Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Karabük Otelleri

Karabük için {{ (filteredHotels).length}} / 101 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Karabük Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Ormanlarıyla, tarihi evleriyle gezginlerin dikkatini çeken Karabük, yıl içerisinde büyük bir ziyaretçi potansiyeline sahiptir.

Safranbolu ilçesi başta olmak üzere birçok ilçesinde konaklama seçeneklerine sahiptir Karabük. Gezginlerin severek ve merakla gezdikleri Karabük'te çok fazla otel bulunmaktadır.

Kent oteli, butik otel ve pansiyon işletmelerinin çoğunlukta olduğu Karabük otelleri genellikle şehir merkezinde ve ilçe merkezlerinde çoğunluktadır. Karabük otelleri arasındaki apart oteller kalabalık tatiller için, pansiyon tipi işletmeler daha ekonomik bir tatil için tercih edilebilir. Aynı zamanda Karabük otelleri iş seyahatleri için de uygundur.

Karabük'te yer alan oteller verilen hizmetlere göre farklı fiyat uygulamalarına sahiptir. Aynı zamanda otellerin konumları da fiyatları etkileyen faktörler arasında. Karabük otellerinde standart olarak internet, klima, TV, uydu yayını, hizmetleri sunulmaktadır. Otel detaylarını daha da açacak olursak; otellerin birçoğu oda kahvaltı hizmetiyle sınırlıyken, birçok Karabük otelleri her şey dahil konseptinde hizmet vermektedir.

Genellikle Safranbolu'da yer alan Karabük otelleri yoğun ilgi görmektedir. Safranbolu'nun tarihi evlerini merak edenlerin doldurduğu otellerin ardından en yoğun tercih edilen oteller Karabük Merkez'deki işletmelerdir.

Karabük otelleri sayfamızı inceleyip bütçenize en uygun konaklama tesisinde yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz.

Karabük, tabiat harikası ormanları, tarihi Safranbolu evleri ve keyifli otelleri ile her yıl gezginlerin en sevdiği duraklardan biri oluyor.

Batı Karadeniz'in en güzel şehirlerinden olan Karabük, tabiat harikası ormanları, eşsiz doğal güzellikleri, tarihi Safranbolu ilçesine ev sahipliği yapmasıyla her yıl gezginlerin en sevilen duraklarından biri oluyor. Turizmin canlı olması sebebiyle de Karabük'te konaklama yapılacak pek çok otel bulunuyor.

Karabük otellerinin hemen hepsi tatil oteli ve butik otel kategorisinde yer alıyor. Çoğu Safranbolu'da bulunan Karabük otellerinin bir kısmı da şehir merkezinde bulunuyor. Çok sayıda ve farklı kategorilerdeki Karabük otellerinde fiyatlar da buna bağlı olarak farklı seçenekler sunuyor.

Karabük otel fiyatları yıl içinde sezona göre değişiklik gösteriyor. Turizm sezonunun en canlı olduğu yaz ve bahar aylarında karabük otel fiyatları da yükselişe geçiyor. Yüksek sezonda gecelik ortalama 60-70 TL'den başlayan Karabük otel fiyatları 250-300 TL'ye kadar çıkıyor. Kış sezonunda ise Karabük otel fiyatları 35-40 TL'ye kadar düşüyor.

Gezginler, pek çok otelin bulunduğu Karabük'te uygun fiyatlarla konaklama yapmanın keyfini geçen sezon gibi bu sezon da çıkaracak. 2017 yılı için Karabük otel fiyatları bahar aylarında tesisler tarafından güncellenecek ve tatilciler yine bütçelerine uygun bir konaklama seçeneği bulabilecekler.

Bahar ve yaz ayları ile bayram tatilleri gibi özel zamanlarda Karabük otellerinde uygun fiyatlarla konaklama yapmak için erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. Bu güzel Karadeniz şehrinde, keyifli bir tatil için hemen Karabük otel fiyatları sayfamızda yer alan otelleri inceleyebilir ve dilediğiniz tesiste yerinizi hemen ayırtabilirsiniz.

Karabük Hakkında

Tarihi ve doğal güzellikleri ile tüm dünyaya ismini duyurmuş olan, Türkiye'de eşi benzeri olmayan ormanlık alanlara sahip ülkemizin 78. İlidir Karabük...

M.Ö. 2500 yıllarına dayanan tarihinde, Hititlerin Eflani bölgesine yerleştiği, Friglerin ise Kışlaköy'e yerleştiği bilinmektedir. Helestik Krallıklardan Bitinler'de, Eflani'yi yerleşim yeri olarak seçtikleri ve Roma'nın Batı Karadeniz'i ele geçirmelerini önlemek için Eflani'da üs kurarak bölgenin buradan savunmasını gerçekleştirdikleri bilinmektedir. M.Ö. 1. yüzyılda Roma'nın Anadolu'ya girmesi ve ormanların ve madenlerin önemi açısından önemli konumda olan Batı Karadeniz Bölgesin kendi çıkarları doğrultusunda kullanmıştır.

1071 Malazgirt Savaşı öncesinde de Anadolu'ya gelmişler ve yerleşmiştir. Karabük Candaroğlu zamanında kurulmuştur. 1416 tarihinde Çelebi Mehmet tarafından Osmanlı topraklarına dahil edilmiştir. 1694 tarihinde Karabük ve çevresi Viranşehir Voyvodalığına başlanmıştır. 1811 yılında Voyvodalık kaldırıldığında Viranşehir Sancağı kurulmuştur. 1811 yılında 1841 yılına kadar Ankara Müşirliği'ne, 1841 yılından 1846 yılında Bolu Müşirliği'ne, 1846 yılından 1870 yılına kadar Kastamonu Vilayeti'ne bağlanmıştır. 1941 yılında Safranbolu'na bağlı bir bucak konumunda olan Karabük, 3 Mart 1953 Zonguldak'a bağlı bir ilçe konumuna gelmiştir. 6 Haziran 1995 tarihinde ise Eflani, Safranbolu ve Yenice ilçelerinin birleştirilmesiyle Karabük Türkiye'nin 78. İli statüsüne ulaşmıştır.

Karabük'e geldiğinizde Safronbolu'nda bulunan 18. ve 19. Yüzyıllarda yapılan 2000 yıllık tarihi Safranbolu Evleri'n ve St. Stefanos Kilisesi, Eski Camii, Köprülü Mehmet Paşa Camii, Hidayetullah Camii, Taş Minare Cami, Dağdelen Cami, İzzet Mehmet Paşa Camii, Akçasu Camii mimarileriyle dikkate değer eserlerdir. Ayrıca Karabük'te olan Safranbolu kalesini, Asar Kalesini ve Eski Pazar bölgesinde bulunan Asar Kalesine, Cinci Hanına, Eski Hamama, Yeni Hamama, Yazıköy Hamamına ve Bulak Hamamına gidebilirsiniz.

Doğa ile içiçe bir tatil isteyenler için Karabük'ün %60'ı yeşil alanlarla kaplıdır. Doğa yürüyüşleri yapmak isteyenler Sorkun Yaylası, Ulu Yayla, Sarıçiçek Yaylası ya da Boduroğlu Yaylasını seçebilirler. Bu yaylarda ayrıca kamp kurabilir, treking yapabilir, atla doğa yüyüyüşü yapabilir ve dağ bisikleti ile gezinteye çıkabilirsiniz. Mesire yerlerinden Göktepe Tabiat Parkı, Gökpınar Dinlenme Tesisi, Çetiören, Eğriova ve Eflani çevresinde sevdiklerinizle birlikte kamp ve piknik yapabilirsiniz. Tarihi çeşmeleri, köprüleri, müzeleri ve saat kulesiyle birlikte de 93 çeşit eser bulunmaktadır.

Tabiat harikası olan, Bulak ilçesinde bulunan 6.5km uzunluğundaki Bulak Mağarası içerisinde dikitleri, sarkıtları, yer altı nehirlerini, göletleri ve traventenleri görebilirsiniz.

İstanbul'a 396 km, İzmir'e 729 km, Ankara'ya 215 km mesafede bulunan Karabük'e rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Karabük otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Akçe Konakları
Akçe Konakları

-

Kendi evim gibiydi

Harika bir ortam, kendi evim gibiydi. Safranbolu'da tek derim, fazla söze gerek yok, anlatmak değil yaşamak derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Benan Konak
Benan Konak

-

Kahvaltı harikaydı

Misafirperver ve güler yüzlü bir ailenin işlettiği temiz ve harika bir konak. Misafirlerini müşteri gibi değil bir dost gibi gören işletmeciler. Otopark sorunu olmayan, sessiz, huzurlu bir konak. Kahvaltı harikaydı. Kendinizi evinizde hissediyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Safran Pansiyon
Safran Pansiyon

-

Aile ortamı

Öncelikle teşekkür etmek istiyorum. Birkaç hafta önce Safranbolu'yu gezmeye gelmiştik annemle beraber, çok memnun kaldık. Kahvaltı saati geçmesine rağmen kahvaltı veren bayan bize servis yaptı, çok hoşumuza gitti ilgilenmesi. Ayrıca pansiyon aile ortamı, sıcaktı, temiz, güzel. Safranbolu'ya tekrar yolumuz düşerse mutlaka uğrayacağım. Teşekkür ederiz tekrardan. İşlerinizde başarılar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Yorumlarınız için teşekkürler.

9 Ekim 2017, Pazartesi 11:23
Babahan Konakları
Babahan Konakları

-

Sıcak bir ortam kurulmuş.

Evinizin rahatlığını sağlayan harika bir yer. İşletme sahibinden çalışanına herkes güler yüzlü, sıcak bir ortam kurulmuş. Hepsine tek tek teşekkür ediyorum. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Kesinlikle pişmanlık yaşamazsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Babahan Konakları
Babahan Konakları

-

Hizmet, güler yüz ve mutluluk

Safranbolu'nun en güzel mekanı. Mistik havası, otantik dekoru, ahşap kokusu beni büyüledi. Şıklığın, zarafetin meç edildiği konak, Kadriye Hanım ve Esra Hanım'ın eseri. Mehmet ustanın yemekleri, Serdar'ın servisiyle daha bir güzelleşiyor. Hizmet, güler yüz ve mutluluk sınırsız veriliyor. Teşekkürler bana 1 haftalığına hayatın zorluğunu unutturanlara... Tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Benan Konak
Benan Konak

-

Kahvaltı mükemmel

Benan Konak konforlu, sıcak bir ortama sahip. Konağın iç dekorunda geleneksel mimari nitelikleri korunmuş ancak detaylarda modern unsurlara da güzel bir sentezle yer verilmiş. Konuklara ilgi ve değer gösteriliyor. Kahvaltı mükemmel. Konum olarak Safranbolu'nun merkezi olmakla birlikte sakin ve sessiz bir sokağında. Güzel bir Safranbolu deneyimi yaşamak için seçilebilecek en iyi mekanlardan olduğunu düşünüyorum. Bir otelden çok, ev sahibi olduğunuz gerçek bir konakta gibi hissediyorsunuz kendinizi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Benan Konak
Benan Konak

-

Güzel bir kahvaltı

Her gittiği yerde bir evi olmalıymış insanın! İşte size güzel yürekli sahiplerinin elinde yeniden hayat bulan Benan Konak! Eğer bir otelden beklentileriniz; temizlik, rahatlık, güzel bir kahvaltı, güler yüz, samimiyet, hoş sohbet ve fazla ilgi ile şımartılmak ise adresiniz kesinlikle Benan Konak olmalı. Diğer otellerde hissettiğiniz o sıradan soğuk otel hissini asla yaşamayacaksınız. Bir kez daha Kemal Bey'e, Sevgi Hanım'a, oğulları Akın'a ve ailenin babasına her şey için çok teşekkür ederim. Bize sadece kapılarınızı değil kendi dünyanızı da açtınız. Tekrar görüşmek üzere...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Safran Pansiyon
Safran Pansiyon

-

Temizlik tek kelimeyle mükemmel

Tavsiye üzerine Safranbolu'ya geldik. Safran Pansiyon'u tesadüf bulduk. Çok sıcakkanlı yöneticileri ve temizlik tek kelimeyle mükemmel. Tavsiye ederim. Gelirseniz güzel bir aile pansiyonu. Teşekkürler her şey için. Hasan ve Meryem Çıtır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkürler

25 Eylül 2017, Pazartesi 00:34
Benan Konak
Benan Konak

-

Muhteşem kahvaltı

Samimi, sıcacık bir konak. Sevgi ablanın hazırladığı muhteşem kahvaltı ve Kemal abinin hoş sohbetiyle tadı damağımızda kalan bir konaklama geçirdik. Tesis yeni olmasına rağmen odaları tertemizdi. Keşke biraz daha vaktimiz olsaydı, eşimle Safranbolu'yu gezmek yerine orada kalıp sohbet etmeyi tercih edebilirdik. :):) Bir sonraki ziyaretimizde kesinlikle tekrar uğrayacağız. Her şey için çok çok teşekkür ederiz. Dipnot: Safranbolu'ya gelenler, kesinlikle başka bir yer aramayın. :))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çamlı Konak Otel
Çamlı Konak Otel

-

Tertemiz odalar

Yol yorgunluğuyla kendimizi atıp muhteşem bir aileyle ve eski fakat tertemiz odalarla ve güler yüzle karşılaştığımız, çok mutlu olduğumuz bir gece geçirdik. Konağın yapısını bozmayan odalardan çok memnun kaldık. Safranbolu'daki evimiz oldu. Tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güney Konak
Güney Konak

-

Ev gibi tertemiz

Samimi, sıcak, ev gibi tertemiz bir yer. Sahibi Erol Bey tanıdığım en iyi işletmecilerden biri oldu. Yolum düştüğünde severek tekrar kalacağım. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çamlı Konak Otel
Çamlı Konak Otel

-

Dinlendirici bir havası var

Çok güzel bir aile oteli. Nezih, sakin, dinlendirici bir havası var. Herkesin gelmesini tavsiye ederim. Not: Şimdi kahvaltıdayız, kahvaltı da güzelmiş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Benan Konak
Benan Konak

-

Mis gibi çarşaflar

Safranbolu'ya gitmeden önce konaklanacak yer adına hiç araştırma yapmadım. Gitmeye karar verdiğimizde bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Kemal abi ile rezervasyonumuzu oluşturduk. Konağa gittiğimizde bizi hoş sohbetli ve sıcakkanlı bir aile karşıladı. İlk andan itibaren kendimizi müşteri sıfatıyla bir otelde konaklamaktan ziyade sanki yoldan geçerken kapısını çalıp misafir olduğumuz bir evde gibi hissettik. Bunun yanında göz dolduran ve özenle hazırlanmış bir kahvaltı, mis gibi çarşaflar, tertemiz banyoları ve odamıza çekildiğimizde odayı kilitlemeye bile gerek duymadan güvenle uyumak gezimizin tadını doya doya çıkarmamıza katkı sağladı. Sevgili Kemal ve Sevgi çiftine tekrar teşekkür ediyoruz. Onlarla sohbet etmek gerçekten çok keyifliydi. Biz konaktaki tüm vaktimizi onlarla sohbet ederek geçirdik. Eğer bir gün Safranbolu'ya yolunuz düşerse gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz... Ben çoktan eşe dosta tavsiye ettim bile!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Benan Konak
Benan Konak

-

Her şey mukemmel

Her şey mükemmel. Kemal Bey ve Sevgi Hanım'ın güzel sohbeti de konağın size hediyesi. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Babahan Konakları
Babahan Konakları

-

Evimizin rahatlığı ve sıcaklığını yaşadık

Güler yüzlü, samimi ve içten karşılama ile evimizin rahatlığı ve sıcaklığını yaşadık. Çok memnun kaldık. Sahibi ve işletmecisi Kadriye Hanım'a sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çamlı Konak Otel
Çamlı Konak Otel

-

Huzur dolu bir ortam

Herkesin gitmesi gereken bir yer olduğunu düşünüyorum, huzur dolu bir ortam. Ben çok eğlendim ve dinlendim. Odalar çok temiz ve servisler çok güzel. Safranbolu'ya geldiğinizde kesinlikle uğramanızı tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akçe Konakları
Akçe Konakları

-

Personel çok profesyonel

Çok beğendim, her şey çok iyiydi. Çok temiz, personel çok profesyonel. Ve güler yüzlü. Her şey için çok çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Biz teşekkür ederiz. Memnuniyetiniz bizleri gururlandırdı. Tekrar görüşmek dileğiyle. Akçe Konakları Safranbolu'daki eviniz, her zaman bekleriz.

16 Eylül 2017, Cumartesi 10:05
Yorgancıoğlu Konak
Yorgancıoğlu Konak

-

Tertemiz ve sıcacık bir otel

Kendinizi üç-beş günlüğüne çok yakın bir akraba ziyaretinde hissettiğiniz, o kadar sıcak ve bir o kadar da samimi bir ortam. Aracım bozulduğunda en yakın arkadaşım, akrabam gibi birlikte tamirci aradığımız hakkını ödeyemeyeceğim otel sahibi. Tertemiz ve sıcacık bir otel. Her şey için çok çok teşekkürler. Tekrar yolum düştüğünde kalacağım yegane yer...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Safran Pansiyon
Safran Pansiyon

-

Temizlik, ilgi, alaka

Safranbolu'da güvenle kalabileceğim, temizlik, ilgi, alaka, kahvaltı, her şeyiyle mükemmeldi. Geldiğim de gidebileceğim tek adres, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Elif Hanım teşekkürler.

11 Eylül 2017, Pazartesi 14:34
Nermin Hanım Konağı
Nermin Hanım Konağı

-

Doğal bir kahvaltı

Alkol yok, ayakkabılarla odaya çıkarken vedalaşıyorsunuz, bahçesi, konağın konsepti ve aile işletmesi olması güzel, huzur verici bir ortam, temiz, kahvaltıları köy kahvaltısı, yumurta kümesten, domatesler, biberler bostandan, doğal bir kahvaltı. Ben beğendim, şiddetle tavsiye olunur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Benan Konak
Benan Konak

-

Konak sahipleri çok mükemmel

Ailemle ilk defa uzun süreli bir tatil yaptık. Bu süreçte eşim ve kızlarımın en rahat konakladığı yerdi, kendimizi evimizdeymiş gibi hissettik. Konak sahipleri çok mükemmel insanlar, bize yaşattıkları bu rahatlıktan dolayı kendilerine çok teşekkür ederim, önümüzdeki sene ilk durak olarak seyahatimize buradan başlamayı düşünüyoruz. Her şey için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Benan Konak
Benan Konak

-

Çok kaliteli, çok samimi, çok temiz

Çok kaliteli, çok samimi, çok temiz bir mekan ve en önemlisi çok sıcak, samimi, yıllardır tanışıyormuş gibi, kendi evimizdeymişiz gibi bizi rahat ettiren konak sahipleri Kemal abi, eşi Sevgi ve çok çalışkan oğulları Akın'a çok çok teşekkür ediyorum ve bundan sonra Safranbolu'da kalacağım tek yer burası olacaktır. Bir sonraki tatilde sizlerle tekrar görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Babahan Konakları
Babahan Konakları

-

Güler yüzlü ekibi

Babahan Konakları harika mimarisiyle ve güler yüzlü ekibiyle bizi çok güzel ağırladılar. Çok teşekkür ediyoruz. Safranbolu'ya bir daha geleceğiz, adresimiz belli; Babahan Konakları.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Safranbolu Safa Otel
Safranbolu Safa Otel

-

Temiz, güler yüz ve hoş sohbet

Mükemmel bir konaklama yeri olmasının yanında, temiz, güler yüz ve hoş sohbet yeri. Güzel insanlar müşteriniz olmasını umut ediyor ve hayırlı, bereketli olmasını temenni ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederim.

11 Eylül 2017, Pazartesi 21:38
Demirkapı Konak Otel
Demirkapı Konak Otel

-

Kahvaltı, odalar, çalışanlar

Otelin dışı ve içi tam bir Safranbolu konağı şeklinde restore edilmiş. Temiz, sakin ve huzurlu bir konak... Kahvaltı, odalar, çalışanlar mütevazı... Bu fiyata daha temiz bir otel görmemiştik. Teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çamlı Konak Otel
Çamlı Konak Otel

-

Harika bir aile oteli

Harika bir aile oteli, odalar çok temiz, ilgi ve güler yüz oldukça fazla, gidip kalınacak bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederiz. Sizi memnun görmek bizleri bir adım ileri taşıyacaktır. Tekrar görüşmek üzere. ☺

6 Eylül 2017, Çarsamba 11:06
Akçe Konakları
Akçe Konakları

-

Sıcakkanlı bir hizmet

Tam bir aile konağı, bu bayram ailemle iki gün Safranbolu'da kaldım. İlk gün başka otelde kaldım, tam anlamıyla rezaletti, ikinci gün eski çarşıdaki Akçe Konağı'ndan eşimle bahçesine girdik. Otel sahibi Sebahattin Bey'in sıcakkanlılığı bizi çok mutlu etti. Orada şunu anladık ki böyle işletmeciler halen varmış, harikaydı, kısacası Otel Akçe anlatılmaz yaşanır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Tarık Bey güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

16 Eylül 2017, Cumartesi 09:46
Safranbolu Asya Konak
Safranbolu Asya Konak

-

Sakin bir yer

Bayram tatilimizi bu konakta geçirdik. Ömer Bey ve eşi harika insanlar, temiz, sakin bir yer. Bahçe tam kafa dinlemelik. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güney Konak
Güney Konak

-

Otel çok temiz

Otelinize geçen yıl da gelmiştim memnun kaldığım için bu yıl da Safranbolu tatilimi burada geçirmeye karar verdim. Her şey çok güzeldi. Otel çok temiz ve ihtiyacınız olan şeyler hemen karşılanıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Taşev Konağı
Taşev Konağı

-

Her şey dört dörtlüktü

Bayram tatili için 2 gece kaldık. Emre ve Erkan kardeşler o kadar kibar, nazik ve saygılılar ki anlatmaya kelimeler yetmez. Her şey dört dörtlüktü. Eşim ve oğlumla yabancı bir yerde değil de evimizde kaldık. Bahçesi, kahvaltısı ve en önemlisi çayı anlatılmaz yaşanır. :) Bizim artık Safranbolu'da 2. bir evimiz var. Emre ve Erkan'ın da artık İstanbul'da bir evleri var. O kadar samimi içten, sizi evinizde hissettiriyorlar ki kesinlikle Safranbolu'ya gitmeyi düşünenler başka bir yere bakmasın. :) Oraya tarihi yerleri gezmek için gidiyorsanız Cinci Han'ın altında ofisi olan Ahmet Bey'i de bulmayı sakın unutmayın. Size Safranbolu'nun saklı tarihini yaşatacağından hiç şüpheniz olmasın. Mahir Ulaş'ın size selamı var. “'Paşa'ya ne zaman gideriz?”' diye soruyor. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nermin Hanım Konağı
Nermin Hanım Konağı

-

Bizi çok güzel ağırladılar

Safranbolu'ya gelirken bu kadar memnun döneceğimizi düşünmemiştim. 1 gece kalmayı düşünürken 3 gece kaldığımız Nermin Hanım Konağı harika vakit geçirmemizi sağladı. Çalışanları, bahçesi, güler yüzlü sahipleri bizi çok güzel ağırladılar. Herkese öneririm. Çok güvenli bir ortam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Taşev Konağı
Taşev Konağı

-

Tertemiz oda

Tertemiz oda, eski tarzda sedirleri, büyük odalar, ailenin çalıştırdığı bir otel. Aile sıcaklığı olan bir mekan. Sayenizde bayramı yaşadık. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güney Konak
Güney Konak

-

Tarihi Safranbolu konağı

Batı Karadeniz gezimizde Safranbolu'yu da gezdik. Tarihi Safranbolu konağı vasfı taşıyan "Güney Konak" bizlere ev rahatlığı, sıcaklığı sundu. Erol Bey'e kahvaltıları ve güler yüzü için teşekkür ederiz. Lig TV için de ayrıca teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Benan Konak
Benan Konak

-

Kahvaltı sunumu

Bayramdan önce ailecek Benan Konak'ta kaldık. Sevgi Hanım ve Kemal Bey'in samimiyeti sayesinde kendimizi bir yakınımızın evinde misafirliğe gitmiş gibi hissettik. Otel yeni açılmış, odalar gayet temiz, dekorasyonu insanı evinde gibi hissettiriyor. Kahvaltı sunumu ve çay harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Küpler Pansiyon
Küpler Pansiyon

-

Konumu güzel bir yerde

Burayı siteden bulduk. Sahibinin yardım severliği, güler yüzü bizi çok memnun etti. Park yeri var. Küçük oda ama temiz. Üç yatak var. Güzel bahçesinde, güzel kahvaltı yaptık. Sağ olsun bize kahvaltı için yardımcı oldular. Merkeze yakın ve de güzel bir yerde konumu. Market de yakın. Tavsiye ederim, Safranbolu'ya gezmeye gelenlere…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz.

5 Eylül 2017, Salı 16:53
Güdükoğlu Saklı Bahçe Aile Pansiyonu
Güdükoğlu Saklı Bahçe Aile Pansiyonu

-

Eksik bir şey bırakmamış sahibi

Çok hoş, tertemiz, adı gibi hem sakin ve asude bir yer hem de merkeze yakın bir pansiyon. Kafa, ruhu ve bedeni dinlendirecek yeşillerle çevrili güzel bir yer. Tipik köy evi ama düzenli. Mutfağı banyosu yatak sayısı olarak da yeterli. Tabak çanak tüp vs. eksik bir şey bırakmamış sahibi. Sahibinin de güler yüzlü şeffaf ve alakalı olması hasebiyle ailelere tavsiye edebileceğimiz yer. Fiyatı da fena değil. Güzel hizmet sunuluyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nermin Hanım Konağı
Nermin Hanım Konağı

-

Güler yüz ve aile işletmesi

Çok güzel bir tarihi konak ambiyansı, ahşabın kokusu, otantik bir mekan. Kısacası huzur, bahçe, asırlık ağaçların gölgesinde. Bizler mutlu olduk. İşletme de çalanlar da bunun farkındalar. Ellerinden ne geliyorsa yardımcı oluyorlar. Güler yüz ve aile işletmesi, alkol yok, çok güzel, aradığımız da buydu, teşekkür her şey için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çamlı Konak Otel
Çamlı Konak Otel

-

Doğaseverler için mükemmel bir yer

Çamlı Konak Otel doğayla iç içe konumuyla doğaseverler için mükemmel bir yer. Ayrıca ilgi, alaka, hizmet de bir o kadar güzel. Kesinlikle tavsiye ederim. Ailecek huzurunuza huzur katılacak. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çamlı Konak Otel
Çamlı Konak Otel

-

Nezih bir aile ortamı

Her şey mükemmel gerçekten, ailece gidebileceğiniz nezih bir aile ortamı, konak sahipleri çok ilgililer, çok güler yüzlüler, çok ilgilendiler bizimle... Bir daha kesinlikle konaklamaya burayı tercih edeceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Benan Konak
Benan Konak

-

Mekanın pırıl pırıl olması

Benan Konak'taki ağırlama için tam puan verebilirim. Güler yüzlü işletmecilerin konukseverliğinden mekanın pırıl pırıl olmasına, ambiyansın şahaneliğine, sunumların güzelliği ve ikramların bolluğuna dek övülesi bir mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Benan Konak
Benan Konak

-

Kahvaltıları muhteşem

İlk öncelikle Sevgi Hanım ve Kemal Bey'e bizi bu kadar güzel misafir ettikleri için sonsuz teşekkür ederiz. Hoş sohbetleri, ilgileri, alakaları bizi fazlasıyla mutlu etti. Gidicek olan herkese yüzde yüz memnun kalacaklarının garantisini verebilirim. Kahvaltıları muhteşem, gidilecek her yeri program yapıp yönlendirdiler bizim için. Öğle yemeğini bile nerede yiyebileceğimize kadar düşündüler. Gerçekten tekrar gitmek nasip olur inşallah.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yorgancıoğlu Konak
Yorgancıoğlu Konak

-

Temizliği çok iyiydi

1 gece konakladık, çok rahat ettik. Temizliği çok iyiydi. Sahiplerinin samimiliği, içtenliği, alakaları çok güzeldi. Çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bağlar Konak
Bağlar Konak

-

Gerçekten bir aile ortamı

Allah razı olsun Harun abi ve ailesinden. Gerçekten bir aile ortamı ve sıcak sohbeti, ilgisi, alakası akrabaymış gibi hissettiriyor. Kesinlikle Safranbolu'ya gidilecek olsa ilk gideceğim yer orası olur. Tekrardan sabah kahvaltıları kesinlikle tadılmalı. Kesinlikle tavsiye ediyorum gitmenizi. Harun abi ve ailesine teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bağlar Konak
Bağlar Konak

-

Anlatılmaz, yaşanır

Safranbolu'ya plan yapmadan geldik, tesadüfen önünden geçerken girdik. İyi ki girmişiz. Muhteşem bir aile, sizi de aileden biri gibi sımsıcak kucaklıyor. Başka yer aramak hata olur. Kendi elleriyle hazırlanmış romantik bir akşam yemeği yedik. Anlatılmaz, yaşanır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bağlar Konak
Bağlar Konak

-

Sabah kahvaltıları tadılmalı

Allah razı olsun Harun abi ve ailesinden. Gerçekten bir aile ortamı ve sıcak sohbeti, ilgisi, alakası ile akrabaymış gibi hissettiriyor. Kesinlikle Safranbolu'ya gidecek olsak ilk gideceğim yer orası olur tekrardan. Sabah kahvaltıları kesinlikle tadılmalı. Kesinlikle tavsiye ediyorum gitmenizi. Harun abi ve ailesine teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Safranbolu Konağı
Safranbolu Konağı

-

Odalar temiz değil

Yorumlara aldandık resmen. Eşim ile tam bir hayal kırıklığı yaşadık. Yorumların zaten kendilerinin yazdığı ortada. Odalar temiz değil, bizi karşılayan kız yetersiz, iyi niyetli ama yetersiz. Yastıkta siyah lekeler vardı. Otel çarşıda, arabayla dar sokaklardan giderken zorlanıyorsunuz. Tavsiye etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

İnsanlara hak etmedikleri yorumları yazamazsınız. Siz bu otelde kalmadınız. Kaldıysanız da konaklama tarihinizi lütfen bildir misiniz? İnsanların ekmeği ile oynamayın. Çünkü siz bizim otelimizde kalmadınız. Eğer kalmışsanız da böyle bir olumsuzlukla karşılaşman imkansız. Biz işimizi düzgün yapanlardanız.

1 Eylül 2017, Cuma 07:39
Benan Konak
Benan Konak

-

Kahvaltısı muhteşem

Son yıllarda en keyif aldığım konaklama tesisi. Muhteşem dekorasyonu sayesinde evimdeyim gibi hissettim, kahvaltısı muhteşem, herkese tavsiye ederim. Muhteşem bir hafta sonuydu, çok teşekkür ederim. Güler yüzlü işletme sahipleri ve keyifli sohbet bonusunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güney Konak
Güney Konak

-

Hayvansever bir işletme oluşu

Safranbolu'ya ilk gidişimizde tesadüfen Güney Konak'ta yer bulduk ve orada konakladık. Tarihi dokusu, temizliği ve hayvansever bir işletme oluşu dışında, sahibi Erol Bey'in misafirperverliği, ikramları kendi elleriyle yapması ve güler yüzü nedeniyle mutlu ayrıldık. Bayram tatilinde tekrar oraya gideceğiz. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Benan Konak
Benan Konak

-

Karşılama mükemmel

Karşılama mükemmel. Oda tasarımlarını çok beğendim. Güler yüz hiç eksik olmuyor. Rahat ve huzurlu konak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Benan Konak
Benan Konak

-

Konaktaki tarih

24.08.2017'de 2 evladımızla birlikte, ailecek ilk defa çıktığımız Karadeniz turunda ilk uğrak adresimiz olan Safranbolu'da konaklama için aldığım referansla Benan Konak'a geldik. İyi ki de Benan Konak'a geldik, işim icabı Ege bölgesinde (Bodrum, Marmaris, Fethiye, Kuşadası) ve İstanbul'da birçok otel gördüm, kaldım, bu konakta baktığınız, dokunduğunuz her yerde konak sahiplerinin ne kadar özendiğini görebiliyorsunuz. Konaklamamız süresinde odamızın kapısını kilitlemeye ihtiyaç duymadık, evinizde nasılsa burası da öyle, dışarıda zaman geçirmek yerine konağın atmosferini yaşayarak konağın ev sahipleri Kemal Bey ve Sevgi Hanım'la sohbet etmeyi tercih ettik. :) Geç saatlere kadar diğer konak misafirlerini rahatsız etmeden :) nerelere gidilmeli, ne yapılmalı, öğlen yemeğini nerede yiyeceğinize kadar nokta atışı önerilerini aynen yaptık, hepsi de başarılı. Unesco'nun Dünya Mirası Listesi'nde olan Safranbolu kesinlikle görülmesi gereken bir yer, benim önerim kesinlikle Benan Konak'ta kalmalısınız. Kemal Bey, Sevgi Hanım, çok değerli 2 dost kazanarak gezimize devam ediyoruz. Kahvaltıda ikram ettikleri şekersiz reçelin tadını tekrar tatmak. :) Konaktaki tarihin ve Safranbolu'nun atmosferini daha uzun yaşamak için, en kısa zamanda tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)