Kumkuyu Pansiyonları

En iyi 2 pansiyon, en uygun fiyatlar

Kumkuyu Pansiyon Fiyatları

Son yıllarda yaz turizminin hızla geliştiği Kumkuyu şirin bir Akdeniz kasabası.

Kumkuyu gelişmekte olan bir turizm bölgesi olarak konaklamada da hem keyifli hem de ekonomik seçenekler sunuyor. Özellikle pansiyonculuğun hızla gelişmekte olduğu Kumkuyu'da sevimli pansiyonlar bulmanız mümkün.

Şirin bir sahil kasabası olan Kumkuyu doğal güzellikleri ile sakin bir tatil yapmak isteyenleri bekliyor...

Kasabanın çevresine dağılmış vaziyette olan çok sayıda pansiyon var Kumkuyu'da. İster kasaba merkezinde ister sahile daha yakın olarak konumlanmış Kumkuyu pansiyonları hem kaliteli hizmeti hem de ekonomik fiyatları ile misafirlerine güzel bir tatil sunuyor.

Kumkuyu'da pansiyon fiyatları bölgede yaz turizminin revaçta olması nedeniyle sezona göre farklılık gösteriyor. Yaz aylarında daha yüksek olsa da, Kumkuyu pansiyon fiyatları her bütçeye uygun bir seyir izliyor.

Kumkuyu 2020 otel fiyatları sezona göre farklılık gösterse de, Kumkuyu otelleri ekonomik bir tatil için tercih edebileceğiniz tesislerdir.<(p>

Genellikle apart oteller ile 3 ve 4 yıldızlı otellerin bulunduğu Kumkuyu'da otel fiyatları Akdeniz bölgesindeki daha popüler diğer tatil bölgelerine göre daha uygundur.

Kumkuyu otel fiyatları yaz sezonunda artsa da farklı alternatifler sunan tesisleriyle her kesimden tatilciye hitap etmektedir.

Kumkuyu Pansiyon Yorumları

10

Avcı Aile Pansiyonu

furkan d - 25 Ekim 2019, Cuma 20:40

Standart bir pansiyon değil

Avcı Aile Pansiyon'u standart bir pansiyon değil. Tatilimizde eşimi sıcak çarptı acillik olduk. Pansiyon sahibi Seracettin Bey bizi sabaha kadar acilde bekledi, ilgilendi, arabası ile götürdü getirdi. Babam bana bu kadar ilgi göstermedi. :( Sizi çok seviyorum.

10

Akkum Trak Pansiyon

Coşkun Beken - 20 Eylül 2019, Cuma 11:40

Harika bir aile ortamı

Kendi evinizden farkı yok. Harika bir aile ortamı var. İlgi var size, eksiksiz bir şekilde. Otel konum olarak, manzara olarak süper ötesi. Çalışanlar hayatınızda hep olmasını istediğiniz insanlar. Gerçekten herkese tavsiye ediyorum.

10

Tekin Pansiyon Kızkalesi

Mehmet bozkurut - 8 Eylül 2019, Pazar 11:23

Herkese tavsiye ediyorum

Tam bir aile oteli. Ben gittim, memnun kaldım. Hiçbir ses yoktu, bir aile gibiydik. Çok güzel bir tatil oldu. Buradan Tekin abiye teşekkür çok güzel bir şekilde bizimle ilgilendi.

10

Pınar Hanımın Pansiyonu

bayram arpacı - 7 Eylül 2019, Cumartesi 14:24

Evinden bile rahat

Çok harika yer. Gerçekten evinden bile rahat bir yer. Allah razı olsun.

1

Özgür Pansiyon Mersin

Havva - 4 Eylül 2019, Çarsamba 00:30

Yastıklar temiz değildi

Buradaki yazan yorumlara bakıp gittik. Memnun kaldık, odalar temizdi diyenlere şaşırdım doğrusu ya da bizim kaldığımız oda kötüydü. Samimi olmak gerekirse şöylece bir temizlenmiş yerler, pencereler tozdan görünmüyor, banyo, lavabolar temizlik olarak kötü. Bozuk, boşa akıp giden sular. Yastıklar kokuyor, iğrenç. Üzerine bir şeyler örtüp öyle yattık. Çocuğun yattığı çarşaf değiştirilmemiş, perdeyi çekiyorsun diğer tarafı açıkta kalıyor. Sabahın yakıcı güneşini yedik. Odalarda mini buzdolabı yok zaten, mecburiyetten tek gece kaldık, kahvaltı yapmadık.

10

Gül Aile Pansiyonu

Ebru Taşçı - 18 Temmuz 2019, Perşembe 18:54

Çok hoşuma gitti

Odalar güzel, temizdi. Otopark sorunu da yoktu. Çok hoşuma gitti. İşletmeci aile olarak çok iyilerdi. Yine gelmeyi düşünüyorum inşallah

10

Star Apart Pansiyon

Osman Onay - 9 Temmuz 2019, Salı 01:42

Temiz ve uygun

Gerçekten insanı kendi evinde gibi hissettiriyor çalışan arkadaşlar. Ailenizle gönül rahatlığıyla gidip kalınabilecek bir yer. Temiz ve uygun. Kesinlikle tavsiye edilebilir...

10

Ayaş İskele Pansiyon

Nizamettin Eroğlu - 17 Mayıs 2019, Cuma 21:58

Çok güzeldi

İsa Bey ve ailesine teşekkürlerimi iletiyorum. Çok güzeldi. Harika.

7

Kız Kalesi Apart Pansiyon

barbaros milli - 19 Ağustos 2018, Pazar 20:03

İlgili bir işletme

Yeğenimle geçen sene kalmıştık. Memnun kaldık. Yine geleceğiz. İlginizden dolayı teşekkür ederiz.

8

Paradise Pansiyon

Osman Altuner - 23 Haziran 2018, Cumartesi 21:57

Huzur dolu bir işletme

İşleteme sahipleri çok misafirperver, huzur dolu bir işletme. Geniş bahçesi, otopark, denizle iç içe olması, her şey çok güzeldi.