Kars Apartları

En iyi 32 apart otel, en uygun fiyatlar

En İyi 1 Kars Apart Oteli

Doğukan Apart Otel Kars

Apart Otel - Kağızman - 1 Misafir Yorumu

Doğukan Apart Otel, doğası ve tarihi açısından oldukça zengin olan Kars Kağızman'da yer almaktadır. Birçok tarihi eseri bünyesinde barındıran bölgenin meşhur yiyecekleri olan, uzun kayısısı, narı, kömesi, yer kirazı ve Kağızman süzme balı, konukların muhakkak tatmadan gitmemeleri gereken lezzetlerdir. Tüm yıl hizmet vermeye devam eden tesis, 1+1 odalarıyla konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Merkezi konumuyla ulaşım kolaylığı sağlayan tesis, temiz odaları ve aile ortamıyla huzurlu bir konaklama imkanı sunmaktadır. Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir. 1 + 1 daireler kamu ... Doğukan Apart Otel, doğası ve tarihi açısından oldukça zengin olan Kars Kağızman'da yer almaktadır. Birçok tarihi eseri bünyesinde barındıran bölgenin meşhur yiyecekleri olan, uzun kayısısı, narı, kömesi, yer kirazı ve Kağızman süzme balı, konukların muhakkak tatmadan gitmemeleri gereken lezzetlerdir. Tüm yıl hizmet vermeye devam eden tesis, 1+1 odalarıyla konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Merkezi konumuyla ulaşım kolaylığı sağlayan tesis, temiz odaları ve aile ortamıyla huzurlu bir konaklama imkanı sunmaktadır. Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir. 1 + 1 daireler kamu çalışanlarına aylık ve yıllık olarak kiralanabilmektedir.

Odalarda; eşya dolabı, klima, televizyon, balkon, banyo, tuvalet ve havlu gibi olanaklar bulunmaktadır. Ayrıca odalarda buzdolabı, ocak ve genel mutfak malzemeleri ile donatılmış bir mutfak bulunmaktadır. Dileyen konuklar yemeklerini kendileri hazırlayabilirler. Odalara ücretli ek yatak sağlanmaktadır. Genel alanlarda ve konaklama birimlerinde ücretsiz internet bağlantısı mevcuttur. Tesis bünyesinde otopark olamamakla birlikte, etrafta araç bırakabilecek yerler bulunmaktadır. Tesis, kredi kartı ile ödeme yapma kolaylığı da sağlamaktadır.

Doğukan Apart Otel, Kurbanağa Mağarası'na 16 km, Allahuekber Dağları'na 46 km ve Asboğa Gölü'ne 46 km mesafede yer almaktadır. Ayrıca Çengilli Ortodoks Kilisesi, Keçivan Kalesi ve Kimmerya dönemi kaya resimleri bölgede görülmesi gereken önemli eserlerdir. İstanbul ile Kars Kağızman arası 1425 km'dir. Bu mesafe araç ile yaklaşık olarak 16 saat 32 dakika sürmektedir. Uçak ile seyahat etmeyi planlayan konuklar, yolculuklarını yaklaşık olarak 2 saat gibi bir sürede tamamlayabilirler

Daha Fazla Bilgi»

Kars Apart Otel Fiyatları

Doğu Anadolu'nun otantik atmosferini en iyi hissedebileceğiniz konaklama alternatiflerinden biri; Kars apart otelleri…

Ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesi'nde, doğusunda Ermenistan, güneyinde Iğdır, batısında Erzurum ve kuzeyinde Ardahan ile çevrili olan Kars, Türkiye'nin en farklı şehirlerinden biri. Turizm potansiyelinin yeni yeni farkına varıldığı bu güzel şehir, sahip olduğu tarihi dokusu, doğal güzellikleri ve alternatif tatil olanakları ile çok sayıda ziyaretçi ağırlar oldu.

Son zamanlarda popüler kayak merkezlerinden biri olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen Sarıkamış Kayak Merkezi, buzun altından balık tutma deneyimi yaşatan Çıldır Gölü, sahip olduğu atmosferi ile hayranlık uyandıran Ani Harabeleri ve başta Kars Kalesi olmak üzere Kars Merkez'deki tarihi yapılar, bu şehri bir an önce keşfetmeniz gerektiğinin kanıtı niteliğinde adeta.

Tüm bunları gerçekleştirebilmek için ise bir süre Kars'ta konaklama yapmanız gerekiyor. Kars'ta çok fazla konaklama alternatifi bulunuyor. Bu konaklama alternatifleri arasında ise Kars apart otelleri, özellikle kalabalık aileler tarafından tercih ediliyor.

Kars apart otellerinde, yemeğinizi oda içindeki mutfakta hazırlıyorsunuz. En az 1 oda ve 1 salondan oluşan Kars apart otelleri, oldukça sakin bir konaklama olanağı sunar misafirlerine. Kars apart otellerinin hemen hemen hepsi de Kars Merkez'de yer alır ve ana caddelere yürüme mesafesindedirler.

Kars apartlarının bir diğer tercih edilme nedenlerinden biri de, Kars apart otel fiyatlarının ekonomik olmaları. Her gelir düzeyine hitap eden Kars apart otel fiyatları, oldukça ekonomik bir konaklama imkanı sağlıyor. Otelin merkezi konumu, olanakları ve hizmet kalitesi gibi unsurlar Kars apart otel fiyatlarını etkilese de, yine de her bütçeye uygun bir apart otel bulabilmek mümkün Kars'ta.

Hiç vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Kars apart otellerini ve 2019 Kars apart otel fiyatlarını incelemeye başlayabilir, ön rezervasyon talebinde bulunabilir ya da doğrudan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kars Otel Fiyatları

Buram buram tarih kokan, doğal güzellikleri ile insanı büyüleyen ve Doğu'nun gizemli dünyasına ışık tutan bir şehir; Kars…

Ülkemizin belki de en farklı köşelerinden biri Kars. Turizm potansiyelini yeni yeni fark etmiş olmamız, Kars'a gereken ilginin gösterilmediğinin bir kanıtı niteliğinde. Belki de bu yüzden kendimizi borçlu hissediyoruz bu güzel şehre. Tarihi doku, doğal güzellikler ve macera… Ne isterseniz bulabilirsiniz Kars'ta. İşte bu nedenle, son zamanlarda Kars'ta konaklama ihtiyacı da giderek artırıyor.

Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan Kars, doğuda Ermenistan, güneyde Iğdır, batıda Erzurum ve kuzeyde Ardahan ile çevrili.

Sarıkamış Kayak Merkezi ise, Kars'ın son zamanlarda bu denli ünlenmesinin bir başka nedeni. Yalnızca Alpler'de görülen kristal kar, sezon boyunca yerden kalkmıyor Sarıkamış Kayak Merkezi'nde. Gezilip görülecek pek çok tarihi ve doğal güzelliğe ev sahipliği yapıyor Kars. Kars otellerinde konakladığınız süre boyunca bu tarihi ve doğal güzellikler arasından, Kars Müzesi, Ani Harabeleri, Kars Kalesi, Sarıkamış Kayak Merkezi ve Çıldır Gölü'nü kesinlikle görmeniz gerekiyor.

Tüm bu sebeplerden dolayı Kars'ta pek çok konaklama alternatifi bulunuyor. Daha çok Sarıkamış ve Kars Merkez'de yer alan Kars otelleri, oldukça kaliteli hizmetler sunuyor misafirlerine. Kars otel fiyatları ise, otel seçiminizi en çok etkileyecek unsurlardan biri hiç şüphesiz. Eğer kayak tatili için Kars'a geliyorsanız, Sarıkamış'ta yer alan kış otellerinden birini tercih etmeniz gerekiyor. Kars'ın turizm potansiyelini arttıran bölge Sarıkamış olduğundan, Kars otel fiyatlarının en pahalı olduğu nokta burası. Kars Merkez'de yer alan otellerin fiyatları Sarıkamış'a göre bir hayli uygun. Ancak her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Kars'ta. Genel olarak 2019 Kars otel fiyatlarının 65 TL ile 285 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Eğer bu şehri geç kalmadan keşfetmek ve Doğu'nun gizemli dünyasında macera dolu bir yolcuğa çıkmak istiyorsanız, vakit kaybetmeden bütçenize uygun olan bir Kars otelinde rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Unutmayın, erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Kars otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.