Giriş
28.05.22
Çıkış
29.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Kınalıada Butik Otelleri:

Kınalıada için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Pansiyon
Aile Dostu
5/5 Mükemmel
(25 değerlendirme)
Kınalıada merkezine 5.6 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
600 TL
Henüz Puanlanmamış
Kınalıada merkezine 7.5 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
1.350 TL
Camping
Çocuk Dostu Oteller
Henüz Puanlanmamış
Kınalıada merkezine 7.8 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
3.000 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.6/5 Mükemmel
Kınalıada merkezine 12.4 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
1.013 TL
4/5 Mükemmel
(10 değerlendirme)
Kınalıada merkezine 5.5 km uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
449 TL
Etstur
450 TL
En uygun fiyat
428 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
428 TL
Pansiyon
Hayvan Dostu
4.1/5 Mükemmel
(22 değerlendirme)
Kınalıada merkezine 5.6 km uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
599 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.1/5 Mükemmel
Kınalıada merkezine 12.6 km uzaklıkta
Setur
Sadece Konaklama
975 TL
Odamax
975 TL
En uygun fiyat
975 TL
Setur
En uygun fiyat:
Setur
975 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
2.9/5 Ortalama
(6 değerlendirme)
Kınalıada merkezine 14.9 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
550 TL
Otelz.com
627 TL
En uygun fiyat
550 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
550 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.1/5 Mükemmel
(10 değerlendirme)
Kınalıada merkezine 6.0 km uzaklıkta
Otelz.com
%3 Tasarruf
Sadece Konaklama
1.425 TL
Odamax
1.412 TL
En uygun fiyat
1.412 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
1.412 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.2/5 Mükemmel
(11 değerlendirme)
Kınalıada merkezine 14.1 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
1.200 TL

Kınalıada Butik Otelleri

Kınalıada Butik Otelleri

Kınalıada, İstanbul'un adeta incilerinden biri oluyor. Şehire de en yakın konumda yer alan ada, Prens Adaları'nın da en küçüğü. Her mevsim tatilimi mümkün kılan adada siz de gözlerden uzak, doğayla başbaşa bir tatil yapabilirsiniz. Tüm yıl boyunca, iş yerlerinizde veya evlerinizde huzurlu bir tatilin hayalini kurduysanız eğer Kınalıada tam size göre. Romantik anıları da edinebileceğiniz adada unutamayacağınız bir tatile hazır olabilirsiniz. Dingin ve huzurlu yapısıyla dikkat çeken ada, samimi yöre halkına da sahip. Tüm yılın yorgunluğunu atabileceğiniz adada şehrin karmaşasından, gürültüsünden ve yoğunluğundan biraz olsun uzaklaşabilir, burada kafanızı dinleyebilirsiniz. Sizlere keyifli bir tatilin kapılarını aralayan ada, çeşitli konaklama tesisleri de sunuyor. Kalite standartlarının üstünde hizmet vermeyi amaç edinen Kınalıada otelleri, çeşitli özellikleri de misafirlerle buluşturuyor. Samimi ve güler yüzlü personeller eşliğinde misafirler için özenle hazırlanan Kınalıada butik otelleri sayısız imkanlara sahip. Eğer siz de tatilde evini özleyenlerden ve her gittiği yerde ev sıcaklığını arayanlardansanız tercihinizi butik otellerden yana kullanabilirsiniz. Çeşitli donanıma ve materyallere sahip olan butik otellerde ev konforunda konaklayabilirsiniz. Yeme içme servislerinden ısıtma ve soğutma sistemlerine, televizyondan internet erişimine varana kadar pek çok imkanı butik otellerde bulabilirsiniz. Tamamen misafir memnuniyeti odaklı çalışan butik otellerde kalabalık konaklama yapabilir, sevdiklerinizle birlikte dolu dolu bir zaman dilimi geçirebilirsiniz. Tüm cazip olanaklarıyla butik oteller siz değerli misafirlerini bekliyor.

Kınalıada Konaklama

Kınalıada Konaklama

Doğal güzellikleri ve dingin bir tatili misafirlerine sunan Kınalıada, her yönüyle dikkat çekmeyi başarıyor. Çeşitli aktiviteleri yapma imkanı tanıyan adada doğa yürüyüşleri yapabilir, adayı keşfe çıkabilirsiniz. Siz de isterseniz adada uzun uzadıya tatil planları yapabilir ya da adaya bir hafta sonu kaçamağı düzenleyebilirsiniz. İstanbul'a en yakın ada olan Kınalıada, hafta sonu kaçamaklarına davetiye çıkarıyor. Siz de bir hafta sonu adaya kaçabilir, iş veya ev stresinizi burada üzerinizden atabilirsiniz.Kınalıada misafirlere her mevsim tatil yapabilmeyi mümkün kılıyor. Dolayısıyla her yıl binlerce yerli ve yabancı turiste tatilin kapılarını aralıyor. Gözlerden uzak tatili misafirlerinin ayaklarına kadar getiren adada siz de unutamayacağınız bir tatile imza atabilirsiniz.Tatil rotanızı Kınalıada'ya çevirdiğinizde burada çeşitli konaklama tesislerini bulabilirsiniz. Pek çok alternatife ev sahipliği yapan Kınalıada, butik otelleriyle misafirlerden tam not almayı başarıyor. Kınalıada butik otel çok sayıda özelliği bünyesinde barındırıyor. En iyi Kınalıada butik oteller güler yüzlü ve samimi personeller eşliğinde sizler için her detay düşünülerek hazırlanıyor. Butik otellerde yeme içme servislerinden ısıtma ve soğutma sistemlerine varana kadar çok sayıda özelliği bulabilirsiniz. Bazı butik otellerde ise internet erişimi ve televizyon bulabilirsiniz. Farklı gereksinimlere hitap edebilen butik otellerden birini siz de ihtiyaçlarınız, zevkleriniz ve bütçeniz doğrultusunda seçebilir, konforlu konaklamanın sahibi olabilirsiniz. Üstelik butik otellerde aile veya arkadaş çevrenizle birlikte kalabalık konaklama yapabilir, sevdiklerinizle birlikte dolu dolu bir tatil dilimi geçirebilirsiniz. Butik oteller sayısız imkanlarıyla misafirlerine adeta kucak açıyor.

Kınalıada Butik Otel Fiyatları

Kınalıada Butik Otel Fiyatları

Dingin ve huzurlu bir tatilin anahtarını elinde bulunduran Kınalıada'ya ancak deniz yoluyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun için Kadıköy, Eminönü, Karaköy, Bostancı ve Kadıköy'deki seferlere göz atmanız gerekiyor. Bu noktalardan adaya vapurlar ve motorlar aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsin. Seferlerin sıklıkları ise yaz ve kış aylarında, hafta sonları ve hafta içlerinde farklılık gösterebiliyor.Kınalıada'ya geldiğinizde ise karşınıza çeşitli konaklama tesisleri çıkıyor. Farklı alternatiflere sahip olan Kınalıada, sayısız imkanlarını otelleri aracılığıyla misafirlerle buluşturuyor. Misafirlerden tam not alan butik oteller ekonomik bir seçenek oluyor. Kınalıada butik otel fiyatları ise bazı etmenlere göre değişiklik gösterebiliyor. Butik otellerde fiyat aralığını belirleyen etmenler şu şekilde sıralanabilir:

  • Butik otellerin fiyatlarında önemli rol oynayan etmen otellerin donanımları ve sahip olduğu materyalleri oluyor. Isıtma ve soğutma sistemi, internet erişimi ve televizyon bulunduran, yeme içme servisi veren oteller misafirlerine farklı fiyatları sunuyor.
  • Butik otellerde fiyat aralığını belirleyen bir diğer etmen ise otellerin konumlandıkları alan oluyor. Cazibe merkezlerine ve denize yakın mesafede bulunan oteller fiyat farklılığı gösterebiliyor.
  • Kınalıada misafirlerine her mevsim tatil yapabilmeyi mümkün kılıyor ama sizin tatil için seçtiğiniz dönem fiyatta önemli rol oynuyor. Yaz ve kış aylarında, resmi tatillerde otellerin farklı fiyatlarıyla karşılaşabilirsiniz.
  • Otellerin ekonomik fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız erken rezervasyon avantajlarına göz atabilir, bu sayede dönem içerisinde oluşabilecek riskleri ortadan kaldırabilirsiniz.

Kınalıada Gezilecek Yerler

Kınalıada Gezilecek Yerler

Kınalıada, eşsiz doğasıyla misafirlerine unutulmayacak bir tatil fırsatı sunuyor. Siz de tatil için tercihinizi Kınalıada'dan yana kullanabilir, ekonomik bir konaklama için de Kınalıada butik otelleri en uygun seçeneklere göz gezdirebilirsiniz. Kınalıada'ya geldiğinizde ev konforunda konaklama yaparken gün içerisinde şehri keşfe çıkabilirsiniz. Kınalıada'da gezebileceğiniz yerler ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Adanın ilk camisi olan Kınalıada Cami'ne gidebilirsiniz. Caminin tarihi 1964 yıllarına dayanıyor. Turhan Uyaroğlu ve Başar Acarlı tarafından yaptırılan cami eşsiz mimarisiyle misafirler tarafından beğenileri topluyor.
  • Ada ziyaretçilerinin en uğrak noktalarından biri olan Dönüşüm Manastırı'na gidebilirsiniz. Manastır, 1720'li yıllarda restorasyondan geçerek günümüzdeki halini alıyor. Manastıra ait bazı mimari parçalar ise keşiş manastırında bulunuyor.

Siz de gözlerden ve şehrin gürültüsünden uzak bir tatilin hayalini kuruyorsanız tercihinizi Kınalıada'dan yana kullanabilir, ev konforunda hizmet veren butik otellerinde konaklayabilirsiniz.

Kınalıada Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kınalıada butik otelleri hangi olanaklara sahip?
Kınalıada butik otel ve pansiyonlar tüm yıl açık olup misafirlerine kapılarını açıyor. Dört mevsim bir başka güzel olan adada Kınalıada butik otel türünde hizmet veren tesislerin misafirlerine sunduğu birçok imkan ve olanak bulunuyor. Bu imkanların yanı sıra Kınalıada butik otelleri konuklarına birçok standart özelliği de bir arada sunuyor. Adada bulunan tesisler misafirlerine olanakları doğrultusunda hem ücretsiz hem de standart olarak; 7 gün 24 saat resepsiyon hizmeti sunan personel, Wi - Fi erişimli kablosuz internet ağ bağlantısı sağlıyor. Bu özelliklerin yanı sıra bir de ek ücret karşılığında; çamaşırhane, kuru temizleme, ütü, içecek servisi, vapur iskelesi transferi gibi ek ücret karşılığında farklı hizmetler de sunabilirler.
En çok tercih edilen Kınalıada butik otelleri hangileridir?
Yaş aralığı fark etmeden herkese uygun bir tatil destinasyonu olan Kınalıada, kısa sürede ailelerin de favorisi haline geldi. Bunda adanın İstanbul gibi metropol bir şehre yakın konumu ve birbirinden güzel plajları kadar, bünyesindeki Kınalıada uygun butik otelleri de önemli bir rol oynuyor. Büyük bir kısmı oda-kahvaltı konseptinde hizmet veren en iyi Kıanlıada butik otelleri deniz manzarası, orman manzarası ya da çarşı manzarasına sahip farklı konumlarda yer alıyor. en çok tercih edilen Kınalıada otelleri fiyatları da bu özelliklere bağlı olarak şekilleniyor. Tabi otel fiyatlarında etkili olan tek özellik tesislerin konumu da değil. Tesis hizmetleri, sezon aralığı, hafta içi ya da hafta sonu gibi değişkenler de Kınalıada butik otel fiyatları üzerinde etkili oluyor. Tatilciler kınalıadadaki en uygun oteli bulmak için tüm bu özellikleri göz önünde bulunduruyor.
Kınalıada butik otelleri fiyatları ne kadardır?
İstanbul'un huzur dolu kaçış duraklarından biri olan Kınalıada, gerek kolay ulaşım olanakları gerekse bünyesindeki Kınalıada butik otelleri sebebiyle tatil için sık sık tercih ediliyor. Özellikle şehrin gürültüsünden uzaklaşmak isteyenler soluğu adada alıyor. Kınalıada butik otel fiyatları da bu sebeple ziyaretçiler tarafından bir hayli merak ediliyor. Özellikle hafta sonları tercih edecek tatilciler Butik Kınalıada otelleri fiyatları hakkında detaylı bir arayışına giriyor. Otel fiyatları konsept, sezon, resmi tatil, denize uzaklık gibi pek çok özelliğe bağlı olarak değişkenlik gösterdiği için verilebilecek net bir otel fiyatı bulunmuyor. En ucuz Kınalıada otel fiyatları için ziyaretçilerin hafta içi ya da sezon dışı tarihlerde otelleri tercih etmeleri gerekiyor. Bunun yanı sıra denize yürüme mesafesinde yer alan Kınalıada butik otelleri de diğerlerine oranla daha yüksek fiyatlı olmasıyla dikkat çekiyor.
Evcil hayvan kabul eden Kınalıada butik otelleri hangileridir?
Evcil havyan kabul eden Kınalıada butik otelleri minik misafirleri ile konaklamak isteyenlerin yakından takip ettikleri tesislerden biri. Özellikle evcil hayvan sahiplerinin sevimli dostlarını bırakıp seyahate çıkmalarının ne kadar zor olduğunu göz önünde bulundurunca bu tesislerin önemi bir kez daha anlaşılıyor. Neyse ki Kınalıada evcil hayvan dostu butik otelleri bakımından zengin yerlerden biri. Tabi tesisleri tercih etmeden önce evcil hayvan kabul edip, etmediği konusunda detaylı bilgi almakta da fayda var. Peki Evcil hayvan kabul eden Kınalıada butik otelleri hangileri? Bu sorunun cevabı genellikle tesislerin özelliklerine ve konumlarına göre şekilleniyor. Bölgedeki otellerin büyük bir kısmında havuz bulunuyor ve evcil hayvan kabul eden bu tesisler dostlarınız için oda fiyatına ek herhangi bir ücret talep edilmiyor. Sevimli dostlarınızla uygun konaklama yapabileceğiniz tesis listeleri için Neredekal.com evcil hayvan kabul eden kınalıada butik oteller listelerimizden denize sıfır olan tesisleri incelemenizi öneririz.