Kadıköy Merkez bölgesinde mutlaka yapılması gerekenler.

Kadıköy Merkez Aktiviteleri

İstanbul’un en hareketli bölgelerinden biri olan Kadıköy Merkez, kültürel aktiviteleri, tarihi yapıları ve eğlence mekanlarıyla en çok tercih edilen bölgelerden biri...Kadıköy Merkez Görülecek Yerler - Kadıköy Merkez En İyi 10 Yapılacak Şey

İstanbul'un en hareketli bölgelerinden biri olan Kadıköy Merkez, kültürel aktiviteleri, tarihi yapıları ve eğlence mekanlarıyla en çok tercih edilen bölgelerden biri...
İstanbul'un kalbi konumunda bulunan Kadıköy'ün merkezinde yapılacak pek çok keyifli aktivite bulunuyor. Kadıköy Merkez'de yapılacak şeyler nelerdir diye merak ediyorsanız, sizler için hazırladığımız listemize göz atabilirsiniz.

Alışveriş Yapın: Kadıköy'ün merkezi alışveriş için oldukça ideal bölge. Özellikle Bahariye Caddesi ve Boğa Heykeli'nin çevresinde alışveriş yapabileceğiniz pek çok mağaza bulunuyor.

Barlar Sokağı'na Gidin: Kadıköy Merkez'in en hareketli ve renkli bölgelerinden biri olan Kadıköy Barlar Sokağı'nda, kendi tarzınıza uygun bir mekanı seçerek keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Tarihi Yapıları Ziyaret Edin: Kadıköy Merkez'de dikkat çekici pek çok tarihi yapı bulunuyor. Özellikle Haydarpaşa Tren Garı mutlaka ziyaret edilmesi gereken yapıların başında yer alıyor.

Balıkçılar Çarşısı'nda Rakı-Balık Yapın: Kadıköy Merkez'in en cıvıl cıvıl bölgelerinden biri olan Kadıköy Balıkçılar Çarşısı'nda rakı-balık keyfi yapmadan buradan kesinlikle ayrılmayın.

Kitapçıları Dolaşın: Kadıköy Merkez kitapçılarıyla da ünlü bir bölge. Kadıköy Merkez'e gelmişken, bu kitapçılardan birine mutlaka uğramanızı tavsiye ediyoruz.

Kültürel Aktivitelere Katılın: Kültürel açıdan önemli bir konumda bulunan Kadıköy Merkez'de özellikle Süreyya Operası'nda ve Haldun Taner Sahnesi'nde sahnelenen eserlerden birini mutlaka izlemelisiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın