Kınalıada Otelleri

İstanbul’un gürültüsünden ve karmaşasından kaçmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olan Kınalıada’da, dört mevsim konaklamanın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Kınalıada Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Konseptin Habamam Sınıfı oluşu"

9.8

Misafir yorumu

4 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 46 45

Kınalıada Otelleri ve Kınalıada Otel Fiyatları

İstanbul'un gürültüsünden ve karmaşasından kaçmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olan Kınalıada'da, dört mevsim konaklamanın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz…

Prens Adaları'nın en küçüğü ve İstanbul'a en yakın olan ada olan Kınalıada, özellikle İstanbulluların kaçış noktası adeta. Her mevsim ayrı bir güzelliğe sahip olan Kınalıada, ister kalabalık arkadaş grubuyla keyifli zamanlar geçirebileceğiniz, ister sevdiğiniz biriyle romantik anlara imza atabileceğiniz bir yer.

Kınalıada'da konaklamak için pek fazla alternatif bulunmuyor. Ancak çevre adalarda konaklayabileceğiniz pek çok otel yer alıyor. Bunun dışında Kınalıada'da konaklayabileceğiniz ilk ve tek otel olan Kınalıada Butik Otel'i de tercih edebilirsiniz. Uzun yıllar nüfusu birkaç yüzü geçmeyen Kınalıada'nın şimdilerde kış mevsimi nüfusu 2000'e, yaz mevsimi nüfusu ise 20 – 30 bin civarına kadar ulaşıyor. Özellikle yazın günübirlik ziyaretçilerin ve yazlıkçıların akınına uğrayan Kınalıada'da bu anlamda yer bulmak oldukça zorlaşıyor. Bu nedenle Kınalıada'da konaklamaya karar verdiğiniz andan itibaren vakit kaybetmeden rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Kınalıada'da dinlenmek ve huzuru yakalamak insana ayrı bir keyif veriyor. Ayrıca gezmek için de birkaç alternatifiniz var. Surp Lusavoriç Ermeni Kilisesi, Kınalıada Camii, Dönüşüm Manastırı ve Sirakyan Evleri ziyaret edebileceğiniz yerler arasında…

İster kısa kaçamaklar, isterseniz uzun soluklu bir dinlence için tercih edebileceğiniz Kınalıada otelleri, romantik kaçamaklar için de oldukça ideal. Sevdiğinize yapacağınız ufak bir sürprizle, bu şirin adanın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Bahar ve yaz aylarında ziyaretçi akınına uğrayan Kınalıada'da konaklamak istiyorsanız, rezervasyon için elinizi çabuk tutmalısınız. Özellikle hafta sonları yer bulmak bir hayli zor olduğundan, bu önemli detayı atlamamanızı rica ediyoruz.

Şimdiden keyif dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

İstanbul'un gürültüsünden uzaklaşmak isteyenleri, huzur dolu ortamıyla kucaklıyor Kınalıada…

Kınalıada, Prens Adaları'nın en küçüğü ve İstanbul'a en yakın olanı. Bu nedenle İstanbulluların da yegane kaçış noktalarından biri. Dört mevsim bambaşka güzelliklere bürünen Kınalıada, hem kalabalık arkadaş gruplarının eğlenceli vakitler geçirdiği, hem de romantik çiftlerin huzura doydukları bir yer.

Kınalıada'yı keşfetmek insana apayrı bir huzur veriyor. Sanırız ki huzur buranın doğasında olan bir şey. Bu nedenle de insanlar Kınalıada'ya gelmişken buranın tadını doyasıya çıkarmak istiyorlar. Ancak ne yazık ki Kınalıada'da konaklama açısından pek fazla alternatif bulunuyor. Tek tük konaklayabileceğiniz Kınalıada otellerine alternatif olarak Heybeliada ve Büyükada'da yer alan otelleri tercih edebilirsiniz.

Kınalıada'nın bu denli ilgi görmesi ve konaklama alternatiflerinin az olması, Kınalıada otel fiyatlarını da doğrudan etkiliyor. Ancak Kınalıada otel fiyatlarını en çok en etkileyen unsur, mevsimsel faktörler. Kınalıada'nın daha çok bahar ve yaz aylarında rağbet aldığını düşünürsek, Kınalıada otel fiyatlarının bu dönemlerde biraz daha yükseldiğini söyleyebiliriz. Genel olarak 2017 Kınalıada otel fiyatları 40 TL ile 350 TL arasında değişiyor.

Siz de bütçenize uygun olan bir Kınalıada otelini tercih edebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Kınalıada otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın