Karpuzatan Mesire Yeri

+ 5 Fotoğraf
2.8/5
Ortalama
2 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Karpuzatan Mesire Yeri Hakkında

Gaziantep-Oğuzeli ilçesinde bulunan ve sahip olduğu yeşil doğasında insanı dinlendiren bir atmosfere sahip olan Karpuzatan Mesire Yeri, özellikle hafta sonları büyük bir kalabalığı misafir eder. Karpuzatan Mesire Yeri rahat ulaşım koşullarına sahip olduğu için sadece yöre halkı tarafından değil, turistler tarafından da ilgi görmekte. Şehrin en güzel dinlenme alanlarından biri olan bölgede alabalık tesisleri, restoran ve yüzme havuzu mevcut. İster piknik yapın, ister spor; bu doğal güzel güzelliği bir gününüze mutlaka yansıtın. Eğer konaklama yapmak isterseniz Gaziantep otelleri sayfamıza bakmanızı öneririz.

Yorum / Değerlendirme

2.8/5
Ortalama
2 değerlendirme
Karpuzatan Mesire Yeri
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
15.12.2018
Hasan
Bakımsız
Çok güzel olmasına rağmen bakımsız. Bol bol sinek ve arı var. Temizlik hiç yoktur. Oturup yemek yiyemiyorsunuz daha. Bir de insanların suyun içine oturduğu yerlere beton, çöp konteynır yapılmış. Pislikten geçilmiyor.
5/5 Mükemmel
05.06.2014
Misafir
Karpuzatan Mesire Yeri
Gaziantep\'e hiç gitmedim ama tatlısının tadına baktım, denildiği kadar değil, ben bile şaşırdım, belki de sipariş verdiğimizden 1 gün evvelinin tatlısını gönderdiler, olabilir ama ben bu tadı yerinde tadacağım.

Konum

Haritada gör