Kilis Otelleri

Akdeniz ve Güneydoğu’nun geçiş alanı üzerinde yer alan Kilis, çok sayıda konaklama alternatifine ev sahipliği yapıyor…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Yıldız

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Kilis Otelleri

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Kilis Otelleri ve Kilis Otel Fiyatları

Akdeniz ve Güneydoğu'nun geçiş alanı üzerinde yer alan Kilis, çok sayıda konaklama alternatifine ev sahipliği yapıyor…

Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri arasında konumlanan Kilis, Gaziantep'e 55 km, Suriye sınırına ise 10 km uzaklıkta yer alıyor. Suriye ile komşu olan bu sınır kenti, Akdeniz Bölgesi'nden Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin geçiş alanı üzerinde bulunuyor. Her yanı üzüm bağları ve zeytinliklerle dolu olan Kilis, pamuk ve ipek dokumacılığı ile deri tekstili üretiminin oldukça önemli olduğu bir şehir. Bununla birlikte başta Gaziantep yolu üzerinde yer alan Ravanda Kalesi olmak üzere, görülmeye değer birçok tarihi ve turistik mekana da ev sahipliği yapıyor Kilis.

İş ya da turistik seyahat amacıyla Kilis'e geldiğinizde, nerede konaklama yapacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Kilis otelleri arasında 4 ya da 5 yıldızlı lüks otel bulabilmek biraz güç. Kilis'in şehir merkezinde 2 ya da 3 yıldızlı Kilis otellerinden birini tercih edebilirsiniz. Eski ancak temiz olan Kilis otelleri, misafirlerinin rahat edebilmesi için her türlü hizmeti sunuyor. Kilis otelleri arasında Kilis Öğretmenevi'nin bir hayli popüler olduğunu da söyleyebiliriz. Ancak 100 yatak kapasitesi bulunduğundan, erkenden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Kilis otel fiyatları da oldukça uygun seçeneklerle çıkıyor karşımıza. Her gelir düzeyine hitap eden Kilis otel fiyatları, yıl boyunca hep aynı rakamlarda seyrediyor diyebiliriz. Bölgede az otelin bulunması, Kilis otel fiyatlarını pek fazla etkilemiyor anlayacağınız. Kilis otel fiyatlarından en ekonomik şekilde yararlanmanın yolu ise, erken rezervasyon fırsatlarını takip etmek. Hiç vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Kilis otellerini ve 2017 Kilis otel fiyatlarını incelemeye başlayabilir, ön rezervasyon talebinde bulunabilir ya da doğrudan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın