanılmaya başlamıştır.

Adapazarı'nın güneybatısında yer alan Serdivan, ulaşım ağının en kolay ve en yakın olduğu ilçelerden biridir. Serdivan ilçesinin kuzeyinde ve kuzeydoğusunda Adapazarı ilçesi, batısında Kocaeli ili, güneyinde Sapanca ilçesi ve Sapanca Gölü, doğusunda Arifiye ilçesi ile komşudur.

Sakarya şehir merkezine sadece 2 kilometre mesafede yer alan Serdivan, doğal güzellikleri ve sakinliği ile ön plana çıkmaktadır. Yıl içerisinde Sakarya'ya tatil ve iş için gelen yerli ve yabancı turistler konaklamada hem şehrin dışında doğaya yakın hem de şehir merkezine yakın olmak için Serdivan bölgesinde hizmet veren otelleri tercih etmektedir.

Sizler de ileri tarihli bir Sakarya ya da Serdivan ziyareti için Serdivan otelleri kategorisinde yer alan tesisleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Serdivan otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
46
9
0 (850) 600 29 40
Roof 264 Hotel & Suites
Roof 264 Hotel & Suites
İstiklal Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Bul. No. 45/24
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Otel son derece rahat, hijyenik ve modern olarak dizayn edilmiş. Konumu ve ulaşımı ise mükemmel. Biz ekip olarak rahat ettik. Ayrıca toplantı odasını da çok beğendik. Sakarya seyahatlerimizde toplantılarımızı burada yapmaya karar verdik. Her şey tam istediğimiz gibiydi. Güler yüzlü personeline de teşekkür etmeden geçemeyeceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
10
0 (850) 600 29 40
Roof 264 Hotel & Suites
Roof 264 Hotel & Suites
İstiklal Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Bul. No. 45/24
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Otelin konsepti çok ilginç; ancak delüks odası gerçekten çok konforlu. Temizlik konusunda da gerçekten oda olsun, yatak ve havlular olsun çoğu 5 yıldızlı otelden daha temiz. Bu şekilde devam etmeleri kendi prestijleri açısından çok önemli. Güzel ağırladıkları için ayrıca teşekkür ederim. Bir dahaki iş seyahatimde yine burada kalmak keyifli olacak. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
9
0 (850) 600 29 40
Roof 264 Hotel & Suites
Roof 264 Hotel & Suites
İstiklal Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Bul. No. 45/24
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

konumu cok iyi serdivan merkeze cok yakın. güzel bir otel ve rahat. belki çocuklu ve çocuksuz diye iki kısma ayırabilirler bu benim önerim sadece. kahvaltısı cok yeterli ve doyurucu. bir kez daha giderim

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
8
0 (850) 600 29 40
Roof 264 Hotel & Suites
Roof 264 Hotel & Suites
İstiklal Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Bul. No. 45/24
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

kendimi kendi evimde kendi yatağımda gibi hissettim. odam gibiydi. kesinlikle bir kez daha kalmak istiyorum çok memnun kaldım. neslihan hanım dünyalar tatlısı bir insan. kendisine buradan teşekkürlerimi sunuyorum

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
9
0 (850) 600 13 11
Pause Hotel
Pause Hotel
İstiklal Cad. Çark Cad. No. 253/B
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Cebinizden çıkan para ve aldığınız hizmet karşılaştırıldığında fiyat hizmet dengesinin makul. Her seferinde bir yerleri yeniliyorlar ve iyileştirme çabaları hep devam ediyor. Fiyatı artırmıyorlar ve daha önceden konakladım dediğinizde ilk aylardaki indirim kampanyasını yine uyguluyorlar. Tamam aynı fiyattan devam edelim cevabını alıyorsunuz. Fiyatı Serdivan'daki birçok yerden çok uygun. Odada terlik şampuan havlu kettle her şey var. Uygun olunca küçücük bir odadır diye düşünüyorsunuz ama odalar gayet geniş ve balkonlu. Konaklama ihtiyacımı temiz ve hijyenik şekilde karşılasın isterim bir de cebimden az para çıksın diyorsanız burada gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz 2 gün önceden mutlaka yer ayırtın aynı gün içerisinde yer olmuyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
8
0 (850) 600 29 40
Roof 264 Hotel & Suites
Roof 264 Hotel & Suites
İstiklal Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Bul. No. 45/24
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

bizi ailelerinden biriymişcesine karşıladılar. istek ve ihtiyaçlarımızı en yüksek standartta karşılayabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. odalarımıza huzur verdiler. odalar halı kaplıydı banyosu lcd televizyonu keetle minibar çalışma masası her şey vardı

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
9
0 (850) 600 29 40
Roof 264 Hotel & Suites
Roof 264 Hotel & Suites
İstiklal Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Bul. No. 45/24
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Artık favori mekanım burası diyebilirim. personelleri ilgiliydi. temiz bir tesisiti. konumu da cok iyiydi. genel olarak çok memnun kaldım. oda servisini aradığımda sanki kapıda bekliyormuşcasına hemen hızlı bir şekilde getiriyorlardı. gerçekten çok iyi bir otel

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
9
0 (850) 600 13 11
Pause Hotel
Pause Hotel
İstiklal Cad. Çark Cad. No. 253/B
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Böyle iyi niyetli düzgün işletmecilerle çok daha iyi bir oteli şimdiden görebiliyoruz .Bir otelde herşey 4 4 lük olabilir 1 gece için 300-500 de verebilirsiniz ama bu anlattıklarımı görme ihtimaliniz sıfır. Otel odasının içinde tıkılmış kalır ve 1 çaya 5 lira verirsiniz. Samimi ve içten, kendi evindeymiş gibi huzurlu bir konaklama için pause hotel i tercih edebilirsiniz. 5 yıldızlı çok iyi bir otel odası mevcut.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
9
0 (850) 600 13 11
Pause Hotel
Pause Hotel
İstiklal Cad. Çark Cad. No. 253/B
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Sakarya ya arkadaşlarla çekim için geldik ve Duygu Hanım ile telefonda görüştük. Bizi samimiyetiyle kendi oteline çekti. Başka otelleri aramadan gittiğimizde kalmazsak eğer en azından Duygu Hanım ile tanışalım dedik:)) Yönetim odalarının kapısı sonuna kadar açık ve şikayete eleştiriye de sonuna kadar açıklar yeni açılan bir yer olduğu için tabi ki eksikleri mevcut fakat eksiklerini bilerek Sakarya'nın en gözde yerinde fiyatlarını en uygun tutmuşlar bize terastaki mangal malzemelerini ve mutfaklarını açtılar terasta küçük bir alan oluşturup keyifli bir 3 gece geçirdik

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
9
0 (850) 600 18 55
Nova Konukevi
Nova Konukevi
Kemalpaşa Mah. Nişancı Sok. No. 17
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Otel yeni açılmış. Tabiki bundan dolayı bazı eksiklikleri var ama Sakarya Serdivan gibi otel fiyatlarının uçtuğu bir yerde böylesine rahatlık yaşamak bizi çok mutlu etti. Çalışanlar ilgi, odalar temiz ve rahattı. Merkeze ne çok yakın ne de çok uzaktı tam ortada bir lokasyonu bulunuyordu. Verilen ücrete göre performansları iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
10
0 (850) 600 13 11
Pause Hotel
Pause Hotel
İstiklal Cad. Çark Cad. No. 253/B
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Hiç tereddüt etmeyin. Eşimle beraber güzel 2 gün geçirdik. Otelin şurası şöyle, burası böyle diye anlatmayacağım. Başta Coşkun Bey olmak üzere, ismini hatırlamadığım tüm çalışanlara sonsuz teşekkürler. Otelin ayrıca harika bir konumu var, tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
10
0 (850) 600 13 11
Pause Hotel
Pause Hotel
İstiklal Cad. Çark Cad. No. 253/B
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Sahibi çok yardımsever, çalışanlar ilgili, güler yüzlü. Temizlik gayet başarılı, nevresim, havlu, çarşaf tertemiz. Mutfakları açık; değil fakat dışarıdan yiyecek içecek sokmanıza, sipariş vermenize karışmıyorlar. Çok sessiz, sakin sanki sadece siz kalıyormuşsunuz gibi. Fiyat - kalite dengesi yerinde. 5 yıldızlı otel beklentisine girerseniz bu fiyata acımasız yorumlar yapabilirsiniz. İlk önce cebinizden çıkana bakmak lazım diye düşünüyorum. Sakarya Serdivan'da iki kişi 100 TL'ye hiçbir yerde kalamazsınız.300-500 vermeye de bir gece için gerek yok diye düşünüyorum. 10 puanı tam anlamıyla hak ediyorlar. İnşallah fiyatları yukarı çıkarmazlar. :))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
9
0 (850) 600 13 11
Pause Hotel
Pause Hotel
İstiklal Cad. Çark Cad. No. 253/B
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Aile olarak konakladığımız otelde Duygu Hanım karşıladı. Yorumlara bakarak endişe içinde gittiğim otelden rahat ve huzurla ayrıldım. Başka otellerin reklamını yapmak kazancını arttırmak için bu oteli sebepsiz yere kötülemeye gerek yok. Fiyatı güzel ve odası rahat. İkramlıkları mevcut. Gayet de ilgililer. Her şey için çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
9
0 (850) 600 18 55
Nova Konukevi
Nova Konukevi
Kemalpaşa Mah. Nişancı Sok. No. 17
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

4 kişilik bir aile olarak konaklamaya gittiğimizde Duygu Hanım bizi karşıladı. Başta yorumları okuyarak gitmiştik ve çok tereddütte kalmıştık. Ancak yapılan yorumların asılsız ve yalan olduğunu bizzat yaşadık. Boştan yere para kazanmak için böyle kötü durumlara kendinizi sokmayın. Bütün ilgi ve alakanız için özellikle Duygu Hanım'a teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
9
0 (850) 600 13 11
Pause Hotel
Pause Hotel
İstiklal Cad. Çark Cad. No. 253/B
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Otel daha yeni açılmış tabi ki bir takım eksikleri mevcut. Fakat fiyatlarıyla bunu dengeye sokmuşlar. Sakarya'da Serdivan gibi otel fiyatlarının uçtuğu bir bölgede bundan iyisi yok derim. Temizlik iyi, güvenilir konumda olarak çok iyi bir yerde. Ne Serdivan'a uzak ne çarşıya uzak; tam ortasında kalıyor. İyi niyetli, düzgün işini bilen turizmci işletmecilerin elinde olan bir işletme. Gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
9
0 (850) 600 18 55
Nova Konukevi
Nova Konukevi
Kemalpaşa Mah. Nişancı Sok. No. 17
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Sakarya'ya 4 arkadaş çekim için gitmiştik. Telefonda Duygu Hanım ile konuştuk ve kendisi bizi otele davet etti bizde kalmazsak bile en azından kendisiyle tanışalım diye gittik. Yönetimin kapısı sonuna kadar bütün eleştirilere açık ve sizde sorunlarınızı iletebilirsiniz. Biz kalışımzıdan çok memnun olduk. Başka otellere 300-500 tl ödeme yapabilirsiniz. Biz kendimizi evimizde gibi hissettik tabi ödediğimiz ücretinde makul olması bizi ayrıca mutlu etti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
7
0 (850) 600 29 40
Roof 264 Hotel & Suites
Roof 264 Hotel & Suites
İstiklal Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Bul. No. 45/24
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

otel cok temiz personelleri süper hızlı ve ilgili. herkes çok alakalı. herkese cok teşekkür ederim. dışarıdan bakınca pek otele benzemiyor ama girince bir otelden daha fazlasıyla karşılaşıyorsunuz. temiz ve yeniydi her şey

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
6
0 (850) 600 13 11
Pause Hotel
Pause Hotel
İstiklal Cad. Çark Cad. No. 253/B
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Otelin yeri ve fiyatı güzel diyebilirim. Tek başınıza kalıcaksanız eğer belki olabilir fakat aile ile gitmenizi önermem. Çünkü tuvaletlerde, tuvalet kağıdı yoktu. Ortak tuvalet olduğu halde tuvalet kapıları tam kapanmıyordu. Banyolarda şampuan mevcut değildi. Odada vantilatör var dediler ama benim odada mevcut değildi maalesef.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
8
0 (850) 600 13 11
Pause Hotel
Pause Hotel
İstiklal Cad. Çark Cad. No. 253/B
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Otel sahipleri kendilerini geliştiriyorlar ve çok çok ekonomik bir otel. Her sorunu çözmeye çalışıyorlar. Gelişen bir otel. Personeller çok kibar ve herhangi bir sorunu çözmek için hazır bekliyorlar. Keşfedilmesi gereken bir yer. Kalmanızı öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
3
0 (850) 600 13 11
Pause Hotel
Pause Hotel
İstiklal Cad. Çark Cad. No. 253/B
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Aileye kesinlikle uygun değildi. Tuvalet ve banyo ortak maalesef. Kullanılacak gibi değil ve pislik yuvası. Kesinlikle kalınacak bir yer değil. Gece terk edecektik neredeyse. Yüksek sesle sabahlara kadar telefon görüşmesi yapanlar filan vardı. Havlu ve terlik mevcut değildi. İlgi yoktu. Başkasının yattığı odayı aileye vermeye kalktılar. Tek kelimeyle rezalet...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
9
0 (850) 600 13 11
Pause Hotel
Pause Hotel
İstiklal Cad. Çark Cad. No. 253/B
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Hafta sonu Sapanca gezisi için konakladığım ve bir daha Sakarya'ya uğradığımda konaklayacağım tek yer. Fiyat ve performans olarak 10 numara bir yer. Teşekkürler Pause Hotel.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
2
0 (850) 600 13 11
Pause Hotel
Pause Hotel
İstiklal Cad. Çark Cad. No. 253/B
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Sakin gitmeyin. Odalardaki duş İhlas'ın elektrikli ısıtıcılarıyla.Tuvalet kapısı yok gibi oda kokuyor. Kapı anahtar girişi bozuk. Hizmet sıfır bile değil. TV kumandasının pili yok. Pil bulup taktığınızda da çalışmıyor. Çok kötü çok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
46
8
0 (850) 600 29 40
Roof 264 Hotel & Suites
Roof 264 Hotel & Suites
İstiklal Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Bul. No. 45/24
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

çift kişilik odada tek kişi kaldım estetik konfor temizlik teknoloji ne ararsanız vardı. gayet güzel bir oteldi ihtiyacım olduğunda tekrar ziyaret edeceğim. sorunsuzdu. fiyatları da cok normal. personel hizmeti iyi .

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
10
0 (850) 602 33 63
Terrace Suite Otel
Terrace Suite Otel
Kemalpaşa Mah. Darboğaz Sok. No. 46
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Sakarya'da gezip görebileceğiniz en güzel, en sıcak, en samimi işletme... Temizliğiyle, ilgisiyle, güler yüzleriyle çok sıcak bir ortam. :) Temizlik konusunda titizseniz eğer tek tercihiniz Terrace Suite Otel olmalı. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
10
0 (850) 602 33 63
Terrace Suite Otel
Terrace Suite Otel
Kemalpaşa Mah. Darboğaz Sok. No. 46
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Oldukça temiz ve nezih bir işletme. İlgili personellerin ve önerileri dikkate alan bir işletmecisinin olduğu çok güzel bir otel. Biz arkadaşlarımızla çok memnun kaldık, gelenlerin de memnun kalacağından eminim. :))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
9
0 (850) 600 13 11
Pause Hotel
Pause Hotel
İstiklal Cad. Çark Cad. No. 253/B
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Bu paraya daha iyi bir yer bilmiyorum. Sakarya merkezine ve etrafındaki ana noktalara yakın ve ulaşım da kolay. Kendi aracınız varsa her yere kolaylıkla erişim sağlayabiliyorsunuz. Personellerin ilgi ve alakası çok hoşuma gitti. Fiyat performans olarak değerlendirme yapıldığında çok başarılı bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
10
0 (850) 600 13 11
Pause Hotel
Pause Hotel
İstiklal Cad. Çark Cad. No. 253/B
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Fiyat/performans açısından son derece tatmin edici, şehirde bu fiyat aralığında tek, güvenilir ve temiz olmasıyla tercih edilebilir.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
8
0 (850) 600 13 11
Pause Hotel
Pause Hotel
İstiklal Cad. Çark Cad. No. 253/B
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Ekonomik bir yer, fiyat olarak bakıldığında bekleneni de fazlasıyla veriyor. Temiz ve güvenilir. Personel de ilgili ve güler yüzlü. Bütçeniz çerçevesinde gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Rezervasyon yaparken dikkat etmeniz gereken bir huşu var ki oda odalarının bazılarının ortak banyo ve tuvalete sahip olması ama bu da rahatsız edici bir durumda değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
9
0 (850) 600 18 55
Nova Konukevi
Nova Konukevi
Kemalpaşa Mah. Nişancı Sok. No. 17
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Ödediğiniz ücrete göre gayet güzel hizmet veriyorlar. Odalar temiz ve rahattı. Çalışan personeli de oldukça ilgili ve güler yüzlüydü. Ödediğiniz paraya göre hakkını veriyorlar gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz burada. Oda seçerken dikkat etmeniz gereken bir konu var, bazı odaların ortak banyo kullanması gerekiyor. Ama banyolu oda seçerseniz bu sizin için sorun olmayacaktır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
10
0 (850) 600 13 11
Pause Hotel
Pause Hotel
İstiklal Cad. Çark Cad. No. 253/B
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Hafta sonumu sizin yanınızda çok memnun kalarak geçirdim. Çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
10
0 (850) 600 13 11
Pause Hotel
Pause Hotel
İstiklal Cad. Çark Cad. No. 253/B
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Duygu ablacığım diyorum çünkü ablam gibi görüyorum. Sen neredeysen ben orada konuk olurum. Senin olduğun yerde ancak gece huzurlu uyurum. Öpüyorum, en yakın zamanda Pause Hotel'e misafir tadında olmak için geleceğim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
10
0 (850) 600 13 11
Pause Hotel
Pause Hotel
İstiklal Cad. Çark Cad. No. 253/B
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Reklam çekimleri için gittiğim Pause Hotel'de konakladım, çok memnun kaldım. Personel, temizlik, yemek, huzur ve her şey çok güzeldi. Beş yıldızdan farkı yoktu. Tavsiye ederim. Göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Tavsiye ederim herkese.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
7
0 (850) 600 29 40
Roof 264 Hotel & Suites
Roof 264 Hotel & Suites
İstiklal Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Bul. No. 45/24
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

arabamızla gelmiştik bu yüzden otopark sıkıntı yok aşağısında kapalı otoparkı var. bazı odalar var penceresiz ama genel olarak odalar güzel. çünkü otelin konumu ve konsepti güzel. odalar temiz ve eşyalar yeni. ben bir sorun ve bir kusur görmedim umarım siz de beğenirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
8
0 (850) 600 29 40
Roof 264 Hotel & Suites
Roof 264 Hotel & Suites
İstiklal Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Bul. No. 45/24
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

5 yıldızlı otel değildi ama ben kendimi 5 yıldızlı otelde kalıyormuş gibi hissettim. modern bir oteldi her şey son teknolojiydi. odalar çok geniş ve ferahtı hiç daralıp sıkılmadım ki ben otel odalarından nefret ederim. kesinlikle bir kez daha giderim ve tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
9
0 (850) 600 55 36
Sertaç Hotel Serdivan
Sertaç Hotel Serdivan
İstiklal Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Bulv. No. 96
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

2017 Ekim ayında bir gece kaldım. Çok memnun kaldım. Odalar temiz. Hizmet kusursuz. Bütün personel güler yüzlü ve işlerini severek yapıyorlar. Tesadüfen işletmenin sahibiyle de tanıştım. Yardımsever, mükemmel bir insan. Söz verdim Serdivan'a, bir dahaki gelişimde başka yerde kalmam artık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
9
0 (850) 600 29 40
Roof 264 Hotel & Suites
Roof 264 Hotel & Suites
İstiklal Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Bul. No. 45/24
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

sakaryada buradan daha çok konfor kalite ve huzur vaadeden bir yer yok. üstelik bunları ayrı ayrı değil hepsi bir arada. modern bir görünümü var otelin estetik açısından sizi tahmin ediyor. benim içimi aydınlattı. güzel bir konaklamaydı. hijyenikti

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
8
0 (850) 600 29 40
Roof 264 Hotel & Suites
Roof 264 Hotel & Suites
İstiklal Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Bul. No. 45/24
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

otel yeni açılmış. bu yüzden her şey yepyeniydi. belki de bazı eşyaları ve aletleri ilk kullanan bendim. gayet hoştu gönül rahatlığıyla huzur içinde kalabilirsiniz. fiyatları da uygun. seviyeli ve başarılı. oda tertermizdi. kaliteli bir hizmet veriyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
10
0 (850) 600 18 55
Nova Konukevi
Nova Konukevi
Kemalpaşa Mah. Nişancı Sok. No. 17
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Gayet memnum kaldım, herkese tavsiye edeceğim. Odalar çok sıcak, gayet güzel. Çalışanlar sevimli, güler yüzlü, gelen herkesle ilgileniyorlar. Coşkun Bey'e ve Duygu Hanım'a teşekkür ediyorum. Mutlaka kalmalısınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
10
0 (850) 600 18 55
Nova Konukevi
Nova Konukevi
Kemalpaşa Mah. Nişancı Sok. No. 17
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Duygu ablacığım, ayrılalı iki gün oldu. Sizi yeni tanımama rağmen şimdiden çok özledim. İnşallah tekrar geldiğimde mutlaka uğrayacağım ve tekrar sloganınız gibi konuğunuz olacağım. Her şey çok güzeldi. Evim gibi rahat ve huzurlu iki gün geçirdim sizinle. Sizden ayrıldıktan sonraki gece kendi yatağımı yadırgadım desem yalan olmaz inanın ki. Her şey için teşekkür ederim. Çok mükemmelsiniz ablacığım. Kocaman kocaman başarılarınızın devamını diliyorum. Sağlıcakla kalın.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
10
0 (850) 600 18 55
Nova Konukevi
Nova Konukevi
Kemalpaşa Mah. Nişancı Sok. No. 17
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Başarılı olmak için ilk gözlenim çok önemlidir. Harikasınız, aile gibi yakın, evim gibi sıcaksınız. Başarılarınızın devamını diliyorum. Sevgilerimle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
10
0 (850) 600 18 55
Nova Konukevi
Nova Konukevi
Kemalpaşa Mah. Nişancı Sok. No. 17
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Güvenilir, temiz ve konforlu 3'lüsünü bir arada bulabileceğiniz tek adres diyebilirim. Bir arkadaşım tavsiye etmişti yeni açılmış diye. Duygu Hanım güler yüzlü ve güven verici. İnternet şifresini sorduğunuzda Ulu Önder Atatürk'ün doğum ve ölüm yılı cevabını alıyorsunuz. Bu ince ayrıntı beni çok memnun etti. Çok teşekkürler her şey için.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
10
0 (850) 602 33 63
Terrace Suite Otel
Terrace Suite Otel
Kemalpaşa Mah. Darboğaz Sok. No. 46
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Benim için tek önemli olan temizliktir, o da tesiste fazlasıyla mevcut. Temizliğin kokusunu kapıya varmadan almaya başlıyorsunuz. Fiyatları da yeni açıldıkları için çok uygun tutmuşlar. Yataklar geniş ve konforlu ve büyük ekran TV'ye de bayıldım. Ben çok memnun kaldım. Herkese tavsiye edeceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
10
0 (850) 600 18 55
Nova Konukevi
Nova Konukevi
Kemalpaşa Mah. Nişancı Sok. No. 17
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Güler yüzlü, samimi insanların olduğu; temiz, ihtiyaçların hemen tedarik edildiği, güvenli ve nezih bir ortam. Yeni açılmış olmasına rağmen tamamen müşteri memnuniyetini baz almış bir müessese. Kahvesinden suyuna, ince detayları bile düşünmüşler. Diğer ihtiyaçlar zaten var, yerden ısıtmalı olması çok iyi. Bu fiyata böylesini görmemiştim. Bence konaklamak isteyen herkes uğramalı.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
6
0 (850) 600 18 55
Nova Konukevi
Nova Konukevi
Kemalpaşa Mah. Nişancı Sok. No. 17
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Konumu Serdivan'da, oldukça merkezi. Sakin bir çevresi var. Bina yeni. Eşyalar yeni. Fiziki koşullar gayet yerinde. İnsanlar gayet güler yüzlü. Fakat ses yalıtımı çok kötü. Giriş katında kalırsanız resepsiyondan ses geliyor. Odanın içi kısmen temizdi ama yerler oldukça kirliydi. Banyo iyi temizlenmemişti. Ayrıca havalandırma problemi mevcut. Bu sorunlar haricinde güvenle konaklayabileceğiniz bir yer.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
2
0 (850) 602 33 63
Terrace Suite Otel
Terrace Suite Otel
Kemalpaşa Mah. Darboğaz Sok. No. 46
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Hayatımın en büyük hatası bu tesisi seçmekti. Kınamız için gelen misafirlerime rezil ettiler bizi. Ayrıca oda fiyatları çok yüksek olmasına rağmen odalarda klima yok, TV bozuk, havlu yok, terlik yok, hizmet zaten bakkal dükkanı. 5 yıldızlı otel egosu! Yazık!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
46
10
0 (850) 602 53 02
Sen Otel
Sen Otel
İstiklal Mahallesi Sanayi Caddesi No:16
Serdivan / Sakarya
Türkiye

-

Çok güzel, temiz ve personel çok dürüst ve elverişli, saygılı bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)