Küçükyalı Görülecek Yerler

Küçükyalı, sosyal hayatın oldukça canlı olduğu bir semttir. Özellikle sahil kesiminde pek çok kafe ve restoran bulunmaktadır.Küçükyalı Görülecek Yerler - Küçükyalı En İyi 10 Yapılacak Şey

Küçükyalı, sosyal hayatın oldukça canlı olduğu bir semttir. Özellikle sahil kesiminde pek çok kafe ve restoran bulunmaktadır.
Maltepe’ye bağlı semtlerden biri olan Küçükyalı, bölgedeki en gelişmiş semtlerden biridir. Düzenli yapılaşması, sahil kesimindeki lüks konutları, geniş caddeleri, sevimli ve ağaçlıklı sokakları, ulaşım ağlarına yakınlığı ile Küçükyalı yaşamak için Anadolu yakasındaki ideal semtlerdendir.

Küçükyalı geziniz esnasında yapmanızı önerdiğimiz şeyler şöyle:

Maltepe Küçükyalı, Marmara Denizi’ne kıyısı olan bir semttir. Düzenli ve geniş olan bu sahil yolunda keyifli yürüyüşler yapabilir, bisiklete binebilir ve spor yapabilirsiniz.

Dilerseniz sahilde yer alan kafe ve restoranlarda vakit geçirebilirsiniz. Küçükyalı sahili özellikle balık restoranları ile meşhur bir yerdir.

Semtin sokaklarında keyifle dolaşabilir, sahile yakın kesimlerdeki yalıları keşfedebilirsiniz.

Küçükyalı, Anadolu yakasında pek çok yere kolaylıkla ulaşılabilecek bir konumda yer alır. Bağdat Caddesi, Bostancı, Kadıköy, Maltepe gibi semt ve ilçelere gidebilir, bu yerlerde gezinize devam edebilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın