Kalispera Restaurant

  • İzmir / Karşıyaka / Bostanlı
  • Cemal Gürsel Cad. No:520/A

Kalispera Restaurant

Kalispera Restaurant İzmir'in en nezih semtlerinden Bostanlı'nın merkezinde, sıcak atmosferi, deneyimli ekibi ve kusursuz hizmet anlayışı ile; leziz mezeler ve günlük deniz ürünlerinden oluşan menüsünü değerli misafirleri ile buluşturmaktadır.

Restaurant'ımızda içkinizi yudumlarken birbirinden lezzetli soğuk ve sıcak mezeler ile mevsimin en taze balıklarını tadabilirsiniz. İzmir'in balık restaurantları arasında genç, dinamik ve yenilikçi mekanlarından biri olan Kalispera Restaurant, sadece en iyi balığı yiyebileceğiniz bir yer olmanın dışında; özel konuklarınızı davet edebilir, iş toplantılarınızı düzenleyebilirsiniz.

En iyi hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen Kalispera'nın güler yüzlü ve profesyonel ekibi sizleri tadı damağınızda, anısı hafızalarınızda kalacak bir akşam için restaurant'ımıza davet ediyor.

5 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
5
Bu kadar hızlı servis yoktur
2

-

Saat 19:00'dan beri mekandayız. Saat 21:30, ara sıcaklar şimdi geldi. Bu kadar hızlı servis yoktur. Hiçbir yerde.

5
Servis harika
10

-

28 Mart cuma akşamı ailem ve ben misafirlerim Ayşegül Hanım başta olmak üzere servis personeli Gaffar Bey'e, güler yüzü, ilgisi ve bize yapmış olduğu servisten çok memnun kaldık çok teşekkürler...

5
Helva
10

-

Tam bir Ege mekanı... Özellikle fırın helvasını mutlaka tavsiye ederim.

5
Ege mezeleri ve balık
8

-

Ege'nin en güzel mezelerini tadabileceğiniz çok keyifli bir mekan. Özellikle balık sevenler mutlaka Kalispera Restaurant'ı denemeli.

5
Muhteşem mezeler
10

-

Karşıyaka'daki buluşma noktası. İzmir'e her gittiğimde mutlaka bir akşamımı geçirdiğim yer. Özellikle mezeleri muhteşem. Mekan sahibinin sıcak karşılaması da cabası. Mutlaka görülmeye değer.

Yakınındaki Oteller