Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Keremali Yaylası
Keremali Yaylası - Görsel 1
Keremali Yaylası - Görsel 2
Keremali Yaylası - Görsel 3
Keremali Yaylası - Görsel 4
5 Fotoğraf
2.8/5
Ortalama
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2
1 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Keremali Yaylası Hakkında

Sakarya’ da Akyazı ile Hendek arasında yer alan Keremali Yaylası, Akyazı’ ya 20 km, Hendek’ e ise 27 km uzaklıkta konumlanmaktadır. Yayla, Keremali Dağı üzerinde yer alan dört yayladan biridir. Bölgede 1200 m ile 1400 m yükseklikte yayla evleri yer almaktadır.

Özellikle bahar ve yaz aylarında ziyaretçiler için muhteşem bir mesire yeri olan Keremali Yaylası’ nda ve çevre yaylalarda çok sayıda aktiviteye olanak bulabilirsiniz. Piknik, yürüyüş, bisiklet sürüşü, dağcılık, fotoğrafçılık ve koşu gibi aktivitelere olanak bulacağınız yayla, her yıl sayısız yerli ve yabancı ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır.

Yayla aynı zamanda çevresinde kamp yapma olanağı bulacağınız muhteşem bir göle ev sahipliği yapmaktadır. Keremali Yaylası’ nın bulunduğu Keremali Dağı’ nda çok çeşitli bitki ve ağaç türlerine rastlanmakta olup, aynı zamanda ihraç edilen ünlü kaynak suyu bulunmaktadır.

Sakarya ziyaretiniz sırasında mutlaka uğramanız gereken duraklardan biri olan yayla, Karadeniz’ in bol bol nefes alacağınız, oksijen dolu durakları arasında yer almaktadır. Sakarya otelleri sayfamızdan, konaklama seçeneklerine de bakabilirsiniz.

Yorum / Değerlendirme

2.8/5
Ortalama
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2
1 değerlendirme
Keremali Yaylası
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
Neredekal.com
17.07.19
Misafir
Resimler eksik
Çok güzel; ama insan biraz farklı resimler ekler. Böyle bir yeri halka kazandırmak gerekir. 1 tane resim eklemişsiniz. Lütfen yeni resimlerinizi bekliyoruz.

Konum

Örnek Harita Görseli
Haritada gör