Kadıköy Pansiyonları

En iyi 114 pansiyon, en uygun fiyatlar

Kadıköy Pansiyon Fiyatları

İstanbul'un eski ve köklü semtlerinde biri olan Kadıköy, Anadolu Yakası ziyaretçilerine merkezi bir konumda konaklama olanağı sunuyor

Genelinin semt merkezinde yer aldığı Kadıköy pansiyonları, pek çok restorana, semtin eğlence mekanlarına ve [mekan=kadikoy-barlar-sokagi]Kadıköy Barlar Sokağı[/mekan]’na yürüme mesafesinde yer almaktadır. Arkadaş gruplarıyla da konaklamaya uygun olun tesislerin büyük çoğunluğunda ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlanmaktadır.

Kadıköy'de büyük ya da küçük, tarihi ya da yeni, lüks ya da mütevazı olmak üzere öyle çok Kadıköy oteli bulunuyor ki Kadıköy 2019 otel fiyatları da bu çeşitliliğe ayak uyduruyor.

Oda –kahvaltı ya da oda fiyatı olarak ücretlendirilen Kadıköy pansiyonları, Göztepe, Bostancı gibi merkeze bağlı ilçelerde konaklamak isteyenler için de avantajlı fiyat seçenekleri sunuyor. Bütçenizi sarsmayacak bir aralığa sahip olan Kadıköy pansiyon fiyatları, bulunduğu konuma ve sunduğu hizmetlere göre değişkenlik gösterebiliyor.

Erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmamanızı tavsiye ettiğimiz {yil} Kadıköy pansiyon fiyatlarına sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilir, tesislerle iletişime geçerek seyahatiniz için ilk adımı atabilirsiniz.

Kadıköy’de genel olarak küçük oteller mevcuttur. Bu otellerin fiyatları da sezondan sezona pek değişmemekle beraber genellikle İstanbul’un diğer turistik bölgelerine oranla daha hesaplıdır.

Kadıköy’de lüks otel sayısı diğer bölgelere göre biraz daha az olmakla beraber Kadıköy {{yil}} otel fiyatları ile ilgili araştırma yapıp dilediğiniz ve bütçenize uygun birinde rezervasyon yaptırmanız mümkündür.

Kadıköy {{yil}} otel fiyatları daha çok Euro üzerinden belirlenmektedir. Erken rezervasyonda ise Kadıköy otel fiyatlarından daha uyguna yararlanabilirsiniz.

Kadıköy Pansiyon Yorumları

9

Kriton Curi Parkı

Süreyya Acar - 14 Ağustos 2019, Çarsamba 10:43

Yeşillikler içinde

Değerli çevrebilimci Kriton Curi'nn adına yakışır yeşillikler içinde güzel bir sosyal tesis/park. Yüksek apartmanlar arasında bir vaha görünümünde.

10

Göztepe Özgürlük Parkı

Güner ÖÇ SÜMERTAŞ - 29 Ocak 2016, Cuma 09:33

Olağanüstü güzel

Her yaş grubuna hitap edecek, olağanüstü güzel bir yer.

8

Kadife Club

MEHMET TEKİN - 4 Aralık 2013, Çarsamba 10:27

Hoş mekan

Uzun zamandır gidemiyorum ama Onur Mete, Tevrat ve Orhan Ölmez'in programlarına gitmiştim. Şu an çıkan kişileri bilmiyorum ama eski tarzı çok güzeldi. Kadife Club'un sahibi Önder Bey inanılmaz yenilik geitrmişti. Anadolu yakasının bu tarz yerlere ihtiyacı var.

10

Bağdat Caddesi

Özkan Hacıoğlu - 28 Mayıs 2012, Pazartesi 09:48

Bağdat Caddesi

Dünyada eşi benzeri nadir görünen caddelerden biridir. Zira hem cadde üzerindeki mekan ve mağazaların kalitesi, hem de bu kadar uzun bir cadde gerçekten çok az dünyada. Her ne kadar o kadar büyük ve o kadar pahalı mağazaları olmasa da Bağdat Caddesi bana, Londra'da bulunan Oxford Street'i anımsatıyor.