Kars Pansiyonları

En iyi 34 pansiyon, en uygun fiyatlar

Kars Pansiyon Fiyatları

Doğu Anadolu'nun görülmesi gereken şehirlerinden biri olan Kars, sahip olduğu pansiyonlarla ekonomik bir konaklama olanağı sunuyor.

Sahip olduğu bu değerler, Kars'a çok sayıda ziyaretçi çektiğinden, şehirde konaklama yapabileceğiniz seçenekler bir hayli fazla. Bu seçeneklerden biri de Kars pansiyonları. Hem ekonomik Kars pansiyon fiyatları hem de samimi ortamları ile pansiyonlar, rahat bir konaklama yapmak isteyenler tarafından tercih ediliyor. Özellikle merkezde bulunan Kars pansiyonları, ulaşım açısından seyahatinizi daha rahat geçirmenizi sağlıyor.

Buram buram tarih kokan, doğal güzellikleri ile insanı büyüleyen ve Doğu'nun gizemli dünyasına ışık tutan bir şehir; Kars…

Kars pansiyon fiyatları da, bu şehri keşfetmek isteyenlere avantajlı seçenekler sunuyor. Oda - kahvaltı ya da sadece oda şeklinde ücretlendirilen Kars pansiyon fiyatları, her gelir düzeyine hitap edebiliyor. Bulunduğu konuma ve sunduğu hizmetlere göre değişen Kars pansiyon fiyatları, yine de her bütçeden insanın rahatlıkla konaklama yapabilmesine olanak tanıyor.

Erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmamanızı tavsiye ettiğimiz 2017 Kars pansiyon fiyatlarına sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilir, tesislerle iletişime geçerek seyahatiniz için ilk adımı atabilirsiniz.

Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan Kars, doğuda Ermenistan, güneyde Iğdır, batıda Erzurum ve kuzeyde Ardahan ile çevrili.

Sarıkamış Kayak Merkezi ise, Kars'ın son zamanlarda bu denli ünlenmesinin bir başka nedeni. Yalnızca Alpler'de görülen kristal kar, sezon boyunca yerden kalkmıyor Sarıkamış Kayak Merkezi'nde. Gezilip görülecek pek çok tarihi ve doğal güzelliğe ev sahipliği yapıyor Kars. Kars otellerinde konakladığınız süre boyunca bu tarihi ve doğal güzellikler arasından, Kars Müzesi, Ani Harabeleri, Kars Kalesi, Sarıkamış Kayak Merkezi ve Çıldır Gölü'nü kesinlikle görmeniz gerekiyor.

Tüm bu sebeplerden dolayı Kars'ta pek çok konaklama alternatifi bulunuyor. Daha çok Sarıkamış ve Kars Merkez'de yer alan Kars otelleri, oldukça kaliteli hizmetler sunuyor misafirlerine. Kars otel fiyatları ise, otel seçiminizi en çok etkileyecek unsurlardan biri hiç şüphesiz. Eğer kayak tatili için Kars'a geliyorsanız, Sarıkamış'ta yer alan kış otellerinden birini tercih etmeniz gerekiyor. Kars'ın turizm potansiyelini arttıran bölge Sarıkamış olduğundan, Kars otel fiyatlarının en pahalı olduğu nokta burası. Kars Merkez'de yer alan otellerin fiyatları Sarıkamış'a göre bir hayli uygun. Ancak her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Kars'ta. Genel olarak 2020 Kars otel fiyatlarının 65 TL ile 285 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Eğer bu şehri geç kalmadan keşfetmek ve Doğu'nun gizemli dünyasında macera dolu bir yolcuğa çıkmak istiyorsanız, vakit kaybetmeden bütçenize uygun olan bir Kars otelinde rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Unutmayın, erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Kars otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.