Kapadokya Ihlara Restaurant & Cafe, Ihlara Vadisi

Kapadokya Ihlara Restaurant & Cafe

  • Nevşehir / Kapadokya / Ihlara Vadisi
  • Yukarı Mah. Kapadokya Cad. No. 60

Kapadokya Ihlara Restaurant & Cafe

Kapadokya Ihlara Restaurant & Cafe

Kapadokya Ihlara Restaurant & Cafe Ihlara vadisine 5 km mesafede, Derinkuyu-Ihlara yolu üzerinde ki opet kavşağında (Güzelyurt-Ihlara-Aksaray-Derinkuyu kavşağı) özellikle Kapadokya Turları için hizmet vermektedir.

Nezih ve şık bir atmosfer sunan Restaurantımız , 300 kişilik kapalı ve 300 kişilik açık alan kapasitesine sahip olup , Sabah kahvaltıları nı ve öğlen yemekleri ni açık büfe , ala carte veya fix menü olarak sunmaktadır. Ayrıca atıştırmalıklar,tatlılar,pastalar , sıcak-soğuk içeceklerin de yer aldığı tesisimiz , Önemli bir lezzet durağı olmanın yanı sıra Kapadokya Turları nın yorgunluğunu atabileceğiniz konforlu ve keyifli bir dinlenme durağınız da olacaktır.

Kapadokya Turlarınızın Ihlara vadisi bölümünde Gruplarınız için vereceğiniz kahvaltı ve öğlen yemeklerinde ; mekan,temizlik,lezzet ve hizmet olarak bölgede ki en iyi alternatifiniz olacağımızı bilmenizi isteriz.
Kapadokya Ihlara Turları ve Grupları İçin
Açık Büfe ve Serpme Kahvaltı
Açık Büfe – Menü – Alakart olarak Öğlen Yemekleri
Açık Büfe Akşam Yemekleri

Seçenekleri ile ;

Seyahat acentalarına ve Gruplara özel hizmet ve fiyatlarımızla sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağımızı belirtir saygılar sunarız.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Yakınındaki Oteller