Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Kabaceviz Şelaleleri

+ 5 Fotoğraf
2.6/5
Ortalama
12 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Yorum / Değerlendirme

2.6/5
Ortalama
12 değerlendirme
Kabaceviz Şelaleleri
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
11.06.2017
Ss.
Yürüyüş parkuru yok
Bu yazıyı 6.6.2017’de yazıyorum. Bu şelaleyi turizme kazandıramayan Büyük Şehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’a sesleniyorum. Şehir merkezi yol sapaklarına tabela koymuşsun Kabaceviz Şelaleleri’ne gider diye turizme açamamışsın, yazık daha yolunu yapamamışsın. Yürüyüş parkuru yok, seyir terası yok, ağaçtan merdiven yok, vs. vs. Giden bir pişman, gitmeyen bir pişman...
1/5 Kötü
15.01.2017
Duygu Bulut
Yollar o kadar kötü ki
Gittiğimize bin pişman olduk, yollar o kadar kötü ki, çukurlar, çamurlar, saplanıp yolda kalmamak için dua ettik neredeyse. Köyleri geçtikten sonra küçük bir yol ayrımı çıkıyor karşınıza, o yolu rahatlıkla geçebilen bir arabanız olması şart, yoksa yarı yoldan geri dönersiniz ve de şehirden 1 buçuk saat uzaklıkta. Farklı bir özelliği yok, dağın tepesi işte, hepsi bu.
2/5 Ortalama
16.09.2016
Ali bey
Maceracı iseniz patika deneyin
Aracınız ile merkezden 2 saate yakın yol sürüyor. Yolun çoğu kötü, stabilize denilecek kadar kötü. Ayrıca gittiğinizde bu kadar yolu buna mi geldim diyeceksiniz. Ancak biraz maceracı iseniz 1 saat kadar dağ patika tırmanışı ile büyük şelaleye ulaşabilirsiniz ben 1 kez çıktım. Ancak 2. kez ise patika yolu bulamadım. Araçla normal şelaleye gitmeyi düşünürseniz beklentiniz yüksek olmasın ama bence pek de görülecek güzellikte sayılmaz.
1/5 Kötü
02.06.2016
Orhan kaya
Yollar berbat
`Tokat`’tan daha yakın... Yollar berbat, uyarı, ikaz yok, biri hobi olsun diye tabela koymuş.
1/5 Kötü
22.05.2016
selcuk
Yollar çok kötü
Sakın gitmeyin yollar çok kötü sürekli çukurlar var çok pişman olduk git git bitmedi çok uzak bizim gibi pişman olmayın.
Daha fazla yorum gör

Konum

Haritada gör