Heybeliada Otelleri

Ahmet Rasim, Hüseyin Rahmi Gürpınar gibi Türk Edebiyatı’nın önemli simalarına ev sahipliği yapmış olan Heybeliada, büyüklük olarak ikinci sırada yer alıyor.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Heybeliada Otelleri

Toplam 7 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Mimarisi özel, odaları geniş"

8.0

Misafir yorumu

2 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 33 82

"Şirin bir pansiyon"

"Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı"

9.8

Misafir yorumu

22 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 22 48

"Memnun kaldık"

"Çalışan tek şey klima"

9.5

Misafir yorumu

25 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 43 84
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Ascot Hotel Büyükada
Ascot Hotel Büyükada

Etstur

En uygun oda fiyatı

360 TL

En Uygun Fiyata Git

"Çok huzurlu bir ortam"

"Manzara büyüleyiciydi"

9.7

Misafir yorumu

6 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Bu otelle tanışmalısınız"

"Her şey 10 numara"

10

Misafir yorumu

3 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Heybeliada Otelleri ve Heybeliada Otel Fiyatları

Ahmet Rasim, Hüseyin Rahmi Gürpınar gibi Türk Edebiyatı'nın önemli simalarına ev sahipliği yapmış olan Heybeliada, büyüklük olarak ikinci sırada yer alıyor.

Yemyeşil koruları, sahil ve plajları, sevimli mimarisi bu adayı popüler kılan özelliklerin başında geliyor. Bilinen en eski adı Domonissos olan Adalar Heybeliada'nın M.Ö. 2500'e kadar giden oldukça eski ve renkli bir öyküsü bulunuyor.

Bütün diğer adalar gibi Heybeliada'da daha çok Akdeniz iklimini andıran bitki örtüsü, havası ve atmosferi nedeniyle yalnızca yaz mevsiminde değil, kış aylarında da ama özellikle bahar aylarında gezilmesi gereken bir yer.

Heybeliada'da görkemli manastırlarıyla ünlü; önce Ortodoks Ruhban okuluna, ardından Aya Nikola Kilisesi ve kederli ismiyle Terk-i Dünya manastırı diğerleri.

İstanbul Heybeliada'da birçok otel bulunuyor. Daha çok küçük ve butik oteller olmakla birlikte, büyük miktarını da restore edilmiş evler oluşturuyor. Heybeliada otelleri, 5 – 10 odadan oluşuyor ve aile işletmesinde ait. Bu nedenle sıcak ve içten bir misafirlik için Heybeliada otellerinde konaklayarak dinlenebilirsiniz.

Prens Adaları'nın bir parçası olan Heybeliada, sadece doğasını sunmaz misafirlerine. Doğasının içerisindeki tarihi değerleriyle keyifli bir gezi imkanı sunar.

Adalar topluluğunun en keyifli gezilerinden birine ev sahipliği yapan Heybeliada, sivil mimari örnekleriyle, kocaman bir deniz manzarasıyla, sahil ve plajlarıyla özellikle hafta sonları tercih edilen bir bölgedir. Sadece yaz sezonunda değil, sonbahar ve kış aylarında da sık sık ziyaret edilir.

Heybeliada, yılın her mevsimi turistler tarafından ziyaret edildiği için birçok konaklama tesisi vardır. Heybeliada otelleri harika bir doğal manzaraya sahip olup, aynı zamanda fiyatlarıyla her bütçeye hitap eder. Bölgede özellikle butik otel ve pansiyon gibi işletmeler mevcuttur.

Heybeliada otelleri çok fazla sayıda olmasa da, bu güzel adaya gelen turistlerin her ihtiyacını karşılar niteliktedir. Heybeliada otel fiyatları biraz yüksektir fakat belli dönemlerde indirim uygulamalarıyla daha ekonomik bir konaklama imkanı sunar.

Bir gecelik Heybeliada otel fiyatları ilkbahar ve yaz sezonunda 125 TL ve 250 TL arasında değişirken, kış mevsiminde bu fiyatlar 90 TL-150 TL arasında seyir gösterir. Fakat Heybeliada otel fiyatları hafta içi ve hafta sonunda da farklı fiyatlara sahiptir. Genellikle hafta sonları fiyatlarda yükselme olurken, hafta içinde biraz daha düşük fiyat uygulamasına sahiptir.

İstanbul'un en keyifli tatil ve gezi alanı olan Heybeliada, tertemiz havası birbirinden güzel plajlarıyla yaz aylarınızı, sararan yapraklarla dolu yolları ve dalgalı deniziyle de kış aylarınızı güzelleştirecek.

Heybeliada otel tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
L'isola Guesthouse
L'isola Guesthouse

-

Manzara büyüleyiciydi

Her şeyden önce büyüleyici bir manzarası var. Biz mavi odada kaldık, kaldığımız oda fazlasıyla temizdi. Sabah kahvaltısında ekstra bir şey olmamasına rağmen, ürünler taze ve sunum oldukça şıktı. Her anlamda memnun kaldım. İstanbul'u karşıdan seyretmek çok güzel bir şey.

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)