Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Kınalıada Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Kınalıada Otelleri

Kınalıada için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Kınalıada Otelleri - En Uygun Kınalıada Otel Fiyatları

İstanbul'un gürültüsünden ve karmaşasından kaçmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olan Kınalıada'da, dört mevsim konaklamanın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz…
Prens Adaları'nın en küçüğü ve İstanbul'a en yakın olan ada olan Kınalıada, özellikle İstanbulluların kaçış noktası adeta. Her mevsim ayrı bir güzelliğe sahip olan Kınalıada, ister kalabalık arkadaş grubuyla keyifli zamanlar geçirebileceğiniz, ister sevdiğiniz biriyle romantik anlara imza atabileceğiniz bir yer.

Kınalıada'da konaklamak için pek fazla alternatif bulunmuyor. Ancak çevre adalarda konaklayabileceğiniz pek çok otel yer alıyor. Bunun dışında Kınalıada'da konaklayabileceğiniz ilk ve tek otel olan Kınalıada Butik Otel'i de tercih edebilirsiniz. Uzun yıllar nüfusu birkaç yüzü geçmeyen Kınalıada'nın şimdilerde kış mevsimi nüfusu 2000'e, yaz mevsimi nüfusu ise 20 – 30 bin civarına kadar ulaşıyor. Özellikle yazın günübirlik ziyaretçilerin ve yazlıkçıların akınına uğrayan Kınalıada'da bu anlamda yer bulmak oldukça zorlaşıyor. Bu nedenle Kınalıada'da konaklamaya karar verdiğiniz andan itibaren vakit kaybetmeden rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Kınalıada'da dinlenmek ve huzuru yakalamak insana ayrı bir keyif veriyor. Ayrıca gezmek için de birkaç alternatifiniz var. Surp Lusavoriç Ermeni Kilisesi, Kınalıada Camii, Dönüşüm Manastırı ve Sirakyan Evleri ziyaret edebileceğiniz yerler arasında…

İster kısa kaçamaklar, isterseniz uzun soluklu bir dinlence için tercih edebileceğiniz Kınalıada otelleri, romantik kaçamaklar için de oldukça ideal. Sevdiğinize yapacağınız ufak bir sürprizle, bu şirin adanın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Bahar ve yaz aylarında ziyaretçi akınına uğrayan Kınalıada'da konaklamak istiyorsanız, rezervasyon için elinizi çabuk tutmalısınız. Özellikle hafta sonları yer bulmak bir hayli zor olduğundan, bu önemli detayı atlamamanızı rica ediyoruz.

Şimdiden keyif dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

İstanbul'un gürültüsünden uzaklaşmak isteyenleri, huzur dolu ortamıyla kucaklıyor Kınalıada…
Kınalıada, Prens Adaları'nın en küçüğü ve İstanbul'a en yakın olanı. Bu nedenle İstanbulluların da yegane kaçış noktalarından biri. Dört mevsim bambaşka güzelliklere bürünen Kınalıada, hem kalabalık arkadaş gruplarının eğlenceli vakitler geçirdiği, hem de romantik çiftlerin huzura doydukları bir yer.

Kınalıada'yı keşfetmek insana apayrı bir huzur veriyor. Sanırız ki huzur buranın doğasında olan bir şey. Bu nedenle de insanlar Kınalıada'ya gelmişken buranın tadını doyasıya çıkarmak istiyorlar. Ancak ne yazık ki Kınalıada'da konaklama açısından pek fazla alternatif bulunuyor. Tek tük konaklayabileceğiniz Kınalıada otellerine alternatif olarak Heybeliada ve Büyükada'da yer alan otelleri tercih edebilirsiniz.

Kınalıada'nın bu denli ilgi görmesi ve konaklama alternatiflerinin az olması, Kınalıada otel fiyatlarını da doğrudan etkiliyor. Ancak Kınalıada otel fiyatlarını en çok en etkileyen unsur, mevsimsel faktörler. Kınalıada'nın daha çok bahar ve yaz aylarında rağbet aldığını düşünürsek, Kınalıada otel fiyatlarının bu dönemlerde biraz daha yükseldiğini söyleyebiliriz. Genel olarak 2020 Kınalıada otel fiyatları 40 TL ile 350 TL arasında değişiyor.

Siz de bütçenize uygun olan bir Kınalıada otelini tercih edebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Kınalıada otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kınalıada Hakkında
İsmini, makilerin uzaktan kızıla çalan görüntüsü nedeniyle alan, İstanbul'un gürültüsünden ve karmaşasından kaçmak isteyenleri, sessiz ve sakinliğiyle kucaklayan şirin bir adadır Kınalıada…
Prens Adaları içinde en küçüğü olan Kınalıada, İstanbul'a en yakın mesafede bulunan ada aynı zamanda. Tarihi açıdan pek zengin olmayan Kınalıada'nın üç tane tepesi bulunuyor; Çınar Tepesi, Teşvikiye Tepesi ve Manastır Tepesi. Bu üç tepeden herhangi birine çıkarak, bu küçük ve sevimli adanın eşsiz manzarasını seyredebilirsiniz.

Kınalıada, İstanbul Adaları içerisinde, en az ağaç barındıran ada olarak dikkat çekiyor. Bunun en büyük nedeni ise ada yapısının çok fazla kayalık olması. Zamanla yerleşimin çoğalması da ada da az ağaç olmasının nedenleri arasında gösterilebilir. Bizans döneminde, surların yapımı için Kınalıada'dan taş getirildiği ve adadan çıkartılan taşlar nedeniyle arazinin bozulduğu biliniyor. Çınar Tepesi'nde bulunan büyük radyo – televizyon antenleri ise adanın en dikkat çeken özelliği.

Geçmiş zamanlarda suyu ve elektriği olmadığı için, diğer adalara nazaran her zaman daha sakindir Kınalıada. Adaya ilk olarak Ermineler yerleşmiştir. Daha sonraları, Adalar'a vapur işlemeye başladıktan sonra ise Rumlardan ve Türklerden de adaya yerleşen olmuştur. Uzun yıllar birkaç yüzü geçmeyen Kınalıada'nın nüfusu, şimdilerde kış mevsiminde 2000, yaz mevsiminde ise 20 – 30 bin civarındadır.

Bilindiği gibi fayton, İstanbul Adalar kültürünün bir parçası haline geldi. Ancak Kınalıada o kadar küçük bir ada ki, faytona bile gerek duyulmuyor. Öyle ki, adanın bir ucundan öbür ucuna yürüyerek 20 dakikada ulaşabilmek mümkün.

Mimarisi ve dini yapılarıyla ön plana çıkan Kınalıada'da Kirkor Lusaroviç Ermeni Kilisesi, Panagia ve Khristos Manastırları ziyaret edebileceğiniz yerler arasında bulunuyor.

5 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
5
2
0 (850) 602 46 45
Kınalıada Ada Pansiyon
Kınalıada Ada Pansiyon
Çınarlıköşk Sok. No:4
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Adada başka alternatifleri değerlendirin, çadır götürün, çadırda kalın. Odalarda banyo ve tuvalet yok maalesef. Sabah oda kapınıza vurularak uyandırılıyorsunuz, bu da cabası, ha klima var odada... Hani fiyat ve kalite tamamen zıt olmuş, telefonda başka fiyat, oraya gidince bambaşka bir fiyat veriyorlar, bu da işin diğer boyutu. Oradaki çalışanlar veya herhangi biriyle de tartışma falan olmadı, tamimiyle objektif bir yorumdur. 100 liradan fazla iki kişi için verilmesini uygun bulmuyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
5
10
0 (850) 602 46 45
Kınalıada Ada Pansiyon
Kınalıada Ada Pansiyon
Çınarlıköşk Sok. No:4
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Başta Mustafa Bey olmak üzere, çalışanlar çok güleç ve kibarlar. Daha yeni açılmış ve eleştiriye açık olup, bizim yorumlarımızı sormaları da çok hoştu. Konseptin Habamam Sınıfı oluşu farklı bir etki yaratmış, yine gideceğimizi biliyorum. :) Başarıların devamını diliyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
5
9
0 (850) 602 46 45
Kınalıada Ada Pansiyon
Kınalıada Ada Pansiyon
Çınarlıköşk Sok. No:4
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Mekan ve konum çok güzel, hizmet harika, fiyatlar uygun. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
5
10
0 (850) 602 46 45
Kınalıada Ada Pansiyon
Kınalıada Ada Pansiyon
Çınarlıköşk Sok. No:4
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Çok güzel bir konumu var, güler yüzlü çalışanları ve kaliteli servisi ile tavsiye olunur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
5
10
0 (850) 602 46 45
Kınalıada Ada Pansiyon
Kınalıada Ada Pansiyon
Çınarlıköşk Sok. No:4
Adalar / İstanbul
Türkiye

-

Geçen hafta ilk defa Kınalıada'sına gittim eşimle birlikte. Hoşumuza gitti, orada kalmak istedik. Kınalıada Ada Pansiyon'la tanıştık ve çalışan arkadaşları çok sıcakkanlı ve yardımsever. Bir gece misafirleri olduk ve hep artık Kınalıada Ada Pansiyon'dayız. Meyhanesindeki mezeler, yemekler mükemmeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)