Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Akyazı Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Akyazı Otelleri

Akyazı için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Akyazı Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Doğal güzellikleri ve termal zenginlikleri ile ülkemizin en güzel yerlerinden biri; Akyazı…
Akyazı, Sakarya'nın en güzel ilçelerinden biri. Keşfedilmesi gereken pek çok doğal güzelliğe ev sahipliği yapan Akyazı, doğaseverlerin de aktiviteye doyacağı bir yer. Restoranları ve çay bahçeleri ile de Akyazı, oldukça keyifli vakitler geçirebileceğiniz bir yer.

Akyazı, son zamanlarda yerli turistlerin fazlasıyla ilgisini çekmeye başladı. Bu da Akyazı'da pek çok konaklama tesisinin artmasına neden oldu. İlçenin tüm tabiat varlığını yakından tanımak için Akyazı otellerini tercih edebilirsiniz.

Akyazı otelleri arasında en çok dikkat çekenler ise termal tesisler. Ancak genel itibariyle Akyazı otellerinin fazlasıyla konforlu olduklarını söyleyebiliriz. Sade bir şekilde dizayn edilmiş odalarıyla Akyazı otelleri, kaliteli hizmet anlayışlarıyla misafirlerin tüm beklentilerini karşılıyor.

Yolunuz bir Sakarya'ya düştüğünde, konaklamak için Akyazı'yı tercih edebilir ve Akyazı otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Sakarya'nın doğal güzelliğine yaraşır bir yer olan Akyazı'da, her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün…
Sakarya'nın en güzel ve doğal zenginliği bol ilçelerinden biri Akyazı. Akyazı'nın doğal güzellikleri çoktan doğaseverler tarafından keşfedildi bile. Üstelik pek çok doğa sporu aktivitesi için de elverişli alanlara sahip Akyazı. Doğa sporlarıyla ilgilenmektense, keyifli vakitler geçirip dinlenmek için de Akyazı'ya mini bir kaçamak yapabilir ve ilçenin restoranlarında, çay bahçelerinde sakin zamanlar yaşayabilirsiniz.

Özellikle hafta sonu kaçamakları için oldukça ideal olan Akyazı'da, bu anlamda pek çok konaklama alternatifinin bulunduğunu söyleyebiliriz. Akyazı'nın doğal güzelliklerinin doyasıya tadını çıkaracağınız Akyazı otelleri, uygun fiyatlı olmaları nedeniyle de fazlasıyla tercih ediliyor.

Akyazı otel fiyatlarını en çok etkileyen unsur hiç şüphesiz yüksek sezonun olduğu tarihler. Yani bahar ve yaz aylarında turist yoğunluğunun artması, Akyazı otel fiyatlarını da büyük ölçüde etkiliyor. Hafta sonları yine Akyazı otel fiyatlarında oda ücretlerinde bir takım farklılıklar olabiliyor. Elbette ki, otelin hizmet kalitesi, sağladığı olanaklar ve bulunduğu konum gibi unsurlar da, Akyazı otel fiyatlarını fazlasıyla etkiliyor.

Siz de, özellikle hafta sonu Sakarya taraflarına doğru mini bir kaçamak yapmayı planlıyorsanız eğer, konaklamak için Akyazı'yı tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Akyazı otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon 2019 Akyazı otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Akyazı Hakkında
Tarihte Misya, Bitanya ve Bitinya gibi isimlerle anılan Akyazı, günümüzde doğal güzellikleri ve termal zenginlikleri ile tercih edilen bölgelerden biridir.

Sakarya'nın bir ilçesi olan Akyazı'nın eski dönemlerde Bitinler tarafından kurulduğu ve Bitinlerin Trakyalı olduğundan bahseder Heredotes. Bölge, M.Ö. 546'da Perslerin eline geçmiştir. Ardından Makedonya Kralı Büyük İskender hüküm sürmüştür bu topraklarda. Sonrasında Romalılar…

Yani Akyazı tarihin önemli sahnelerine tanıklık etmiş, o dönemlerin atmosferini hala korumaktadır. Akyazı, ilk olarak Malazgirt Savaşı'nın hemen ardından Selçukluların eline geçmiştir. Hızlı bir şekilde Selçukluların elinden çıkmış, 1075 yılında Kutalmış oğlu Süleyman Bey tarafından geri alınmıştır.

Tarihin izlerini hala gözler önüne sermeye devam eden Akyazı, şehrin metropol ilçelerinden biridir. son verilere göre toplam nüfusu 83.497'dir. Bu rakamın 41.738'i ilçe merkezinde yaşarken diğer bir kısmı köylerde yaşamaktadır.

Akyazı hem görülecek yerler hem de yapılacak şeyler bakımından zengin bir ilçedir. Sultanpınarı Yaylası, Acelle Yaylası, Taşyatak Köyü'ndeki Üç Şehitler Türbesi, Ballıkaya Köyü'ndeki Mir Ali Türbesi ve Emir Ali Türbesi, Pazarköy'deki kerim Türbesi, Ömercikler Mahallesi'ndeki Yedi Kardeşler Türbesi Akyazı'nın kültür ve tabiat varlıklarının başında gelir.

Akyazı'da restoranlar, çay bahçeleri ve alabalık tesisleri mevcuttur. Dilediğiniz Akyazı restoranları veya alabalık tesislerinde bölgenin en güzel doğal manzaraları eşliğinde vakit geçirebilirsiniz.

Akyazı'nın yerli halkı tarım, arıcılık ve ipekböcekçiliğinden geçimlerini sağlamaktadır. Marmara Bölgesi'nin bu şirin ilçenin başlıca tarım ürünleri fındık, buğday, pancar ve patatestir. Özellikle fındık üretiminde önemli bir yere sahiptir. Bölge halkı seracılıkla da yakından ilgilenmektedir. Daha çok orman köylerinde hayatlarını sürdüren halk ise arıcılık ve ipekböcekçiliği ile geçimlerini sağlar.

Son yıllarda turistlerin ilgisini çeken Akyazı'da oteller gün geçtikçe artış göstermektedir. Eğer Akyazı'nın tabiat güzelliklerine yakından şahit olmak istiyorsanız Akyazı otellerini veya Akyazı'ya konum olarak yakın olan otellerini konaklamak için tercih edebilirsiniz

Renkli doğasının içinde yeşilin her tonunu dahil eden Akyazı, Sülüklü Gölü'yle de kesinlikle beğeninizi kazanacak.

Akyazı otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
4
10
0 (850) 600 86 37
Kuzuluk Termal Otel Sakarya
Kuzuluk Termal Otel Sakarya
Akyazı / Sakarya
Türkiye

-

Görebileceğiniz en kötü otel. Sakın gitmeyin. Hizmet sıfır, elemanlar sıfır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
4
10
0 (850) 600 86 37
Kuzuluk Termal Otel Sakarya
Kuzuluk Termal Otel Sakarya
Akyazı / Sakarya
Türkiye

-

Kafa dinlemek için ideal, sakin, huzurlu bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
4
10
0 (850) 600 86 37
Kuzuluk Termal Otel Sakarya
Kuzuluk Termal Otel Sakarya
Akyazı / Sakarya
Türkiye

-

Kafa dinlemek için şiddetle tavsiye edilecek bir yer. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
4
10
0 (850) 600 86 37
Kuzuluk Termal Otel Sakarya
Kuzuluk Termal Otel Sakarya
Akyazı / Sakarya
Türkiye

-

Ormanlık alan içinde çok huzurlu bir yer...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)